Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Mili16
Heslo dne: Je těžké být debilem, konkurence je příliš velká...

Index důvěry:
7

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 12
Ve zpovědnici působí od: 25.04.2006 20:23:42
Číslo profilu: 26294
Naposledy se přihlásil: 21.07.2007 18:28:14
Poslední rozhřešení dal: 28.02.2007 21:24:17
Doteď napsal rozhřešení: 609
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 23241
ICQ: 310570007
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
31.07.2006 16:03:24
Moony:
Děkuji
28.07.2006 11:13:51
ODI-ET-AMO:
tak promiň, že jsem napsala co si mzslím... A nejsi ty nějak moc chytrá holčičko...?
28.07.2006 11:06:46
Trabuko:
promin, delal jsem si z toho samozrejme srandu
25.07.2006 21:52:02
Blizz:
taky jsi doma??? Jedes vubec nekam?
24.07.2006 23:12:40
los losos:
No jistě!
Žádnou novo ani jinou manželku nemám, takže jsem v tomto ohledu naprostý beránek.
24.07.2006 16:02:18
los losos:
Taky Tě miluju, čumáčku...
19.07.2006 12:47:27
alien-nepřítel státu:
Je fakt, že ho tam sotva strčím...a to mám kapsáče
Hele, když už ze mě vlhneš, dočkej času jako slípka klasu a můžeš pak vlhnout i z mého božského těla A moje péro je 16/4,5 tak akorát na každou dobrou šukačku
alien
18.07.2006 23:13:29
alien-nepřítel státu:
Neboj, nejsem ani dvakrát starší než ty, míco a všechny neschopné minutkové mlaďochy svým tělem i pérem strčím do kapsy
Ale co, stejně neumíš kouřit a šukat, tak je to jedno
alien
18.07.2006 22:41:51
alien-nepřítel státu:
Já jsem zánovní perpetum mobile, ty jedna ušukaná patnáctko
alien
18.07.2006 22:08:02
alien-nepřítel státu:
Á, pipka si chce se mnou zašukat
Ne míco!To je můj dortík, míco!!!
alien
18.07.2006 16:57:30
alien-nepřítel státu:
Já jsem vždycky klidnej, to tobě se rozčílením rozpouštělo patláníčko
alien
18.07.2006 10:56:37
alien-nepřítel státu:
Obojí se nijak vzájemně nevylučuje
alien
17.07.2006 01:18:43
alien-nepřítel státu:
Odříkaného největší krajíc, šukničko.
V praxi by jsi ze mě byla vlhká až na nose..o kundě ani nemluvě
alien
17.07.2006 00:00:51
alien-nepřítel státu:
Já jsem dokonalost sama, ty mládě.
Mně tě líto není a zašukat si se mnou tě proto nenechám, zlato.
alien
16.07.2006 23:20:16
alien-nepřítel státu:
Klid vidláčku a pipku v teple
Samozřejmě, máme lepší i ty zloděje a bezdomovce..prostě všechno lepší.
Můžete se odtrhnout a všichni pochcípat na cyrhozu jater..zatím vás Čechy živí a Praha vám přiděluje dotace na chlastání
Pěkný večer, buranská máničko.
alien
11.07.2006 17:15:45
WEMP:
no kdysi komarno, ted valmez
11.07.2006 17:08:04
WEMP:
no jo z tama znám spousty lidi, a byla jsem tam ted na zabave 1.7...
11.07.2006 17:01:21
WEMP:
Zdravim, ty si z Loukova?????U BpH?
02.07.2006 20:26:24
prdelni chlup:
nevim, asi proto, ze zadny nemam
28.06.2006 23:32:15
dotaz:
To myslíš vážně?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk