Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
paya
Jsem vegetariánka, poslouchám Marilyna Mansona, miluju zvířata, chodím ke koním a vlastně si tak celkově myslím, že můj život je hlavně o tom, abych pomáhala jiným.:-)

Index důvěry:
9

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 15
Ve zpovědnici působí od: 11.08.2005 11:28:06
Číslo profilu: 19196
Naposledy se přihlásil: 10.11.2008 19:23:25
Poslední rozhřešení dal: 18.03.2007 21:11:10
Doteď napsal rozhřešení: 174
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 24457
ICQ: 275881532
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
15.01.2007 21:19:56
nokomi:
Ahoj, jojojo pamatuju si tě i to jak jsem ti radila s tím vztahem. Tak vidíš jak se to dobře obrátilo. Tak ať vám to vydží... Ahoj nokomi
11.06.2006 12:37:46
Makaki38:
co?
26.05.2006 10:10:14
nokomi:
možná by to chtělo nějaké společné zážitky, abyste si měli o čem povídat. Co takhle kdyby tě jeden den vzal za svými kamarády, druhý den bys ho vzala ty za svými. Teď budou prázdniny, tak můžete vymyslet spoustu věcí, co by se dalo dělat... Můžete jít třeba pod stan nebo tak. Dneska mám nějakou blbou náladu, tak nevím jestli radím dobře, ale jestli se máte rádi, určitě si poradíte nejlíp sami..
11.05.2006 19:40:12
nokomi:
ahoj payo, už je to nějaká doba, tak jak to nakonec dopadlo s tím chlapcem?
04.03.2006 21:20:04
nokomi:
Ahoj Payo,
jsem teď nemocná a nemám co dělat. Tak mě napadlo, jak to pokračuje? Už se cítíš líp?
22.02.2006 19:09:09
nokomi:
spíš by si měl myslet, že je ti to fuk. Takže ho zdrav
22.02.2006 17:50:22
nokomi:
no nevím, jestli je dobré ho nezdravit... To je už možná trochu moc
Myslíš že je mu to úplně jedno? Já myslím, že když ste se sblížili a teď ste každý sám, tak mu to úplně jedno není.
Tak přestaň na icq chodit taky, třeba večer choď do nějakého kroužku nebo tak, ať na něj přestaneš myslet..
22.02.2006 10:13:12
nokomi:
Ahoj payo, tak jak to vypadá s tím chlapcem?
21.02.2006 07:31:10
Kačka:
To co máš v záhlaví profilu....ta tvoje charakteristika...
20.02.2006 08:22:51
Kačka:
skvělé motto !!!
19.02.2006 12:22:23
Blackshield:
Aha, no tak to jo
19.02.2006 04:09:32
Blackshield:
101295: Celyho do pusy??? Komu jsi to kourila, predskolakovi???
18.02.2006 21:21:08
ShoteX:
Co to?
18.02.2006 21:08:23
Memphis *je vůl*:
viděl, žekl bych že loni. to je pěkná blbost, masožravec je člověk od přírody stejně jako další polovina tvorů.... a pozor (!), koníčky mám rád, ale ne ty živý, ty bych do salámu nacpal už z principu, tyhle zvířata nesnáším už proto že existují myslim ty ve kterejch se udává sila motoru nebo mustangy, ať už jeto jawina nebo ford mustang.... a zvířátka mám rád, ale ty který jsou pro naše končiny běžný jako papání mám rád aji ve své pokladně, ve svým bříšku
18.02.2006 20:51:47
ismalda:
jeee ted jsem si vsimla,ze jsem ti napsala spatnyho smajla heh
18.02.2006 20:41:55
Memphis *je vůl*:
co blbneš s tim hnitím na hřbitově?
mám rád pejsky- jako mazlíčky
mám rád kravičky- v bříšku (na brilu s chlebem a tatarkou)
mám rád koníky- ve motoru mé mašiny
mám rád rozný jiný zvířátka jako zvířátka
mám rád některý jiný zvířátka jako potravu
16.02.2006 23:39:53
ismalda:
dik moc
16.02.2006 17:56:17
Daniel78:
Ja nevim proc me nemaj lidi radi? Ja si nezacal! Tak se chovam, tak jak se chovaj lidi ke me... a to jsem byl takovej hodnej kluk...
16.02.2006 13:58:54
hardcore*baby:
No dyť vo tom to je. Kluci jsou z tý fotky mírně řečeno nadšený Já se ráda fotim, ale nerada si měnim photo. Bezmozková nejsem, ale řekla bych, že mi funguje ani ne 1
% z celkový mozkový kapacity Ale tak časem možná naberu rozum, i když možná(a to spíš)asi ne Hihi, to víš že jsem optimista, jinak už bych dávno spáchala sebevraždu
16.02.2006 13:43:59
hardcore*baby:
No já se snažim pubertální být jenom v mezích, ale občas mi to ,,ujede" Ale tak co mám dělat, zatim si užívám a aspoň svoje velký výkyvy můžu svádět na tu pubertu Právě že mně hodně lidí říká, že vypadám tak na 17, ale když poznaj moje trhlý chování, tak už mi tipujou 14 Ale tak aspoň je se mnou čurina.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk