Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Sta67
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
121

Má k rozdělení:

14

8

Pohlaví: muž
Věk: 28
Ve zpovědnici působí od: 28.10.2011 15:15:07
Číslo profilu: 67519
Naposledy se přihlásil: 13.05.2024 00:05:19
Poslední rozhřešení dal: 06.01.2024 19:45:02
Doteď napsal rozhřešení: 27495
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 95855
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
14.04.2024 23:17:50
Vylity geniu ( ):
Ahoj, tak teď docela brečím nad odprodejem zlata a vidím i whisky, rum a něco na způsob čajů atd s tim tvym nazorem na trend filosofii. Snad jen lego jede, ale neni taky trend do bubliny? Jinak změnil se nějak tvůj náhled na svět od fyzické ekonomie, nenávisti k monetární politice a respektive tomu globálnímu trendu. Je pořád podle tebe "value" i prostitutka v případech jako jsem já, když nechci ve vztahu hypa a podobně blbosti?
03.04.2024 20:32:24
high on life:
https://youtu.be/7uubE6kOiDQ?si=zmCvHXwO TBio5BJc&t=865


Ses stal skoro populární.
08.08.2023 21:59:21
Mira devatenact:
Ahoj, kde jsi byl tak dlouho když se zeptám?
03.06.2023 02:25:19
Sta67:
Vylity geniu: Nic o tom nevím.
29.05.2023 00:21:41
Vylity geniu ( ):
Čus , jak vnímáš vývoj (být to není tvůj obor) z kódování na framework jako Boostrap a zkratky v kodovani v IDE a teď ten hype na AI a nástroje v kódování? Já jsem v minulosti měl snahu o standard HTMl5 a pak právě přišly frameworky a teď vidím vyšší level v AI. Koupil jsem něco z Forbesu a Jan Kelvin Publishing pro Rozhled, ale zajímá mě tvůj komentář jako kapacity na problémy když nevím skym mohu komunikovat nad problémem co nena v mě sociální bublune status problému?
26.04.2023 01:53:55
Sta67:
Vylity geniu: V IT to funguje tak, že použiješ nástroj, který nahradí potřebu se to učit, nebo si najmeš někoho, kdo to umí. Také neumím HTML5.
25.04.2023 04:42:39
Vylity geniu ( ):
Ahoj, kdyz mám v hlavě funkcionalitu ať už ve webové aplikaci nebo jinde. Jak nebo kde to mám řešit , když je to nad rámec mých schopnosti? Jde mi o to že mám roky plno idei a vždycky umím uchopit tu myšlenku udělat si jednoduchý research, ale pak narážím na problém že i když vím co chci seženu si a posunu se vyjmecne od debilnich dotazů k dokumentaci tak třeba i u toho blbého HTML5 jsme zjistil, že abych uměl nejen číst ale psát vlastní "program" v JavaScriptu trvá to roky. Jenže já nemám ambice být vývojářem specialistou. Chci jen ten nástroj v nějaké idii pochopit což umožňuje abych uměl srozumitelně formulovat problém. Jak to v IT funguje když víš co chceš ale nedokážeš to alogiritmicky syntaxem zapsat do požadovaného výstupu?
31.01.2023 23:21:05
Výlety geniu ( ):
Sta67: Asi ano vzhledem k tomu, že život utíká opravdu rychle a že starnutim subjektivně ještě rychleji. A vzhledem k tomu, že u mě specifický jako u silného kuraka a alkoholik je statistika na Gaussove křivce 50 + ale 20 % umře už 30+.

Jediné čemu pak nerozumím jsou ty mé diskuze a někdy i s tebou v intuitivnim světě kde ten monetarni systém a další nefunguje. Proč tedy není člověk za snahu něco dělat být spekulativní už odměněn?
31.01.2023 10:14:28
Sta67:
Vylity geniu: Lépe žít teď než si syslit na iluzi světlých zítřků.
26.01.2023 00:59:46
Vylity geniu ( ):
Ahoj, rád bych od tebe dostal nějaký pohled. Někde jsem slyšel názor, že mnoho mladých lidí tráví svůj čas "akademickou diskuzi o ničem", "schoromaždovaním cetek" a tak je vlastně nakonec tak jako tak je člověk systémový idiot.

Chci tím říct, že asi víš že se mi moc v kvadrantech S - student a Z - zaměstnanec moc nedařilo. Tudíž mino to co jsem poplatil a propil možná dával do něco málo do cetek viz.moje snaha o investice do whisky, komodit aj.

V životě člověk řeší účetní a užitnou hodnotu neboli většinou se o investování nebo něco snaží lide co nemají něčeho třeba v domácnosti nedostatek. A to je právě ono. Nejsem si jistý jestli jsem se jako mladý člověk nevzdal všeho na úkor toho, že kupuji věci s horizontem x let možná dopředu.

Jinak řečeno moc nevím jak se chovat jako dělník když zbyde par tisíc kde řeším užitnou vs budoucí ucetni hodnotu . Většina lidí neinevestuje prototoze nemá co tudíž buď mají hotovost nebo si nějak zarizuji bydlení včetně užitečných spotřebičů jako myčka, sušička aj.

Chci tím říct že si nejsem jistý svoji snahou a efektem v momentě kdy jsou moje "investice cetky" se snahou o vyšší účetní hodnotu na úkor užitné v domácnosti či jinde.

Jak to vidíš ty?Má snahu něco rádoby investovat jak jsme se bavili o částech u mincí a jinde. Nebo když to nejsou unce a větší investice i ve sběratelství se nepokuset o zhodnocení když trpí osobní život? Respektive může mít snaha u dělníka nějaký smysl? Nebo je potřeba si připustit že na to nejsou peníze a snažit se žít jako verisna i když člověk vidí, že se pak nemůže vymanit respektive si ani pomoct?
07.12.2022 11:14:51
Sta67:
Vylity geniu: To si každý musí zhodnotit sám. Co nabídneš, to dostaneš.
02.12.2022 18:37:08
Vylity geniu ( ):
Ahoj, po delší době se na tebe obracím zase s prosbou o názor. Mimo tvoje IT,ekonomické znalosti jsme pochopil ,že jsi takový sexoman. Zajímal by mě tvůj pohled na placenou službu vs neplacenou? Dost lidí to odrazuje na druhou stranu jsou tací co tvrdí, že riziko nemoci je malé je to pod kontrolou za flašku dá člověk taky třeba 1500 Kč kde začínají ty ceny. Myslíš že to může ulevit na tu hlavu nebo je to blbost a je lepší snaha po sociální ose? Respektive má tw investice s dopravou do Prahy, lahví v salonku atd smysl nebo je to blbost?
16.09.2022 17:22:08
Sta67:
Vylity geniu: V tom fakt neporadím. Naučit se programovat neznamená ležet v knihách, ale fakt si ty programy zkoušet napsat. Znovu a znovu, dokud nebudou chodit správně. A odbornou angličtinu jsem se naučil za chodu. Nic víc, než školní angličtinu nemám.

Na ženy algoritmizaci fakt nepotřebuješ. Tam potřebuješ spíš cit.
15.09.2022 23:58:11
Vylity geniu ( ):
To je základ moderní vědy, ne? A funguje ti to i na ženy (pochopil jsem, že je to další tvoje hobby)? Já nikdy nedosahoval tvých znalostí a o odborných fórech mimo ZP nemluvę.
Doufal jsem, že jako developer aplikací a fanoušek Rakouské ekonomie (s opovrhovanim z narocnosti studia na fakulte), kdyz jedu tenhle humanitmi nesmyslny ekonomicky smer, by jsi mi poradil v algoritmizaci nebo programovani neco mimo srarche.

Takove ty dotazy na odborniky z ruznych for nejen mimo IT bylo be smyslu se znalostmi jsem se nenarodil, stalo me to 10000 h, knihy za tyden nefunguji kopirpval jsem Kod a stalo me to roky nez jsme to napsal Sam, vyjde novy standard od wifi a lezim v tom týden nez pochopim jak se odrazi vlny, ctu dokumentaci v angličtiny...

Ale to znamená znalosti fyziky (matematiky), matematiky (informatika) a angličtiny. A ty jsi jako kazdy musel mit taky cestu byt te na tve urovni asi překvapuje, ze to nekdo řeší v tomhle veku.

Myslel jsem jestli by jsis ne vzpomel na svoje byt detske zacatky a neodkazal me na zaklady odborne angličtiny, algoritmizace atp?
15.09.2022 23:23:42
Sta67:
Vylity geniu: No, základem je kritické myšlení, a znalost základů vědy (hypotéza, predikce, ověření predikce).
15.09.2022 20:57:54
Vylity geniu ( ):
Ahoj, zase se po nějaké době obracím na tebe. Z tvého profilu mám pocit, že máš nějaký všeobecný přehled z knih a dnes članků. Pointou je asi technicky směr IT a převlečená matematika. Pak si sklouzneš k humanismu a Rakouske škole protože mimo ekonomie v nějakém článku - textu, pro tebe neni pak asi problem pochopit ani matematiku výroku (opačně je to složitějši).
Přijde mi, že se roky placam od niçeho k niçemu byt jsem se snazi cist vic, než kdokoliv jiny, ale cetba stylem casopisu Bravo, kde kazdy pojem prijmu za platny, nebo ho vynechám a prijmu za znalost jen text od abstraktniho zapisu matematiky moc nefunguje. Je to asi otázka na ucitele, ale i když mi ucitel ukaze nebo naznaci cestu v ekonomii, pravvu, ucetnictvi a mateematice v dalkove studiu ss mi to asi neco da, ale neuspokoju moji zvidavost. Tak bez technickeho smeru nemam kontakt k lepsi matice, algoritmizaci nebo nečemu.

Poradil bys mi ci si vzpomenul jak si zacina ty, kdyz tak trochu tvoje znalosti obdivuju, abych si mimo dalkoclvou skolu mohu rozjizdej neco mimo osnov? Prijde mi ze pokladat ti dotazy do nekonečný moc nefunguje, presto ze v ramci fora zde oceňuju, ze se mi snazi vzdy odpovedet a priblizit tema dotazu zjednodudene...

Zkratka citim, ze se snazit neco pochopit a pak si vychlastat mozek ze nevim neni cesta. Skola mi zatim zabere 10 h/tydne coz je zatim malo. A nějak bych to chtel zkusit jeste s tim sebevzdelavanim, protože me to jak jsem dopadl vuci tomu jak jsem se zde prezentoval.

Proste to chci jeste zkusit, vim ze je na to mozna uz ve 30 pozde a mozna jsem z te ventilate frustrace resenou alkoholem a tabakem nemocny, ale nějak se mi s tim virtualním otiskem scanem mozlu blbce mezi tím blbe usina...
07.08.2022 23:38:03
Sta67:
Vylity geniu: V tom neporadím, AI se vůbec nezabývám. Kodi je přehrávač. AI v něm žádné není.
31.07.2022 22:20:59
Vylity geniu ( ):
Super díky za odpověď.
Zkusím porovnat standardni Androidi SBC a LDAC, vyzkousim ten Party Connect a pak i tu appku.

Jde mi o to, že na Youtube vidím v recenzích vždy jen unboxing a že prostě něco pustí a vůbec neřeší to, že popíší produkt od A do Z. Třeba až z for jsem vyčetl, že i reproduktor hraje jinak vykonnostně v režimu napájení a bez. Třeba ani tu podporu voděodolnosti IPX6x neotestují a tak přemýšlím o blogu nebo spíš vlogu na nějaká technická témata aspon popularně-naučne. Navíc tam vidím dost prostor pro moderní affiliate, když má člověk dost pozornosti.

Jinak už nevím co je tvoje specializace, ale ted jsem si všiml, že existuje dost řešení pro AI v Pythone, kde teda neumím zhodnotit jestli hraní si s tím může mít nějaký efekt, ale generovaní grafiky z obrazků nebo zvukových efektû či skladeb vypadá dost efektivně. Kvůli tomu jsem si chtěl pořídit Raspberry PI a taky pro piratske KODI a další věci. I když konkretně na AI to není asi nejlepší řešení. Nicméně to poslední scalpeři zase vykoupili.

Už mě to celkem štve, že už to bývá běžný standard. Mohl bys mě navest na to co musím prostudovat na to abych uměl udělat bota pro automatické nakupovaní věcí z eshopů, kde bude čekat převis poptávky na konkretních produktech?
28.07.2022 02:37:20
Sta67:
Vylity geniu: Party Connect není jen prosté spárování a spuštění najednou. Zařízení se musí dohodnout, jak se synchronizují s přesností na miliontiny sekundy, a jak se nikdy nerozjedou. A to už nemá žádný standard. Každý výrobce to dělá po svém. Pokud to zařízení neumí, doma se to nedá napodobit.

Android podporuje A2DP, SBC, novější verze pak LDAC a aptX, ovšem pouze tehdy, pokud se výrobce telefonu rozhodne zaplatit licenční poplatky.

Kodek AAC je hlavně pro Apple.

Sluchátka a reproduktory podporují to, co se rozhodne podporovat výrobce.

Běžně člověk vůbec neovlivní, jaký kodek se použije. Reproduktor a vysílající zařízení samy vyberou to nejlepší, na čem se shodnou.

Rekódování na BlueTooth reproduktor/sluchátka se provádí vždy, pokud nejde o AAC soubor a zařízení s AAC kodekem.

Fakt ne, hlasitost nemá naprosto nic společného s kodekem.

Ovšem dnes je moderní používat snižování dynamického rozsahu, protože skladby pak zní hlasitěji. https://rdacoustic.cz/cs/blog/2017/12/22 /valka-dynamickeho-rozsahu/
27.07.2022 18:08:49
Vylity geniu ( ):
Jinak jsem googloval a naše podpodporu k jednomu Bluetooth reproduktoru od Sony a tam je uvadena podpora toho AAC a LDAC (to je snad primo od Sony). Ale nejsem si jistý tou podporou jestli nepredpokladaji to AAC pro Apple zarizeni a to LDAC pro Sony a hlavne kde se daji najit takove zdroje? Jestli jsem pochopil spravne tak jak jsi psal jinak to ty zarizeni rekoduji asi z tech zdroju jinych beznych kodeku v ktery h to ma člověk stazene nebo z toho YouTube. Pak je otázka jak to porovnsvat nebo jestli to pustit rovnou v max kvalite zarizeni co kodek podporu je. Ale koukal jsem jsou tam mody i stability tudiz zase venku to bude vychazet zjevne z prenosove kapacity, protoze YouTube rozjedes clovek i na pomalem mobilnim internetu, kde to tohle asi mino wifi bude pro zdroje na interim uloziste
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč