Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
bilej tygr
Co je důležité, můžeme vidět jen srdcem

Index důvěry:
397

Má k rozdělení:

30

15Pohlaví: muž
Věk: 70
Ve zpovědnici působí od: 22.08.2005 17:07:02
Číslo profilu: 19469
Naposledy se přihlásil: 01.12.2021 08:47:35
Poslední rozhřešení dal: 01.12.2021 09:17:11
Doteď napsal rozhřešení: 10263
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 146496
E-mail:
Oblíbené WWW: http://quonax.mysteria.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
29.11.2021 21:54:21
Diamond vampire:
Aha, to já jsem myslela, že právě ve hvězdách to je líp... A nějaké období by nešlo? Když já jsem se dívala na Indian Matchmaking a tam byl astrolog a říkal jí, že přijde pod vládu jiné planety a otevře se okno pro lásku...
28.11.2021 15:50:53
Diamond vampire:
Podíváš se na horoskop, kdy přijde? Já nemám sílu dál čekat, přežívat bez něj... Proč mi tak ubližuje?
23.11.2021 21:14:22
Mráček plný třpytek:
Není zač ! a já také děkuji za navrácený plamínek :D snad už tento profil mazat nebudu.
28.10.2021 22:53:00
Nadržený panic:
Ahoj, přeji krásný sváteční podvečer
14.10.2021 21:57:07
Izumi Miyako:
Není zač. Na Facebooku má i svou skupinu, kde o tom s ním můžeš diskutovat. Teda, když má dobrý den, pač amatéry moc nebere
13.10.2021 15:33:14
Dalia:
Děkuji. Moji důvěru máš taky, už dlouho.
04.10.2021 23:22:01
bilej tygr:
Teta Dana: Tak děkuji za důvěru a za tvoje zážitky. Ono možná kromě té retraumatiace v tom je obojí - ten uložený zážitek se řeší, ale zároveň zraňuje... Psychoterpie je zvláštní řemeslo, myslím, že se nedá nějak opravdu "umět". Protože nikdo nemůže žít život za druhého člověka... Tak možná, že tvůj psychiatr je právě proto dobrý, že umí říct, že se cítí bezmocný. Ono je to asi lepší, než kdyby se cítil "mocný" a chtěl by všechno vědět a řídit.
Tak ti přeju, abys už měla klid a dobře se dařilo tobě i tvé holčičce.
04.10.2021 23:09:10
Teta Dana ( ):
Oprava: NEPOCIŤUJ povinnost odpovídat
04.10.2021 22:05:54
Teta Dana ( ):
Moc ti děkuji tedy za rozhřešení, kteréž už jsem si ve své zpovědi nepřečetla a za smajlíka.
Já už totiž zažila smrt babičky (byla jsem u její smrtelné postele), pomáhala jsem ji ošetřovat v pozdním stádiu demence (třeba mi nevadilo jí měnit pleny apod. a nijak se mi tím nezhnusila). A přestože jsem z její smrti cítila hluboký smutek, vůbec jsem se nesložila jako u té události ve zpovědi.
Já jsem si nikdy předtím o sobě nemyslela, že jsem takový labil. Naprosto jsem situaci nezvládla (jak je to pravidlo s ničím nemanipulovat a ihned volat policii a záchranku, tak nejen že telefonoval někdo z obyvatel baráku, kde jsem udělala virvál, ale ještě jsem se chytla dementní představy, že ta holka si že mě dělá blbou srandu, tak jsem na ni ječela, profackovala ji.
Ano, byla jsem zfetovaná, ale to mě neomlouvá, stejně jsem realitu pochopila už v prvních pár vteřinách, ale jakým primitivním způsobem jsem se jí snažila popřít - skutečně se za sebe stydím.
Ještě k tomu jsem hryzla do ruky policajta, který mě tahal zpět do toho bytu, ať se pořádně podívám, jak dopadnu taky (mohli mi vlastně napařit napadení veřejného činitele)
Ten smajl je asi nevhodný, ale vyrobila jsem tam skutečně kvalitní hysterák, přilákala množství obecenstva z řad obyvatel baráku. Prostě regres do stádia malého příšerně vyděšeného dítěte, taky jako malé dítě mě pak konejšila lékařka, co přijela konstatovat smrt (děkuji vám, dobrá ženo!)
Prostě už ve mně zůstal pocit zklamání že sebe samotné, co když se ocitnu v nějaké mezní situaci, selžu opět? A znovu tak ostudným způsobem?

Ano - retraumatizace je přesně to, co ke konci našich setkávání prováděla má psychoterapeutka-adiktožka. Zlobila se, že se neotevírám, že jen kloužeme po povrchu. Nakonec jsem z ní na skupinách cítila snahu mě před ostatními rozbrečet. Zbyla jsem tam snad jediná, co tímto způsobem neprojevila emoce. Byl to fakt už drsný souboj s jejími dost jedovatými zásahy citlivých míst, já jsem se urputně bránila, představovala jsem si ji v pyžamu nebo si vybavovala oblíbené vtipy. Hryzala si tvář zevnitř, abych
se odpoutala od vnímání jejích slov.
Vyhrála ona a byla na mě následující schůzky neuvěřitelně milá a podporující, ale už to naprosto nepomáhalo, skončila jsem s ambulantní léčbou.
Přesto k ní cítím velkou vděčnost, strašně mi pomohla především v období po definitivním vysazení Suboxonu.

Nechci být ale úplně bez léčby (mám už kvůli depresi dlouho svého psychiatra, staršího, milého pána. Je hodně empatický ke svým pacientům, mám i jeho soukromé mobilní číslo a pobídku kontaktovat ho klidně ve tři ráno v případě nějaké krize. Mám ho ráda a přirostl mi k srdci.
Jenže teď posledně mi přiznal, že závislosti vlastně nedělá a v mém případě cítí určitou bezmoc, bojí se poporodního depresivního propadu (čekám holčičku). To člověka vyloženě nabije optimismem!

Takže, jak jsem teď vlastně ve vakuu, rozhodla jsem se docházet na Anonymní narkomany, ale jejich formát mi moc nesedí. Upřímně, byla jsem z prvního setkání poněkud v šoku Ale dám tomu šanci, jo

Prosím, nepociťuji nějakou povinnost odpovídat, já jsem ti chtěla poděkovat a poněkud jsem se rozepsala
Krásný večer. Pá.
24.09.2021 13:21:01
Waste of Life:
Ano, líbilo se mi, jak jsi vysvětloval té slečně - která je dost možná i fejk, ale přečtou si to i ostatní - práci a armádu (historky atp.). Zpětně takhle vzpomínám na všechny nejhoršího období mého života, protože je to tak absurdní, že se nedá nesmát. Navíc si matně vybavuju, že i v minulosti se mi nějaké tvoje názory líbily.
09.09.2021 22:36:07
Odpočinek:
Od někoho mi přistál plamen a nějak nikdy nepoznám od koho, tak jsem porovnal obdržené/udělené a vzal to zkratkou Díky za odkaz
08.09.2021 23:26:06
Odpočinek:
Pěkné blahopřeji. Trochu Tě podezírám z pokusu o racionalizaci přitažlivosti ;) ale takový výsledek, v kombinaci s Tvým "věděl jsem to od začátku", je určitě moc fajn. Mně se možná jednoho krásného dne také množina náhod zúží, ale do té doby chci mít v hlavě volné místo na ptákoviny.
06.09.2021 22:08:32
bilej tygr:
Teta Dana: Vidíš, ani jsem si nevšiml, že nejsi registrovaná... jak vnímám tvoje jméno jako stálé na zpovednici.
Nic zvláštního jsem nepsal, spíš jsem měl chuť ti poslat takovej ten smalík se srdíčkem.
Ono to bylo i pro mě zajímavý. No, vlastně jsem možná napsal něco, jakože se smrtí se vyrovnáváme pořád, dokud žijem... I když si myslíme, že už ji máme úplně zmáknutou, tak vždycky znovu překvapí.
A taky, že vlastně v psychoterapii je věčný problém odžití x retraumatizace; když se sejdou dva psychoterapeuti, tak na to mají tři názory...
06.09.2021 20:21:05
Teta Dana ( ):
Zdravím, tygře, ty jsi mi psal v té smazané zpovědi? Přiznám se, že jsem si tvé rozhřešení nestihla přečíst. Bylo tam tuším nějak 7 reakcí, když jsem poprosila kaitena o smazání (nemohla jsem přijít na to, jak to udělat sama) a pak jsem si všimla, že počet reakcí vzrostl na 12, ale když jsem zpověď rozklikla, zjistila jsem, že kaiten reagoval bleskově

Jestli jsi mi tam psal, mohla bych tě poprosit aspoň o nějakou rekapitulaci, konkrétně tvá rozhřešení pokládám za cenná (ježíš, to zní strašně řiťolozecky ).

Promiň za to smazání, já sama nemám ráda, když sesmolím v potu tváře dlouhý text (co slovo to perla) a autor zpověď mezitím zruší.
Já to musela smazat, pořád se mi vracela ta atmosféra a vzpomínka, jak i přes ten příkrov drog si začínám uvědomovat, že si ze mě nedělá pitomou srandu, že tam jen neodpadla v hlubokém spánku že to není jen hnusný sen, téhle varianty jsem se chvíli zoufale držela, NE - je to pos.. realita. Když mi to kaiten smazal, trochu to pomohlo
01.09.2021 22:29:03
Pravdivý muž:
Díky za odpověď tygře.
Vím o tobě, že jsi milovník meditace, pokud to tak lze říct, můžeš se se mnou podělit o tom, jaké zážitky a prožitky ti dává a v čem vidíš její hlavní přínos pro svůj život?
Jinak podle mě po smrti nic není, jsme koneční, akorát si to člověk ve své nabubřelosti a aroganci nechce připustit. Vždyť jsme jen taková lepší zvířátka.
Mimochodem, znáš knihu Better never have to been od Davida Benatara? Vyšla i v českém překladu, tak na to mrkni. Dle mě je to hodně zajímavé a důležité téma, ač sám autor ví, že se to, čeho chce docílit, nestane.
24.08.2021 11:21:10
Soraya:
Děkuji, vím o tom, sleduju to na fb .
10.08.2021 21:22:15
leonardo da vinci:
Dík za nabídku. Já tu knihu mám doma někde taky, mezi množstvím dalších knih. Dřív nebo později se k ní určitě propracuju.
03.08.2021 23:23:41
Diamond vampire:
No, tak mi dneska kamarád radil, že o tom nemám tolik přemýšlet a mám se řídit city a ne rozumem. To je pro mě asi těžké, já jsem šílený overthinker. Ale tak možná máš pravdu, možná jde o to, co budu cítit. Manžela jsem si vzala z rozumu, že jsem si řekla, že to jde, máme kompatibilní představy o životě, nechce děti... A dopadlo to na hovno. Teď mám toho kluka asi ráda, ale vím, že nejde, třeba to taky dopadne na hovno. Ale třeba to přesně teď potřebuju. Vysrat se na chvíli na rozum a poslouchat city. A pak se to třeba nějak vyváží a bude moct přijít ten pravý. A třeba se něco ve mně tím zlomí, třeba se něco stane, jak říkáš a taky to povede k tomu, že přijde ten pravý... I časově by to asi mohlo být...
Ale co ten pocit spojení, co mám na toho pravého?
03.08.2021 15:05:48
Diamond vampire:
No a to se nedá nějak zjistit, co ten pravý, kdy přijde?
Ale poslední dobou mám divné pocity... Dobré asi je, že se budím ráno s tím, že nic necítím k tomu sedmnáctiletému klukovi. Jenže já se budím "s tím pravým". Jak kdybych už cítila spojení na něho, je to divné, cítím ho, ale neznám ho. Prý by teď měl být s nějakou nepravou, co ho opustí ale, to mi tady řekl dva lidi. Já cítím, že jí asi vadí, že on je na ní moc závislý a tak právě... A i on asi tuší, že není ta pravá, ale asi se to snaží zachránit, že se možná bojí být sám, jak já s manželem jsem se snažila, i když jsem to věděla... Já nevím, třeba je to úplná blbost. Ale prostě já tohle nějak vnímá, cítím. Je to blbost?
A bolám k němu, ať mě najde. Volám k ní, ať ho teda opustí a nechá mi ho...
18.07.2021 13:42:49
Víla z paneláku:
Mno jo, na fotce je mi 5
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk