Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Damien
There's no rule to say you'll cry alone*Just find the strength to help you carry the load*Reverse the frown and let the power surge*But when alone you cannot resist the urge..

Index důvěry:
16

Má k rozdělení:

4

4

Pohlaví: muž
Věk: 29
Ve zpovědnici působí od: 02.08.2005 17:57:27
Číslo profilu: 18954
Naposledy se přihlásil: 22.01.2007 10:04:19
Poslední rozhřešení dal: 08.11.2006 13:33:24
Doteď napsal rozhřešení: 545
Bodování aktivity: 9 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 24421
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
17.03.2022 13:48:58
Alkedos:
Chodí ti ještě maily?
21.12.2006 17:04:54
alien-nepřítel státu:
Hele, jak vidíš premisu,, že když je v prdeli i něco jinýho než třeba jenom deska a já seženu desku, dám to do tohoo..má to sílu ji to pomrvit?Jasně, že má, ale v daných souvislostech, kdy to s touhle běží, jak to běží.
Jinak s tím systémem a zálohou máš určitě pravdu, zařídím se podle toho, dík.Nejvíc mě asi sere nastavování netu, vždycky mi chvíli trvá, než si vzpomenu co a jak, hehe
Ono mi to i neuškodí, protože jsem do toho pro rozchození videí instaloval všechny existující packy a bohužel ten správnej jsem trefil až na poslední pokus, hehe...což je zas ale právě důvod, proč se mi do toho nechce hrabat, když mi videa běžej.Když tedy pominu, že s danými problémy se přidal i problém se zvukem ve videích, hehe
Jinak s tou zvukovkou jde právě o to, že ty ovladače i ona fachaj 100% korektně..to je ten problém.A s jinejma ne, což už jsem pod dosem a pětkama pro starší hry ladil u různejch lidí a je to k posrání, navíc to někdy vyřešit ani nejde, leda další zvukovkou, jinejma ovladačema atd.
Teď jsem koukal na netu na nějakýho "novějšího" starýho blastera a překvapivě tam bylo napsáno, že má i ovladače pod dos.Jenže ty svině to tam občas napíšou a pak nasrat.
Problém nastává například i s gamepadem, seknutím intra atd.Takže nejde jen o samotné rozběhnutí-jde prostě o těch 100% korektnosti, což s touhle mám.Takže bych vlastně potřeboval úplně tu samou šestnáctku, ale pod pci, což dle mě by tak mělo bejt a stejný ovladače u starších věcí fachaly běžně, navíc tady by to tak mělo bejt tuplem, když by šlo taky o šestnáctku soundblastera-jenže taky nemusí.
Jinak, možná si pamatuješ, nejde ani tak o oldschool ale o moje vyvíjené sportíky A prostě, když je dobrej a stabilní engine udělanej dobře pod dos nebo pětky, tak prostě nikdy nepadá, podrtrhuju slovičko nikdy...což pod všema dalšíma voknama prostě nehrozí už kvůli samotnému systému, kterej padá jako hrušky, navíc to pod některejma ani nerozjedeš, že, natož korektně.
Každopádně, eh uh...budu muset jít to toho reinstalu....jenže tu mám menší problém, houstone...Víš, před časem mi z nabídky zmizely mechaniky, bhuhehe....a nejsou ani pod dosem...takže se hnu jedině kam, no jedině do perdele Jinak při bootu to píše, že jako not enough písmen Popravdě řečeno, měl jsem vždycky nějaký extrabuřty, se kterejma si nikdo nevěděl rady, ale tohle je moc i na mě.Řekl bych, že to fakt bude deska a jen doufám, že nic jinýho, když to úplně stejně blblo, i když jsem vyměnil za jiné paměť, grafiku.Je fakt, že bych měl vyměnit i hadry, zvukovku, procesor...jenže to je pro mě už jednodušší koupit jinou desku i zvukovku a až to pak pořád bude blbnout, srát na to, dokoupit zbytek a doufat, že jsou ok hadry.Prostě fakt debilní, může to bejt cokoliv a blbě se to řeší, asi proto jsem línej, protože až na to vlítnu, budu se s tím srát jako blbec a dle murphyho zákonů vyzkouším úplně všechno a jádro pudla trefím až na poslední pokus, heh.Tak doufám, že většina má pravdu a bude to jen ta deska.
Jinak, právě pětky jsou nejpohodovější..mám vosekaný, zaberou šedesát mega, instaluju je pět minut a choděj jako namazaný...Nebejt dvou zásadních nedostatků, tak bych pod nima byl furt.Samozřejmě jde o neviditelnost velkejch disků a pak taky o to, že se při delším provozu cca dva dny nějak podělá paměť, zpomalej se a je nutnej restart..ale možná by to s větší pamětí zmizelo, kdoví..každopádně ty disky tam nejdou, že.Ale já šel na osmy jenom proto, že jsem měl tehdy usb modem a nebylo tam usb
Když už jsme u toho, pod osmičkama se mi nikdy právě zvukovku a tím i gamepad nepodařilo nainstalovat plně korektně, heh...A že se v tomhle sraní vyznám...No a v pětkách už mám prostě naprosto všechno v pácu, znám tam naprosto všechno a co potřebuju, aby mi šlo, tak tam jde na 100%.Takže když chce někdo hrát mí sportíky, uslyší jedinou radu: druhej systém s pětkama a dosem Já to řeším prostě rovnou tím, že to mám na dalším hadru a druhej vypnu v biosu, a je klid.
Tak nevím..mechaniky zmizely(i když jinak jako fachaj jako vysunování a detekce), takže se bez jiné desky stejně nehnu a při tom se budu snažit sehnat v růžovce tu stejnou zvukovku pod pci a doufat, že poběží úplně stejně s těma samejma ovladačema.Pod dosem to i u cdromky bere defaultní ovladače pro jinou cdromku, tak snad i tady, uvidíme.
Je škoda, že není nějakej pořádnej diagnostickej prográmek, co by našel, které komponenty nejedou korektně, eh.Snažil jsem se hledat, ale nic moc jsem nenašel.
alien
21.12.2006 00:46:44
alien-nepřítel státu:
Nestraš.Mně zbyla selekcí deska a procesor, vše ostatní jsem vyndal a vyměnil, a dělalo to to samé dál.Procesor by to bejt neměl.
Problém je, že to je snad nejhorší, eh.Já tu desku kupoval čistě kvůli isa slotu, protože ho potřebuju pro starou zvukovku..no a tu potřebuju, protože s jejíma ovladačema je naprosto bezproblémových chod her pod dosem a voknama pětkama, a s jinejma je často neřešitelnej problém.Takže buď deska s isou, což je k posrání sehnat a pro lepší samozřejmě není, nebo pci obdoba té samé zvukovky, což je také sranda.Takže první seženu starýho pci sounda a jestli s ním vše půjde, jak má, tak vyměním desku.Teď je otázka, jestli toho měnit víc, starý prodat a koupit nový...nevím, mně to na nic není, nepotřebuju to.Šel jsem vejš z celera 466 čistě jenom proto,aby mi šly bez problémů lepší videa, ale teď hd už taky nejde, ale vše ostatní ano s K-lite packem.Takže jediné, co mě zajímá, aby mi šly moje sportíky pod dosem a pětkama, a pak videa, vše ostatní je mi u prdele.
Pak je tu další velmi milá možnost, že je to čistě sesypaným systémem, což by mě jeblo
Ale teď už zmizely i mechaniky, i když jinak funkční jsou..tak nevím, ale přeinstalování vosmiček a všech programů je ještě horší, než sestavit jinej poč, eh.
Takže jsem ve stavu poloviční lenosti a nerozhodnosti, co si vybrat Pokud je možnost, že je to tak jako tak více komponent, pak by nebylo o čem..Nj, a co když to nakonec bude to 1% možnosti a procesor, heh..kdoví.Ale více lidí chytřejších v tomto než já se shodlo, že by to měla bejt deska.Asi nejsmysluplnější bude sehnat tu pci zvukovku, abych nebyl omezenej tou isou.
Čistě polopaticky, net mi jede a systém taky, když po něm nic nechci, nic jinýho moc ne, hehe...Word je bohužel zcela nestabilní, takže nemůžu psát, co bych chtěl a hlavně dopisovat cvičení, na který mi čekaj už desítky lidí, eh.Takže to musím brzo řešit..ale fakt se mi chce lízt pod stůl, odendávat desku atd..bléé..takže to oddaluju no.Blbý bude až koupím desku a bude to dělat to samý.Uvidíme.
Dík za snahu.
Ps: Jo, tady už tě dokonale poznávám
alien
11.11.2006 19:17:17
Kakraholt:
Co bys kamenem hodil a zbytek došel
08.11.2006 15:14:40
Kakraholt:
Zdarec, jsou to Vysoké Tatry, nějakej hřeben nad vodopádem Skok
06.11.2006 12:19:33
anička111:
nojo, záleží taky na tom, mezi jaké lidi chodíš...a kam se díváš.
souhlsím s tebou v tom, že hezký holky se najdou všude, ale v tom, že jsme země kurev, tak v tom ne.
06.11.2006 11:10:50
Zildjian:
Něco ti posílám
04.11.2006 14:25:29
Jilly:
jj
04.11.2006 14:24:53
Chodící Chorůbka:
163230 haha tak ty seš taky dobře vostrej
04.11.2006 13:52:02
Zildjian:
163068: V jakým jukeboxu maj něco od The Gathering? (Kromě Downfall)
03.11.2006 22:18:35
Jilly:
Aha..tak to jo Je to moc pěkná písnička a nádherný text..
03.11.2006 13:59:59
Jilly:
Ahojík.
Jj,je to z písničky My immortal Jak jsi to poznal?
02.11.2006 07:46:13
alien-nepřítel státu:
Já na ni kupodivu narazil až nedávno a přidal ji do své bdsm, femdom sbírky.
alien
01.11.2006 13:08:19
brr brr:
162750 ó, Ty se nezdáš...
31.10.2006 14:56:30
brr brr:
Blázníš? Každý by přede mnou zabouchnul dveře a utekl v hrůze a děsu
Tak já si příště na sraz vezmu brýle a la "hodná holka"
Pokud teda se své sbírce brýlí nějaké takové nejdu - možná jedny z mého hippies období tak z 18ti let
31.10.2006 14:27:32
brr brr:
Čéče, zatím jsem nic nenafasovala, ale na zítra by se mi hodila - mám jedno dost něpříjemné jednání, tak by mi to mohlo dodat potřebou autoritu
31.10.2006 13:59:44
brr brr:
Ahoj Co nového na soudě? Jsou na Tebe hodní?
31.10.2006 12:46:29
Chodící Chorůbka:
to jsou výmluvy!!! když se chce, všechno jde!!
31.10.2006 05:15:49
Chodící Chorůbka:
haha no právě, a s přísavečkama se dá dělat věcí... to tu ani nemůžu říci, to až po 22. hodině Hele, jaký jsou to metody?? Já že bych nějakou vyzkoušela a neříkej mi, že toto můžeš prozradit až po 22. hodině
30.10.2006 19:11:20
tri-colorka:
Měl si pravdu, čekala jsem na ten autobus necelou hoďku ale fakt toho nelituju, protože jsem potkala někoho, koho jsem už dlouho potkat chtěla, tak jsem pokecala Tak zase příště vydržím dýl s váma
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk