Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Jeegles
Turn on your smile, pass it alone... It really isn't very difficult to do... Turn on your smile, and sing a song... And you can see that people smile right back at you :o)

Index důvěry:
79

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: žena
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 10.01.2011 13:22:00
Číslo profilu: 62419
Naposledy se přihlásil: 01.02.2020 09:13:28
Poslední rozhřešení dal: 18.11.2018 14:39:16
Doteď napsal rozhřešení: 3452
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 35070
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: vancr
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
29.12.2017 21:09:18
Abu Amara al-Czech:
Jsi dobrá duše. Málo takových na této stránce.
19.02.2016 17:09:34
Jeegles:
200: Tak mi dej kontakt
01.02.2016 08:49:57
200:
ahoj, napiš mi prosím ten kontakt na to kadeřnictví na Černým Mostě. Díky
25.05.2015 22:58:03
petko opet:
Tiež sa mi už nechce, častokrát aj keď tá otázka je v princípe dobrá alebo mne blízka, vidím napríklad, že autor je debil, alebo si proste zavinil svoju situáciu sám, prípadne sa dá vopred tušiť, že to bude ako hrach na stenu, tak už nič nepíšem. A tiež nečítam - z podobných dôvodov. No tiež mám také matné tušenie, ale ja som tu už fakt dlho, al keď som sem prišiel, bol som niekto trochu iný, než som teraz, zmenilo sa toho veľa a potom to asi aj vidno. Ale páči sa mi, že to berieš s nadhľadom, to mám rád, nie príliš veľa ľudí to vie.

No práve som docvičil, už zaspávam. S hraním by som toho vedel napísať veľa, ale tak vo výsledku poriadne nič neviem, lebo mám problém niečo dokončiť. Samozrejme si sadnem za klavír každý deň, už len z dôvodu odkladania povinností, niekedy na dve hodiny, niekedy na pol. Teraz mám v rôznej podobe rozrobených asi tak aj zo 10 skladieb, ale nič proste nedotiahnem - tri sú také, že už mi chýba málo, tak na tie sa chcem teraz zamerať a konečne si pripísať na playlist. A prípadne tiež nahrať ... Ty máš k tomu nejako blízko?
25.05.2015 16:51:42
petko opet:
V poslednej dobe až príliš, no a kde si to budeš ventilovať, ak už nie tu, že. Pritom kedysi som bol vzorný užívateľ, ale odkedy prerástol môj hnev nad zvládateľnú úroveň, tak som začal využívať aj túto možnosť. Ale inak by som si s modrými stránkami, a aj inými, dal radšej pauzu, už som tu asi moc.
25.05.2015 12:30:06
petko opet:
Aaano, tak to bolo myslené, to ber iba ako také nevinné pošťuchnutie úmerné mojej nálade v tej chvíli.
13.05.2015 14:07:51
Jeegles:
RabbitOrGuineapiv: Ono je potřeba toho králíka nějakým způsobem vychovávat a sledovat jeho potřeby.
Je nepopiratelné, že králík má trochu destruktivní tendence, ale jenom pokud se mu nevěnuješ. Měli ti králíci dost věcí na hlodání? Větve z ovocných stromů, kousky dřeva? Měli zábavu? S kabely je samozřejmě potíž, je ideální je zvednout někam, kam králík nedosáhne - my máme všechny kabely vedené pod lištami a nebo vysoko.
A co se týče toho kousání v jednom roce - může jít o králičí pubertukdy je králík trochu naštvanej na všechny kolem sebe, ale ta většinou netrvá dlouho.
Já mám králíky dva - jednoho odmalička, druhého od Vánoc adoptovaného. Obě jsou holky Ta první je mazlivá, přítulná - odmala se s ní hodně tulíme, hladíme ji, věnujem se jí. Ta druhá vyrůstala v horších podmínkách, takže se lidí trochu bojí, ale když už ji člověk začne hladit, normálně se nechá. Ani jedna nás nikdy nekousla, tu první pouštíme normálně ven i bez vodítka a ona chodí za námi jako pejsek. Když dělají něco, co nechceme, aby dělaly, stačí říct důrazné NE a přestanou.
Zabít králíka za to, že začne kousat, mi přijde hodně kruté, podle mě měly kamarádky začít hledat spíš příčiny. Pokud chceš zvíře, musíš ho brát takové, jaké je. Jestli myslíš, že když ti povaha zvířete nebude vyhovovat, stačí ho prostě zabít, tak si pořiď plyšáka.
13.05.2015 13:56:29
RabbitOrGuineapiv ( ):
Ahoj, já jsem ze zpovědi králík nebo morče. Kamarádky měly králíky; denně je pouštěly z klece, krmily je ječmenem, dopřály jim mladý.. Prostě se o ně dobře staraly. Ale oni všichni potom v 1 roce začali útočit na ruce, nohy a kousali zdi, koberce, dokonce i kabely! Nakonec je všechny musely dát zabít, protože taková krásná péče a jak se ti odvděčí? Maximálně na talíři. Chtěla jsem jen vědět nazory majitelů atd. Hezký den přeje Toska.
27.02.2015 11:48:47
Ježek second edition:
Děkuji za pochvalu Nevím jestli je to zrovna nějaká speciáloní story. Obvykle používám na odborných fórech i v soukromí jinou přezdívku, tohle jsem chtěl trochu oddělit tak bylo třeba vymyslet jinou. Máme na Skypu takovou komunikační skupinu a tam chodí jeden člověk, který neustále do všeho montuje ježky až člověk občas řičí smíchem . Ten večer co jsem sem začal psát jsem byl tak vyblblej že jsem jí prostě použil. To jsem neměl ještě registraci a v té době jsem o ní ani nijak nepřemýšlel. Když se to změnilo a registraci si zde spáchal tak už to bylo jen o kontinualitě. Bylo by blbý psát sem z ničeho nic pod jinou přezdívkou. Někomu to tak možná nepřijde, mě ano. Už tak se mi nelíbí že mám tři - jeden tady, jeden více civilní a jeden seznamovací (viz mail). Inteligentní člověk si ale dokáže spojit dva z nich takže to není zas taková trága
27.02.2015 10:28:51
Ježek second edition:
Ahoj Povíš mi čímpak jsem si ten plamínek zasloužil?
24.08.2014 22:41:12
Kvalt:
Já nemluvím ale i o svých kamarádech, kteří vždy vzpomínají na bejvalky.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk