Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
MS-fanousek
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
231

Má k rozdělení:

27

13Pohlaví: muž
Věk: 38
Ve zpovědnici působí od: 12.02.2006 15:23:16
Číslo profilu: 24048
Naposledy se přihlásil: 23.02.2024 18:11:55
Poslední rozhřešení dal: 23.02.2024 19:55:16
Doteď napsal rozhřešení: 26494
Bodování aktivity: 9 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 42659
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Hodislava
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
22.02.2024 12:11:49
MS-fanousek:
Děkuji za názor. I když je jako vždy zcela zcestný a mimo.
Z tvého obsáhlého textu a tisíců jmen, na která narážíš jsem si všiml dvou Tušl a Čermák. Ani jeden nebyl odsouzený za nenásilný projev názoru.
Takže co s tebou, že .....
22.02.2024 09:40:10
apd-glosátor ( ):
Ad "Co musíš udělat u nás, aby tě zavřeli? Vybavuješ si někoho, koho zavřeli za nenásilný projev názoru?"
Máme v ČR tisíce stíhaných i odsouzených disidentů, minimálně. Jen fakta. Rozhodně už řádově víc než v osmdesátkách v ČSSR. Poslední roky už se to zdaleka netýká jen lidí s ostřejšími názory, ale kdekoho z mainstreamu, kdo něco někam "jen" napsal. Nutno také dodat, že zločinná vazba rok dva a vleklý soud udělá v likvidaci člověka svoje, aniž by pak došlo k odsouzení.
A jsi to přece ty sám a ta vaše malá bolševická zp klika, kdo nejvíce medializované stíhané a odsouzené lidi za názory v diskusích neustále připomíná a vyhrožuje oponentům udáními apod. (ale lidé jako Tušl, Čermák jsou jen vrcholek velkého ledovce tisíce podobných nebo horších případů profesních, justičních, mediálních a lidských likvidací v současné totalitní ČR). Sám jsem před časem sepsal a zveřejnil seznam jen těch nejznámějších politicky aktivních disidentů a vydalo to jen takhle na 2x A4.
A to tě jako fanatického příznivce ODS potěší, je to práce všech porevolučních vlád, ale zvláště těch cca mezi lety 2005-2024. Každopádně, v ČR žádnou demokracii natož svobodu nemáme a ani jsme neměli.
A to vůbec ani neřeším ten nespočet případů, kde "jen" justice vědomě či nevědomě pochybí v neprospěch obžalovaných, ale nejde už o politicky motivované konání.

Osoba tvého typu to samozřejmě nepochopí, dokud to sama nezažije, nebo jeho blízký. Kdybys nevnímal jen pár mainstream médií a neměl omezený světonázor na moderní zbabělé předstírání antikomunismu a antirusismu, nemusel by ti to nikdo říkat (nepochybuju o tom, že lidé jako ty, K, michal a jejich rodiny byli za minulého režimu zase přesvědčenými komunistickými kádry).

To, že ty jsi nevzdělaný, fanatický člověk, který zavírání názorových oponentů současného režimu nevidí a ani vidět nechce, je věc jiná (spíš jejich existenci ne-používáš a schvaluješ, jak se ti hodí).
Ale ono už ani nejde jen o nějaké aktivní odpůrce režimu, ale dávno se to dotklo i běžných lidí naivně věřících v demokracii, svobodu a sociální sítě, učitelů, ekonomů, youtuberů, autorů knih, kdekoho.
Zatím se persekuce netýkají konformních kolaborantů tvého typu, ale to se může rychle změnit. Stačí větší změna vlády a otočit znaménka stíhaných názorů. Gumových zákonů na odstíhání kohokoli za cokoli máme už 20+, stačí zadání zájmové skupiny státním orgánům. A precedenční rozsudky jako povolenku pro OČTŘ máme také.
Ty a tvoje malá názorová skupinka na zp máte takových snadno odstíhatelných příspěvků min. desítky, spíše stovky (schvalování, zpochybnování a podpora genocidy, schvalování trestných činů atd).

Ps: Úplně to samé platí při změně hlavního admina zp na člověka s opačným světonázorem od K.
Dnes se tady plošně mažou a banují vaši názoroví oponenti za slušně vyjádřené názory - zítra to zas můžete být vy. Pochybuju, že by to vás pár tak nadšeně podporovalo jako současné totalitní praktiky.
A řeči "vlastní web, vlastní pravidla". Za prvé se na zp nedodržují právě ta vlastní pravidla (tedy smlouva poskytovatele s uživateli). Za druhé nic takového nikdy pro žádný web neplatilo a musí dodržovat platné zákony. A za třetí viz nová webová legislativa EU přenesená do ČR, kde to může pro majitele s takovými praktikami dopadnout VELICE špatně (neříkám, že tento vývoj a šílené dopady EU snad schvaluju, pouze konstatuju fakta).

Pps: Vím, že zrovna tobě to píšu úplně zbytečně a že kdybych chtěl znát všechny tvé názory, stačí si přečíst včerejší blesk, mladou frontu a podívat se na zprávy české televize.
Spíš glosuju ty tvé naprosto absurdní, nevzdělané, tendenční příspěvky, které by ti na lépe obsazených a kvalitně moderovaných diskusích rozsekali i podprůměrní diskutéři na mraky. A velice by mě při tvých životních postojích udivilo, kdyby sis své podnikání i rodinu nevymyslel. Ale to druhé, dejme tomu - pak je hůře ospravedlnitelné, proč pořád na netu marně lovíš mladice a ohrožuješ projekt rodina.
Jak tě nemám rád, tak radím s tím v zájmu dětí přestat, protože vůbec netušíš, co to obnáší, když to krachne. A jistě víš, že co se na zp upeče, to se zítra rukou tvých sluníčkových kamarádů doma sní.
26.12.2023 22:44:56
Iceman1988:
Tak to se omlouvám, možná, že jsem tam něco ze srandy napsal, ale za prvé jsem vůbec nevěděl, kolik ta holka má let, takže tady mi fakt křivdíš.
26.12.2023 20:16:50
Iceman1988:
Nikoho jsem neobtěžoval, idiote. Možná, dostaneš do držky!
26.12.2023 14:54:47
Iceman1988:
" Nedělej si prdel. Už jsi zapomněl za co tě vyloučila discordová zpovědnicová komunita? "

Ne, to nevím a ani si to už nepamatuji, protože jsem tam už dlouho nebyl.
30.08.2023 22:56:41
Ncnj:
Sleduj mě. Nebudu tady dlouho. Možná přijdu cca za rok až s většími úspěchy.
29.10.2022 10:08:53
MS-fanousek:
*Deadcool*: díky, hned po ránu jsem se skvěle zasmál
29.10.2022 03:12:43
*Deadcool*:
Archivoval jsem to tvé nebezpečné vyhrožování, vydírání a vydávání se za člověka s vazbami na PČR, s tvrzením, že tyto kontakty zneužiješ proti jinému občanu ČR.
Taky se poptám, co kdo z kolegů na to.

Ps: Počítej s tím, že ne každý ustoupí fašistickému teroru, jsou i tací, kteří vytvoří ještě větší protitlak.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk