REGISTRACE
TABLO
STATISTIKA
SOUTĚŽE
POMOZTE
REKLAMA
KONTAKT
Profil návštěvníka
Summer of love
Posli mi jointa, posli ho smele, politiky s jejich zakonama posli do prdele :)
Index důvěry:
5
Má k rozdělení:
0
0
Pohlaví:
žena
Věk:
20
Ve zpovědnici působí od:
10.12.2006 17:49:35
Číslo profilu:
33412
Naposledy se přihlásil:
18.07.2008 22:47:10
Poslední rozhřešení dal:
02.07.2007 21:22:12
Doteď napsal rozhřešení:
418
Bodování aktivity:
0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu:
24648
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:
zobraz
Osobní statistiky:
zobraz
Vztahy na Zpovědnici:
zobraz
Smajlíci:
zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník
Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE
Osobní návštěvní kniha
17.08.2007 17:21:23
Delirium Tremens
:
hele nepropaguj pervitin tak otevrene
pujdes do Blacklistu propagatoru fetu
02.06.2007 12:15:55
Bezkřídlý Anděl
:
Hehe, dobrá reakce na tu "jakoby" těhotnou... jako ale fakt, dneska mě to už vytočilo.. jinak bývám hodná
12.05.2007 09:54:19
Narcomafia
:
10.05.2007 22:37:48
Narcomafia
:
09.05.2007 22:50:00
Narcomafia
:
Teď jsem koukl na mejl ,děkuju za tu lichotku i za lichotku v profilu
09.05.2007 22:34:58
Narcomafia
:
Nejspíš posloucháme stejnej styl hudby
09.05.2007 22:31:28
Narcomafia
:
Já vim ,že jsem zlatíčko
08.05.2007 23:02:34
Narcomafia
:
Tak už mám pro tebe i tu hezkou písničku od Kosheen,dalo mi to docela dost práce to najít
zítra ti to pošlu
ahojky
08.05.2007 18:39:52
Narcomafia
:
Na tebe nikdy
08.05.2007 18:34:01
Narcomafia
:
No,tak tuhle v pc nemám,ale mrknu se po ní a dám ti kdyžtak někdy vědět,ale najdu jí určitě,protože se mi taky líbí
08.05.2007 18:24:03
Narcomafia
:
Kosheen tady v pc taky nějaký mám
08.05.2007 18:21:16
Narcomafia
:
To znám,to se nám huličům občas stane,proto jsem věděl čim to je ,takove detail
Jsem rád ,že jsem ti pomohl
08.05.2007 18:17:18
Narcomafia
:
u mě to má ale 2 minuty,nespletla sis to s něčim co sis stahovala prve a byla to ukázka?
08.05.2007 18:15:35
Narcomafia
:
tak to mmnt
08.05.2007 18:14:44
Narcomafia
:
Ukázka?
08.05.2007 18:13:34
Narcomafia
:
Rádo se stalo,opravdu
08.05.2007 18:06:10
Narcomafia
:
Už se to posílá
pěkná to písnička
08.05.2007 18:01:37
Narcomafia
:
nechtěla bys to poslat radči mejlem
já jen že to je rychlejší,šak neděkuj já za to budu chtít tvojí nahou fotku
ne,dělám si srandu,pošli mi kdyžtak mejla sem
30.03.2007 22:14:42
pyroman
:
to sem rad ze me mas rad i bez penez ja zadny nemam
30.03.2007 16:10:43
pyroman
:
sak pisu celej den dnes samy pitchoviny... uz nemam co psat ((( nemam zadne zazitky nebo si je spis nepamatuju D
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:
TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:
Opište kod:
Slevy do obchodu...
NOTINO
...aktuálně.
REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk
Změňte svoje cookies preference