nokomi:
Ahoj, jojojo pamatuju si tě i to jak jsem ti radila s tím vztahem. Tak vidíš jak se to dobře obrátilo. Tak ať vám to vydží... Ahoj nokomi
|
Makaki38:
co?
|
nokomi:
možná by to chtělo nějaké společné zážitky, abyste si měli o čem povídat. Co takhle kdyby tě jeden den vzal za svými kamarády, druhý den bys ho vzala ty za svými. Teď budou prázdniny, tak můžete vymyslet spoustu věcí, co by se dalo dělat... Můžete jít třeba pod stan nebo tak. Dneska mám nějakou blbou náladu, tak nevím jestli radím dobře, ale jestli se máte rádi, určitě si poradíte nejlíp sami..
|
nokomi:
ahoj payo, už je to nějaká doba, tak jak to nakonec dopadlo s tím chlapcem?
|
nokomi:
Ahoj Payo,
jsem teď nemocná a nemám co dělat. Tak mě napadlo, jak to pokračuje? Už se cítíš líp?
|
nokomi:
spíš by si měl myslet, že je ti to fuk. Takže ho zdrav
|
nokomi:
no nevím, jestli je dobré ho nezdravit... To je už možná trochu moc
Myslíš že je mu to úplně jedno? Já myslím, že když ste se sblížili a teď ste každý sám, tak mu to úplně jedno není.
Tak přestaň na icq chodit taky, třeba večer choď do nějakého kroužku nebo tak, ať na něj přestaneš myslet..
|
nokomi:
Ahoj payo, tak jak to vypadá s tím chlapcem?
|
Kačka:
|
Kačka:
skvělé motto !!!
|
Blackshield:
Aha, no tak to jo
|
Blackshield:
101295: Celyho do pusy??? Komu jsi to kourila, predskolakovi???
|
ShoteX:
Co to?
|
Memphis *je vůl*:
viděl, žekl bych že loni. to je pěkná blbost, masožravec je člověk od přírody stejně jako další polovina tvorů....  a pozor (!), koníčky mám rád, ale ne ty živý, ty bych do salámu nacpal už z principu, tyhle zvířata nesnáším už proto že existují  myslim ty ve kterejch se udává sila motoru  nebo mustangy, ať už jeto jawina nebo ford mustang....  a zvířátka mám rád, ale ty který jsou pro naše končiny běžný jako papání mám rád aji ve své pokladně, ve svým bříšku
|
ismalda:
jeee ted jsem si vsimla,ze jsem ti napsala spatnyho smajla heh
|
Memphis *je vůl*:
co blbneš s tim hnitím na hřbitově?
mám rád pejsky- jako mazlíčky
mám rád kravičky- v bříšku (na brilu s chlebem a tatarkou)
mám rád koníky- ve motoru mé mašiny
mám rád rozný jiný zvířátka jako zvířátka
mám rád některý jiný zvířátka jako potravu
|
ismalda:
dik moc
|
Daniel78:
Ja nevim proc me nemaj lidi radi? Ja si nezacal! Tak se chovam, tak jak se chovaj lidi ke me... a to jsem byl takovej hodnej kluk...
|
hardcore*baby:
No dyť vo tom to je. Kluci jsou z tý fotky mírně řečeno nadšený  Já se ráda fotim, ale nerada si měnim photo. Bezmozková nejsem, ale řekla bych, že mi funguje ani ne 1
% z celkový mozkový kapacity  Ale tak časem možná naberu rozum, i když možná(a to spíš)asi ne  Hihi, to víš že jsem optimista, jinak už bych dávno spáchala sebevraždu
|
hardcore*baby:
No já se snažim pubertální být jenom v mezích, ale občas mi to ,,ujede"  Ale tak co mám dělat, zatim si užívám a aspoň svoje velký výkyvy můžu svádět na tu pubertu  Právě že mně hodně lidí říká, že vypadám tak na 17, ale když poznaj moje trhlý chování, tak už mi tipujou 14  Ale tak aspoň je se mnou čurina.
|