Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
už toho mam dost
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
5

Má k rozdělení:

4

2

Pohlaví: žena
Věk: 0
Ve zpovědnici působí od: 10.06.2009 19:49:41
Číslo profilu: 53870
Naposledy se přihlásil: 20.06.2010 20:05:09
Poslední rozhřešení dal: 11.06.2010 01:22:12
Doteď napsal rozhřešení: 617
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 14201
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha
17.01.2010 01:42:00
osn:
Já to mam vklídku .) sice vesnice ale né prdel Města kousíček takže klídeček_))
17.01.2010 01:35:18
osn:
NEni nad malebnou vesničku kde má každá babička baráček co zděděj vnoučátka.)
16.01.2010 23:52:02
imp:
Čehopak máš dost? :]
26.11.2009 10:48:49
kikissek:
ahoj, tvůj názor k mé zpovědi mě potěšil... ale je to fakt... tím, že teď bychom šli do hypo, neznamená, že nás to svazuje být spolu do konce života... a je fakt, že možnost rozchodu tu je a bude pořád... To je asi u všech párů... I ten nejzamilovanější a nejštěstnější pár může mít za 10, 20 let nějaké problémy, které zapříčiní rozchod... člověk nikdy neví :/
31.10.2009 19:13:12
Aelil:
Vím, že nejsem a nebudu Češka se vším všudy. Nikde jsem netvrdila, že ano. Nikde jsem netvrdila do jaké míry .)

Měj se a hezký večer ,-)
30.10.2009 14:14:16
Aelil:
Ahoj.

Pod jakou výhružkou chtěli ale samé jedničky! Nechci své dětství na ZP rozebírat ani se o tom s někým jen bavit. ,-) Jen bych ti mohla uvést příklad z našeho města. Má bývalá třídní učitelka ze ZŠ mi vyprávěla, jak se jedné její kolegyni přihodilo, že objevila před svým prahem malou Vietnamku. Rodiče jí vyhodili z domu za nějakou špatnou známku, teď nevím jakou. Nicméně Vietnamští rodiče jsou zlo. Ne všichni, ale většina vůči dětem ano. Pak mám kamarádku, která ve čtvrté třídě dostala na vysvědčení z čehosi trojku a ona se bála jenom jít domů! Rozbrečela se ve třídě a já už jí předem litovala, protože jsem si dokázala představit míru bolesti toho trestu, který jí čekal. Tak. Snad ti to stačí... ,-)
03.09.2009 09:42:19
medvidek zizkov:
v akitalismus už nevěřím a to snad není trestný.
lidi teprve ještě budou valit oči, až se komplet všechno přesune do indie i číny. ve vzdělávání, ctižádosti a ůřírodovědném vzdělání začíná západní svět zoufale zaostávat
27.08.2009 10:12:56
rajska:
Ten smutnej smajlík proto, že jsem ekoanalfabet
19.08.2009 22:20:32
medvidek zizkov:
aha, už vim proč si nerozumíme (prarodiče = maso + zelenina + ovoce + vejce)
když si tohle člověk musí kupovat, tak s 1.500 na jídlo na měsíc opravdu nevyjde.
19.08.2009 22:20:32
Kuba:
ježkovy voči, a jakou horší práci jsi mohla dělat??
No já také si těch lidí vážím, vždycky se snažím být na pokladní milej...protože je to fakt největší peklo.
ta hajzlbába mi přijde docela v pohodě..pro takovou jednodušší babču
19.08.2009 22:00:30
medvidek zizkov:
to se zájmovym kroužkem je dobrá rada, já si neutále omílám dokolo že dokud nepřijde šéfová, tak je práce docela v pohodě teple sedě (i když peklo na záda) a ještě mi platí... vedlejšák je z toho 20%, potřebuju ho.

umim dobře plavat--- to mě baví a pomůže fyzicky i psychcky.... bazen do 20:45....... jelikož jsem šel v 19:20 misto 19:00, doma jsem byl v 20:00, najedl se (cely den žádná pauza v práciú a do bazénu to už nestihl....) ted mužu jit leda tak spat, a ráno v 11 opět vyrazit na směnu..... a takhle furt dokola jak stroj
19.08.2009 21:44:05
medvidek zizkov:
já pracuju na poště, sice se říká, že je to scialistickej podnik, ale věř že tam lidi dřou dnes jak zvěř... neplacené přesčasy jsou standard, pracovní smlouva a doba jsou jen cár papíru, ale nic lepšího kor dnes nseženu, a plat není mizerný
19.08.2009 21:36:22
medvidek zizkov:
hmm, ale já bohužel nemám volno.... dělám od 6 do 15 nebo od 11:40 do 19:30

+1 hodina tam a +1 hpdina zpátky
19.08.2009 21:27:07
medvidek zizkov:
jak oddělit pracovní život od soukromého?
10.06.2009 21:17:36
Wolfi Lippert:
Jen tak
10.06.2009 21:05:30
Wolfi Lippert:
Jseš tu nová, nebo ses jen zaregistrovala pod jinou přezdívkou?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk