Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
sexy scorpionka
Můj nick vznikl ze 3 důvodů: 1. z nich je ten, že jsem byla po pařbě a já jsem další den po opici vždycky strašně sexy :-D

Index důvěry:
9

Má k rozdělení:

4

2

Pohlaví: žena
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 06.07.2006 18:37:21
Číslo profilu: 28591
Naposledy se přihlásil: 13.03.2009 16:27:45
Poslední rozhřešení dal: 24.04.2008 01:06:45
Doteď napsal rozhřešení: 792
Bodování aktivity: 2 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 25138
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
08.04.2008 15:51:18
sexy scorpionka:
bbbb:
jj, lepší si to zbytečně nepřipomínat...
08.04.2008 15:39:15
bbbb:
Ale to víš, že ne. I když proti tobě to byl teda čajíček Mě zas furt citově vydírali. Za každou blbost mi bylo vysvětleno, jak jsem všem strašně ublížil, jak jsem zlej, že jsem je zklamal... Když mi občas plácly bylo tak snad jemnější. Ale už vo tom nemelme. Je to za náma (naštěstí!).
08.04.2008 15:27:56
sexy scorpionka:
bbbb: asi taky není co závidět,vid?
08.04.2008 15:23:38
bbbb:
U mně to teda nebylo mlácení, ale pár jinejch věcí. Njn.
08.04.2008 15:19:26
sexy scorpionka:
bbbb: občas je to fakt lepší, ale kdo to má tušit, že?
08.04.2008 15:17:35
bbbb:
Taky seš hrozně ráda, když ti něco připomene otřesné zážitky z tvé minulosti, co? Občas je asi lepší sem nelízt.
06.04.2008 15:57:50
Tuhý líh:
No - jen když fakt musím. Ale ty partnerky jak nejsou na ty disrytmycký pohyby zvyklý, tak poměrně rychle navrhujou, že toho raději necháme .)))
06.04.2008 15:53:22
Tuhý líh:
Tuhej? Jenom na krunýřku .)) Jo a při tanci. To je tuhost k nepřelomení
06.04.2008 15:37:18
Tuhý líh:
Ovšem. Tomu rozumím. Moje znamení je vodní a na suchu se mu moc nelíbí
06.04.2008 15:31:48
Tuhý líh:
No - protože když jsem se na zpovědnici přihlašoval, tak jsem byl po nějaké vypité lahvi trošku tuhej. )) A taky trochu v nějaké duševní nepohodě. Tak jsem to nějak lupnul do tý přezdívky.
Má to výhodu - málokdo od takového nicku čeká něco dobrého

Na fotku jsem si hledal škatulku s tuhým lihem, ale nenašel jsem. Našel jsem jen fotku bílých kostiček. Vypadalo to jako když celníci pálej zadrženou marihuanu

No - a u tebe - sexy je jasný, ale ta scorpionka? Narozena na štíra? Obchodnice se samopaly?
06.04.2008 15:23:30
Tuhý líh:
Jinak? No .... jinak co?

Nějaké nápady, návrhy, poznámky, stížnosti?
06.04.2008 15:09:51
Tuhý líh:
No tak to v tom nebudu vrtat
06.04.2008 15:02:31
Tuhý líh:
Ale ale ale.... Bylo se za nějaou nemírnou zábavou?
06.04.2008 14:59:05
Tuhý líh:
Slunce?? To jsme měli včera naposledy
06.04.2008 14:54:45
Tuhý líh:
No jasně - to by ani jináč nešlo.....aky je u vás tak hnusně? Tady leje ....
06.04.2008 14:01:53
Tuhý líh:
No jo - díkes.... byla příjemná
05.04.2008 22:42:16
Tuhý líh:
To nebudu. Vyžahl jsem lahvičku Sylvánku a půjdu chrupat .)
Žádná námaha
05.04.2008 22:38:56
Tuhý líh:
safra - teď nějak váhám, jak si to správně vysvětlit .))
05.04.2008 22:34:52
Tuhý líh:
Sobě? NE! Přece makakům .)
05.04.2008 22:31:14
Tuhý líh:
Taky že jsem. Jestli si koupíš Koktejl (což doporučuju), tak uvidíš, jak jsou chytrý. No, jako vopice
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk