Ahoj, prosím pošleš mi link na tu knížku jak si to tady psal (na tento komentář) :
Jsem jen takovej otrapa co nikdy nic nedokázal a nic se mu nikdy nevyvedlo podle jeho představ. Nikdy jsem nepochopil jak mám mít rád svůj život když jsem jen ubohej kluk, kterej má obrovskou radost z toho, když si k němu sedne ve vlaku mladá holka. Jsem samozřejmě panic, co neví jak vypadá dívčí tělo, jsem introvert, co se stydí na holku jen podívat, jsem stydlivej a nerozumím obyčejným věcem třeba jak se zve na rande co se holkám píše mobilem a tak.
Dnešní holky jsou pro mě naprosto nedosažitelné. I ty holky které jsou na tom podobně jako já tj. jsou plaché, stydlivé a nemluvné, by mě nechtěly. Ano i takové holky chtějí ty silné alfakluky kteří vědí co se s holkami dělá. I ty kluci je chtějí. Nikdy mě žádná holka nechtěla a to ani ty nehezké. Jsem prostě moc obyčejný, nevýrazný, průměrný a neschopný. Dnešní holky mají tisíc požadavků. Já nemám skoro žádný a přesto je mi to k ničemu.
Do jejich hledáčku v ničem nezapadám. Vím že je ničím nedokážu okouzlit a oslnit. Když se budu snažit, tak vedle mě bude dalších 19 kluků jeden lepší než druhý. Nemám žádnou šanci. Ještě jsem se s tím nesmířil, proto mě to mrzí a píšu sem. Nevíte jak se mám smířit s životem loosera a tragéda, abych žil co nejdýl a nevadilo by mi že nejsem žádnej chlap a mám ho jen na chcaní?
Moc prosím, děkuji, mám to úplně stejně jako on