Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Elena Hribova
smej sa a celý svet sa bude smiať spolu s tebou, plač, ale budeš plakať sám

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 19
Ve zpovědnici působí od: 26.05.2006 14:34:07
Číslo profilu: 27230
Naposledy se přihlásil: 31.12.2007 10:53:28
Poslední rozhřešení dal: 02.09.2007 13:59:26
Doteď napsal rozhřešení: 1247
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 24539
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha
30.03.2007 06:54:45
thinboy:
Ahoj,moc hezky Ti tu nepíšou a přitom,když jsem četl tvá poslední rozhřešení,tak si myslím,že jsou v pohodě.I když se do Tebe nejvíc naváží nějakej neregistrovanej narušenej anonym,který ani neví jaký si nechat nick ,takže to je taky v poho
Smrti se neboj...nejhorší je právě ten strach.A nikdo tvému srdíčku blízký ještě neumřel...tak to buď přeci veselá a šťastná.
07.10.2006 15:14:03
Sentinel:
Si môj favorit! Ukáž im kto je tu bosss!
27.08.2006 21:48:46
lady n:
To víš že jo, ty čubko, táhni na ZP SK, tvoje dohady a úvahy jsou naprosto mimo mísu, pindo
21.08.2006 00:00:43
lady n:
Víš, já jsem klidná od začátku, pročti si analogii tohoto dialogu, ty jsi začala urážet a nadávat....... a co se týká tvých údajných důkazů? to přece nejsou žádné důkazy, jen tvoje výmysly
20.08.2006 17:38:38
lady n.:
HLAVNĚ KLID BAMBULE
17.08.2006 10:33:47
lady N.:
A zapomněla jsem na tu anorexii a bulimii, kterou trpíš
17.08.2006 10:32:41
lady N.:
Já osobně si myslím, že žádného přítele nemáš, kdo by s takovou troskou byl? zcela určitě jsi psychicky narušená a ještě k tomu na antidepresivech. Po několika stovkách návštěv u psychiatra se to možná zlepší, nevěš hlavu
16.08.2006 12:25:06
kulihrasek15:
no uz mi je 15
11.08.2006 08:16:41
lady N.:
Už ti trochu naprujou nervy, ne? To chce klid, narvat si do ní tampon nebo dva a můžeš jet klidně k moři - to je nápad, co? Prostě umím vyřešit problém, narozdíl od tebe, ty čubko
09.08.2006 09:06:10
LADY N.:
Sama jsi piča možná i PÝÝÝÝČA A TEDA fakt nezávidím, to každopádně
Hlavně abys na svatbě neměla krámy - to by byl fakt problém

08.08.2006 20:56:55
Zeky:
mě zase Death Leaves And The Dirty Ground..to mě dostalo a nepustilo..hlavně ten klip..mají všechny moc dobře propracované!
08.08.2006 20:39:08
Zeky:
konečně někdo, kdo není kulturní barbar..
znáš WS!
08.08.2006 15:00:10
ladynka nenávist:
Jo tak ty máš fakt problémy - krámy a dovolenou - no to se nedivím, jsi naprostá blbka, přesně ta, která se chytí chlapa za koule a nepustí a když jo, chytí se dalšího.
Ale ty už budeš brzy vdaná, tak to jo dosvidáňja
08.08.2006 14:56:07
lady nenávist*:
Ty jsi magor ELENO, mě nezajímá tvůj dotazník, tudíž nevím jestli se jmenuješ třeba
Gertruda. Takže asi tak, právě proto, že nic nevíš o mém manželství, tak se do toho neser a nemoralizuj, když víš hovno
zjavne si nikdy nemala chlapa a ziadny sa za tebou ani neotoci lebo si spatna ako.... tak sa zamysli najprv nad sebou a ries seba nie inych
a dej pryč tu fotku svý matky z profilu,
05.08.2006 17:04:04
nenávist:
milá Eleno, chlapů jsem měla několik, s jedním mám i dítě, nyní to je můj bývalý manžel - rozvádět jsem se chtěla já - nevíš, o čem mluvím, tak nechytrač - si špatná ako? Ako čo som špatná a ako ty vieš aká som? Nenapadlo ťa, že mi veĺa ĺudí ublížilo a že sa to može stať každému z nás? - 140349 můžeš mi napsat v čem jsem špatná - nick lady nenávist
15.07.2006 22:38:08
Sosarian:
vsak to pisu, nejses komunista - ses sobecka, nevim co se ti na tom nezda jde ti jen o sebe, chapes to uz?
02.06.2006 22:36:33
majsterko:
Vitaj rodacka zo slovenska xixixixi
Dufam ze sa Ti tu u nas na spovednici paci
ps.Pekna fotka
Majsterko
26.05.2006 21:50:10
Udo:
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk