Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
zkušební jízda
________________dáme zkušební jízdu.. a pak uvidíme_________________ »fltk aka fall«
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
1

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 2
Ve zpovědnici působí od: 10.12.2007 14:21:26
Číslo profilu: 42388
Naposledy se přihlásil: 22.01.2008 00:04:09
Poslední rozhřešení dal: 19.12.2007 23:04:19
Doteď napsal rozhřešení: 74
Bodování aktivity: 1 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 11674
E-mail:
Oblíbené WWW: http://youtube.com/watch?v=dWuAc4pnYFc ; http://www.youtube.com/watch?v=8JJEQx3F
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
02.05.2008 12:50:26
všechno je jinak:
Včera bylo prvního máje a já měla jít s jedním klukem na Petřín, ale nějak to nevyšlo..protože jsem pako hloupý a prostě jsem radši jela tou tramvají dál, on tam stejně nebyl. Ale to je jedno, vystoupila jsem o tři zastávky dál a viděla jsem tam jednu úžasnou slečnu, která vedla za ruku malýho cikánskýho kluka, ta holka..tu bys musel vidět, ale myslím, že ten den se do ní určitě spousta lidí zamilovala. Měla zelený sako, červený korále, ofinu, hnědý vlasy a sukni s černýma punčocháčema. S tím klukem si povídali a tak a já měla hroznou chuť k ní jít a zeptat se jí, jestli se nejmenuje Markéta (hloupost, ale byla jsem si skoro jistá, že se jmenuje Markéta, a chtěla jsem s ní prostě mluvit..). Samozřejmě jsem to neudělala, šla jsem pryč, pěšky a na druhou stranu, než ona s tím malým klukem nastoupila. Došla jsem na Ípák a tam jsem nastoupila na první tramvaj, co jela na Anděla. A jakmile jsem na Andělu vystoupila, koho myslíš, že jsem uviděla? No jasně, že ji. A už bez toho kluka. Stála tam na zastávce a psala smsku. A koukla na mě úplně jako by chtěla říct: "tak co chceš, pojď sem a řekni mi to do očí." Byla hrozně zajímavá..a já jsem si říkala, že za ní musím jít a zeptat se jí, jestli se jmenuje Markéta.. a pak jsem odešla. O nic nejde, ne? Akorát to mám pořád v hlavě. Kdybys ji viděl..
31.03.2008 17:30:32
všechno je jinak:
Je mi líto že leží v nemocnici a doufám, že bude brzy zase doma a tak.
Ve středu si napíšu čtvrtetletku z matiky, na kterou se jdu teď učit, a pak ti konečně napíšu, je toho dost, co mám na jazyku - jen to vyplivnout do toho mailu..
červený nerada, protože zhruba před dvěma třema lety jsem ho pila pravidelně, krabičáka za dvacku s kolou v rokli u lesa za naším sídlištěm (se dvěma o rok staršíma kamarádkama) a připadala jsem si hrozně dospěle, když se mi motala palice a zblízka jsem koukala na mravence a tak. Ale nikdy jsme nepily do úplný opilosti, jenom do nálady, a přišlo nám to skvělý. Takže dodneška když se napiju červenýho vína, i když to není zrovna za dvacku, tak se mi vrátí ten čtrnáctiletej pocit a je to docela nic moc.. .))
tak se měj hezky a dávej na sebe pozor
01.03.2008 13:56:02
všechno je jinak:
Jé, zmrzlinu jsem letos ještě neměla, ani minulou neděli, kdy bylo to velký teplo a většina lidí právě měla svou první letošní.. .)
Hory byly krásný, poježdění bylo fajn, akorát moje nálady trochu kazily pobyt, ale dostala jsem je aspoň trochu pod kontrolu, pošlu ti nějaký fotky, až ti napíšu odpověď, doufám, že to bude brzy.
Pláčeme pro představu, že to hra není - jo, tak to asi přesně je, myslím, žes na to kápnul. Že by byly hry tak nebezpečný? Je to pravděpodobný.
Březen proto, že se na něj těším už měsíc, doufám, že to bude dobrej měsíc, mám toho spoustu naplánovanýho, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne (vždycky mě stresuje, když mám toho hodně dopředu naplánováno ).
A když je všechno jinak, tak je to.. jinak. Jinak, než čekáš, ale přesto tak, jak to být má? Třeba..
Pojedu dneska na druhej konec prahy za kamarádkou půjčit si boty na ples, abych mohla tančit v úterý blues..
Hezký dny, hlavně hodně síly, jo
14.02.2008 17:13:40
všechno je jinak:
dneska je nějakej hloupej den, chtěla bych ti napsat, ale nějak mi nejde řadit slova za sebe tak, aby zněly hezky anebo aspoň dávaly smysl..

no ale protože na tebe myslím, tak aspoň takhle..
23.01.2008 18:43:22
všechno je jinak:
Doopravdy - aspoň já to brala doopravdy, a myslela jsem, že on taky..Trpělivej..no, nebyl, ale já mám pocit, že se spíš trochu bál, že mu ujede vlak, ten vlak co vede ke spokojenýmu životu s ženou a dvěma dětma..nebo si to namlouvám a prostě to nemyslel vážně? Teď už těžko říct.
Já bohužel moc trpělivá nejsem, ale snažím se. Jsem hrozně roztěkaná a nejradši bych všechno hned a bez komplikací. Třeba moje kamarádka kdysi trávila hodiny tím, že napřed zavázala na tkaničce u boty co největší uzel a pak ji hrozně bavilo ho rozmotávat, to nepochopím.

Když mě zima hrozně rozesmutňuje. Zvlášť tady v Praze. Když není s kým bejt, je to hrozně bezvýchodný, vstávám za tmy a domů chodím sice už za světla, ale v pět se stejně šeří..

16.01.2008 19:17:51
všechno je jinak:
Kdysi na mě kdosi /prej/ čekal, a o necelý rok později jsem skončila na místě té družičky :D
Díky za rezervaci

Oni vůbec ti umělci 60. let měli hodně do sebe, mám tu dobu ráda, a Jima nejradši
Jsem ráda, že tě to potěšilo, měj se hezky - jo zapomněla jsem ti poslat nějakou tu fotku svý matlanice, ale teď stejně v kompu nic moc kvalitního nemám, už dlouho jsem nic nestvořila, jsem lemra, snad brzy..
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč