Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Foxfire
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
26

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 20.08.2004 19:14:06
Číslo profilu: 10861
Naposledy se přihlásil: 11.12.2012 18:53:15
Poslední rozhřešení dal: 08.10.2010 20:43:22
Doteď napsal rozhřešení: 1240
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 24785
Oblíbené WWW: http://nadeje.deviantart.com
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
04.01.2010 18:21:52
RVL-X:
Pro mě je ženská sexy, když se mi prostě líbí . Ne, to je blbej popis. Prostě když je chytrá, vtipná, hodně jí to pálí, a hlavně se nenechá strhnout a má vždycky vlastní názor a dělá všechno po svém. A taky se mi musí líbit. Nemusí bejt hezká, ale sexy, to je něco jinýho. Musí bejt přirozeně hezká (zmalovaná=fuj). Nesmí se malovat, mít dlouhý nehty, podpatky a sukni. Líběj se mi holky co sou trochu jako chlap . Nejlépe džínové.

Tak to je dobře, že už to neřešíš .

Ne . Já měl starší a stejně starý přítelkyně, takže teď je na čase vyzkoušet nějakou mladší . Ale nezdá se ti, že na tom věku zase tak nezáleží? Třeba jsem poznal starší holku, a nakonec jsem jí musel nechat, protože byla jak dítě. A pak jsou tu třeba 16-18ky, které jsou daleko rozumnější, než většina holek po 25ce. A tak mě to nedá přemýšlet nad jednou věcí: Je možné, že někdo je prostě celkově duševně vyspělejší a někdo zase zaostalejší? A nebo pouze jsou v něčem napřed a v něčem jiném pozadu? Tuhle otázku si kladu už dlouho a pořád na ní nevím odpověď. Jak by člověk mohl být napřed, když měl na svůj rozvoj stejně času jako jeho vrstevníci? Vyvíjí se někdo rychleji, a nebo jen využije víc času na svůj rozvoj v jedné oblasti, na úkor jiné oblasti?
03.01.2010 14:36:14
RVL-X:
Ahoj. Nevadí, protože já už si stejně po takové době nepamatuju, na co jsem vlastně reagoval . A jak vlastně chápeš rozdíl mezi krásnou a sexy? .
Mimochodem, všiml jsem si tvé zpovědi "Bude mi dvacet". A zdá se mi to, jako bych to psal já . Jenže u mě je to ještě daleko horší. Mně totiž bude třiadvacet! Jako 23! strašné číslo . Připadám si starej, chtěl bych mít tak 18. Vůbec se na těch 23 necejtim. V něčem jsem jako třicátník, a v něčem jinym zase jako 15letej . Narozeniny už vůbec neslavim. Už neumim chodit pařit, blbnout, jako zamlada. Už to prostě neumim a ani nemám s kým chodit pařit. V něčem už jsem daleko rozumnější, než lidi v mém věku, ale zase občas jsem infantilní a dovolím si dělat věci, které si vrstevníci už nedovolí . Taková schizofrenie. Jako kdyby jedna moje půlka byla ve vývoji napřed a druhá zaostala.

A omlouvám se za reakci na tak starou zpověď, protože ty už si asi ani nepamatuješ, že jsi nějakou takovou psala . Ale mě prostě hodně zaujala. Jak se na to díváš dnes? Smířila jsi se od té doby s tím stárnutím, a nebo je to jen horší a horší?
14.10.2009 19:33:41
RVL-X:
415323

no tak ne, že by přestával bejt uplně důležitej, ale přicházeji i jiný požadavky. Chlap pak už nechce nějakou krásnou modelku, ale stačí mu kamarádská ženská, která je sexy.
29.12.2008 11:08:43
sarina (hann.nula@seznam.cz):
Opravdu jsi odhodlaná dát je také dolů? A jak je máš dlouhé.... A jak to poneseš psychicky, nebude ti to líto? Pokud budeš mít chuť, tak se ozvi....
31.10.2008 20:16:14
Víra v Boha:
plzen
15.09.2008 21:39:49
sovice:
teda...teď jsem po návratu z dovolené nad tím, cos mi napsala, začala přemýšlet víc a tak mě napadlo: v jakém smyslu vlastně postižená? Jak to myslíš?
04.09.2008 21:59:01
sovice:
tak to gratuluji k tomu, že je to sloveso v minulém čase
04.09.2008 17:11:00
sovice:
rehabilitační psychosociální péči o postižené děti, dospělé a seniory , přičemž to slovo "postižené" neoznačuje jen lidi mentálně a tělesně postižené, ale všechny, kteří mají nějaký problém (zdravotní, psychický, sociální) - mám lepší pocit, když to vždy, když to někomu říkám, uvedu takhle na pravou míru
29.07.2008 12:51:27
kristusek:
Ahoj,
teď bylo období dovolených a trochu to vyšumělo. Tamta věc už je snad smazaná, dál se uvidí.
09.07.2008 08:19:59
kristusek:
No, to právě probíráme
07.12.2007 20:56:04
g4ndy:
jj, budu neco jako verici psycholog, vira neni v rozporu s psychologii ani rozumem
27.07.2007 20:51:30
Allibaa:
POkud mu nevěříš, tak to zkus přinést jako téma do sezení. Což je úplně normální a běžné. A pak záleží na tom, jak to pán zvládne, jestli se společně k nějaké důvěře dopracujete. POkud se to nezlepší tak do dvou tří sezení po té, co téma - je mi líto, ale já vám nějak nevěřím, neumím se svěřit. - tak je na čase upozornit že se nic nezměnilo a možná se poohlédnout jinde.

Ale ten moment, kdy se začníná řešit tady a teď v terapii, kdy ti něco nesedí je poměrně klíčový moment každé takové terapie. A patrně na to taky dotyčný čeká až s tím začneš. Protože když se vám tohle podaří si vyříkat, tak to pak začne šlapat.
A když se to nepovede, tak asi je potřeba hledat trošku někde jinde.
24.07.2007 22:49:10
Allibaa:
No to jo, ale podobně jako u holek s ppp je u holek se sh často nejdřív potřeba trávit hodně času hledáním důvěry a především naváděním k tomu, že je toho potřeba se fakt zbavit, že to není prima věc, že ty lži co ti to pouští do mozku není realita ( nejsi nejhorší, hnásná, nezasloužíš si trestat, máš síly atd.)

Navíc většinou nepřichází samy, ale dovláčeny rodiči, což spolupráci taky dost stěžuje.

Takže takový obyčejný "depresák" co přijde se slovy - paní doktorko, já už nemůžu, pomožte mi - je téměř nuda NAvíc na depresi léky zabírají spolehlivěji a často efektivně.

(hele ber to jako obecné povídání, opovaž se to brát tak, že se na někoho - či nedejbože na tebe dívám skrz prsty )

Nutno přiznat že skrz prsty se koukám na kozenky, co musí být emo a tak kopírují z doktorky článek o sebepoškozování a víceméně tak dávají větší šanci, že tenhle návod najde těch 20 % holčin, co se začali řezat až poté, co jim někdo řekl, že to je the best na problémy a že pak budou děsně jiné...

Protože dost stěžují práci těm, kteří fakt mají trable a sh je jejich nešťastný způsob řešení. Protože se pak na ně spousta lidí dívá jako na pižlací se pubošky.

( a uznej, že výraz sebepižlání je krásny ) ( hrůza vysmívám se holkám? Kdepak - vysmívám se tomu hnusui, co někoho nutí sebepoškozovat se. )
24.07.2007 21:09:11
od Allibaa:
Málo kdo v čechách umí se selfharmery pracovat a málo kdo na to má trpělivost. Pokud se někdo skutečně sebepoškozuje dlouho a má to jako způsob samoléčby jiných, hlubších problémů, tak je to práce na dlouhé zimní večery. A klidně i několik zim.

A taková ta kombinace pocitů viny (sakra zas jsem to udělala), pocitů výjimečnosti (pcha - co mi tady bdueš povídat, vůbec nevíš, jak se cítím), snadné dostupnosti žiletky... A faktu že musíš odolat tomu spoustu slečen prostě seřvat ... ( kamarádka teď dělal výzkum krvácejících blogísků... Google ti jich v češtině vyplivne okolo 1500 (mimochodem, před třemi lety, kdy já o SH psala seminárku byli asi 3 + zpovědnice + diskuze na doktorce). Ta kolegyně jich prošla 450 náhodně vybraných a pokud přímo tam nenašla informace co hledala, tak se dotazovala autorek těch blogů.

Co zjistila 2/3 holek to tam má, protože to je in a sami se nikdy neřezaly a nemají to v plánu.

60% z těch, co se řežou se začali řezat až poté, co někde viděli krvácející blogísek řekly si fůůůůj, jak to můžou dělat a když pak měly z něčeho lehkou depku, tak z hecu sáhly po žiletce. A pak znovu aznovu a už se vezly.

Takže z toho vyplývá že pouhých 12% holek co mají blog o sebepoškozování v tom fakt jedou dlouho a "seriózně". Zbytek si vypěstoval závislost na sebpoškozování hlavně proto, že neumí řešit běžné trable.

No a když k tobě dorazí nějaká sebepoškozujcí se holčina, tak fakt potřebuješ hodně, hodně trpělivosti, abyste rozmotali kde se to vzalo a co to řeší a teprve pak se začíná hledat cesta ven.
26.08.2006 16:23:22
Lene:
ahoj .. celé léto práce ... promiň, že jsem nenapsala ... jak se daří, jaké byly prázdiny a tak ... klidně na mail, stejně ti asi v pondělí jeden pošlu
29.12.2005 21:46:26
Lene:
to je fajn ... nemila fyzika ... ja se k uceni dokopavam tak nejak se stridavymi uspechy
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč