Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Pajk
TEST

Index důvěry:
116

Má k rozdělení:

14

8

Pohlaví: muž
Věk: 42
Ve zpovědnici působí od: 30.11.1999 00:00:00
Číslo profilu: 4
Naposledy se přihlásil: 10.12.2022 09:30:04
Poslední rozhřešení dal: 14.06.2022 08:47:22
Doteď napsal rozhřešení: 94
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 326960
E-mail:
ICQ: 135854017
Oblíbené WWW: www.zpovednice.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvníkOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
19.05.2023 19:34:53
Propagace Zpovědnice ( ):
Dobrý den.

Zpovědnice bohužel upadá, příspěvků je výrazně méně než dříve, mladých lidí je tu poskrovnu. Bývaly časy, kdy na Zpovědnici trávily čas party puberťáků. To vše je pryč. Zpovědnice, podobně jako ostatní národní fóra, upadají ve prospěch globálních sociálních sítí. Jedná se o negativní jev, který vede k úpadku sounáležitosti a hodnot.

Proto zde publikuji návrh, jak Zpovědnici pozvednout. Základem je propagace. Je fajn mít web, ale když o něm lidé neví, tak je to k ničemu. Mládež je dnes převážně na globálních sociálních sítích a už tolik nevyhledává v Googlu. (např. já jsem byl vždy spíše na české weby a vyhledávání, na internetu velmi působím od 12, ale Zpovědnici jsem začal navštěvovat až v 15, prostě jsem o tom webu nevěděl).

Tudíž by to chtělo založit oficiální účet Zpovědnice na Instagramu a Tiktoku, kde působí mladí. Např. tam dát snímek obrazovky jedné zpovědi za den. Také by to chtělo mládež sem přímo lákat různými hesly, jako v reklamě, např. uvést
- Anonymitu (oproti sociálním sítím, kde sice můžeš mít fejk účet, ale přepínat mezi osobním a falešným účtem je nepohodlné),
- Svobodu projevu (možnost svobodně diskutovat, což je na sociálních sítích velmi omezeno u některých témat),
- Možnost se svěřit s osobními problémy,
- Komorní prostřední menší národní komunity oproti odlidštěné globální sociální síti, existenci jakési komunity dlouhodobých uživatelů, kde se všichni virtuálně znají (což na sociálních sítích není),
- Možnost najít si podobně zaměřené přátele.

Po založení účtu by to chtělo přispívat do komentářů pod různé účty s mnoha sledujícími, např. u účtů věnujících se psychickým problémům uvést, že se lidé mohou svěřit na Zpovědnici.

Zároveň by šlo Zpovědnici propagovat mezi seniory. Pro mnohé seniory jsou moderní technologie náročné, protože je prostě jednodušší se s novotou naučit ve 13, než v 70. Většina webů je technicky velmi složitá, ale Zpovědnice je právě velmi jednoduchá. Člověk se zde ani nemusí registrovat, což je unikátní. Člověk tu rovnou vidí seznam všech nových témat, což na sociální síti také neuvidí. Na Zpovědnici si člověk před přispíváním nemusí nic složitě nastavovat. Navíc senioři by zde mohli přicházet do kontaktu s lidmi všech generací, od dvanáctiletých po stoleté, což by jim mohlo dát radost do života a připomenout mládí. Zpovědnice je, dle mého názoru, technicky nejjednodušší všeobecný web pro uživatele. Navíc nové weby jsou mnohdy částečně v angličtině, ale na Zpovědnici je vše krásně v našem rodném jazyce. Zpovědnici by šlo propagovat seniorům i v sociálních službách.
12.03.2023 14:52:52
jitrnice:
Také nechápu, proč je tady reklama na sázení, když jsou tady i závisláci na hazardních hrách, kteří prohrávají peníze, jsou tady lidé zadlužení, kteří kvůli dluhům chtějí spáchat sebevraždu. To mají mít na očích reklamu, aby dál sázeli a dostali se do větších průserů až na úplné dno, to se tady podporuje ? Závislý člověk na hazardu těžko odolává pokušení. A tohle má být stránka pro smutné lidičky a co jim mají pomoci. To mi hlava nebere, že se zde hazard podporuje. To už je fakt dno.
23.11.2022 14:50:36
jitrnice:
To už vážně tak Zpovědnice klesla, že v posledních placených vzkazech je " Nahraj své intimní video a sleduj reakce ostatních ! " s odkazem na porno stránky. To už na základních školách předtím varují děcka a tady je to, že to mají děcka, mládež dělat ? To se tady podporuje, to je na tom Zpovědnice tak špatně kvůli 70Kč placeného vzkazu ? To už se tady z toho dělá fakt bordel.
03.09.2022 13:52:52
matouch ( ):
Smaž Humlovi adminský profil. Vím, že sem už nechodí, ale....
Je to takový pomníček tvé ostudy.
20.08.2022 16:38:40
matouch off ( ):
Doplním, aby zmínka o Muadovi nevyznela špatně. Admin Muad tu odváděl neporovnatelne lepší práci. Tu adminskou - mravenčí, bez ega. Přesto si našel sílu ho rychle vyřadit. Vyskrtni Humla z admin týmu.

Nebo nevyskrtni a dej ban hubatýmu matouchovi
20.08.2022 16:27:28
matouch off ( ):
Já bych teda Humla a ostatní adminy nesrovnával. Dr Mengele by byl jistě dobrý doktor, pokud by neměl duševní poruchu.

Pajku, hlavní je, že tu není. Jen kvůli klidu smutných lidiček, ho odstran oficiálně ze seznamu adminů. Najdi odvahu, jako u admina Muada.

Pro klid smutných lidiček. A zapomínás na ty, kteří chtějí smutným pomoci. To je široká řada různých charakterů, kteří se nevešli Humlovi do škatule.
Já umím možná poradit cca stejně starým, puberťák mou radu poslouchat nebude. Puberťák slyší opět na radu puberťáka, byť rada starších je "správnější".
Proto JE návštěvnost důležitá, Pajku.

Takže ať je to jak chce, chce se mi říct "pozdě ale přece"

PS: není pravda, že Huml v Pajkovem profilu nemaže. Mně tu důsledně mazal veškeré pokusy o komunikaci s Pajkem
04.08.2022 13:38:48
Opcom:
Methyl: Odpověď máš v mém profilu.
04.08.2022 06:59:56
Methyl ( ):
Opcom: Mne zas prijdou nesmyslna tva obvineni, napr. ze maze na zaklade svych pocitu, no zatim to vypada, ze vse co ti smazal, melo svuj duvod a oporu v pravidlech.

Ano, o te odpovedi pisatelce jsem take psala a ty sam jsi priznal, ze jsi pouzil vuci ni prikre vyrazy, za ktere jsi pak mel potrebu se omlouvat, takze jsi asi sam pochopil, zes napsal neco spatne a pak se divis, kdyz ti to admin smaze? Ale mas pravdu, ja to necetla a i kdyby ano, nejsem to ja nebo ty, kdo rozhoduje o tom, zda je to v souladu s pravidly nebo ne, rozhoduje o tom admin.

Nejsi jediny, komu tyhle informace o identitach adminu nekdo posila, otazka je proc, ceka, az nekdo bude tak hloupy a pouzije to? Jak hluboko nekdo musi klesnout, ze zacne na nekoho vytahovat osobni informace a sirit je? Jak hluboko musi klesnout ti, co tu pisou osobni utoky? Nakonec to stejne vypovida akorat o vas, nikoliv o Evzenovi.

Jj souhlas, asi vse jiz bylo receno, mej se.
03.08.2022 23:54:45
Opcom:
PS: Jinak, asi tu nebudeme Pajkovi dále zaplňovat profil, chtěl jsem mu jen nechat vzkaz a nepředpokládal jsem, že tu rozjedeme další diskusi. Pokud chceš v debatě pokračovat, napiš mi do profilu, kam Ti i odpovím.
03.08.2022 23:49:35
Opcom:
Methyl: Ano, obviňoval jsem ho. To ovšem neznamená lež. Naopak, on mě několikrát nesmyslně obvinil. A i přes moje výzvy obvinění nijak nedoložil. Ale jak jsem psal, nevztahuji si Tvůj příspěvek na sebe (a tím je pro mě toto téma uzavřeno).

Ne ne, tím to nezačalo. Začalo to mojí odpovědí jedné pisatelce. Tuto odpověď jsi pravděpodobně nečetla, takže těžko můžeš posoudit, zda byla smazána v souladu s pravidly.

Chápu Tvoji připomínku, je naprosto logická, ale obě identity mi potvrdil někdo, komu věřím. Každopádně, na ty fotky jsem se podíval, řekl si něco ve smyslu: "hm, tak jeden z těchto dvou lidí bude Evžen" a to je asi tak všechno, k čemu by mi mohly posloužit.
03.08.2022 18:16:45
Methyl ( ):
Opcom: Na tebe jsem ohledne lhani nemirila, i kdyz jsi taky Evzena z nekterych veci obvinoval, spis o tom asi moc nevis.

S tou cenzurou naprosto souhlasim, jen jsem chtela uvest na pravou miru, ze za ni stali temer vsichni admini, nikoliv jen jeden, jak se tu nekteri snazi podsouvat.

Koukala jsem na tvuj profil a tam opravdu pises, ze to zacalo tim, ze ses tu vyjadroval k lidem, co ti psali email a bylo ti to smazany (tam jsi ale psal o jeho dalsi identite a spekuloval o jeho dalsich prezdivkach) a pak ti smazal dotaz na zaklade pravidla c.10 - a pak jsi psal to, co jsem citovala, ze pravidla si urcuje majitel a ani kontext na tom nic nezmenil. V pravu je Evzen, smazal ti to v souladu s pravidly.

Jinak je zajimavy, ze ti nekdo posle neci fotku, jmeno a nevim co jeste a ty tomu veris. Podobne veris i lidem, co si na nej stezuji. Poradila bych ti mozna, at neveris uplne vsemu.

Kaiten: Ze jsem si mnohokrat stezovala nepopiram, ale taky jsem byla adminy vzdy slusne poslana nekam. O to spis vim, ze co dela Evzen, delaji a delali i ostatni admini. Nevidim zadny smysl v tom, hlasit tu kazdy bebicko a smazany pismenko a svalovat na nej vinu i za neco, co neudelal nebo na cem se nepodilel jen on.
03.08.2022 16:35:08
kaiten:
Methyl, a nebylas to náhodou zrovna ty, kdo byl ještě nedávno v kopání do adminů přeborník? Zkus si projít můj profil, třeba se ti rozbřeskne.

Anebo to zkusím sám: AFGHÁNISTÁN BANÁNISTÁN
03.08.2022 16:16:52
Opcom:
Methyl: Dnes už jen krátce, nechci celou dovolenou řešit Evžena.

Zajímalo mě hlavně Tvé vyjádření ohledně lží. Ono je snadné, někoho obvinit ze lži, ale pak by to měl člověk umět doložit. Nebudu si tedy Tvé vyjádření vztahovat na sebe.

Cenzurování tématu jenom kvůli tématu samotnému bych u nás po roce 1989 sice nečekal, ale v posledních letech se s touto snahou setkávám stále častěji. Potom ale nechápu, proč cenzurovat tzv. „proruské“ weby. Navíc je velice snadné dát názorovému oponentovi nějakou nálepku (antivaxer, popírač, ruský trol, apod.) a tím se vyhnout diskusi, nebo jen samotnému zamyšlení nad jeho argumenty.
Co je ale tedy na tom Rusku tak špatného (respektive, jak moc se od něj lišíme), když v naší, tvz. „demokratické a svobodné“ společnosti, akceptujeme cenzuru (která je, dle Listiny základních práv a svobod nepřípustná), lži, trestání za názor, a jiné totalitní praktiky…

Nicméně, znovu připomínám, že můj spor s Evženem vznikl z jiného důvodu. A pokud už uvádíš citace toho, co jsem napsal, měla by sis je přečíst pořádně, a také je nejprve zasadit do kontextu, ve kterém byly napsány. Nebudu k tomuto dále nic dodávat, na mém profilu už jsem k tomu napsal víc než dost. Každý si to může přečíst a udělat si obrázek sám.

Možná jen k vyzrazování identity – pokud má na nějakém diskusním fóru jeho moderátor více identit, měly by být známy – ať diskutující ví, s kým má tu čest. Navíc stále nevím, zda jde o Odpočinka, nebo o Irsaila. U obou mám jejich fotografie – jeden člověk mě mailem poprosil, zda bych fotku mohl přeposlat – to jsem neudělal s tím, že mi to nepřijde vhodné. Stejně tak nikde nezmiňuji Irsailovo skutečné jméno. Pouze jsem napsal další možné zpovědnicové identity Evžena.
Na celé věci mě překvapuje, kolik jsem se dozvěděl informací, aniž bych o ně někoho požádal, nebo za účelem jejich získání vyvinul nějakou snahu.

To je asi tak vše a měj pěkný den.
03.08.2022 11:54:48
Methyl ( ):
12d3: A dalsi lez, skoda, ze ty lzi nepisete pod svou skutecnou prezdivkou, ale chapu, take bych se stydela.

Jinak v samotnych pravidlech se pise, ze posouzeni o tom, zda jsou pravidla porusovana nalezi adminum. Coz mi bylo v minulosti nejednou predhazovano A nikoho nenapadlo nazyvat to "vlastnimi pravidly" konkretnich adminu.

Ve skutecnosti admin nemusi psat VUBEC NIC, nemusi nic vysvetlovat ani hlasit, je to jeho dobra vule. A vdek mu zrejme projevujete sirenim lzi a kopanim do nej.
03.08.2022 09:46:11
12d3 ( ):
Methyl: pravidla tady provozovatel má. Huml si ale stanovil svoje vlastní pravidla - ta si někdy píše jen tak do svého profilu, někdy je napíše jen tak do diskusí a někdy taky vůbec.
03.08.2022 07:09:32
Methyl ( ):
Opcom: Lzi jsem na pravou miru jiz uvedla.

Pokud jsi nasel Evzenovo vyjadreni, ze toto tema mazat bude, pak tam i velice obsahle vysvetloval proc. A hadej co? Podobne mi to bylo vysvetleno jinym adminem, ze je to kvuli blokovani proruskych webu. A temer vsichni admini temata o valce mazali podle sveho uvazeni a nijak se s tim neskryvali, naopak. A ted jsou zticha. Tudiz svalovat to jen na Evzena je trochu mimo, na cenzure se podileli temer vsichni.

Vsimla jsem si, ze ti smazal komentar za "prikra slova" vuci nejakemu uzivateli - s timhle mas problem? :D No, to admini vetsinou delaji, ze takove veci mazou.

A ten tvuj vzkaz co smazal - vzdyt ty tam vyzrazujes jeho dalsi identitu, prave tohle mazali i ostatni admini, to se proste nedela.

Nerikam, ze vsichni lzou, nekteri nevi vsechno a davaji mu za vinu i veci, ktere neudelal nebo ktere delaji i jini admini (a to nikomu nevadi?) nebo na kterych se i jini admini podileli. On se jako admin moc branit nemuze, protoze nemuze psat o vsem otevrene a vy toho vyuzivate. Pokud ti neco napisou lidi, pak to vidis pouze z jedne strany, ja jsem naopak videla mnoho snah to danym uzivatelum vyvetlit. Evzen je proste nejvic videt, tak to nejvic odnasi, ale ujistuje te, ze mi taky bylo plno veci smazano nepravem (nebo spis - tak jsem to citila) a vetsinu z toho ani nesmazal on - a nikdo to neresil.

Ty sam jsi napsal: "Zpovědnice není Opcomův server, je to Pajkův server. A každý provozovatel by si měl stanovit pravidla, bez ohledu na to, jak je ostatní vnímají."

Admini pouze toto dodrzovani pravidel hlidaji, bez ohledu na to, jak je ostatni vnimaji... ;)

A vrele ti dekuji, ze se nebudes snazit, aby muj nazor nekdo smazal, velice si toho cenim
03.08.2022 05:41:42
Opcom:
Methyl: Pokud se Tvoje reakce týká i
mě, prosím o uvedení toho, v čem lžu.

Ohledně tématu "Ukrajina". Netuším, kdo s blokacemi začal (a proč), zahlédl jsem ovšem Evženovo vyjádření, že toto téma mazat bude (opět nechápu důvod).

Můj problém s Evženem ovšem začal úplně něčím jiným (pokud bys chtěla znát souvislosti, jsou uvedeny v mém profilu - na rozdíl od Evžena, příspěvky ze svého profilu nemažu, pokud mě o to jejich autor nepožádá).

Na základě toho, že jsem si Evženovo chování nenechal líbit, se mi do mailu ozvali další lidé, kteří s ním mají obdobné zkušenosti. Proto si nemyslím, že by všichni, kteří sem Pajkovi napsali ohledně tohoto moderátora své stížnosti, lhali.

Máš svůj názor, se kterým sice nesouhlasím, ale plně podporuji Tvé právo vyjádřit ho. Pokud budeš chtít, můžeme o něm diskutovat, pokud nebudeš chtít, necháme to ležet - rozhodně se nebudu snažit, aby byl Tvůj názor potlačen, aby ho kdokoliv z moderátorů smazal. V tom se liším od cenzorů.
02.08.2022 06:32:36
Methyl ( ):
Pisu to za sebe. Kdybych ztratila vsechnu sebeuctu, tak lzu jako vy. Evzen s cenzurou o valce nezacal, nekteri admini se tu k tomu jeste hrde hlasili a ted jsou zticha? Ted se distancujou? Leafa a Radce na svedomi Evzen nema, ti uz odesli/byli odejiti predtim. Ty vase narky i po mesicich, kvuli tomu, ze si Evzen dovolil smazat vam komentar jsou totalne k smichu. Uz to prehanite.
01.08.2022 23:07:15
XOXO ( ):
Methyl: ten rektální alpinismus máš povinně předepsaný, aby tě tady nechal, nebo jsi ztratila už všechnu sebeúctu a děláš to dobrobolně?
01.08.2022 16:45:58
Methyl ( ):
Nutno ale rict, ze to nedela jen jeden admin. Cenzura ohledne valky tu byla uz predtim, Evzen to akorat dotahl, leafroller si stezoval na banovani, ale to taky nema na svedomi Huml a profil Radce do duse take ne. Myslim, ze se mu prisuzuje vsechno spatny, ale tohle nedela jeden admin. Nebo to mazani - za jeden komentar mazal kolikrat cely diskuze i Irsail a to nikomu nevadilo. Navic obcas se proti nemu ozvou i admini, to asi taky neni uplne ok a melo by se to resit spis interne. Takze by to chtelo byt trochu objektivni ..
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč