No - protože když jsem se na zpovědnici přihlašoval, tak jsem byl po nějaké vypité lahvi trošku tuhej.

)) A taky trochu v nějaké duševní nepohodě. Tak jsem to nějak lupnul do tý přezdívky.
Má to výhodu - málokdo od takového nicku čeká něco dobrého
Na fotku jsem si hledal škatulku s tuhým lihem, ale nenašel jsem. Našel jsem jen fotku bílých kostiček. Vypadalo to jako když celníci pálej zadrženou marihuanu
No - a u tebe - sexy je jasný, ale ta scorpionka? Narozena na štíra? Obchodnice se samopaly?