Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
nymphe
Je suis comme je suis/ Je suis faite comme ça/ Que voulez-vous de plus/ Que voulez-vous de moi

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 30.03.2004 15:10:00
Číslo profilu: 8093
Naposledy se přihlásil: 14.05.2014 22:41:14
Poslední rozhřešení dal: 02.10.2010 20:57:21
Doteď napsal rozhřešení: 1125
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 32438
E-mail:
ICQ: 358001220
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
15.06.2014 16:12:22
Laty (laty.14@seznam.cz):
Ahoj..zkoušela jsem ti napsat na mail ale došla mi zpráva s tím, že email neexistuje.
Chtěla jsem se tě zeptat na něco ohledně čínštiny
Vím, že ji plně neovládáš ale stejně budu ráda když se ozveš..
Měj se
11.11.2012 11:20:54
isabel13:
cau v jedny diskuzi jsem zaregistrovaa ze s eti libi cernosi, hledam takovy holky a chci si s nimi o tom psat... napis
14.12.2009 00:01:24
Havran Popelavý:
Mám Olmik prolezenej asi jako havran hřbitov :D
13.12.2009 23:43:36
Havran Popelavý:
Jo jsem Přerovák, bohužel .Už nestuduju, ale dva roky jsem studoval..na jazykovce a pak UP a další rok bych rád zase na UP ale jinej obor :D
02.11.2009 21:57:57
OutsideLife - out ( ):
Áno, domeček stojí v kraji tomtéž
23.10.2009 19:39:10
Meeck:
To nevím, ale vím, že kdyby někdo zabil moje dítě, rodiče, prarodiče tak ho zabiju, a podle mýho zákonu mám na to právo
23.10.2009 19:16:51
Meeck:
Ahoj, promiň, neznám, já moc na filmy nekoukám A co udělala ?
17.10.2009 12:09:18
RVL-X:
415764

A proč ne ? To já se klidně infantilně zeptám, jestli to se mnou myslí vážně, jestli tomu dává nějakou budoucnost, nebo to vidí otevřeně... je to vlatně jen variace na dětskej dotaz "chceš se mnou chodit?" ale nezní to tolik školkově . A taky to vnese trochu upřímnosti (která je pro mě docela důležitá). Vždyť vztah by měl bejt trochu i o vzájemnym spojenectví, ne pouze o neustálym vzájemnym boji mezi partnery.
20.09.2009 00:39:47
TuhejKrálík:
"4. Lesby"?
24.06.2009 21:42:11
dddddddd ( ):
že penis uvidíš v reálu poprvé v životě, tak nedoufej, že se ti to povede.---proc ne ?Co s emuze stat ?Napis mi do zpovedi
04.06.2009 19:29:45
Saint Jimmy:
Rio de Janeiro
09.05.2009 21:21:59
Jiffy:
Děkuji za vysvětlení.
15.04.2009 00:19:43
Fildasek:
Chrochtání jo?
14.04.2009 15:31:08
Fildasek:
Cože to studuješ?
02.01.2009 22:18:54
Robert Gortz:
Za to může má naštěstí již ubitá schopnost naslouchat a nechat se vtahovat do cizích problémů. To pak není na škodu ani můj pesimismus a moje neštěstí - hlavně když nějaká flundra má vrbu na vykecávání, které tvrdí, jak je jí s ní dobře... Zažil jsem to i tady na Zp.
30.12.2008 15:17:42
Khetti:
wasabi - v moji oblíbené čajovně jsou to burské oříšky obalené v těstíčku z wasabi hodně pálivé a hodně dobré
30.12.2008 14:54:37
zoe-wamp:
Ano, proc nezduraznit, ze je to prave chuva, ze? Jen si tak rikam, jestli ten nazev schvaluje vice lidi nebo to navrhne jeden veledulezity clovek podle toho, jak ho to zrovna napadne a jeho slovo potom plati...Me jeste napadl film Harold and Kumar go to the White castle - v prekladu Zahulime, uvidime....To je taky celkem narez..
06.12.2008 10:55:42
ViS VitaliS:
taky olmik, obcas...
23.11.2008 12:27:55
Bellatrix Black:
Prosím, přeložíš mi citát, co máš pod přezdívkou?
11.11.2008 16:57:44
trotro:
sem si říkala že to chci studovat taky, a pak jsem zjistila že jsem to blbě přečetla ale nederlandistika taky dobrý
já chtěla na arabistiku, ale ty ***** ji neotvírají
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk