Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Summer of love
Posli mi jointa, posli ho smele, politiky s jejich zakonama posli do prdele :)

Index důvěry:
5

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 10.12.2006 17:49:35
Číslo profilu: 33412
Naposledy se přihlásil: 18.07.2008 22:47:10
Poslední rozhřešení dal: 02.07.2007 21:22:12
Doteď napsal rozhřešení: 418
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 24648
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
17.08.2007 17:21:23
Delirium Tremens:
hele nepropaguj pervitin tak otevrene pujdes do Blacklistu propagatoru fetu
02.06.2007 12:15:55
Bezkřídlý Anděl:
Hehe, dobrá reakce na tu "jakoby" těhotnou... jako ale fakt, dneska mě to už vytočilo.. jinak bývám hodná
12.05.2007 09:54:19
Narcomafia:
10.05.2007 22:37:48
Narcomafia:
09.05.2007 22:50:00
Narcomafia:
Teď jsem koukl na mejl ,děkuju za tu lichotku i za lichotku v profilu
09.05.2007 22:34:58
Narcomafia:
Nejspíš posloucháme stejnej styl hudby
09.05.2007 22:31:28
Narcomafia:
Já vim ,že jsem zlatíčko
08.05.2007 23:02:34
Narcomafia:
Tak už mám pro tebe i tu hezkou písničku od Kosheen,dalo mi to docela dost práce to najít zítra ti to pošlu ahojky
08.05.2007 18:39:52
Narcomafia:
Na tebe nikdy
08.05.2007 18:34:01
Narcomafia:
No,tak tuhle v pc nemám,ale mrknu se po ní a dám ti kdyžtak někdy vědět,ale najdu jí určitě,protože se mi taky líbí
08.05.2007 18:24:03
Narcomafia:
Kosheen tady v pc taky nějaký mám
08.05.2007 18:21:16
Narcomafia:
To znám,to se nám huličům občas stane,proto jsem věděl čim to je ,takove detail Jsem rád ,že jsem ti pomohl
08.05.2007 18:17:18
Narcomafia:
u mě to má ale 2 minuty,nespletla sis to s něčim co sis stahovala prve a byla to ukázka?
08.05.2007 18:15:35
Narcomafia:
tak to mmnt
08.05.2007 18:14:44
Narcomafia:
Ukázka?
08.05.2007 18:13:34
Narcomafia:
Rádo se stalo,opravdu
08.05.2007 18:06:10
Narcomafia:
Už se to posílápěkná to písnička
08.05.2007 18:01:37
Narcomafia:
nechtěla bys to poslat radči mejlemjá jen že to je rychlejší,šak neděkuj já za to budu chtít tvojí nahou fotku ne,dělám si srandu,pošli mi kdyžtak mejla sem
30.03.2007 22:14:42
pyroman:
to sem rad ze me mas rad i bez penez ja zadny nemam
30.03.2007 16:10:43
pyroman:
sak pisu celej den dnes samy pitchoviny... uz nemam co psat ((( nemam zadne zazitky nebo si je spis nepamatuju D
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk