Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Paladinno

Index důvěry:
9

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 18
Ve zpovědnici působí od: 02.09.2003 20:31:34
Číslo profilu: 3930
Naposledy se přihlásil: 03.02.2007 10:54:52
Poslední rozhřešení dal: 03.02.2007 01:44:37
Doteď napsal rozhřešení: 308
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 23526
E-mail:
ICQ: 277769650
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
18.04.2006 19:28:38
Xysa (Xysa@centrum.cz):
Hardin :nejdřív si uvědom,co píšeš za kraviny : "Don Quijote De La Saavedra " ...pěknej vymatlanec Miguel de Servantes Saavedra napsal Důmyslný rytíř Don Quijote de La Mancha
25.05.2005 20:00:49
LadeMarmelade:
Kdy a kde?
01.04.2005 00:23:38
Euphorbia:
"ja bych si pral nikdy se nenarodit...nic vic nic min..."

To ne, člověče, byla by Tě věčná škoda! Nedepkuj, posílám Ti smajlíka
25.02.2005 07:26:52
omfg:
Ses si tou demokracii tak jistej?
16.02.2005 11:23:37
rajska:
Polib mi prdel ty rozoumku...
15.02.2005 21:22:53
LazarusXXXVIII:
odpověd na násilí násilím jen vede k ještě většímu násilí
28.01.2005 19:50:24
Hardin:
Předem, tady si všichni tykáme. To není moje snaha se předvést, ale tak to tady chodí.
A teď k tvému dotazu.
Já nejsem příliš složitá osobnost a to o co nestojím, je měnit svět.
O sobě si myslím, že žiju naplno, ale zase vím, že proti zákonům přírody nic nezmůžu.
Můj postoj k životu je tento. Tam, kde mohu pomoci, udělám to v mezích svých možností. Ale jít do boje s větrnými mlýny jako Don Quijote De La Saavedra považuji za nesmyslné. Víš, proti MOCI je těžké bojovat. Ale na druhé straně lze pomáhat potřebným a to považuji za užitečnou věc.
A když mluvíš o pomlouvání atd., můj názor jsem už tady prezentoval. Mám moc "nepřátel" už jen díky tomu, že nejsem ochoten poslouchat drby. Nenávidím je!!!!A jsem na to hrdý. Ale prosím, nepovažuj mě za "hrdinu" díky tomu, co tady povídám. Jsem úplně obyčejný človíček, který je stejný jako všichni ostatní. Ale vidím život v jeho realitě. V každém případě, závist a pomluvy nesnáším. Toť vše. Nejsem žádná jednička. Pouze normální jedinec, který ví, kde může ovlivňovat a kde nemá šanci.
24.01.2005 10:11:35
teebee:
drumnbass je v poho...
18.01.2005 20:33:02
Jiřinka otylka:
vážně si myslíš, že v USA mají demokracii? byl jsi tam někdy? asi ne, protože kdybys tam byl, tak tohle nikdy nenapíšeš. ale tohle řešit nebudu. představ si, že usa napadnou irán a představ si, že irán jim to oplatí jadernýma zbraněma - teoreticky. kam myslíš, že poletí iránské rakety? do usa nedoletí, takže dalším cílem jsou spojenci usa - členové nato. chápeš? evidentně tomu moc nerozumíš, když tvrdíš, že bush hájí demokracii. tím, že vybombarduje civilisty, hlavně kvůli ropy, tak to není boj za demokracii. válka je vždycky jen a jen o penězích a moci. přečti si odbornou literaturu. doporučuju něco s názvem ekonomika obrany státu atd. tam se dozvíš věcí.
18.01.2005 20:23:10
KOKOFIX:
100% suhlasim
06.12.2004 18:51:36
Snowgirl:
Z dredu už sem vyléčená (kámoš říkal, že prej jeho kámoš měl ty dredy, no a že se mu tam zkrátka dostaly vši...a to fakt nemusim... i když to bych musela mít dredy na celý hlavě...ale, kašlu na to, a piercing???Sama nevim...
04.12.2004 18:32:52
Marek-lib:
Doporučovat cokoliv od Terryho Pratchetta... No, jestli ta chuděra sáhne po nějaké knížce z trilogie o nomech, tak fakticky nebude vědět, co si má myslet
25.11.2004 02:58:26
ShadowDancer:
38488 - Ty seš takovej romantickej
23.11.2004 20:25:08
Corfe:
moritury nolumus mori
08.11.2004 17:34:54
Peka:
Jak se ti daří, se mnou názorově spřízněný, hafane?
Tak mě napadlo, co si vlastně myslíš o reinkarnaci?
Pa
26.08.2004 00:35:30
Abyss:
Tarantina moc nemusim.
24.08.2004 23:45:55
ShadowDancer:
Poslal jsem ti to poštou.....
07.08.2004 20:16:19
vandalka:
...to je tvuj hafan?? je kraaasne fakt ja mam pro pesany slabost.. moje psisko je mi ted velkou oporou..jeste ze nemuze mluvit pac musi mit v hlave z mejch vylevu dost bordel:0)
05.08.2004 23:29:41
ANGELT16:
jeeee, psisko!!!!to je jako normalni, ze ted skoro vsichni vypadaj TAKHLE???? a neni ti horko v tom kozichu????
11.07.2004 23:46:12
Sesha:
No nééé Jakpak se jmenuje?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk