Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
šoférBusu
Jsem šikovný, a proto jsem autobusák.

Index důvěry:
11

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: muž
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 02.01.2024 11:04:43
Číslo profilu: 112097
Naposledy se přihlásil: 10.07.2024 11:43:52
Poslední rozhřešení dal: 10.07.2024 12:52:15
Doteď napsal rozhřešení: 545
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1840
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
10.07.2024 13:38:53
Rozálie ( ):
Umaž tam mezeru před lomítkem

i v tom videu minule byla mezera mezi L a x
10.07.2024 13:19:50
Rozálie ( ):
Mrzí mě, že to minule nešlo přehrát. Tak možná půjde tohle:

https://www.youtube.com/shorts /6ZA4iZ-HpMw
08.07.2024 15:35:12
Rozálie ( ):
Klidně mi piš tady, já se podívám k tobě do profilu. Já to video normálně vidím. Každopádně stačí, když do youtube napíšeš "best groin shots compilation"
Užij si to! Snad tě z toho v tom vedru neklepne
08.07.2024 15:27:17
Rozálie ( ):
Tady máš, ten kop v 0:16 by se ti mohl líbit

https://www.youtube.com/watch?v=L x_emFC8_xU
05.07.2024 14:00:02
Loca Loca:
Ahoj,
Hele nemám nějak vyhraněný styl. Ale díky za odkaz. Poslechnu si a napíšu
29.06.2024 08:12:25
Katedra psychologie:
Ahoj, už jsem moc nechodím, proto odepisuji vskutku se zpožděním. Právě proto, že jsem chtěl odejít, myslím, že jsou tu lidi, kteří tady předávají větší value a já už na to tady nemám tolik čas a ochotu věnovat sem energii, protože existují dost možná způsoby, jak páchat větší dobro za stejnou vynaloženou energii (rozšiř. lit.: Dobré úmysly nestačí, MacAskill)

ad práce řidiče: jo, to je dost velká časová dotace, kterou musíš té práci dát. Na druhou stranu, co jiného v tom životě dělat? Je naprosto přirozené, že když necvičíš komunikaci, tak se nezlepšuje či snad zhoršuje. Ale jisté cvičení na komunikaci si můžeš dělat ty sám. Například si nechat náhodně vygenervoat dvě, tři slova a mluvit o nich co nejdéle, to je cvičení, které používá Daniel Stach. Nebo můžeš změnit práci na nějakou, kde víc komunikuješ, pokud ti to za to stojí. To cvičení můžeš udělat třeba pokaždé, když dojedeš na konečnou (pochopil jsem, že jezdíš městskou), takže klidně i několikrát denně.

ad slečna na ballbusting: je to velmi specifické, takže erotické seznamky, kde se pravděpodobněji vyskytují lidé, kteří mají různé mimořádné požadavky a přání. Jinak je možnost jít i cestou placené sexuální společnosti.

ad co bych dělal s Tvou výplatou: já sám za sebe nejsem moc materialistický, ač zde se často vyjadřuji opačně. Myslím si, že muži se ženou za majetkem především kvůli ženám a nebýt žen, tak se na plno věcí vykašlou. Už C. G: Jung říkal, že muž je duchovní bytost a žena materiální. Ja osobně bych po zaplacení všech nutných věcí, které bych se pokoušel redukovat na minimum, zbylou částku spořil a žil velmi skromně. Myslím, že i Ty sám jsi někdy někde psal, že chceš žít jako chudý, ale ve skutečnosti být bohatý. Psal jsi to trošku poetičtěji. Já bych dělal totéž, zbylé peníze investoval asi do akcií příp ETF jako je SP500 a do firem, kterým trošku rozumím, rozumím jejich businessu, Vanguard FTSE all-world. Buď bych to tam měl jako dlouhodobou investici a pokoušel se dosáhnout finanční svobody, což nevím, jestli by s tekovou částkou bylo nějak solidně dosažitelné dřív než ve stáří, nechce se mi to počítat, Koběrský říká, že na to potřebuješ 12mio, abys měl příjem 50k měsíčně a mohl to tak pravidelně vybírat.

IC3PEAK neznám, rock mám rád, kouknu na ně.

ad nechtěl bych se narodit: jistě to nelze aplikovat plošně. Nevím, jestli by většina odpověděla, že se narodit chtějí. Osobně mne překvapilo, kolik lidí přiznalo, že narodit se není až zas takový odvaz. Ale to už s těmi lidmi musíš jít trošku víc do hloubky. Na což nemáš v životě dost času, pokud neděláš výzkum profi. Navíc lidi v dotaznících kecaj alespoň občas a alespoň trošku. Neřekl bych, že ti, kdož se skutečně narodit chtějí jsou neinformovaní pošetilci. Buď jsou tak dobře zpracování socializací, že ani sami sobě nepřiznají, že by bylo lepší se nenarodit, protože to je myšlenka, která je označována za patologii nebo jsou skutečně rádi, že zde jsou nebo si to nalhávají a ve skutečnosti by se narodit nechtěli, ví to, ale nepřiznají si to, protože by to pro ně bylo příliš bolestivé nebo podléhají optimistickému zkreslení (rozšiřující lit.: Iluze Optimismu, Tali Sharot) nebo další faktory, které mne teď nenapadají.
26.06.2024 20:43:03
Soraya:
Feministka je výchozí nastavení žen, které jsou vychovávany genderově neutrálně, což já jsem byla, neumím si představit jinou realitu než tu, kdy o svém osudu rozhoduji zcela svobodně a samostatně. I to, že nějakému muži dám nad sebou určitou moc, je výhradně moje rozhodnutí a pokud by překračoval moje hranice důstojnosti nebo se choval jinak hloupě, tak mu tu moc nad sebou zase odejmu. To zní tak nějak povýšeně, ale totéž může udělat on. Feminismus, pokud se nejedná o nějakou radikální odnož, není nic jiného než to, že si ženy řídí život samy.

Pokud jde o nějaké zobecnění typu "vy chlapi...", tak jen v naštvaní na nějaký blbý šovinistický nesmysly.
14.06.2024 22:31:22
Plamenometařka:
Teď jsem se po delší době mrkla na mail, díky za podnětné zprávu! Jak jsem vnímala grunge, to je na delší povídání, tak to bude zase mail na etapy. ;) Ale ten pohled na AICH vs. Nirvana máme podobnej.
04.06.2024 19:41:54
Katedra psychologie:
Žít eudamonický život dá sakra dřinu. Alespoň pokud ho budme žít tak, jak to Aristoteles zamýšlel.
04.06.2024 19:38:48
Katedra psychologie:
„Jinak ten enjoyismus a happyismus je Hédonismus. A pokud chceš jít cestou nejmenšího odporu, doporučuju opak hédonismu, eudaimonismus."
-> podle mého ne. Jednak cesta nejmenšího odporu není uhánět smyslové prožitky a jednak enjoyismus/happyismus je spíš jakási maska, image, nejde tolik to hloubky. Jde spíš o to budit dojem, že jsem strašně happy a miluju život. Čímž kůže kognitivní disonancí docházet k tomu, že tomu fakt uvěříme. Hédonimsus je cílem jen a pouze na smyslové prožitky, a to pro tu danou osobu, nemá potřebuj s nimi nikde exhibovat na rozdíl od enjoyisty. No eudamonia, ta jde ještě více ho hloubky. To není „jen" dobrý život podle smyslových prožitků, ale přímo ctnostý život. Který je vždy cíli na smyslové prožitky viz jedna z ctností je i uměřenost.

Ano, za anglismy dostávám kartáč často i od ostatních vč. akademických hodnostářů Dokonce i za takové, které se dnes již běžně objevují v česky psané humanitně-vědné literatuře, čemž nerozumím, protože kdo jiný, než akademici, by měli vědět, co se píše v odborné literatuře (natož, když ji sami píší!!!)
02.06.2024 14:00:03
Katedra psychologie:
Ahoj,
"Proč vytvářet vůbec takové pojmy a definice (normie life)?" -> aby byla orientace snadnější. Pak je ale nutno ty pojmy vydefinovat velmi přesně, což jsem neučinil. Taky z důvodu zkracování. Místo dluhy, děcka, manželství, etc. napíšeš normie life.

"Podle mého názoru je nejrozumnější investovat do vlastního bydlení(byť by to měla být garsonka), a získat tak alespoň nějakou "jistotu". Co si o tom myslíš?"
-> že pokud mám zázemí, které mi vyhovuje, není nutné se hnát za vlastním bydlením. Obzvlášť pokud jistotu bydlení mám jinde a třeba nemám ani dostatek peněz na to, abych si tu garsonu koupil a jak jsem říkal, má averze k riziku mi nepřidává k tomu, abych se chtěl zadlužit. Kdybych neměl stabilní zázemí, bylo by to o něčem jiném.

" nejhorší, co může člověk udělat, je dívat se na svět přes nejrůznější ideologie a slepě a bezmezně jim věřit." -> to, že využívám názory a pohledy ideologií neznamená, že s nimi souhlasím doslova a kompletně. Případně že se tím nutně vymezuj vůči jiným ideologiím. Já si z nich vyzobávám svoje. Například nejsem typický křesťan, ale velmi souzním s sociální naukou církve, nejsem typický buddhista, ale velmi souhlasím s jogovou praxí, pocitem, že zde všichni trpíme už jen proto, že existujeme a máme tužby a askezí ve stylu buddhismu. Nejsem incel, ale uznávám, že hypergamie má dosti blízko k realitě etc.

"Takže nemáš v hlavě ani předběžnou představu, jakým způsobem chceš vést svůj život?"
-> dost se to mění, tj. nemá cenu dělat nějaký plán. Podle mého má cenu soustředit se spíš na hodnoty, které se pak budeš pokoušet aplikovat do situací, ve kterých se vyskytneš. Taky je dobré vědět, co fakt nechceš, aby ses tomu vyhnul a abys mohl aplikovat metodu volba menšího zla, protože to tě učí myslet trošku jinak, než je ten globální mainstream enjoyismu a happyismu. V současné době chci cestou nejmenšího odporu posečkat na Godota.
28.05.2024 10:34:44
Izumi Miyako:
Partnera si nehledám už roky. A nechci chlapa s dítětem. Nechci, aby mi ho hodil na krk. A postižené tuplem ne. Zcela upřímně říkám, že se nechci starat o dvě. Stačí mi bohatě dcera. Ne, že by to často muži nedělali. Bohužel, takové Emimino je plné příběhů, jak přes kopírák, kdy si ona najde muže s dětmi a stane se z ní taková neplacená nedobrovolná chůva. Chlap nohy nahoře a ona lítá jako hadr na holi. Hádá se s ex, která zásadně je alkoholička či feťačka. Jen málo chlapů, po té co si najde novou partnerku, se zachová jinak.

Rozhodně vím, že žádného jaksi ani nechci. V mém životě není muž, něco, co bych nutně potřebovala. A dokážu bez toho být i klidně dalších dvacet let. Já už na tohle (bohužel pro tebe) zcela rezignovala.
28.05.2024 10:15:47
jitrnice:
Nápodobně, mám to s tebou stejně, je to oboustranné. Můžeš být v klidu, stěhovat se k tobě domů nebudu. Neboj nebudeš mě mít na krku.
21.05.2024 20:41:27
bilej tygr:
To teda nevím, jak je to s vědomím. Ono to taky bude záležet na tom, jak definujeme vědomí. Podle mne nějaké vědomí má všechno. Ale není to takové vědomí, které se samo o sobě dokáže vyjadřovat ve slovech, jak většinou chápeme to lidské.
08.05.2024 17:54:04
bilej tygr:
K zájmu o jógu – tak kdysi v mládí jsem chtěl zkusit, jestli opravdu funguje něco z těch „nevědeckých“ jevů. Začal jsem se o to zajímat, potom to cvičit, a potom už to přinášelo svoje ovoce, a došel jsem k závěru, že není nic, co by v životě víc stálo za nějaké úsilí.
Psychedelika – myslím, že v pokoji uvidím to samé, ať tam vstoupím jedněma dveřma nebo druhýma... I když zkušenější říkají, že s pomocí drog se člověk dostává sice mimo ten navyklý, racionální svět – ale jen to nejnižších pater. Do těch vyšších už musíš za střízliva a svobodně. Vrcholovému sportovci se taky může někdo vyrovnat s pomocí dopingů – ale jen jednorázově.
Fotka mi nic moc neříká... takže bez komentáře.
06.05.2024 21:29:23
bilej tygr:
V rakvi - no, trochu jsem pro účely této diskuse spojil dva zážitky.
Do rakve mě zavřeli spolužáci na chmelu. Byl tam opuštěný kostel i s tou rakví, a štengrovali jsme se, kdo si do ní lehne. Já jsem si tam lehl, oni mě zavřeli deklem a všichni si na něj sedli - takže jsem tam byl chvíli opravdu uvězněný. Jeden ještě pronášel "věštbu": "Do roka a do dne tam budeš navždy..." Jasně, že jsem o tom přemýšlel, jaké by to bylo.
Ale ten důležitý zážitek byl jindy, je to posané vzpovědi č. 170872.
06.05.2024 21:20:06
KocourJarda:
Ahoj. Ty bys o nějaké slečně věděl? Když tak mrkni ke mně na odpověď.
22.04.2024 10:56:18
Michal-222:
"Kdo ti vůbec řekl, že máš IQ 78? Chápu, že to myslíš jako legraci, ale vtipné to není. Je to otravné."
...
No, shodlo se na tom 90% místních uživatelů. Nebo přesněji řečeno, shodlo se na tom 100% místních uživatelů. 90% z nich si myslí, že jsou chytřejší než já ... a z toho plyne kýžená hodnota IQ78.
...
Proč tě to vlastně tak rozčiluje?
22.04.2024 10:06:46
Návrat do minulosti:
Tak už to sem nahraj.
22.04.2024 08:04:45
kaiten:
Myslím, že prošly i explicitnější věci...
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč