Ty už máš dvoch potomkov Tož gratulujem a nech ti rýchlo rastú, nech nám ich môžeš poslať na tábor... A inak, ako sa máš? Však poklebeť trošku, nech som v obraze...
Ahoj človečica Ako sa máš? Som rád, že ťa tu zas vidím. U nás je dobre. A... klasická otázka... neprídeš na tábor ? (Tento rok 11.-25. august, kľudne dôjdi aj na menej.)
Drobcek rastie a pomaly uz zacne chodit (asi tyzden dozadu urobil prve dva kroky bez drzania ) Skoda, ze neprides. Ale je straaasne super, ze sa mas fajn. Drz sa a davaj na seba pozor.