osn:
Já to mam vklídku .) sice vesnice ale né prdel  Města kousíček takže klídeček_))
|
osn:
NEni nad malebnou vesničku kde má každá babička baráček co zděděj vnoučátka.)
|
imp:
Čehopak máš dost? :]
|
kikissek:
ahoj, tvůj názor k mé zpovědi mě potěšil... ale je to fakt... tím, že teď bychom šli do hypo, neznamená, že nás to svazuje být spolu do konce života... a je fakt, že možnost rozchodu tu je a bude pořád... To je asi u všech párů... I ten nejzamilovanější a nejštěstnější pár může mít za 10, 20 let nějaké problémy, které zapříčiní rozchod... člověk nikdy neví :/
|
Aelil:
Vím, že nejsem a nebudu Češka se vším všudy. Nikde jsem netvrdila, že ano. Nikde jsem netvrdila do jaké míry .)
Měj se a hezký večer ,-)
|
Aelil:
Ahoj.
Pod jakou výhružkou chtěli ale samé jedničky! Nechci své dětství na ZP rozebírat ani se o tom s někým jen bavit. ,-) Jen bych ti mohla uvést příklad z našeho města. Má bývalá třídní učitelka ze ZŠ mi vyprávěla, jak se jedné její kolegyni přihodilo, že objevila před svým prahem malou Vietnamku. Rodiče jí vyhodili z domu za nějakou špatnou známku, teď nevím jakou. Nicméně Vietnamští rodiče jsou zlo. Ne všichni, ale většina vůči dětem ano. Pak mám kamarádku, která ve čtvrté třídě dostala na vysvědčení z čehosi trojku a ona se bála jenom jít domů! Rozbrečela se ve třídě a já už jí předem litovala, protože jsem si dokázala představit míru bolesti toho trestu, který jí čekal. Tak. Snad ti to stačí... ,-)
|
medvidek zizkov:
v akitalismus už nevěřím a to snad není trestný.
lidi teprve ještě budou valit oči, až se komplet všechno přesune do indie i číny. ve vzdělávání, ctižádosti a ůřírodovědném vzdělání začíná západní svět zoufale zaostávat
|
rajska:
Ten smutnej smajlík proto, že jsem ekoanalfabet
|
medvidek zizkov:
aha, už vim proč si nerozumíme (prarodiče = maso + zelenina + ovoce + vejce)
když si tohle člověk musí kupovat, tak s 1.500 na jídlo na měsíc opravdu nevyjde.
|
Kuba:
ježkovy voči, a jakou horší práci jsi mohla dělat??
No já také si těch lidí vážím, vždycky se snažím být na pokladní milej...protože je to fakt největší peklo.
ta hajzlbába mi přijde docela v pohodě..pro takovou jednodušší babču 
|
medvidek zizkov:
to se zájmovym kroužkem je dobrá rada, já si neutále omílám dokolo že dokud nepřijde šéfová, tak je práce docela v pohodě teple sedě (i když peklo na záda) a ještě mi platí... vedlejšák je z toho 20%, potřebuju ho.
umim dobře plavat--- to mě baví a pomůže fyzicky i psychcky.... bazen do 20:45....... jelikož jsem šel v 19:20 misto 19:00, doma jsem byl v 20:00, najedl se (cely den žádná pauza v práciú a do bazénu to už nestihl....) ted mužu jit leda tak spat, a ráno v 11 opět vyrazit na směnu..... a takhle furt dokola jak stroj
|
medvidek zizkov:
já pracuju na poště, sice se říká, že je to scialistickej podnik, ale věř že tam lidi dřou dnes jak zvěř... neplacené přesčasy jsou standard, pracovní smlouva a doba jsou jen cár papíru, ale nic lepšího kor dnes nseženu, a plat není mizerný
|
medvidek zizkov:
hmm, ale já bohužel nemám volno.... dělám od 6 do 15 nebo od 11:40 do 19:30
+1 hodina tam a +1 hpdina zpátky
|
medvidek zizkov:
jak oddělit pracovní život od soukromého?
|
Wolfi Lippert:
Jen tak 
|
Wolfi Lippert:
Jseš tu nová, nebo ses jen zaregistrovala pod jinou přezdívkou?
|