Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Pejdzinka
Dokud se nenaucis litat,musis v tom umet chodit:)

Index důvěry:
0

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 17
Ve zpovědnici působí od: 21.02.2006 16:32:14
Číslo profilu: 24379
Naposledy se přihlásil: 04.06.2007 18:07:46
Poslední rozhřešení dal: 15.03.2007 16:04:58
Doteď napsal rozhřešení: 1265
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 30407
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
23.03.2007 03:57:36
alien-nepřítel státu:
Ahoj
Samozřejmě, žes napsala tomu pravému.
Žena je člověk(i když já bych proti tomu řekl své, ale to teď nechme) a tak na ni platí ohledně cvičení, stravy, regenerace a aerobního pohybu stejné principy jako na muže.
Všechna ta pěkná těla pěkných holek a ty pevné zadky a stehna, jsou svaly.
Vložka-každá ženská je hezčí bez patlacích sraček a stádního upravování, ty od přírody pěkné jako ty ani nemluvě.
"s telem se da cokoli udelat k oboustranne spokojenosti."-zase úplně cokoliv ne, vše v rámci širokých mantilenů daných genetikou.
Hlavní věc pro tebe-vědět, čeho chceš dosáhnout a podle toho musíš zvolit cestu.
Čtení-to byla správná cesta.Kdyby jsi to udělala pořádně, už by ses při kvalitě současných stránek o posilování, stravě a spol. nemusela ptát.Ptát se laiků nemůže být lepší, než si zjistit informace na správném místě a sám mít jasno.Naštěstí já laik nejsem.
"Neco shodit a citit se lepe."-náznak nějakého matného cíle.Takže, nejde v první řadě o to nějak hubnout, jde o to pravidelně cvičit, nějak se hejbat a mít vyváženou stravu-následkem toho zpevnit postavu a zredukovat podkožní tuk.Zahoď váhu, vše podstatné vidíš v zrcadle.
Takhle zformulované ti postačí dvakrát týdně si zacvičit a zaběhat, tečka.Z fotky se dá hrubě soudit, že jsi spíš hubenější už teď akceptovatelné postavy-takže pokud je stav stejný, tak bych jídelníček ponechal a prostě začal cvičit a běhat-místo běhání můžeš zařadit rotoped/spinning, záleží na tobě popř. to kombinovat.
Co se týče jídla naopak jez častěji, každé dvě-tři hodiny, ale menší porce.
Nerad se už moc rozepisuji na toto téma, protože jen opakuju to, co je v mém cvičení napsané lépe jak mnou, tak v převzatých textech dalšími odborníky.
Co se týče cvičení, postačí ti cviky s váhou vlastního těla typu kliků, shybů(obojí jde dočasně s dopomocí nebo s cheatingem), strečové cviky(různé zatínání apod.)..
Taky můžeš příp. začít dělat typicky ženské cvičení třeba windsor pilates-dělala je a asi i dělá kačka, tak jí kdyžtak napiš, poradí, kde si co objednat.
V mém cvičení jsem navrhl i dva typy pro holky a pohodlnější muže, taky by mělo stačit.
Ženskejma jsem se začal chtě nechtě zabývat, protože si o mé cvičení píšou lidé v poměru 60:40 ženy:muži, takže jsem tam musel zařadit i relevantní tréninky a informace pro holky.
Jinak má rada tobě ale hlavně je, aby ses vrátila k tomu čtení, ale na správných stránkách-po čase budeš mít o základních principech jasno a nebudeš se muset ptát, vše si sestavíš sama a dobře.Základem je právě znát základní principy posilování/cvičení, stravy, aerobního pohybu, regenerace a spol.
Samozřejmě důležité tady je, co chceš dosáhnout a tím budou tvé prostředky a trénink diametrálně odlišné od mého, kde je mým cílem skloubit nabírání svalové hmoty s rýsováním břicha-to ty nemusíš řešit, že.
Tobě postačí dvakrát třikrát týdně 30-45 min. tréninkové jednotky a k tomu si chodit dvakrát třikrát týdně zaběhat nebo zajezdit na rotopedu a tečka.
Lépe se cítit-tady může hrát roli hodně faktorů od cvičení, přes skladbu jídelníčku, až po spánek, jeho délku a kvalitu.
"je neco jinyho cist suchy texty na netu, to uz mam myslim za sebou."-právě že nemáš, jinak by ses nemusela ptát a měla o základních principech posilování, stravy, regenerace, aerobky a spol. jasno.Základem je vždy načíst maximum informací, přebrat si to pro své individuální potřeby a pak jít do praxe, ne naopak.
Zdravotní problémy si způsobíš tím, když začneš cvičit bez znalostí základních principů špatnými cviky, špatnými dávkami zátěže a špatnou regenerací.
Poradit ženský je stejně jednoduchý jako radit chlapovi, jde o to, jestli chce poslouchat věci znalejší nebo ne.Ty principy jsou prostě pro obě pohlaví stejné a pro ženu, která nechce nabírat váhu je to snazší.
Takže základ.Cvičení v cyklu po-st-pa nebo po-pa, záleží na tobě.Aerobní pohyb je pak vhodné zařadit hned po cvičební jednotce, ale v praxi je tohle dle mě nic moc řešení, zvlášť pro posilující tvrdě, kteří mají po tréninku dost a jít někam běhat by je zabilo.
Tady je důležité, jak to tvoje tělo vlastně vypadá-z fotky vypadáš právě hubená, ať už si myslíš cokoliv-tady by nějak víc aerobky vedlo k úbytku už tak minima svaloviny a to není správně.
Samotné cvičení-tady jsou návrhy moje, stejně jako návrhy na daných stránkách jak pro cvičení v posilovně, tak doma-mé cvičení je celé primárně zaměřené na cvičení doma.
Na většině stránek jsou ty návhry pro cvičení ve fitku.Takže jde o to, jestli chceš cvičit doma nebo ve fitku.
Nemusíš se bát, neexistují žádné miliona zázračných rad, vše je jen o několika základních principech a když je v nich jasno, vše funguje a je jen otázka času.
Dle mě tobě postačí lehčí cvičení dvakrát třikrát týdně+běhání/rotoped+pravidelně spát kolem osmi hodin(to je ta regenerace)+vyvážená pravidelná strava+nechlastat, nekouřit-nj, pokud jsi příp. závislá, tak bojovat a aspoň omezit, protože obojí totálně sabotuje snahy cvičení a pohybu.
Pokud nejsou stále jasné ty základní principy: ideální je cvičit třikrát týdně, pokud je cvičení min. středně a víc náročné-každodenní cvičení je vhodné pro ty, kteří nedělají nějaký těžší trénink k tomu-teoreticky může být vhodné pro tebe a pro každou ženu, které nejde o nabírání svaloviny.
Základem cvičení by měl být strečink celého těla a po něm postupně cviky na každou partii.
Strava-jíst každé dvě tři hodiny, mít vyvážený jídelníček s kostrou v bílkovinách, s rozumným poměrem sacharidů a tuků-tady se na daných stránkách nebo v převzatých textech v mém cvičení dozvíš určitě víc než ode mě.
Spánek-pravidelně kolem osmi hodin délky, ale může být vysoce individuální.
Aerobní aktivita-opět dle toho, co od všeho chceš a co ti vyhovuje-můžeš běhat/rotoped každej den, ale to není vhovné pro ty, kteří by chtěli něco víc přibrat-pro dobrý pocit ale určitě ano.
Ideál osobně vidím v tom schématu, co jsem zmínil.Cvičit třikrát týdně v cyklu typu po-st-pa popř. st-pa-ne podle toho , jak to vyhovuje.
Samotné cvičení pak lze sestavit mnoha způsoby a každej ti navrhne jiné, nejlepší je si ho ve spolupráci s někým sestavit sama, aby ti vyhovovalo-to poznáš až v praxi, které cviky ti sednou.Ve chvíli, kdy ti jde hlavně o dobrý pocit, tak jde o to dělat cviky, které ti sednou-více méně jsem také ve svém tréninku upřednostnil cviky, kterré mi vyhovují a baví mě, pohříchu jsou to beztak i ty nejúčinnější.
V současné době své cvičení už nějakej ten měsíc doplňuju o další informace a texty a hromadí se mi čekatelé na něj, ale časem už bych to měl mít snad hotové a pak posílám obratem.Takže jestli chceš, pošlu, až to bude.Zatím bych ti mohl hodit jak odkazy na ty nej stránky, tak návrh cvičení-ale radši to posílám celé, ať si každej najde, co potřebuje, mělo by tam už bejt vše a odpověď na každou důležitou otázku této problematiky.
Mno, momentálně bych zas všechny ženské deportoval na Sibiř, takže zatím takhle.
alien
25.02.2007 20:12:29
Víra v Boha:
nechapu jednu vec, kdyz dojde k tomu sexu s divkou, tak je vse v pohode...
ale pak mi da po dvou dnech kosem ...

nechapu to ....
25.02.2007 19:32:48
Víra v Boha:
"chces to popsat do detailu i s predehrou?"

Dostala jsi me
Nevim v cem delam chybu, ale ani jedne divce se to nelibilo ....
25.02.2007 19:04:11
Víra v Boha:
Jak vypada kvalitni sex ?
21.02.2007 11:24:12
alien-nepřítel státu:
Ps: Proti dráždění nic nemám
alien
21.02.2007 11:23:33
alien-nepřítel státu:
Jo, já dobře vím, že se ti to líbí a zároveň tě to sere, hehe
Více méně jsem měl podobnou partnerku...i když v tom milkování na tom byla ohledně možností v bdsm mnohem hůř než ty nebo já si to tenkrát ještě neuměl vzít, kdoví..každopádně jsme se milkovali jen klasicky, ale zase v tom byla nej.
No pak jsem si víc a víc hlavně díky povídkám uvědomil aspekt bdsm a své dominance a pak to plynule uvedl do praxe.Na nějaké postupné objevování moc nejsem, takže jsem se s tím slušně řečeno prostě nesral.Vždycky jsem chtěl holku, která bude hodně submisivní, nebude mít hranice a k tomu bude ale i osobnost.Částečně jsem takovou pak v jedné našel...
Zkušeností mám mimo net i přes net teď už hodně, ale hlavně jako Pán.Druhou polohu a tajnou komnatu jsem objevil až relativně nedávno, jak jsem ti psal i s odkazem na zpověď.Pak jsem z toho byl mimo pár měsíců..a přes net si s pár holkami tohle užil.
Mimo net je to těžší v jedné zásadní věci-prostě svojí čubce nemůžu přes určitou hranici víc dovolit v pozici Paní...mohlo by to nabourat celej vztah a pozice.Když jsem to zkusil, tak jsem si tento aspekt naplno uvědomil a pocity byly nepříjemné.Přes net mě to bere maximálně, hlavně prostě s cizí, co nejmladší holkou a mimo net by to takhle asi bylo podobné.Ale s vlastní čubkou a otrokyní to asi nikdy nebude plně ono, i když kdoví.
Vpodstatě jsem po pěti zkušenostech zanevřel na klasické vztahy, holkám už nejsem schopnej ani ochotnej ani trochu věřit.Více méně se asi jen odpočítávají vteřiny, kdy si pořídím svoji subku čistě jen na bdsm hrátky.Jako chlap i Pán mám hodně co nabídnout, jen pořád ještě kousek mě otravuje s touhou po té svojí hodné holčičce navždy..
Takže přes net, tedy mejly a icq bdsm hrátky miluju v obou pozicích bez omezení, mimo net pak jsem vždycky Pán s tím, že příp. svojí čubce občas dovolím za kvalitní plazení bejt na chvíli panička, než řeknu dost.Není tam tedy nikdy ta úplná bezmoc a odevzdání Paní, kterou bych chtěl jednou taky zažít...takovej nejvíc vzrušující sen je dvě patnáctky, jedna čtrnáctka, že si mě podaj
Ale jsem opravdu náročnej, klasické dominy mě neberou, mám rád přirozeně dominantní holky, spíš i méně zkušené nebo vůbec, co samy zkoušejí co a jak.
Jinak subku jsem dvakrát dovedl do mdlob a zhroucení, ani ne tak bolestí, ale spíš psychicky-rád si s tímhle hraju, různě straším a děsím, ale vždycky tam mám bezpečnou rezervu, i když jednou to bylo o držku a dávám si od té doby radši ještě větší pozor-vždycky chci mít subku hezky při vědomí a citlivou, cítící.
Každopádně tuny věcí jsem ještě buď nestihl udělat nebo nezkusil, je toho nekonečně.
Já facky, lehčí dušení, zakrejvání pusy, stisknutí nosu, tahání za culík, bradavky, ouška apod. mám ještě jako součást klasického milkování, rád si takhle s holkou hraju při šukání.
Asi jsem nečekal, že v sobě objevím i větší mírně sadistickou část ohledně výprasků a působení bolesti samotné nebo v kombinaci s rozkoší-no, docela pandořina skříňka a už nejde zavřít, ani nechci.Tady už se i u holky jinak bez hranic narazí na nějaké mantinely, které dobrej Pán umí postupně posouvat a hrát si s zatímními hranicemi.
Miluju, když mi čubka po skončení výprasku vděčně a maximálně poníženě líbá nohy atd. Pak je to vše takové krásně přirozené muž a žena, jak to má bejt
Taky po lekci, když se schoulí ke mně nebo k nohám do klubíčka a hladím ji, jsem na ni už něžnej a hodnej-o tom jsi psala taky.
Psychika je zvláštní věc, jednu vteřinu je subka maximálně v pohodě, užívá si a příští se ti zhroutí-nikdy nevíš, to se mi na tom taky líbí, ale pořád myslím, že jsem ještě moc shovívavej a učím se bejt tvrdší a nekompromisní...ale vůči vlastní fence je to těžší, přece jen, když cítím, že už je na dně, tak přestanu, sundám jí pouta i masku a přitulím ji.
Určitě mě zajímají jednotlivé věci, pokud chceš...a jestli chceš radši na mejl, záleží na tobě, přece jen tady asi oba něco necháváme skryté očím šmíráků.
Je fakt, že možnost lekce od pořádné a pro mě vzrušivé Paní mi občas při vnitřní touze chybí, eh.Ale i tady si nakonec nejlíp užiju tak, že si k tomu dovedu nějakou subku...čistokrevných přirozeně dominantních holek je jak šafránu.
No a co se týče toho, jaká jsi nebo nejsi-neznám tě nějak moc, můžu vycházet z toho, co jsi sama napsala, ale přece jen období 15-20 je bouřlivý vývoj.
Můj postoj znáš, vždy primárně o každé holce předpokládám to nejhorší a je jen na ní, aby mě příp. překvapila.Nechtěj po mně soudy, víš že nedávám jedničky.
Spíš mě trochu překvapilo, že jsi až tak citlivá, čekal jsem,že jsi trochu víc tvrdší a dominantnější
alien
21.02.2007 10:34:55
alien-nepřítel státu:
Ignorace by byla možná škoda.
Vždycky jsem tady byl a jsem hlavně proto, abych se lidem a ženskejm snažil pomoct a přiváděl je k přemýšlení.Dělám to po svém.
Jinak ten text není o ničem jiném, než o jediné cestě, jak teoreticky holka-děvka, kurva může jít dál jinou cestou a bejt hodná, slušná, zásadová holka.
Text nemůže nikdo hodnotit, když ho nepřečetl a nezamyslel se nad obsahem.
Není umění kritizovat, ale ukazovat cesty a snažit se pomoct.A na holky rozhodně nic jiného než tvrdej přístup v tomhle neplatí, jinak se nezamyslej ani nezačnou přemýšlet.
Nikdo ani já nikoho nezmění, to může udělat jen každý sám a aby se děvka změnila, to je spíš rovina zázraku a hlavně musí ona sama chtít, vybrat si jinou cestu-já tu cestu můžu jen ukázat, nic víc.
Ale už to necháme.Hlavně klid a pipku v teple
Na co jsi asi tak neodpověděla, zlato...nenechávám moc často stránkové vzkazy ohledně bdsm Je to tři tejdny a tvé názory zrovna v tomhle mě samozřejmě zajímají, vůbec jako celá tahle tvoje část.
O hádky nestojím, od žádné ženské si nikdy nenechám nic líbit, jsem veskrze dominantní a když holka zaútočí, mám vždy potřebu oplatit i s úroky, takže to není dobrá cesta-na mě platí jen slušnost a když je holka milá, pak oplácím stejně a s takovými si taky píšu přes profil nebo mejl.Samozřejmě nadávat si občas nechám v jisté pozici, ale to jsme už někde úplně jinde a to je jen pro vyvolené, kterým to dovolím.
alien
21.02.2007 10:10:00
alien-nepřítel státu:
No, neodpověděla jsi na to jediné, co máme možná společné, hehe
Jinak o hádky a invektivy nestojím.Vím, že jsi výbušnej typ, u kterého stačí škrtnout sirkou a vybuchne sopka.
Ať chceš nebo ne, ten text je přesnej a hodně holkám pomohl.Je tvoje věc, co si myslíš,ale není důvod kvůli tomu bejt nepříjemná a psát útočně s invektivama.
Tak přes net se dá vše, což se někdy hodí Ale jinak já beru svět netový i mimonetový za stejně hodnotné a skoro vše, co se děje v jednom, se děje paralelně i v druhém.
Co se týče mého přístupu k ženám, má více rovin.Jinak se logicky chovám k milejm holkám a k nepříjemným kravkám, jinak k jasným děvkám, kurvám a k holkám, kde je aspoň teoreticky šance, že by mohly být jiné atd.A úplně jinak pak ke své holce nebo čubce na hraní atd.
alien
21.02.2007 09:54:56
alien-nepřítel státu:
Mě jen vždy rozesměje, jak se děvky a kurvy brání něčemu, k čemu se samy přiznaly.
A nemazal bych nic, kdyby to šlo někam hodit do žumpy na stranu-ale mám v profilu hodně reakcí a od jisté doby už to prostě třídím, protože pak musím hledat sto let dozadu, komu jsem neodpověděl.
Klidně napiš něco sprostýho a nechám ti to tam.Mám plnej profil dva roky nemazaných vzkazů.
Já k tobě byl slušnej a korektní, jako sprostá kravka jsi zareagovala ty.Chápu, pravda bolí.
Tak si ten text přečti za deset let.Je kvalitní, dokonalej a k dobru pro děvky, kurvy i chlapy.
Hádat o ničem se nemíním.Jinak ty jako někdo, kdo neodpovídá na vzkazy,můžeš leda tak mlčet.Nudná jsi ty.
Měj se.
alien
21.02.2007 09:33:04
alien-nepřítel státu:
Ps: Tvé dementní vývody o mně jsou směšné a nemají se mnou nic společného, asi budou spíš z tvého života.Já měl vztahy pěkné a holky mi ležely u nohou.
Nazdar.
alien
21.02.2007 09:31:43
alien-nepřítel státu:
Tvůj boj, já se ti snažil pomoct.
Invektivy si nech od cesty, zabedněná huso.Já vůči tobě byl slušnej a korektní.
Ps:Odpovídáš jen na to, co chceš?
alien
21.02.2007 04:30:05
alien-nepřítel státu:
Jo a mimochodem- pod tvým dávným textem 101941, hehe
Už jsi se trochu napravila?Jestli ne, napsal jsem pro všechny holky s takovým problémem jeden trochu drsnější, ale pomáhající text i s postupem příp. napravení se:180689.
Co se týče milkování přes net pro mě bylo dlouho mnohem zajímavější než to mimo net, změnilo to částečně až bdsm a podávání si čubek...
alien
31.01.2007 21:33:33
alien-nepřítel státu:
Tak to mě moc neznáš a špatně jsi tady dávala pozor
Jinak myslím, že jsem se trochu zmínil už při našem někdejším prvotním kontaktu.Čistě upřímně se v tomhle nepletu a když jsem tě viděl na fotce, tak jsem měl více méně jasno a částečně i proto jsem tě tehdy oslovil
Já jsem byl celej život čistě jen dominantní jak ve vztahu samotném, tak v milkování.Až před časem jsem zjistil, že se mi líbí i opak.Ale v praxi mimo net je to pak pro mě jako pro dominantního samce hodně zvláštní a asi bych si to nejvíc vychutnal s hodně mladou dominantní čubkou, co by mi jako holka byla ukradená..ale to zas není nic pro mě, chci jen jednu holku navždycky.Ale když to dovolím svojí otrokyňce, je to zvláštní..nicméně díky citu a dalším věcem je to hezky zvláštní a časem by to asi bylo lepší a lepší, ale sám si musím hodně rozmylet co a jak, ty pocity byly strašně rozporuplný a hlavně jsem si udělal jasno v tom, co už jsem předem tušil, tedy že všechno jí jako její Pán v opačné pozici rozhodně nedovolím a mantinely narozdíl ode mě mít bude, a je to tak správně.Ale právě ježdění po mantinelech je skoro nejlepší, hehe
Dá se asi říct, že jako bytostně dominantní si opačnou pozici vychutnám nejvíc přes net nebo pak opravdu s holkou, co by mi jako holka byla ukradená resp. by to prostě nebyla moje holka.Tím se samozřejmě nabízí i zapojení jedné nebo dvou holek...ne že by mě to nelákalo, ostatně ta povídka, díky které jsem přišel i na svoji tajnou komnatu, byla v tomto duchu.
Víš, zvrhlost a neomezenost v milkování je kurva obrovskej dar a rozhodně svoji zvrhlost rozvíjej..normálních holek o ničem je jako sraček.A stačí si jen číst tvoje povídání u mě v profilu a dělá mi to dobře, hehe..mám rád holky, se kterejma něco je a bohužel jich fakt moc není, i proto bych už jinou než subinku nechtěl-samozřejmě schopnost občasné dominance je super bonus, ale to je s partnerkou resp. svojí čubkou složitý, je tam potřeba osobnost na tohle, výraz obličeje a očí, jak mluví, hlas, a to abych ji tak mohl akceptovat, prostě hodně akceptů, nějaké umělé rádoby profi dominy mě fakt neberou a že jich je mraky.Líbí se mi naopak "běžné" holky se sklonem k dominanci, kdy je to takové přirozené a instinktivní, ta holka sama objevuje..no řekl bych něco jako u tebe, to je fajn a maximálně vzrušující.
Co se týče ubližování ve vztahu..mno to jsme trochu jinde a to bych se být tebou postupně učil v sobě zvládat a kontrolovat, protože každej chlap má v tomhle svoje hranice a číši, která se plní, někdy pomalu, ale jistě.Já bych s holkou, co by nebyla jen hodná, nebyl už ani vteřinu.Jednu megaitálii už mám za sebou a nikdy víc.Jsem rád na svoji holku jen hodnej a když se chová tak, že to nejde, vztah okamžitě skončím, je to pro mě o ničem.No a taky chci opravdu co největší subinku, vyhovuje mi to tak a je to pro moji přirozenou dominanci jediná možná cesta, jinak mě holka začne srát-prostě zásadní věci musej bejt a jsou po mém.Poslední dobou přemýšlím, že klasické vztahy s dnešníma holkama fakt nemaj smysl a že bych si našel nějakou pořádnou subinku, se kterou bych se nemusel moc srát.Jako Pán mám hodně co nabídnout a jako chlap taky.Jsou to takový zajímavý myšlenky, vysrat se na hledání svý jediný hodný čistý holčičky a mít prostě subku, co přiběhne, když písknu.Subinek je více méně dost, ale těch schopnejch a pořádnejch už zase ne.Každopádně jsem se zatím nesnížil k inzerátům s mejma fotkama, s čímž by to bylo s mým tělem asi hodně rychlý, hehe..Baví mě víc omotat si holku kolem prstu bez toho a taky je to hodnotnější.Proto jsem více méně zanevřel na začínání vztahů mimo net, hraje tam roli hlavně ksicht, tělo a povrchnost.Přes net čubku hezky poznám, ona mě a když už si ji k nohám pustím, tak tam je nějaký pouto, cit atd., což mi vyhovuje.
Víš, tohle nemá smysl potlačovat, jen bys byla frustrovaná.Naopak to rozvíjej, čti povídky, dívej na stránky a péčka, a zkoušej pak na příteli.Nechci tě strašit, ale pokud byste se v tomhle pořádně neshodli, osobně tvrdím, že vztah bez souznění v milkování a hlavně jeho rozsahu, nemá smysl.Dát přečíst povídky nebo fantazie je rozhodně dobrá cesta a promluvit si o tom v pohodě a klidu přitulený taky.Mně se ale třeba i líp něco píše do mejlu, lépe tak utřídím myšlenky, ale zase do očí se vyhneš nedorozuměním.Pro mě je netová komunikace i milkování přes net v paralení rovině ke všemu mimonetovému, dlouhou dobu jsem se mnohem lépe uspokojil přes net než pak s holkou mimo net.Právě bdsm tohle trocha změnilo a dalo pro mě milkování nekonečnej rozměr, miluju hraní si spolu na všechny způsoby bez omezení.
Tak jak jsi se popsala, jsi více méně docela ideál Jen máš asi blíž k dominanci s tím vřelým vztahem i k submisivitě, vpodstatě podobně jako já, já jen už to mám rozvinuté hodně do extrémů, jak mi to vyhovuje.Nějaké ty hranice mám taky resp. spíš věci, které nemusím a dělal bych je holce, jen kdyby to fakt chtěla-jde hlavně o jakékoliv větší poškozování těla nebo zdravotní rizika a praktiky s tím spojené, zase tak moc toho není, jde o nejtvrdší sado praktiky a já mám rád jak tělo svojí subky, tak svoje, ničit ho nemíním-to samozřejmě není nijak v rozporu s pořádnejma výpraskama pro neposlušnýho zmetka. Ale naopak bych holce tohle vůči mně už nedovolil, to je jedna z věcí, co dle mě Pán čubce už dovolit nesmí a mohlo by to narušit vztah a pozice.
Hmm..není problém s tím začít, když budeš znát jeho případné hranice resp. věci, co na 100% nechce dělat neboli, aby mu byly dělány-tohle je potřeba znát.Nejlepší je to vyjasnit, pak právě není potřeba žádná stopka, která vše zbytečně ničí a svazuje.A nejlepší je pak pohybování se právě po hranicích a těsně za nimi, tam jsou věci, které subíci jakoby nechtěj, ale často o nich sněj
Je otázka, co je pro tebe dovádění do krajnosti.Co je pro jednoho kraj, je pro druhého začátek-a tohle si rozhodně vyjasněte a když v tom určitém rámci budete mít jasno, tak mezi tím se můžete pohybovat ve skoro nekonečném prostoru.Samozřejmě nemít vůbec žádné hranice je fajn-ale to pak taky můžeš někoho zabít, takže hranice nebo "hranice" tam nějaká je asi vždy.I když už jsem narazil na subku, co tohle chtěla a chtěla takhle i skončit až do úplného konce...mno, každopádně se toho určitě nějakej sadomasochista určitě ujal, takže docela drsný.
Tak neříkat si, co se opravdu nelíbí, je blbost, v tom si spolu udělejte právě jasno.Ale pozor na řešení píčovin..ale k tomu mají sklony hlavně ženský a to naopak chlap dovolit nesmí.Dost věcí a vůbec vše je v přístupu.Něco tě nemusí moc brát, ale bere tě to proto, že to děláš se svým partnerem a vzrušuje tě a uspokojuje to, že to vzrušuje a uspokojuje jeho, o tom to je a když je tenhle přístup u obou, jde prakticky všechno.
Jinak myslel jsem, že jsem ti tehdy ty odkazy dal..ale tak pro jistotu, ať vidíš, že já jsem právě ten, u kterého by jsi podobnou maximálně chápavou reakci čekat měla Dá se říci, že v plném rozsahu zde asi právě jen ode mě, hehe
59441.Jo a tady inkriminovaná povídka, co ve mně probudila i opačnou stranu mince:58443.
No a kdyby jsi chtěla ty povídky nebo nějaký videa, stačí říct
Pěkný večer, dračice.
alien
30.01.2007 17:54:44
houser abe:
Pokud člověk pomůže, je mu to samotné odměnou. Díky a pěkný večer.
30.01.2007 16:22:48
alien-nepřítel státu:
188169
No vida, jaká potencionální dominka se z tebe vyklubala
Víš, tady je nejdůležitější udělat si v sobě jasno, co přesně chceš.Jestli to dobře chápu, tak by sis ho chtěla podat stylem femdom?
Co se týče následné lítosti, tak to je zvláštní téma a je spíš potřeba to zažít Já spíš cítil občas obavu, když jsem svoji čubku trestal až někde na jejím současném dně a hranici, a psychicky i fyzicky se mi složila-i když je otázka, nakolik to na mě vždycky nezkouší, hehe. Když máš toho druhýho rád, tak vnímáš bdsm dost jinak.Ale po fyzickém i psychickém ponižování je pak potřeba toho druhýho po tak velkém vypětí hladit, obejmout, bejt na něj zase hodnej.Asi nejlépe to pochopíš, když si role občas prohodíš
Já jsem maximálně dominantní, ale před nějakým časem jsem omylem zjistil, že i díky mé dominanci mě hodně přitahuje občasná opačná pozice-ale pak v praxi je vše a bylo trochu složitější, vyzkoušel jsem si, že dominantní samec ve mně nemůže svojí čubce některé věci dovolit, něco uvnitř a mezi námi by pak bylo špatně-ale třeba je to taky otázka dlouhého času, důvěry a jednou za dost let bych to dovolil, kdoví.Takže je to složitější a vše závisí na tom, jaké jste oba osobnosti, v jaké míře je ve vás vyvinutá dominance i submisivita, jak v milkování, tak ve vztahu.
Každopádně je strašně důležité zjistit si o všem maximum informací, něco shlédnout a hlavně znát svého partnera, znát se navzájem.Vědět, jaké máte či nemáte hranice, jestli chcete nebo nechcete stopku atd.Já mám hranice skoro neomezené, takže to řeším tak, že jasně řeknu těch pár věcí, co ne a zbytek je free, takže není potřeba stopka a ani ji nechci.Ale nerad bych ti říkal něco, co už třeba dávno víš., ale když budeš chtít, můžeme si spolu o tomhle popovídat, zkušeností mám dost, jako dominantní hodně a jako submisivní se taky něco najde.
Víš, tomhle je třeba se i učit a naučit, ale samozřejmě když to v holce přirozeně už je, tím líp.Taky je velkej rozdíl mezi uspokojováním vlastních potřeb a potřeb subinky/subíka atd.Vše se dá různě kombinovat apod.Já jsem v sobě například časem objevil vřelý vztah k hraní si s čubkou ohledně všemožných výprasků a nějaké té bolesti, ač jsem to původně moc neviděl jako přitažlivé. Naopak jí ale něco podobného vůči mně nedovolím, ale jinak všemožné hraní si ano.
No, mám pocit, že my dva už jsme se kdysi bavili, možná jsme naťukli i tohle, ale moc se ti jestli si pamatuju do konverzace o tomhle nechtělo, tak záleží na tobě
Každopádně, když budeš chtít, můžu ti poslat svoji sbírku povídek, femdom jich tam je dost na všechny způsoby a inspirace a informace navíc se vždycky hodí.Nevím nakolik už jsi daleko, ale rozhodně se vzdělávej, to nikdy neuškodía tím budeš v bdsm lepší panička nebo příp. i subinka.
Pěkný den.
alien
10.12.2006 00:17:53
karek:
Nemyslim si že jen volnej čas ,nebo jak se zabavit je důvodem k zamyšlení.Když nějak žiješ volně a říkaš si jak bestarostně to klape,tak prijda velká zavora , sklame tě prítel, říkas si proč ti zahybal, proč ode mě odešel, nebo proč mě vyhodili z té školy, dyt prece jen ti zameskanejch hodin nemam tolik.....to je verdikt nad kterym musis jen koukat.A vetčinou se lidi zarazej nad nečím vetcím (koupě bytu,auta),ale nad drobnostma ktery vedou k velkym věcem neni čas stavět.
09.12.2006 23:58:27
Poradte prosim:
No urážet mě nemusíš, sbohem
09.12.2006 23:52:32
Pejdzinka:
Poradte prosim:
Jak to mam vedet jestli to pomaha? Jednoduse to zkus a uvidis ne? No jestli si takova babovka jak vypadas, tak ti nepomuze ani sebelepsi konverzace. Jinak se muzete bavit o sexu...to je nevycerpatelne tema
09.12.2006 23:48:27
Poradte prosim:
a pomáhá to? Jenže ona má asi pokaždé co říct je totiž hodně ukecaná
09.12.2006 22:29:11
Víra v Boha:
Ten Amor se mi vyhejba , jak muze
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2