Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
ctihodna sestra

Index důvěry:
9

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 18
Ve zpovědnici působí od: 18.10.2005 13:26:17
Číslo profilu: 20610
Naposledy se přihlásil: 29.11.2007 22:47:01
Poslední rozhřešení dal: 11.10.2006 12:19:21
Doteď napsal rozhřešení: 571
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 24011
ICQ: 207809543
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
08.06.2008 15:18:58
o-la-la:
buzničko
13.08.2006 15:39:33
bhagavan:
07.06.2006 20:20:46
Špuntidlo:
Zpověď č.124257: Proč? Prostě, že někteří gympláci jsou stejní, klidně i horší... Co si na tom nepochopila?
07.06.2006 08:03:38
Time To Say Goodbye:
124258 - A tomu, co jsi napsala, fakt věříš? Nemáš tam pro chlapy víc typických zálib?
Já se jen bojím, že mi v porodnici špatně zapsali pohlaví. Minulej tejden tu byl test, kde mi vyšlo, že mám ženský mozek. Teď někdo(ty) napíše, že chlapi mají v hlavě jen 4 věci a všechny 4 jdou mimo mě.
15.05.2006 18:46:06
o-la-la:
ostudná perverzní pánbíčkářko
12.05.2006 17:38:26
Dvidin1:
Díky to je fajn slišet něco pvzbuzujícího si hodná a milá Dav.
04.05.2006 17:27:00
jowanai:
už to ICQ mám tak jestli ho chceš - teda jestli si na mě vzpomínáš - tak mi o něj pisni na jowanai@seznam.cz a můžem pokecat
02.05.2006 10:33:18
pko*:
posli teorii - jsem teda zvedavej thx
30.04.2006 15:07:02
týtý:
a prosím mohla by si mi povědět kolik vážíš a měříš???napiš na zaza800@seznam.cz!děkuji
23.04.2006 10:13:21
H-zrout:
Dekuju, bylo to od tebe mile.
08.04.2006 12:42:12
karek:
ahoj,zarazilo me to uvodní slovo do tveho profilu, dokazala bys mi vysvetlit na jakym zaklade lidi uvazujou a formujou naladu do spatne a dobré...co ovlivni ze je to raní a vidi to jako utok na sebe,nebo vycitku a nekdo jako dobrou radu.
07.04.2006 14:50:19
hurrican3:
Jo já bych taky rád dostal vysvětlení pozitivního myšlení... a nebo nejdřív myšlení
02.04.2006 11:31:29
Verny Kluk:
Děkuji, ctěná slečno
10.03.2006 20:33:29
Alexandr Corvinus:
teorie pozitivního myšlení?zajímavé...
muj mail: charwyjake@seznam.cz

predem diky
01.03.2006 10:02:14
jowanai:
memám ISQ
23.02.2006 03:10:36
Liweng:
Posli mi, prosim, vysvetleni teorie do profilu ci na mail. Rad se priucim. Diky predem
22.02.2006 14:40:22
Nazareth:
fakt me to zajima hod mi presny navod
22.02.2006 13:58:57
*Martin19*:
Já šu ze Šumperskaaa
22.02.2006 12:53:44
HomerSimpson:
nj, nebezpeci.. aspon trocha adrenalinu a vzrusa :]]]
22.02.2006 12:49:46
ctihodna sestra:
to by bylo opravdu nejzajímavější, ale taky nejnebezpečnější i když riziko je tu vždy
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk