Předem, tady si všichni tykáme. To není moje snaha se předvést, ale tak to tady chodí.
A teď k tvému dotazu.
Já nejsem příliš složitá osobnost a to o co nestojím, je měnit svět.
O sobě si myslím, že žiju naplno, ale zase vím, že proti zákonům přírody nic nezmůžu.
Můj postoj k životu je tento. Tam, kde mohu pomoci, udělám to v mezích svých možností. Ale jít do boje s větrnými mlýny jako Don Quijote De La Saavedra považuji za nesmyslné. Víš, proti MOCI je těžké bojovat. Ale na druhé straně lze pomáhat potřebným a to považuji za užitečnou věc.
A když mluvíš o pomlouvání atd., můj názor jsem už tady prezentoval. Mám moc "nepřátel" už jen díky tomu, že nejsem ochoten poslouchat drby. Nenávidím je!!!!A jsem na to hrdý. Ale prosím, nepovažuj mě za "hrdinu" díky tomu, co tady povídám. Jsem úplně obyčejný človíček, který je stejný jako všichni ostatní. Ale vidím život v jeho realitě. V každém případě, závist a pomluvy nesnáším. Toť vše. Nejsem žádná jednička. Pouze normální jedinec, který ví, kde může ovlivňovat a kde nemá šanci.