Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Kapito
Není vítězem, kdo bojoval a zvítězil. Ale ten, kdo miloval, zrazen byl a odpustil.

Index důvěry:
40

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 25
Ve zpovědnici působí od: 16.04.2006 11:54:55
Číslo profilu: 25970
Naposledy se přihlásil: 26.10.2014 19:16:06
Poslední rozhřešení dal: 16.10.2014 23:25:42
Doteď napsal rozhřešení: 1527
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 24365
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Close your eyes
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
17.06.2013 02:44:00
ans ( ):
Ad věkové rozdíly partnerů
Já chlap 30+ můžu konstatovat, že dvě nejlepší ženy mého života od sebe byly věkově trochu vzdáleny, jedna měla 15 a druhá 40.

Na lidi se vykašli(te) - to je totiž nakonec to nejdůležitější na každém vztahu, ať už tam jakýkoliv více viditelný rozdíl je nebo ne.
Ve vztahu nesmí být žádní cizí lidi ani se nesmí řešit jejich mínění nebo názory - jde o to, co se líbí tvému chlapovi a co se líbí tobě, nic jiného není důležité.
Neřeš to. Chlap to zpravidla neřeší vůbec. Když mu ženská sedí a má co potřebuje, je jí oddaný a věrný.

Já mám celkem opačný problém, že žena jakéhokoliv věku se těžko srovnává s tím, že budeme společně stárnout a na ní to bude více vidět, což vedle charismatických udržovaných chlapů není lehké. Tlak okolí a ostatních žen je klasika.
Takže pro mě je věkový rozdíl 20 a více let spíše nutností.
To jen, abych ti to hýkání afektovaného mainstream davu dal do rozumné perspektivy.
Navíc, současná zp není měřítkem čehokoliv, tady už se opravdu nic rozumně ve foru řešit nedá. Když už, tak si o tom popovídej se zkušenými chlapy a jednoduše těmi, co to zažili nebo zažívají.
Většina ženských osobností chce a má o dost staršího chlapa.

Co se týče zdravotní nebo sexuální stránky, tak pokud se chlap nějak tělesně udržuje, tak i po šedesátce přejede mladé kluky, co se neudržují.
Koukám, že už je ti 23, tak proboha jaký rozdíl, vpodstatě není.
Víš, já lidem vždy radím, aby si při řešení tohoto "problému" připočetli k věku obou partnerů deset dvacet let, a je jasno.
Třeba já a moje loli 30-15, 50-35, a najednou je to z obecného pohledu davu naprosto ok a ještě má ta žena co dělat, aby to ustála, že.

Jediné, co je důležité, abyste si v životě i posteli sedli, a abyste při sobě stáli v dobrém i zlém.
Na lidi kolem se naprosto vyserte, většina dnešních lidí neumí ani do dvou napočítat a pokud už má i dnes někdo omylem pěkný vztah, tak hlavně závidí.
Dej si pozor především na všechny rádoby kamarádky, vlezdoprdelníky, někdy je problém i rodina atd.
Soustřeďte se sami na sebe, to je nejlepší řešení a obrana.

Najít dnes dobrého partnera pro život je umění a když se to příp. povede, je potřeba se ho držet a nehledat zelenější trávu.
Žena má v životě jen jednoho Pana božského a když to s ním pokazí a ztratí ho, tak už jsou pak všichni ostatní jen kopie originálu.


Držím palce, ať vám to dopadne dobře

S pozdravem

alien


Ps: Kdyby tady někdo psal škaredé věci mým nickem, já to nejsem.
12.06.2013 11:52:45
Moučník:
Ahoj Katuško,
což o to bakalářka je už dávno odevzdaná, ale vedoucí mi do posudku napsal jednak povícero věcí, který se mu tam líbily, ale na druhou stranu i několik nedostatků, takže u obhajoby se pěkně zapotím. Mám tam i formální nedostatky, takže pokud komise chtít, má klidně právo mě to nechat přepracovat. Mno, nejsu z toh nadšenej, ale je to moje chyba, nicméně naděje umírá poslední. Ještě uvidíme, co mi napíše oponent do posudku. Mě to čeká v pondělí 17.6. a kdy Ty přijdeš na řadu.
12.06.2013 00:13:09
*matouch*:
Ahoj, zprvu jsem diskuzi moc nevnímal (ono už podobných diskuzí bylo víc) a přemýšlel o té větě, jak si tam napsala. A ta druhá diskuze tu myšlenku (tvou větu) oživila a zmínil jsem ji. Až po reakci jsem si všiml, jak se ostatní chovají.
Lhal bych, kdybych řekl, že jsem nikdy nepřemýšlel o tom jak je okolí není nenakloněno věkovému rozdílu. Osobně jsem to ale nezažil.

Dopředu bych teda čekal, že spíš budou názory proti, ale nikdy bych si nedokázal představit, že to způsobí až takovou histerii u chlapů i u ženských.

Konečně každá zkušenost dobrá. Když je to napsaný bílý na modrým, tak to nebolí tolik co ve skutečnosti.

Řeknu ti, že můžeš být zcela v klidu. Tohle nebylo o vás. Dokonce to nebylo ani o věkovém rozdílu. Ty reakce vypovídaly o mindráčcích. I jinak klidní přispěvovatelé začali kýhat a hýkat, každé lesní zvířátko přispěchalo si vyléčit svůj mindráček na ten sněm. A zbytek byla davová psychóza. Davová psychóza se pak týkala ženských reakcí.

Nenech se znejistět. Jestli můžu poradit, nemá cenu argumentovat. To je váš život a nikomu do toho nic není. A opravdu lidé to nemyslí primárně dobře. Obyčejně ti nejlepší aspoň potřebují, aby došlo na jejich slova, na jejich argumenty a teprv starost o vaše štěstí je až následná.

Víš co je rozdílů mezi partnery a proč se všichni zaměřují na ten věkový? Vždyť je přeci 1000+1 důvod proč vztah přestane fungovat. A obyčejně je ve hře jiný zásadnější důvod. Někdo píše, že si přestali dva rozumět kvůli jiným zájmům spojených s rozdílným věkem poté co opadla zamilovanost. Ale vždyť to je hloupost, na vině není primárně věkový rozdíl, ale spadnutí růžových brýlí, ponorka a pak na just neochota vyjít vstříc, naschvály a povahová nekompatibilita! Takto se chovají i páry, kde věkový není. Jo, ono když něco nefunguje, tak se to svede na věk. Ano rozdíly budou, ale je potřeba si vycházet naproti. Nejen ty. Oba. Tak to jen na okraj, pokud by do tebe někdo zas chtěl ventilovat své mindráky.

Tak tohle bylo spíš o nepříjemném přemýšlení. A to se dá eliminovat větou "to je naše věc". Zvířátka odejdou ze sněmu s nepořízenou a sluníčko svítí jakoby se nic nestalo

A potom ve finále, kde je pravda? Nikdo o vás nic neví, někdo závidí, někdo skrytě pomlouvá, ty jsi spokojená s partnerem, on s tebou..život plyne takhle je to dlouhé dny a převládá pocit štěstí.

Jsem přesvědčenej, a proto se mi líbila ta tvá věta, že pocit štěstí převládá díky tomu, že jste oba dokázali překonat zábrany věkového rozdílu a řekli si, že to stojí za to zkusit.

Čím jsem starší, tak si uvědomuju, že jakákoliv honba za "postav barák, zasaď strom, sploď potomka" je svazující pro pocit štěstí. (neplatí pouze pro věk) A tys to v té diskuzi formulovala podobnou větou. Tím chci jen říct, že na štěstí se nesmí tlačit. A vy na něj netlačíte. Životem zfackovaní řeknou, že neznám realitu.

Takže je to nakonec jen na vás. A já jsem skutečně přesvědčenej, že věkovej rozdíl nemůže být předmětem sporu. V každým vztahu je jeden v něčem silnější a v nečem slabší. Při každém rozdílu to bude chtít mít cit se přizpůsobit v té dané věci právě slabšímu a povzbudit A o tom podle mě, jakýkoliv dobrý vztah je
A ne, není to o sexu, jak si puberťáci představují.. Chlap může mít chuť bez problému do 70..zas záleží na jeho životosprávě, přístupu, v zásadě na tom může být lépe než mladý stařec.

Konečně vám přeju, abyste to štěstí spolu naplnili Tady to fakt neber a bav se, zapomněl jsem zmínit, že část mulťáků tady zlobí ze sportu pro zábavu..
26.05.2013 23:51:07
Miany:
Máš krásný text v profilu
14.05.2013 18:24:59
Dreamingfish:
Pravda, že častěji to vypadá tak, jak jsi to popsala u vás. Kdo ví, jestli je horší být varován nerozluštitelnými náznaky nebo vyloženě upozorněn, když to dopadne stejně blbě. No nic, končím rejpání se ve věcech minulých.
14.05.2013 09:39:25
Dreamingfish:
723292
Ba naopak, z ničeho nic končí vztahy, kdy to jeden už zachraňovat nechce a je rozhodnutej.
10.05.2013 07:42:56
Moučník:
Ahoj,
no jo, Ty se máš, já musím ještě bakalářku dodělat. Pak mi zbývají ještě 2 zkoušky.
Taky doufám, že se mi v červnu podaří odstátnicovat. Půjdeš taky pak v září pokračovat?
Já studuju Dopravní fakultu v Pardubicích a Ty?
V Katowicích a okolí jsme s kamarádem fotili tramvajky. Holt každej jsme nějakej, každýho baví něco jinýho.
08.05.2013 21:43:05
Moučník:
Ahoj Katko,
jsme si už dlouho nepsali, že? Já byl dva dny v Polsku, dneska jsem byl hlídat Scio testy, tak byly i jiný starosti. A jak Tobě to jde ve škole?
05.05.2013 22:19:52
Moučník:
Katko,
Tobě chutná čokoláda, mně zas pivo. Co je horší?
Taky se měj hezky, pěkný sny Ti přeju a ve škol, ať Ti to jde.
Dobrou noc.
05.05.2013 20:08:41
Moučník:
Ahoj Kačenko,
jseš fakt moc hodná a milá. Ty tvoje krásný vzkazy...
Jasně, o dobré jídlo nebyla nouze, jsem naprosto v pořádku.
Je pěkné, že na máti nezanevřeš, i když už spolu nebydlíte.
05.05.2013 16:36:31
Moučník:
Ahoj Katko,
tak dnes na měspadla deska ze skříně, když jsme ju montovali, ale zrovna jsem se škrabal na hlavě, tak jsem to vykryl loktem. Jinak bych to schytal přímo do kokosu.
04.05.2013 23:56:01
Moučník:
Katko, já už půjdu zalehnout. Měj se pěkně, hezky se vyspinkej, at se Ti zejtra daří.
Ještě bych Ti chtěl říct, že jsi hrozně empatická a umíš druhým pomáhat. Toho se drž.
Btw, proč sama sebe považuješ za tuctovku?
04.05.2013 23:48:05
Moučník:
Lidi si musí pomáhat.
04.05.2013 23:41:04
Moučník:
Tak co už, máš muže, kterej uvaří za Tebe. A spánek není špatná vlastnost. Já su třeba hrozně línej. Zítra mě čeká pomáhání se stěhováním.
04.05.2013 23:27:58
Moučník:
A Ty máš jen 3 opravdové přátelé? I když ono nejde o kvantitu, ale spíš o kvalitu.
04.05.2013 23:24:13
Moučník:
Ale jsi upřímná a dokážeš přiznat, že se vybrečíš. Netrápit se nad věcmi, který nezměníš, to není na škodu umět. A pěkná neznamená, že musí mít tunu s*aček na xichtě, vždyt holka může být i bez toho pěkná. Myslíš, že bych si Tě na ulici nevšimnul? Nepodceńuješ se? Mně prostě přijde, že některý holky mají tolik dobrých vlastností, který umí dát najevo, že pak si případných špatných ani nikdo nevšimne.
04.05.2013 23:02:00
Moučník:
Katko, nejseš náhodou ten typ holky, která je pěkná, hodná, sympatická, úspěšná, téměř vše se jí daří, všichni ji mají rádi, dokáže si poradit ve všech oblastech života apod.?
04.05.2013 21:57:14
Moučník:
Ahoj Katko,
furt se mě na to někdo ptá, ale Ty jsi to uhodla naprosto přesně. Jmenuju se Moučka.
04.05.2013 13:29:36
Moučník:
Ahoj Kačko,
děkuju za milé vzkazy.
Jak vznikla Tvoje přezdívka, je to od slova "kapišto"?
04.05.2013 03:15:11
Moučník:
Jsem se nějak zakecal na icku s jednou slečnou, která mi chtěla poděkovat, že jsem jí napsal pěkný rozřešení. Nějak jsme si rozuměli a furt se nemohli rozloučit. No jo, ale už bych asi moh zalehnout a co Ty vyvádíš přes noc?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk