Je fakt, že ho tam sotva strčím...a to mám kapsáče
Hele, když už ze mě vlhneš, dočkej času jako slípka klasu a můžeš pak vlhnout i z mého božského těla A moje péro je 16/4,5 tak akorát na každou dobrou šukačku
alien
Neboj, nejsem ani dvakrát starší než ty, míco a všechny neschopné minutkové mlaďochy svým tělem i pérem strčím do kapsy
Ale co, stejně neumíš kouřit a šukat, tak je to jedno
alien
Klid vidláčku a pipku v teple
Samozřejmě, máme lepší i ty zloděje a bezdomovce..prostě všechno lepší.
Můžete se odtrhnout a všichni pochcípat na cyrhozu jater..zatím vás Čechy živí a Praha vám přiděluje dotace na chlastání
Pěkný večer, buranská máničko.
alien