124258 - A tomu, co jsi napsala, fakt věříš? Nemáš tam pro chlapy víc typických zálib?
Já se jen bojím, že mi v porodnici špatně zapsali pohlaví. Minulej tejden tu byl test, kde mi vyšlo, že mám ženský mozek. Teď někdo(ty) napíše, že chlapi mají v hlavě jen 4 věci a všechny 4 jdou mimo mě.
ahoj,zarazilo me to uvodní slovo do tveho profilu, dokazala bys mi vysvetlit na jakym zaklade lidi uvazujou a formujou naladu do spatne a dobré...co ovlivni ze je to raní a vidi to jako utok na sebe,nebo vycitku a nekdo jako dobrou radu.