prev-centrum:
Ahoj, cetli jsme jeden tvuj prispevek o drogach, praskach, hloupym svete apod. Pokud jsi z Prahy, chteli bysme ti nabidnout zajit do naseho nizkoprahoveho Klubu Suteren na Praze, kde muzes jen tak pobyt, neco si zahrat, poslouchat hudbu..., ale taky popovidat. Taky se s nami muzes domluvit na individualni konzulaci, zavolat nebo napsat, jestli je neco, o cem by sis chtela promluvit, s necim poradit nebo jen tak sdilet, nebyt sama: cka@kmen.info, 242 498 334.
Vice se dozvis na www.kmen.info.
Mej pohodovy leto
|
destabil:
Upřesni mi ještě prosím výraz "člověk jako ty". To mělo znamenat "Člověk s mozkem, který se dožije stáří"?
|
destabil:
Žádný článek jsem číst nemusel, stačilo mi vidět, co to dělá s mým kámošem. Takže vím, jak vypadá feťák. A Feťák je člověk, který bere drogy. A vzhledem k tomu, že jsi sama psala "Naposledy jsem si šňupla" bych řekl, že to nebylo poprvé. A ještě jedna věc-najdi si někoho, kdo ti pomůže. Drogy jsou jed a ty se stále vyvíjíš. Když do sebe budeš teď cpát ty drogy, nedožiješ se pětadvaceti.
|
destabil:
Aha...tobě se nejspíš nelíbí, co jsem napsal do té tvé zpovědi. no takže asi takhle. Těžce mě urazilo, že mě feťačka nazvala mentálem. Omluvu požadovat nebudu, ta by mě urazila ještě víc. A za tím, co jsem napsal, si stojím, omlouvat se nebudu.
|
destabil:
Mentální jsem, pokud to bereš z hlediska vlastnictví mentality. Ty ses ale spíš ptala na to, jestli nejsem debil, že? Tak tedy-nejsem. A teď bych rád věděl, proč se ptáš.
|
TuhejKrálík:
..V tý zpovědi sem to nemyslel tak že berem drogy  .. Bylo to myšlený tak že sem na ní závislej
|
jerryshq:
Že poteče znova....toho se bát nemusíš.....když poteče tak se nic neděje až rupne prezervativ a nepoteče tak teprve něco řeš  JAK ŘIKÁM JE TO VÁŽNĚ NORMÁLNÍ.....Třeba má přítelkyně měla šilené bolesti....ještě po 5 styku.....krev tekla po prvé   VŠE JE V POHODĚ!
|
QuielL:
č.374956 x 14let ... čemu z toho nemám věřit?
|
DarthZombie:
Věk.
|
laple:
Pokud by postupoval podle pravidel, tak by ho asi nemlátili, ne? Nejspíš zatajuje, lže a já nevim, s čim má problémy. O tom si se nevyjádřila, tak nemůžeš po nezůčastněných lidech chtít odpovědi. V očích normálních lidí řídícími se zákony bude někdo takovej, jako tvuj kluk, vyvrhel a to, že dostane do držky mu budou jen přát...
|
laple:
Nemam problémy s policií, to máš pravdu. A pokud ve 14ti máš chlapa, co jo, tak to tě lituju. A jestli je legální ho zmlátit? Pokud se zaplet on do něčeho ilegálního, proč by měli policajti brát ohledy? Vzpamatuj se...
|
Anino:
Hmm... Zvláštna v tom, že na jednej strane si sa rozhodla spraviť si krajší svet cez chémiu, na druhú stranu, keď príde reč na budúcnosť, tak vyzeráš, že sa trošku aj bojíš. Vedela si, že volíš veci, s ktorými je spojená spústa rizík. A celkom by ma zaujímalo, že prečo si volila tak, ako si volila. Preto som sa pýtal na rodinu - odtiaľ si človek spravidla donesie najhlbšie šrámy na duši. Na ostatné veci som sa pýtal, aby som si vedel aspoň čiastočne predstaviť, kto naozaj si.
Som si vedomý, že sa pýtam na hodne súkromné veci. Neprehodíme debatu niekam, kde je menej očí? Žeby na mail?
|
Anino:
Ahoj. Napíš voľačo, ak môžeš. Aspoň, niečo v tom zmysle, že nič písať nechceš. (Ale aj tak by som o tebe rád vedel viac. Si zvláštna. A (zatiaľ) ti skoro vôbec nerozumiem. Ale chcel by som.)
|
Amorpha:
tvoje volba
|
Amorpha:
a bavi te takovy zivot? vsechno je na tobe tak s tim neco delej. mi rekni ze tvoji rodice nic netusi.
|
Amorpha:
ja jsem si pichala za mlada. varili sme v kanalech a tak. dostala jsem se z toho a jsem stastna, studuju vysku a mam super kluka. je to na tobe. da se zit normalni zivot a jednou za cas se pobavit, dat si neco. ale nekdy. ne kazdy den. pak ti to nestaci a nic z toho nemas. prosimte a kde na to beres?
|
Anino:
Ahoj. Píšem k 367711 ale nejak mi príde lepšie hodiť to sem. A som zvedavý.
Čo sú zač vaši? Kto je pre teba najdôležitejší človek na svete? Máš súrodencov? Akí sú? Keby si si to "o 20 rokov" mohla vybrať, ako by si chcela, aby to vyzeralo? (Bez ohľadu na to, ako situácia vyzerá teraz.) Na koho máš najväčšiu zlosť? Chceš mať deti? Čo chceš práve teraz? (Okrem toho, aby som sa ťa blbo nevypytoval  ) Vadí ti, že ťa nič nebaví? Čo si vlastne zač?
Fu. Ťažké otázky pre štrnásťročnú babu. Ale však voľačo napíš.
|
little princess:
Děkuju, jinak držím palečky všechno dobře dopadne. Já takové lidi neodsuzuju, to že uklouzli a udělali chybu, ještě neznamená, že jsou na odpis. Určitě mají i své pozitivní stránky. Kdyby jsi chtěla můžem pokecat i na ICQ
|
era1:
Drž sa a bojuj...nevzdaj to!
|
wispi:
jo to znam taky dobre ale to ses sama se sebou, ja to sice mela taky ale fakt me sralo to ze to proste bylo uplne spatne, prodlouzeny, nic moc a pak hnusnej dojezd... ale dobrej humus je, kdyz to doma nesmi poznat a y na to myslis a kontrolujes se a to je pak jeste horsi... naposledy vcera rano, nez fotr seldo prace ale mela sem stesti. Jestli ti je 14 ale, tak si zacala docela brzo... davej na sebe pozor, hm?
|
|
|