Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Odlišný
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
40

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 25
Ve zpovědnici působí od: 20.01.2024 18:32:00
Číslo profilu: 112131
Naposledy se přihlásil: 13.07.2024 10:30:04
Poslední rozhřešení dal: 13.07.2024 09:48:35
Doteď napsal rozhřešení: 875
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1265
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
08.07.2024 16:19:57
Loca Loca:
Asi úplně ve všem stejný pohled mít nebudeme, ale tak na 98 procent jo ...a to je fajn. Mám z toho radost.
06.07.2024 14:55:21
Loca Loca:
Nemáš zač. Moc se mi líbí tvé reakce a rady
13.06.2024 13:17:53
Ježek second edition:
Tak nějak. Já vím od roku 2004, on sám udával, že ještě déle.
Já bych to s tím GSDPR zase tolik nepřeháněl pokud se to nedá spojit s osobními údaji. Pokud při tom focení nějak neobtěžuje... Horší jsou ty bláboly, co sem píše. Spíš mi přijde škoda, že tu a tam přijde s nějakou celkem zajímavou myšlenkou, ale ta je absolutně utopená v totálním kompostu a ani po vypíchnutí se nedá rozumně rozvíjet.

Pořád ale myslím na to, že je to v podstatě nemocný člověk. Jaké je správné řešení si nejsem jistý.
12.06.2024 12:17:43
Ježek second edition:
Přiznám se, že nad tím také často přemýšlím co s tím udělat. Nejsem si jistý, jestli je vůbec schopen chápat nějaké normální fungování zde (a obecně v životě). Už dvacet let dělá totéž a spíš se to časem zhoršuje.
11.05.2024 19:06:24
uhel:
Ahoj, promiň za tu odmlku - nebyla jsem tu. Snad sem ještě chodíš

Dobrého člověka nedefinuje jeho minulost. Každý udělal v životě špatné činy a za mě je zlo zlem a neexistuje méně zlé zlo a víc zlé zlo. Hlavní je, jak se k tomu daný člověk staví. Ty na své činy hrdý nejsi - uvědomuješ si, že jsou špatné. Tedy bych být tebou na sebe nebyla tak přísná - bez ohledu na to, co jsi udělal.

Díky, to je milý

Dokázat cítit lítost není žádná výsada nikoho. Dokáže to každý, kdo dokáže cítit emoce. Tohle je proces, který může trvat řadu let. Ty jsi rozhodně otočený dobrým směrem - uvědomuješ si že ti ta empatie k cizím chybí a chtěl bys jí mít.

Jasně, ne každý je fyzicky schopný to zvládnout. Třeba takoví sociopati nebo psychopati jen těžko budou někdy cítit empatii - kdyby to někdo dokázal prolomit, tak bych to považovala za nefalšovaný zázrak, ale spíš se to nestane. Je to smutný.

Dá se podle tebe označit za špatného člověk, co ani neví že koná zlo?

08.05.2024 13:43:21
Ncnj:
Ahoj, no hele spíše si zkus na všechno udělat svůj vlastní názor. On je každý fakt úplně jiný a každému vyhovuje jiný přístup. Já osobně nerad přebírám od ostatních a chci si na všechno najít svůj vlastní pohled, ale mám prostě takovou povahu.

Můj problém je ten, že dokážu být o svém pohledu často tak pevně přesvědčený, že mi přijde nejlepší možný a pak ty ostatní pohledy ostatních lidí automaticky moc neberu a neuznávám. Ale jsem prostě takový. Takových lidí je dost.

Někdy člověk má prostě opravdu tak pevné přesvědčení, že u ostatních lidí to vidí, jak to mají jinak a špatně a jde to těžko vnímat pozitivně.
29.04.2024 11:57:20
uhel:
Jooo, to nejsi ani první ani poslední koho zpovědnice takhle vyškolila . Taky se mi to stalo, takže teď než cokoliv dlouhého odešlu, tak si to nejdřív zkopíruju.
28.04.2024 22:03:04
uhel:
Děkuji to mě opravdu těší

Je vidět že jsi dobrý člověk. Ono je za mě objektivně těžké mít rád lidi - o tom žádná. Zvlášť když člověk vidí všechno to zbytečné utrpení co lidi působí (často nevinným a slabším).

Jenže mě v tom pomohlo pochopit, že vlastně vše se točí kolem obecné a bezpodmínečné lásky k lidem. A že právě je potřeba jí nejvíc dát těm, u kterých je to nejtěžší, protože si ji nejmíň "zaslouží". Oni si ji právě nejmíň zaslouží kvůli činům, které z drtivé většiny dělají právě kvůli tomu, že nedostali lásku když měli.

Je to začarovaný kruh. Ale abych vysvětlila co tím konkrétně myslím: Je strašně důležitý v čem člověk vyrůstá - to mu pomáhá se rozvíjet nebo upadat. Nenarozené dítě dokonce už v těhotenství ovlivňuje jeho matka a její emoční reakce na svět. A když matka to dítě nechce, tak už se nenarodí v pořádku - už tohle v sobě bude mít (tohle nám učil psycholog na vysoké škole). První měsíce/roky života jsou ty nejvíc zásadní. Dokonce tak zásadní, že matka svým špatným staráním dokáže udělat z dítěte sociopata, který nebude schopný normálně fungovat a bude absolutním způsobem postrádat empatii. Například v jedné knížce od dětského psychiatra (nebo psychologa - teď přesně nevím) popisoval případ jednoho takového "vyrobeného" sociopata. Ten znásilnil dívku a potom jí zabil, protože křičela a nedokázala být zticha. V soudní síni se podíval na pozůstalé, kteří plakali nad ztrátou dcery/sestry/příbuzné a pronesl: "Proč brečí? Vždyť přece já jsem tady ten, co půjde na celý život do vězení." On ty emoce těch lidí prostě nechápal, protože toho nebyl fyzicky schopný.

Ten psycholog co nás učil na škole, mimo jiné působil i ve vězení jako vězeňský psycholog. A ze své praxe prohlašoval, že vězení jsou plné lidí, které jejich matka nechtěla. Ve vězení prostě nejsou lidi z dobrých rodin.

Co tím chci říct: Já vlastně každého špatného člověka lituji, protože za téměř každým se s největší pravděpodobností skrývá příběh, kdy člověk který mu měl dát nejvíc lásky - jeho matka - mu nedal žádnou nebo možná dokonce naopak od ní dostal nenávist. A takový lidi já nedokážu nenávidět, protože oni nemůžou za to, kam se narodili a já narozdíl od nich mám to obrovský štěstí že jsem se narodila do rodiny, která je v pořádku a funguje dobře. Rozdíl mezi mnou a tím člověkem je pouhopouhé štěstí - nic víc.

A jediná věc co pro ně můžu udělat je to, že je alespoň můžu mít bezpodmínečně ráda a když nedokážu to, (protože i já jsem jen člověk a fakt nedokážu mít ráda kohokoliv - i když bych se to ráda naučila) tak alespoň nebudu přilévat olej do ohně tím, že bych jim nějak projevovala opovržení nebo nenávist.

(Ještě bych chtěla podotknout, že ono se mi to na internetu kecá, ale v realitě je to samozřejmě těžší :D ale snažím se co to jde. A další věc je ta, že i když ty lidi chápu, tak jejich činy neschvaluji. Já ale věřím v to, že činy člověka nemusí definovat na celý život a že každý se může změnit. Je to samozřejmě trochu složitější, protože třeba ty rodiče té zavražděné holky nebude zajímat to, že z toho kluka vyrobila sociopata jeho matka)
27.04.2024 21:33:07
uhel:
Koukala jsem, žes ještě odpověděl do té diskuze o tom jakými lidmi bychom chtěli být. Chtěla bych tě povzbudit, že ono to nemusí být ohledně té empatie definitní a beznadějný. Ono hodně záleží na tom, co za tím stojí a kdy se to stalo.

Taky jsem pár let zpátky postrádala empatii k ostatním. Dokonce jsem byla toho názoru, že vlastně když kdokoliv zemře, že je to pro něj vysvobození, protože dřív nebo později by se určitě v životě trápil a takhle se tomu předešlo - takže je to vlastně pozitivní. Že by ve mně dokázalo vzbudit emoce to, že třeba zemře nevinné dítě? Vůbec - stejně by z něj určitě vyrostl zmetek. Že by mě mrzelo že někdo trpěl/trpí? Vůbec - všichni trpíme, tak proč by mělo být jeho utrpení nějak speciální?

No prostě šílený názory - když se teď na to tak zpětně podívám. Ale to vše bylo způsobeno tím že já sama vnitřně byla totálně necitlivá vůči sobě i ostatním (to proto že bych patrně jinak nedokázala přežít jedno určité období mého života) a tak jsem se nedokázala do ostatních vcítit.

Ale to se změnilo trvalo to roky, ale podařilo se. Takže bych nutně ohledně toho neházela flintu do žita (ale samozřejmě záleží proč takový stav nastal).
27.04.2024 21:06:13
uhel:
Ahoj, moc děkuji za plamínek - udělal mi radost . Čímpak jsem si ho zasloužila?
29.02.2024 23:08:35
Návrat do minulosti:
Někteří dokonce léčili ode dveří. Neuvěřitelný šlendrián.
29.02.2024 23:05:59
Návrat do minulosti:
Ahoj, napiš mi prosím na ten email, co mám v profilu. Předám ji to. Více soukromé věci tady ne.
29.02.2024 16:13:15
Návrat do minulosti:
Díky za rady o pleti.
To s SD jsem přeposlal kamarádce.
Říkám ji to pořád. Tady mám další zdroj nezávislý v Tobě.
28.02.2024 15:31:00
EIJI ( ):
To jsi ňák nepochopil, šmudlo. Já ti nehodlám nic diktovat. Jenom tě dobrácky upozorňuju, že mě taková přezdívka už předem vysírá, takže nemám moc ochotu brát tvoje názory vážně a beru je spíš jako pozérství. Jestli ti to nevadí, v pořádku. Aspoň budou všichni předem vědět, s kým mají tu čest
28.02.2024 13:14:10
Odlišný:
Ahoj Jardo, neberu, mě to naopak rozesmálo. Fascinující kdy někdo by chtěl cizímu člověku diktovat i to, jak se má jmenovat na anonymním foru
28.02.2024 11:48:51
KocourJarda:
Názor EIJI si neber moc k srdci. Podle mě si můžeš zvolit přesně takovou přezdívku, jakou chceš. Pokud už nebyla někým jiným dříve zaregistrovaná.
27.02.2024 08:57:46
EIJI ( ):
Nazdar. Jen malá rada, zvolil sis naprosto debilní přezdívku. Každej je něčím odlišnej, zvlášť tady na tom serveru magorů. Tímhle akorát naznačuješ ostatním, že jsou stádo a ty se od nich lišíš, což je velmi hloupý názor. Prostě ideální přezdívka pro provokatéra. Jestli chceš, aby tě někdo bral vážně, případně s tebou diskutoval, tak se přejmenuj.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč