Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
n-o-b-o-d-y
zpovědnice mi už párkrát pomohla, chci jí to vrátit... :o)

Index důvěry:
7

Má k rozdělení:

4

2

Pohlaví: žena
Věk: 16
Ve zpovědnici působí od: 06.07.2007 21:09:33
Číslo profilu: 38711
Naposledy se přihlásil: 01.04.2009 15:30:16
Poslední rozhřešení dal: 01.04.2009 15:33:39
Doteď napsal rozhřešení: 271
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 16352
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
04.01.2009 16:46:44
humrl:
Téééda, ty seš ale pěkná
29.08.2008 15:21:47
n-o-b-o-d-y:
Protože každá normální ženská (holka) nechá pěknýho kluka jako ty, prolízt. Njn...tak se měj
28.08.2008 17:58:27
co ze to chces:
jo to jo zkoušející byli chlapi a proč myslíš že bych prolezl u ženských?? jasný to nemá cenu hrotit
26.08.2008 19:25:31
co ze to chces:
a já hlásím že jsem neudělal epo (elektronické počítače) mrzí mě to
17.08.2008 11:36:41
maandy88:
No ne na všech školách by to tak mělo být,že pokud si nepropadla i v prvním pololetí tak děláš jen reparát jen z jednoho pololetí.Kdybys dostala pětku tam i tam děláš to z celého roku.Ale myslím,že je to chyba školy,protože by tě měli informovat jak to bude probíhat a tak.
11.08.2008 14:31:36
co ze to chces:
z prahy boužel nejsem ale občas se tam přes výkend ukážu jj neboj ozvu se ale ty mi to pak tyk musíš prozradit
09.08.2008 17:19:42
co ze to chces:
já teda taky ne ale uvidíme jak to celý bude a jak to dopadne
07.02.2008 22:12:29
n-o-b-o-d-y:
vidis..ja metro nesnasim...neustale narvany. ale je fakt ze jsem vsude za pul hodky a karluv most mam taky moc rada...ovsem jen brzo rano nebo pozde v noci kdy je pusty bez lidi to pak na tebe dychne historie...mam tu vsechno na dosah ruky a to s emi libi asi nejvic :D
02.02.2008 16:58:02
Michaelss:
No když budeš mít 3 body, tak už kódy nemusíš opisovat, teda pokud by jsi je opravdu chtěla, tak to tu musíš minimálně každý den napsat 5 rozhřešení. U nás v Brně není nic novýho. V Praze to může být docela dobrý, ne?
Hlavně že tam máte památky Taky bych tam někdy zajel, i když už jsem v Praze jednou byl, ale strašně dávno.
Nejlepší to asi bylo na Karlově mostě a jezdění metrem, no taky by u nás v Brně mohlo být metro, je to taky velké město.
Ale zase máme jednu výhodu v létě, když je to na koupání a je v létě o prázdninách 30 C ve stínu, tak často přichází bouřky z Anglie a blbý to mají ti lidi, co bydlí v okolí Chebu a Karlových Varech, protože když je tam zatáhlý, tak tady svítí slunce a je tu fakt nádherně... Na venkově
31.01.2008 23:12:39
n-o-b-o-d-y:
Ja mam ted na starost jinaci veci ale stejne si tu casto ty zpovedi ctu a kdyz k tomu mam co rict tak naposu i reakci akorat mi vadi ten bezp.kod to pak musim desetkrat prepisovat :o( a to me odrazuje od reseni rozhreseni..
27.01.2008 15:13:47
Michaelss:
Já tu profil měl, byl jsem tu od 14 až do mých 16 ti let. Před pár měsíci jsem si smazal profil, prostě už mě to tu moc nebavilo....
Já myslel, že jseš z Prahy Ty tu asi moc nepíšeš co? Každý den tu určitě nejsi ne?
No abych řekl pravdu, tak když jsem byl v té době přihlášenej, tak se mi tu vůbec nikomu nechtělo radit.
27.01.2008 13:43:40
n-o-b-o-d-y:
tak ted nevim kam ti mam mily "Michaelssi" odpovedet...no z brna bohuzel nejsem. Bydlim v Praze kazdopadne diky za nabidku...ty tu profil nemas?
A uprimne...zpovedi typu HA a pod. povetsinou ignoruju a divam se jen na nejake a jeste porad me to tu kupodivu bavi
26.01.2008 18:27:49
Michalelss:
Ty jsi z Brna? Když jo tak by jsme mohli někam zajít, třeba do kina, já jsem taky z Brna a je mi taky 16 No to už bude záležet na tobě, ale Brno je stejně velký město, takže si tu naději vůbec nědělám, že by jsme se mohli někdy sejít No koukám, že jseš tu už delší dobu, popravdě, baví tě to tu?
No, ale jak říkám, to je na tobě.
15.01.2008 17:25:22
Gramatický démon:
To by taky nebylo špatný, mohli bysme zajít na kafe
15.01.2008 09:23:47
Gramatický démon:
I ty lichotnice Já mám spíš zkušenost že všechny pěkný holky jsou z prahy
Asi se tam přestěhuju
13.01.2008 20:54:46
nepřihlášenej Démon:
Nee, z Brna, pročpak?
12.01.2008 15:06:07
Gramatický démon:
Určitě jsi mě nepotkala, setkání s takovou kočkou bych si pamatoval :D
Každopádně, Hi, have you met me je balící hláška ze seriálu How i met your mother
23.10.2007 21:27:44
nobrodys:
Profil jiného uživatele lze nejsnáze otevřít kliknutím na jeho podpis pod zpovědí nebo rozhřešením, příp. u příspěvku v knize návštěv nebo ve statistikách. Druhou možností je vyplnění přezdívky do vyhledávacího formuláře na úvodní stránce a stisk tlačítka Najdi. Pokud bude ve zpovědnici registrováno více uživatelů, jejichž přezdívka bude obsahovat zadaný text, zobrazí se nejprve seznam všech těchto přezdívek a profil teprve po kliknutí na některou z nich.
Jak si otevřu svůj profil?
Pokud jsi přihlášený, stačí kliknout na odkaz TVŮJ PROFIL vlevo nahoře na úvodní stránce (ve formuláři Přihlášení). Pokud přihlášený nejsi, můžeš použít kterýkoliv ze způsobů uvedených v předchozí odpovědi.
Co znamená údaj označený jako Bodování aktivity?
Počet bodů pohybující se v rozmezí 0 až 10 udává tvou průběžnou aktivitu na Zpovědnici a odvíjí se od množství a pravidelnosti zadávání rozhřešení ke zpovědím. Hodnocení se provádí vždy za určité časové období a počet bodů pak buď zůstává nezměněný nebo se jeden přičte nebo jeden odečte.
Proč ve svém profilu (nebo profilu někoho jiného) nevidím návštěvní knihu?
Každý registrovaný uživatel (i ty) si může ve svém nastavení zvolit, zda chce mít zapnuté komunikační centrum (o nastavování se píše dále).
V mé návštěvní knize se objevil příspěvek, který tam nechci mít. Můžu ho nějak smazat?
Ano, stačí kliknout na odkaz VYMAZAT přímo pod příspěvkem. Toto lze samozřejmě provést jen po předchozím přihlášení.
Mohu změnit údaje ve svém profilu?
Ano, ale nejprve je nutné se přihlásit. Pak stačí kliknout na odkaz TVÉ NASTAVENÍ vlevo nahoře na úvodní stránce (ve formuláři Přihlášení). Po změně údajů je nutné stisknout tlačítko ULOŽIT ÚDAJE.
Mohu změnit také své heslo?
Ano, stejným způsobem, jako při změně jiných údajů v tvém profilu. Musíš vyplnit současné heslo, 2x heslo nové a vše potvrdit tlačítkem Změnit heslo. Heslo není možné zadat prázdné.
Jak nahraju do svého profilu fotografii?
Fotografii musíš mít připravenou na lokálním disku počítače (nebo na disketě). Obrázek musí být ve formátu JPG a nesmí být větší než 500KB. Pak stačí v nastavení profilu vyplnit do políčka 'Soubor s fotografií' cestu včetně názvu souboru (např. A:\FOTO.JPG, pokud takovýto zápis neovládáš, můžeš použít i malé tlačítko napravo od políčka k vyhledání) a stisknout tlačítko Odeslat fotografii.
Fotografii už v profilu mít nechci, můžu ji nějak smazat?
Ano, prostě v nastavení profilu stiskni tlačítko [Odeslat fotografii] aniž bys vyplnil(a) pole s názvem souboru.
Chtěl(a) bych mít ve svém profilu vyplněný dotazník, ale nemůžu ho najít.
Formulář se zobrazí až po stisku tlačítka [Zobrazit dotazník].
Jaký význam mají další políčka v nastavení mého profilu?
Volba 'Zasílat nové zpovědi...' zapíná zasílání textů všech nově zadávaných zpovědí na e-mailovou adresu, uvedenou v tvém základním nastavení. Přes volbu 'Zapnout komunikační centrum...' zpřístupníš ostatním návštěvníkům tvou osobní návštěvní knihu a formulář pro zasílání e-mailů. Funkce 'Předvyplňovat přezdívku...' už byla zmíněná u přihlašování. Je přes ní možné zapnout předvyplňování tvé přezdívky v přihlašovacím formuláři.
Co to je index důvěry?
Index důvěry je číslo, které vyjadřuje jak je možné dané osobě věřit. Čím je číslo větší, tím by měla být důvěra větší. Jedná se jen o orientační údaj a nelze mu bezmezně věřit! Výpočet indexu důvěry je prováděn automaticky poměrně složitým mechanismem, který by bylo komplikované popsat a ani k tomu není důvod. Přepočítává se průběžně. Vaše důvěra může tedy kolísat a může nabývat i záporných hodnot. Index důvěry se zobrazuje v profilech.
Co to je plamínek důvěry?
Plamínek důvěry můžete zaslat osobě která Vám výrazně pomohla nebo si o ni myslíte, že ji lze hodně věřit. Zasláním plamínku se zvedne index důvěry dané osobě. Plamínek dané osobě můžete vzít i zpět, ale až po uplynutí patnácti dnů od odeslání.
Co to je dynamit zlosti?
Dynamit zlosti můžete zaslat osobě která Vám nějakým způsobem výrazně ublížila nebo si o ni myslíte, že ji nelze věřit. Zasláním dynamitu se sníží index důvěry dané osobě. Dynamit dané osobě můžete vzít i zpět, ale až po uplynutí patnácti dnů od odeslání.
Jaké je přidělování plamínků důvěry? Proč nemohu nikomu žádný zaslat?
První plamínek důvěry získáte až po získání alespoň jednoho bodu za aktivitu a musíte mít alespon index důvěry na hodnotě 3. Následně se vám budou plamínky přidělovat automaticky na základě Vaší důvěry. V současné době lze získat až 15 plamínků. Plamínky důvěry už nikdy neztratíte - ikdyž Vám důvěra klesne, plamínky Vám zůstanou k rozdělení. Naprosto stejný princip je u dynamitů zlosti.
Proc se mi po přihlášení zobrazuje srdicko s ruzickou?
Srdicko s ruzickou se zobrazuje, kdyz Vam nekdo zaslal plaminek duvery. Nebo Vas nekdo oznacil jako osobu kterou miluje nebo obdivuje. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku Vztahy na Zpovědnici ve svém profilu.
Proc se mi po přihlášení zobrazuje lebka?
Lebka se zobrazuje, kdyz Vam nekdo zaslal dynamit zlosti. Nebo Vas nekdo oznacil jako osobu kterou nenávidí. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku Vztahy na Zpovědnici ve svém profilu.
Proc se mi po přihlášení zobrazuje čtyřlístek?
Čtyřlístek se zobrazuje, kdyz Vas nekdo oznacil jako osobu kterou obdivuje. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku Vztahy na Zpovědnici ve svém profilu.
Kolik osob mohu označit jako že je miluji, obdivuji nebo nenávidím?
Je možné označit vždy jen jednu osobu. Svoje rozhodnutí můžete změnit po dvaceti dnech od označení. Odoznačení se provádí v profilu osoby označené osoby (tedy stejně jako se provádí označení).
Proč nemohu označit nikoho jako že ho miluji nebo nenávidím nebo obdivuji?
Musíte mít alespoň jeden bod za aktivitu. Členům Klubu Zpovědnice tato možnost zůstáva ikdyž jim klesnou body za aktivitu na nulu.
Jak se přidělují body za aktivitu?
Body za aktivitu se přidělují automaticky na základě složitého algoritmu který sleduje vaše aktivity na Zpovědnici. Přepočítává se zhruba jednou týdně.
16.09.2007 09:59:50
zakázaná love:
Ahojky, jak jsi mi včera odepisovala do diskuze na "Vlasy", tak jak by kadeřnice stáhla zesvětlovač? Já jsem se před prázdninama nechala ostříhat na kratší mikádo (podle Jirešový) a naštěstí to už dorostlo, se s tim da aspon trošku něco dělat...
14.09.2007 17:37:51
libalexa:
ahojky.... pockej o te tu varecku zlomila? jezis to snad ani nejde,ne? to muselo byt slzicek
a kdy kdy ti dala tou vareckou naposled? a za co to bylo, jestli se muzu ptat
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč