Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
hurrican3
Feed my brain with your so called standards, who says that I aint right?! Life is for my own to live my own way...

Index důvěry:
26

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 06.09.2005 16:51:23
Číslo profilu: 19760
Naposledy se přihlásil: 07.11.2015 00:02:04
Poslední rozhřešení dal: 12.05.2008 23:31:47
Doteď napsal rozhřešení: 930
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 22471
ICQ: 171952000
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
17.08.2008 12:41:51
Harry Potter:
Ahoj Malfoji, myslím že tento Harry Potter se ti bude určitě líbit:
http://uloz.to/34501/harry-poter -a-tajemstvi-zvecujicich-se-slipu-cd1.av i http://uloz.to/34500/harry-poter-a-tajem stvi-zvecujicich-se-slipu-cd2.avi
18.05.2008 01:16:06
MáSlonaHlavě:
Tož sem zase tu!
Předem tě musím upozornit že takové zlé řeči o Harrym se mi nelíbí, je to chudinka sirotek a ještě zdravotně postižený! A nějaký Raistlin, což sem vygůglila kdo je, je určitě jen slabá kopie!
Gratuluji velice opožděně k zápichům!
Já už mám skoro vše, ale v pondělí hodlám vyletět, protože za jeden den se bohužel na zkoušku nenaučím, nu což...krize :/
Víš moje záliba je sledovat a všímat si detailů o některých jedincích na zpovědce...například jsem od počátků sledovala vztah Funnyeyes a ElMariachiho, od prvního zápisu v profilu..ale myslím že to tu dělá více lidí - tzv. špehing Tak se nediv že si zapamatuju takového výrazného zpovědníka jako ty kde co píšeš No ajťák tedy asi úplně nejsi, i když důležitější je čím se cítíš být ;) Jen jsem ještě nepochopila rozdíl mezi ČVUT a VUT. Můžeš mi ho osvětlit?
10.05.2008 19:16:40
marylike:
V tu chvíli mi tedy zrovna moc do smíchu nebylo, ale teď když si na to vzpomenu musim se jen smát. Byl to opravdu "zážitek".
06.05.2008 00:51:12
MáSlonaHlavě:
No je to taková miska, kam můžeš dát svoje vzpomínky a myšlenky a pozorovat je jakoby "zvenčí" - prostě je nemít v hlavě. Jaj to by bylo tak pěkné ..
No já taky potřebuju press, ale teď ani ten nepomohl..no mám ještě čas do zítřka do 12ti a pak ještě snad aspoň jeden opravný pokus
Studuju Biochemii na KU, ty studuješ nějakou informatiku ne? Někde jsem tu zahlídla že si psal něco o informatice
05.05.2008 22:54:00
MáSlonaHlavě:
Mít tak myslánku... Sem si teď vzpomněla na Harryho Pottera A ještě sem se nezačala učit..nesoustředim se...co ty a tvoje zápočty?
05.05.2008 16:57:38
MáSlonaHlavě:
No tak si stihl přelétnout, to mi neva, ale taky z toho vyplývá že žádná není jako já
Jinak to mě nenapadlo, že je mi líp díky tomu dopisu...možná ano...dnes sem se s přítelem bavila a opravdu to vypadá, že návrat by mohl proběhnout...ale potřebuju ještě přemýšlet...už mě z toho bolí hlavinka
04.05.2008 23:55:42
MáSlonaHlavě:
No ty seš chlap tak ti budu věřit, já sem to pochopila až asi na desátý přečtení, mě tam nejvíc zaujaly ty atraktivní a inteligentní slečny (kde je tak rychle nabral )? Ne dělám si srandu.
No vidiš jak se rouhám, můj jeden ubohej zápočtík proti tvejm třem Ještě že sem noční pták a tak do dvou ještě pojedu. To už na netu neni nikdo s kym bych kecala a tak se můžu učit
04.05.2008 23:31:12
MáSlonaHlavě:
Právě mně se nějak líbí být single, až překvapivě! Mám čas sama na sebe, nemusím nikomu obstarávat potravu! Luxus! Jo přítel opravdu odešel aniž by něco řekl. Řekl že měl takový pocit, že musí odejít. Tohle mi napsal v mejlu (abys rozumněl já jsem Housenka a on Veverka ):
"V poslední době potkávám spoustu nových lidí a zároveň dívek, které jsou opravdu atraktivní a inteligentní, a já nevím co ještě. Dobře se s nimi povídá, rozjímá a lelkuje. Žádná z nich ale není jako Housenka, protože jenom a pouze z housenky může být jednou motýl. A já bych strašně rád byl u toho, až se to stane.
Vždycky se mi líbila věta „a i když mě to táhne tam a tebe občas jinam, na špatné věci pro ty dobré zapomínám ...". Měl jsem ji mít na paměti častěji, mám pocit že jsem si některé věci taky vždy neuvědomoval. Třeba to, že se z tebe stala opravdu obětavá a milující housenka, která je vždy nablízku a můžu se na ní spolehnout. Nebo to, že jsme si spolu něco plánovali a já to vzdal sám, bez toho druhého a bez ohledu na něj. Nebo to, že když se člověk moc moc snaží, ten druhý se mu naopak spíš vzdaluje... Chci říct, že slovo „milovat“ může mít tisíc významů a pro každého to znamená něco jiného. Důležité ale, je to co je v srdci a já tě teď také nedokážu jen tak opusit, myslím tím skutečně opustit.
Rád bych taky viděl polepšenou Housenku a polepšenou Veverku. Veverky ale často skáčou po celém lese a není radno je pochopit, protože mají svou hlavu. Obzvláště toto platí u Veverek z čeledi aljašsských. Proto bych Tě tedy rád požádal, abys se zamyslela nad tím, co tě eventuelně v životě s tímto živočichem čeká a dost možná nemine a jestli vůbec něco takového chceš. Dej si na to čas a zaměř se na to co bys od tohoto dál očekávala… A hlavně – mysli na sebe, nestresuj se a snaž se dělat cokoliv, co ti přinese aspoň trochu potřebného klidu a energie."

Nevím jestli z toho mám chápat, že by to chtěl znovu zkusit. Ale mně se to singlství fakt tak zalíbilo, že si opravdu dávám načas, jak mi radí. I když ho pořád miluju.

Akorát pozítří píšu zápočet a umím kulové, fakt supr. Že bych o tom napsala zpověď ? No radči to jdu otevřít.. Dobrou noc
04.05.2008 18:03:25
MáSlonaHlavě:
Právě že vim co sem udělala špatně...já sem to podvědomě tušila, ale on mi to nikdy nevyčetl. Dokonce sem asi dva týdny před rozchodem udělala podvědomě něco, čím jsem to chtěla napravit, ale ještě sem si ten problém plně neuvědomovala. To až teď. Ale zas můžu začít nový vztah s čistým štítem a zas o něco chytřejší Pro mě nikdy rozchody maso nebyly, jen období vztahu před rozchodem, a pak sem pokaždý přestala milovat a rozešla se. Ale vztahy jako samy o sobě mi přídou hrozně složitý. Tenhle rozchod maso byl, protože mi přítel večer z oslavy napsal že to nemá cenu (nic mi předtím neřekl, nikdy si na nic nestěžoval), a druhý den se odstěhoval.

Hlavně si člověk musí vždycky uvědomit, proč se to stalo. Pak ten vztah nebyl zbytečnej a něco mu to dá. Sem byla ještě před 4 dny na dně a teď už je mi fajn, protože sem to konečně pochopila. Nejhorší je že mám malou tendenci chtít se vrátit, ale vím, že nesmím. Posledním hooodně let sem nebyla sama, tak teď je to těžký

Co ty, máš slečnu? Co ty a vztahy?
03.05.2008 20:44:35
MáSlonaHlavě:
No víš když on je hrozně dobrý člověk..má dobrou duši. Vím, že jemu na mně záleží podobně, jen není hysterka Právo na rozchod měl. A jestli bych ho chtěla zpět? Ne. Já bych se chtěla vrátit do doby kdy jsme byli spolu a vědět, co dělám špatně.
Tyhle vztahy to je fakt maso.
02.05.2008 01:19:53
MáSlonaHlavě:
To víš že sem plašila zbytečně...no já se mu ani nedivim že se se mnou rozešel Já ho mám radši než sebe. A v jaký souvislosti znáš ten pocit když už sme na to narazili?
29.04.2008 01:41:25
MáSlonaHlavě:
Víš já fakt nechci aby se mi zodpovídal..každopádně sem se vypsala a je mi líp. Ty tohle neznáš? Neřikej mi že bys byl v klidu kdyby se ti neozývala osoba kterou miluješ a na který ti nejvíc záleží. Jo jinak bohužel zrovna dneska sem potřebovala něco důležitýho ohledně bydlení takže ho nestíhám z dlouhý chvíle
28.04.2008 11:51:12
hurrican3:
Já jsem ti psal, že tvrdě sportuju?
A já jsem někde psal, že jsem zkoušel násilím otevírat vnitřní dveře?
28.04.2008 10:25:06
Verca (verca939@centrum.cz):
A kolik teda zvedáš? A jak dlouho už takhle tvrdě sportuješ?

Jednou jsem se s kýmsi bavila o cestování MHD a Českými drahami a o jejich praktikách, o tom jak jezdí s otevřenýma dveřma nebo do nich naopak přivírají nebohé cestující, jak někdo občas vypadne z vlaku a vyprávěl mi jakousi historku že jste skoušeli násilím otevírat vnitřní automatické dveře ve vlaku a Tobě se to nepovedlo a jakýsi hubený kluk, kterému se prý všichni smáli to v pohodě násilím otevřel. Mimochodem, kdesi jsem slyšela, že kvůli bezpečnosti zavírající se dveře musí jít "zarazit" silou 147N, proto ten dotaz na pokus s váhou.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč