oko velkého bratra:
Jé to je pěknej plyšák 
|
Klosinus:
pěkný tulínek
|
Bezkřídlý Anděl:
Aha, tak to jo.. myslela jsem si, že máš teď toho rozšířeného barevného...
|
Bezkřídlý Anděl:
 Nedivím se.. plyšáček.. je to ten barevnej, že ?
|
Bezkřídlý Anděl:
Ahaaa... na na fotu je malé štěndo, že ? To je Havaňáček ? Cotonek ? Boloňáček ?
|
Bezkřídlý Anděl:
Máš nového hafíka ???
|
Dreamingfish:
Pred netovym slidilem se proste neschovas  Last.fm, myspace, informacni webovka od skoly a myslim, ze to bylo asi vsechno  ) Voditkem bylo pouze icq. Nitka tenka, ale dostacujici  Pravda, neslo o chlubeni, spis tady slo o zatajeni  Ano, na last.fm mam presne stejnej nick jako tady.
|
Dreamingfish:
Jeje.. Vsude jinde se Ustim nad Orlici "chlubis", jen tady ne. Prooc?  Hmm.. na last.fm nam to ukazuje Medium, to jeste neni tak zly 
|
Airilka:
Tos evdela po prvnim rande, ze ho milujes?
|
libik:
"foták celkem ujde (pořád je to jen mobil, takže o kvalitě není řeč)"
Už existují mobily s opravdu velmi kvalitním foťákem  . (Jeden vlastním, tak to vím :D)
|
Jekyll contra Hyde.:
Zdravím, už tu konečně nemusím působit v utajení, tak jsem se vrátila k přesmyčce svého starého nicku - "navždy mlčet"
No labiny s Pazourkem jsou vždy super, bezva, úchvatný, nikde jinde se tolik nenasměju
Tobě přeju hlavně pevné nervy, když tak koukám po svých vědomostech a vědomostech mých kolegů, tak je budeš potřebovat jako sůl
Drž se
|
tiggertigger:
Jekyll contra Hyde. - no já ještě labiny neměla, takže stále čekám až to příjde, čekám, že mě v první hodině rozesměje jistý zpomalený student - a nejenom mě, ale i mého milého kolegu  .
Jinak hodně štěstí do semestru a přežij v klidu labiny s Pazim - on je svůj a nezmění se, ale to je právě na něm super - jen díky němu jsem na faf
|
Jekyll contra Hyde.:
Ahoj  Tak nám začal nový semestr a já už se zase analyticky bavím  Musím Ti sem přepsat jednu perličku z dnešních cvik, kterou zase s úsměvem na rtech a ledovým zpomaleným klidem prohlásil Pazourek ohledně gravimetrie:
" Ten gravimetrický faktor jste spočítala na telefonu značky Nokia nebo co?"
A jak vy, slečno? Zatím vás v labinách nikdo nerozesmál?
|
secmazec:
ahoj, ang. online prakjtikuju kazdy rok  a nejake veci z fildy taky obcas zajdu. jinak dekuju
|
karek:
ten je živej,nebo plyšák ?
|
Jekyll contra Hyde:
279349 - Ty máš na ty labiny smůlu  Škoda, že jsem u toho nebyla
|
N-a-N:
No, ale jinak by bylo jo tak to mě těší
|
NewStart:
děkuji, myslím, že při mém stylu učení se bude hodně hodit  )
|
NewStart:
přesně, přes noc se učí nejlépe, ale přiznávám, že teď místo studia provádím kraviny  )
zkouškové pro mě už taky skončilo tedy částečně ... teď mě čekají státnice, což je druhá forma opruzu
nač je den ... svítící žlutá koule a tak ... stačí vstát v poledne a taky si jí člověk užije dost 
|
NewStart:
koukám, že další studenská noční můra, co si otočila denní režim
|