no tak v 21.letech je to pohoda..uz pomyslet na mimco..vis jak jsou na tom holciny ktere uz jsou tehotne v 16...to je mazec...ale 21 je pohoda vek...a hlavne kdyz jsou na to dva kteri to chteji
no s tou kérkou uvidime hihih...
jak vis ze chodim do skoly?

nooo ale trefa chodiiim..jinak jsem nebyla pač jsem nejaka nemocnaaa...tak beru ohled na spoluzaky at se nenakazi hihi
a copak delas ty?