Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Diamond vampire

Index důvěry:
57

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 26
Ve zpovědnici působí od: 19.12.2008 23:08:17
Číslo profilu: 50075
Naposledy se přihlásil: 28.10.2020 21:53:50
Poslední rozhřešení dal: 28.10.2020 21:16:56
Doteď napsal rozhřešení: 12197
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 145730
ICQ: 416909374
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí: pan V
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
28.10.2020 22:05:57
*hmmmm*:
No dělaš tady asi nějaky pruzkum, takove nazory ma jen blbl :D
27.10.2020 16:06:32
jeeea bejby:
Ať si tě váží, že tě má. Co bych za takovou holku dal.
27.10.2020 15:42:27
jeeea bejby:
Tak jak, už máš vyplněné ty rozvodové papíry? Vím, že jste se udobřili. No nic, až se budeš doopravdy rozvádět, tak dej pak vědět
26.10.2020 21:42:29
jeeea bejby:
A jak to teď s ním máš. Udobřili jste se, nebo se to mezi váma vyhrotilo ještě víc? Ne, že bych na to sázel, ale chtěl bych, abyste se rozvedli. A abychom pak byli spolu Ty bys byla žena pro mě
26.10.2020 12:49:58
jeeea bejby:
Ty se mnou nemluvíš?.. Já jsem si dělal srandu, že ty a iceman potřebujete silnější léky. Snad ses neurazila? To je jen takový můj smysl pro humor ... Pokud se budeš opravdu rozvádět, tak já bych tě chtěl poznat osobně. Vždy si tady pro mě byla velmi zajímavá holka. Ne jen osobnostně, ale i názorama.
26.10.2020 12:28:01
jeeea bejby:
Ja se to mezi váma vyvíjí? už jste se udobřili, nebo to vypadá spíš na ten rozvod?
25.10.2020 20:31:23
KKNB ( ):
Hele, myslim, že to s tou covid paranoio přeháníš - byl jsem na operaci páteře, na pokoji 4 chlapi, jeden covid+.... nám všem ostatním dělali testy, a nechytnul to od něj nikdo, a to jsme tam s ním leželi tři dny... a ani obvoďačka, když "přebírala neschopenku", potom, co jsem opustil nemocnici, a začala ambulatní fáze doléčování (ve zprávě toto bylo zmíněno) se mě neštítila....
25.10.2020 10:40:33
Koláček s drobenkou ( ):
Aha, chováte se k sobě takhle vzájemně... To je těžké... Tak snad nakonec z této pozice vyjdeš a začneš si život utvářet pro tebe hezčím způsobem. Byla by škoda promarnit zbylé roky života v malomyslnosti a vzteku. Měj krásný den.
25.10.2020 10:21:01
Diamond vampire:
ans: A taky mu vadí mnohem víc než mně, když do něho někdo ryje ohledně dětí, on fakt děti absolutně za žádnou cenu nechce, to není nic, co by mu mohlo vadit u mě, v tom jsme si fakt sedli.
25.10.2020 10:13:07
Diamond vampire:
ans: Vždyť on chce děcko ještě míň než já. Navíc to on z nás dvou může být geneticky přenašečem opravdu závažné nemoci, u mě hrozí přenést jedině hypothyreózu, to moc závažné není. Takže on ani vlastně nemůže mít děti, když má kousek zodpovědnosti v sobě a nechce, aby to dítě trpělo. On by se hned rozvedl, kdybych otěhotněla a nechtěla na potrat, nebo by mě zmlátil do břicha, dokonce říkal, že by mi to udělal drátem.
Navíc dítě je jako klín, co se vrazí mezi manžele a rozděluje je, děti kazí nejvíc manželství.
No, on si mě vzal proto, že jsem ho donutila. Ale zas to je taky důkaz lásky, že i když on sám by se bez toho papíru klidně obešel, tak to pro mě udělal. Ale tak právě já fakt nevím, někdy se chová fakt hnusně, většinou je hodný... Ale my máme asi oba cholerickou povahu, že si dokážeme říct odporné věci, ale ve skutečnosti se máme rádi... Ale celkově prostě pochybuju, jestli mě má rád. No ale říká, že nám to funguje a jsme šťastní, a že s ním musím vydržet celý život.
No, mu je 28, on už je vyvinutý a prožil si svoje, tak on nemohl studovat, co chtěl hned po střední kvůli svojí pojebané "rodině". Vždyť on má na světě JENOM mě, on nemá jinou opravdovou rodinu.
No ale i v Bibli Ježíš řekl, že se může rozvádět a být volný k dalšímu manželství kvůli nevěře a násilí, v překladu je napsané smilstvo, ale v originálu je tam slovo "porneia", což jsme se učili v biblické řečtině, že zahrnuje smilstvo i násilí. A to je fakt logické a každý uvnitř cítí, že je to správné. Ale takhle kvůli šopatnému překlafu ti třeba církev řekne, že se nesmíš rozvést a znovu vdát, když tě mlátí... No a hraní ruské rulety s mým životem je forma násilí.
Tak já bych se nechtěla kurvit, ale najít toho opravdu pravého manžela...
Roušku nosí poctivě, ale rouška pomůže třeba o 30%, respirátor o 70%, tak statisticky je to už hodně významné, ale individuálně je furt prostě nejlepší neopouštět byt, pokud to není opravdu NUTNÉ.
Jo, já jsem teď musela jít tři dny do práce a seděla jsem tam v roušce, nebylo mi moc dobře, ale vydržela jsem to.
24.10.2020 23:27:19
ans ( ):
Nerozváděj se. Naučte se spolu žít. Času dost, celý život.
Rozvést se/opustit chlapa umí každá ubožačka, těch tu máme miliony.
Být mu oddaná celý život, to je pro pořádné Ženy.
Můžete začít tím, že si přestanete nadávat a hádat se kvůli každé kravině.
A budete znovu vztah budovat na tom, na čem jste se seznámili a co vás spojuje.
Vy máte několik větších problémů než roušky.
Potřebujete obnovit vzájemnou úctu a respekt.
Pak je tady tvůj protirodinný postoj. Vztah se zpravidla do 5 let zhroutí, pokud ti dva spolu nemají dítě - ne, kočky ani psi to neřeší (natož když je chlap nesnáší). Tím ti chci říct, že pokud zastáváš postoj, že nechceš nikdy děti, opustí tě nakonec každý normální chlap krom šílence leafrollera. Normální chlapy si totiž žena získává a udržuje těmito rozměry: dobré chování, sex, vzhled, vaření + vlastní děti.
Chlap tě nemůže brát za životní partnerku, když mu nemíníš dát vlastní děti...
Další problém je, že tvůj partner ještě studuje a podobně jako u studujících žen, po odchodu ze školy nastává často velký zlom v hodnotách a chování. Lidi na studiích jsou stále nedospělé, naivní děti, klidně i v 25.
Jak správně chápeš, sama nejsi zdaleka dokonalá a ani žádný další muž nebude.
Jednou jste se vzali, tak spolu máte být celý život. Nejsem klasicky věřící, ale přesně proto mívala smysl svatba v kostele (dnes to relativizuje fakt, že jde církevní svatba státem rozvést, což by správně jít nemělo).
*
Tvůj příběh tady sleduju úplně od začátku. V něčem jsi mi blízká, v něčem hodně vzdálená. Bohužel to, co jsem u tebe vždy měl rád a za co tě šlo obdivovat, postupně opouštíš směrem ke stále většímu feminismu (pobyt na feministické zpovědnici plné militantních feministek je pro manželku kohokoliv opravdu zlo a slušná holka by tady být neměla).
Pamatuju tě...
Když jsi byla fanaticky věřící, když tvá víra začala oslabovat, když zmizela.
Když jsi tady byla jediná, kdo kritizoval rozvody, opouštění mužů, samoživitelky.
Dnes se inspiruješ zoufalými holkami typu Soraya, které skončily jako emancipované matky samoživitelky poté, co opustily dobrého otce svých dětí.
Chceš se stát sama tím, čím jsi vždy nejvíce opovrhovala?
Chceš putovat od muže k muži, z postele do postele? Protože tak dopadnou úplně všechny, které řeší problémy ve vztahu jeho ukončením, místo jejich společným vyřešením a upevněním.
Řešíš, jestli tě má rád. Kdyby tě neměl rád, tak si tě nevzal nebo by už s tebou dávno nebyl. A ty jsi složitý klient i pro zkušené chlapy 30+, takže pokud do toho ten kluk šel a stále s tebou je, rád tě musí mít fakt hodně. Uvědom si, že žádný další už to tak mít nemusí. Ty, které se rozvádějí nebo chlapy snadno opouštějí, mají muži jen do postele. Vážíme si těch, které nám dávají jistotu, stabilitu a výše uvedené rozměry.

Jsi mladá, tvůj partner taky. Neřešte blbosti, začněte se k sobě chovat zase hezky a dejte všemu čas. Pokud někoho rozhádají blbé roušky nebo mediálně zveličená chřipka, co teprve vážná nemoc, nedostatek peněz nebo dítě.
S rouškami je to jednoduché. Jejich nošení přenosu viru nezabrání, oba to můžete domů přinést kdykoliv, ty i on (přenos probíhá i rukama, očima, celou pokožkou, samozřejmě skrz roušku atd). To není ničí vina. Ty si nos roušky a jeho nech, aby si to řešil po svém. Pokud máš pocit, že jsi jeho chůva či máma, tak ho nebuzeruj, ale dobře mu uvař a namasíruj mu nohy či záda. Protože ženské, které chlapům říkají, co mají a nemají dělat, ty se opouštějí a utíká se od nich. Domů se vracíme k těm, se kterými je nám dobře a dávají nám, co potřebujeme. Nejsi paní učitelka, policistka ani jeho matka, ale manželka. Chovej se podle toho.
Nebo se chceš stokrát rozvádět a vdávat jako ty tragédky, které celý život kritizuješ?
Možná, kdybys na něj byla hodná, milá, dobře mu uvařila a pak mu udělala dobře, tak ti v posteli svatosvatě slíbí, že tu roušku bude nosit i bez hádek.
Na ženský tlak většina mužů reaguje protitlakem či útěkem.
Mě kdyby partnerka zkoušela buzerovat natož urážet jako ty jeho, tak s ní okamžitě skončím. Kdyby mě ale o tu samou věc laskavě poprosila a i jinak byla fajn holka, se kterou je mi hezky, určitě to minimálně zvážím.
Zamysli se nad tím.
A zamysli se také nad tím, jestli zvládneš udělat najednou 100 kliků, 30 shybů a uběhnout deset kilometrů. Ne? To je fakt divné, tomu vůbec nerozumím, jakto že to nezvládneš, když já bez problémů ano. Víš, stejně tak se části lidí špatně dýchá v roušce nebo se v ní po chvíli dusí, zatímco jiní s tím nemají problém. Dost takových lidí ji nosí pod nosem a jsou různými fanatiky sprostě uráženi a napadáni. Nemusí tedy zdaleka vždy jít o nějaké rebelství či nezodpovědnost, naopak o pragmatismus a solidaritu i v případě, že to člověku dělá potíže a nesouhlasí s tím. No a ti lidé, kteří zvládnou výše uvedenou zátěž, nejspíš nebudou těmi, kteří skončí s covidem na jipce, že. Mohli by stejně tak říkat ostatním, co žijí špatným životním stylem, že si za problémy můžou sami, jako dotyční vykřikují, že jim nedělá problém dýchat v roušce.
Zkus se nad tím vším aspon trochu zamyslet, protože pro mě narozdíl od jiných nejsi jen zpovědnicové divadlo, ale přál bych ti najít v životě klid, řád a pořádek.
Potřebuješ získat větší nadhled, pokud chceš vybudovat celoživotní vztah.
Další cesta, pokud vám to fakt zkrachuje, je hodně dominantní chlap 30+, co tě srovná do latě (nedívej se na mě), ale na to by ses musela hodně chováním srovnat i sama, abys nějakého získala. Ale jednou sis sakra někoho vzala, tak mu koukej být oddaná celý život v dobrém i zlém a nevymýšlej blbosti!

Ps: Budu předpokládat, že jsi skutečná. Poslední dobou jsi dvěma texty poprvé po letech nalomila i mě, jestli nejsi fejk. Ale protože podobně jako u icemana dobře vím, že podobní muži a ženy existují, budu tě brát v dobré víře stále vážně.
24.10.2020 20:08:26
jeeea bejby:
No jak jsem napsal. Jestli se nakonec vážně rozvádět budeš (jako, že počítám ne), tka bychom se měli osobně poznat. Jinak si myslím, že tvoje obavy co se týče covidu jsou přehnané...
24.10.2020 19:23:50
jeeea bejby:
... To se chceš kvůli tomu jako rozvádět? ... To je snad (špatný) vtip. Já jen, že pokud se vážně budeš rozvádět, tak bychom se měli seznámit, protože podle mě máš podobnou povahu jak já .) Samotářskou, introvertní. Nepotřebuješ moc lidí kolem sebe. Nebo možná žádné že.. Až na partnera. Ty, se ale rozvádět nebudeš počítám. Protože tohle přece není důvod k rozvodu .)
24.10.2020 19:03:12
Diamond vampire:
Koláček s drobenkou: A třeba to tak nemyslí, tak já mu taky nadávám, aby zdechl a pak ho mám ve skutečnosti ráda... Ale fakt nevím,no...
24.10.2020 18:55:26
Diamond vampire:
Koláček s drobenkou: No a to já se stydím psát takhle. Já musím aspoň předstírat, že mám dobré manželství... Stejně jsem hnusná a kdo by rozvedenou chtěl... Tak stejně bych s ním musela zůstat, i kdyby mě mlátil... Ale zas většinou je hodný...
24.10.2020 16:41:03
jeeea bejby:
Fr0gy: Já bych si tě vzala, budu se rozvádět.
---

A co se stalo? Promiň, že se ptám, ale tak ,,známe,, se už od sud dlouho, tak mě to překvapilo. Ale asi o tom nechceš mluvit počítám (jestli je to teda mysleno vážně) ...
24.10.2020 16:34:05
Koláček s drobenkou ( ):
Ahoj, dočetla jsem se, že ti manžel hodně nadává a říká ti odporné věci. To zní vážně. Můžeš zmínit alespoň něco z toho, co ti v takových situacích říká, aby se dalo posoudit, jestli se nejedná již o psychickou šikanu?
08.10.2020 22:17:22
Frank Drebin:
No tak to je dobrý základ. Pak to chce se chovat k tomu druhému hezky a komunikovat spolu v klidu, ne formou nějakých výčitek ..
08.10.2020 21:39:41
Frank Drebin:
Ty mi to popisuješ, jak bys trhala kopretinu a říkala: Má mě rád, nemá mě rád :D

Jak dlouho spolu jsi? Když jsou dva spolu dlouho, tak to soužití není jen sluníčkové, občas je i zamračeno. Ale musí to mít určité hranice. To musíš sama cítit, kam se ten vztah ubírá. To, že je to někdy špatné, neznamená, že to bude špatné i nadále. Většinou to tak je, ale nemusí být, když na tom vztahu budou pracovat oba stejným dílem. Jen jeden nestačí. Zároveň oba musí mtí nějakou motivaci, aby se snažili. Jestli se oběma rozejdou životní priority, tak se s tím těžko něco nadělá a ani ta společná diskuze nepomůže, protože slovy to nespravíš. Jak jsem psal, prostě musíš cítit, že ten vztah má budoucnost a musíte na něm oba dva pracovat.
08.10.2020 20:18:07
Frank Drebin:
Ty jsi evidentně velmi racionální žena No to mi nedávno říkala jedna 37 letá, že si musí rychle někoho najít, když je o ni ještě jakž takž zájem, že pak už tolik šancí mít nebude
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk