Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
růžová bota
Tojejedno off

Index důvěry:
44

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 27
Ve zpovědnici působí od: 05.05.2020 16:50:28
Číslo profilu: 107771
Naposledy se přihlásil: 29.10.2020 00:20:35
Poslední rozhřešení dal: 29.10.2020 00:24:11
Doteď napsal rozhřešení: 1469
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1701
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
29.10.2020 03:39:12
PretorianCZ:
Chlap se stará, chlap má...a opačně. Lítost nad samotáři fakt necítím.
24.10.2020 17:46:42
Víla z paneláku:
Ahoj, k těm hrám - upravili jsme si třeba Bang - ve dvou hrajeme bez rolí, a jde o to jeden druhýho co nejdřív zabít... A vyřazujeme karty postav které mají nějakou výhodu z vyřazení jiné postavy ze hry. Pak třeba ještě party Alias - hrajeme proti sobě, ale zároveň částečně jako tým, když třeba vysvetluju slova, on hádá, a důvěřujeme si, že naschvál nehádá míň než kdyby byl můj spoluhráč
19.10.2020 22:50:08
Michal-222:
Tak to už jste spolu docela dlouho...
18.10.2020 22:34:36
Michal-222:
Jak dlouho vlastně jste spolu, s tím tvým zázrakem ?
18.10.2020 22:07:07
Michal-222:
Když ještě za 10 let budeš takhle nadšená, tak budu muset uznat, že jsem se asi mýlil ... (a nic víc by mě netěšilo)...
18.10.2020 22:04:02
Michal-222:
Jinak, jak tu občas někdo ironicky poznamená ... po (jeho) smrti milujeme svého partnera častokrát více, než když byl ještě naživu...
18.10.2020 22:02:30
Michal-222:
Jo, takových příběhů z druhé ruky už jsem slyšel dost ... nejspíš to o nás (myslím o mě a ženě) povídají i naše děti ... ale pravda je asi trošku jinde...
15.10.2020 00:00:29
gregorian2020 ( ):
To nechápe nikdo, kdo s tím začne a dotáhne to "daleko", bohužel. Hlava ti nefunguje. Je schopné to za večer dát i 150 tisíc. Nevím jak to popsat, já škudlím každou korunu a do tohohle jsem se dostal, že jsem hrál s velkýmá částkama. Jenže hraješ, hraješ, vidíš, že ti to něco hodí a hraješ dál a dál, dokud to tam zase nehodíš zpátky. Pak přijdou výčitky a uvědomění si Je schopné to dát plno peněz, ale je lepší si s tím nikdy nezačínat
12.10.2020 00:39:43
Michal-222:
>>>Doufám, že ten interval je uzavřený.<<<
Chytrá holka ...
09.10.2020 13:48:49
Střelenka-Lenka:
Tak teď už jen sehnat někoho, kdo nám pohlídá děti !
09.10.2020 12:25:13
růžová bota:
Ježíšmarjájosef, kdo mi to tu zaspamoval?
09.10.2020 11:45:35
pragmatik-bp ( ):
Ad poslední perla, kterou jsem omylem zahlédl
"Ale zajímaly mě názory těch extremistů tady, kteří tu bojují proti potratům."
Nenapadlo tě někdy náhodou, že mimo svou malou sociální bublinu bláznů jsi pro mnoho slušných, rozumných lidí extremista ty, leafroller apod? Tedy zvrácení "lidé", kteří chtějí házet na malá miminka piána, povolit potraty den před porodem či po něm, nechávat děti měnit pohlaví apod zrůdnosti? Říct to někdo mně tam venku, tak osobně dostane chlap přes hubu a ženská pár facek. Protože, kdo nemá úctu k dětem a k lidskému životu, sám si už život nezaslouží. Kdyby to brali stejně jeho rodiče, tak tady takové hovado vůbec není.
Ale venku držíte ústa a krok. A tak to taky zůstane, protože normální lidé tady nechtějí šílenosti jako v dnešních USA. Pokud ti přijde těch pár zbývajících rozumných lidí na zp jako extremisti, ani si nepřej vědět, co by ti na tvé bláboly řekly ty miliony svéprávných spoluobčanů jinde mezi normálními lidmi.
*
Téma potratů, antikoncepce atd. je poněkud složitější, než si myslí místní fanatici obou stran barikády. Obojí stejní fašisti asi jako místní rouškofilové i rouškofobové, babišovci a antibabišovci, komunisti a antikomunisti atd. Každopádně, žena i muž bez lásky k dětem jsou totální evoluční porucha a naprosto bezcenné kusy. Další z mnoha otřesných dopadů feminismu, kapitalismu a neomarxismu. Ale místo, aby se dobrovolně upálili, když už neschopná církev neplní svůj původní účel , tak se svými poruchami budou otravovat všechny ostatní.
A rychle pryč. Na zp se nesmí bez blicích pytlíků. Naštěstí je to už blázinec, kde je půlka diagnos léčena v léčebnách a půlka za agitaci placena, a ne normální společnost. Islám a muslimy na vás, pošuci neomarxističtí (ale vy je sem vítáte, tak ok, vyřeší vás do roka za vlastence).
09.10.2020 10:42:15
pragmatik-výjimka ( ):
Ad ten propagandistický nesmysl "českých sexuologů"
Naši sexuologové a psycholožky jsou zpravidla dlouhodobě nezadaní nebo rozvedení idioti. Právě pro podobné feministické nesmysly, za které je platí, aby jimi blbli hlavu hloupým, docilním ženám tvého typu a ničili rodiny. Publikují přesně takové studie, za jaké jim zadavatel zaplatí, nic víc. Tisíce let platilo tradiční uspořádání rolí a vše dobře fungovalo. Současná femifašistická společnost je tady proti tomu jen pár let a výsledky jsou naprosto jasné - totálně nefunkční vztahy, zničené rodiny, děti vyrůstající bez otců, minimální porodnost a otřesné ženy jako příčina všeho.
Dobře tady paradoxně fungují jen cikánské rodiny, protože i s cikánkou se dnes chlap domluví líp než s bílými feminami a hlavně po dětech nezničí rodinu.
Většina mužů už se kvůli stavu žen nechce ženit ani mít děti, protože je to s feministkami a feministickými zákony likvidační věc. Pokud se nezačne znovu jinak tak proběhne neodvratně do 10-30 let převzetí muslimy a nahrazení Islámem, protože mají ohledně žen, vztahů, rodin a porodnosti pořádek (jak to dělají, je jiná věc, ale funguje jim to přes tisíc let).
Tak já ti jako profík zdarma diagnosu udělám, když jinak nedáš. Už proto, že ženy jako ty znám jako své boty. Ženy tvého typu nemají dostatek hrdosti, sebevědomí a láskyplnosti k blízkým, aby byly normálními Ženami plnícími poctivě své vztahové role (hezké chování, sex, vaření, péče o děti, útulný domov, oddanost). Proto se zbaběle uchylují k militantnímu feminismu a hrají si na babochlapy. Vydržet s nimi mohou nějaký čas taktéž jen zbabělí feminisovaní vztahoví subíci, kteří berou cokoliv, co ji má a dýchá. Protože převzít zodpovědnost za normální ženu, hlubší vztah, vlastní děti a spořádanou rodinu nemají odvahu, čest, charakter ani koule (zdravím lífa).
Jak už jsem ti říkal - povíme si to, až v takovém úchylném femi manželství strávíte min. 10 let a splodíte aspon dvě děti. Pokud vám poté bude feministický model fungovat a odchováte jako manželé v jedné domácnosti děti do dospělosti, uznám to. Ale to spíš budu já v pekle i v nebi jezdit s čubkama na bruslích.
Předpovím ti budoucnost. Ty jím začneš opovrhovat a on tě začne nesnášet.
Tvé děti bohužel vyrostou bez vlastního otce.
Dávám tomu femisub chudákovi rok maximálně pět, než se po opadnutí zamilovanosti pozabíjíte (chudák nebyla urážka, ale upřímná soustrast každému muži, který si ničí život s "ženami" tohoto typu jen proto, aby měl občas sex). A pak bude tento typ žen navždy nenávidět a hledat si přesný opak. Ale rozvod iniciuješ samozřejmě ty, přesně v duchu svých "hodnot".
Zdravý dlouhodobý vztah mezi mužem a ženou je totiž na demokracii moc malý. Tobě to jako pologramotné feministce nebudu vysvětlovat, ale inteligentní lidé schopní počítat do dvou, chápou proč. Nejhorší je, že tebe za feministickou propagandu neplatí, ty těm blábolům skutečně věříš a zničíš kvůli tomu život sobě a dětství svým dětem. Není pro děti nic horšího než mít doma místo milující, láskyplné maminky pošahanou feministku, která myslí vždy jen na sebe (nejvíce při rozvodu).
Vsázet se s tebou, že skončíš jako další matka samoživitelka, která připraví děti o otce, ani nemusím, to je předem dané. Pak se tady budeš objímat s tragédkou Sorayou apod., jak jste to vyhrály, že jste se s dětmi odstěhovaly od jejich táty na druhý konec republiky a nandaly mu to. No a vaše děti vám zas řeknou svoje v dospělosti.

Chceš mi to fakt nandat? Tak drž ústa a ukaž svým životem, manželstvím a spořádanou rodinou, že se ten zlý šovinista spletl. Dokaž, že s tebou nějaký muž vydrží a ty s ním i celé dětství vašich dětí. Kecat o vztazích bez dětí umí každý blbec a srab (opět zdravím lífa).
Btw, já narozdíl od tebe a podobných femi bláznů ty štastné mnohaleté vztahy měl a právě proto, že byly tradiční. Tedy chlap rozhodoval a žena poslouchala a přizpůsobovala se. Proto jsem se k ní mohl chovat slušně a mít ji rád, zatímco s feministkou tvého typu by normální psychicky, fyzicky a sexuálně zdravý chlap nevydržel v jednom bytě ani víkend (já bych tě nebral ani vyvažovanou zlatem za každé kilo váhy na jednu minutu). Samozřejmě, lidé z nejstarší generace, kteří spolu strávili celý život, jsou úplně jiná liga. Ale na celoživotní vztahy už v ČR jaksi nejsou v mladších ročnících ty dobré oddané ženy a proto už je nemá nikdo.
Pro zajímavost, víš v jakých vztazích se nejčastěji stávají tzv. zabijačky? Kupodivu právě v těch tebou adorovaných feministických. Tam, kde vztahově sub muž roky drží ústa, podřizuje se panovačné feministce, až mu jednoho krásného dne rupnou nervy, zabije ji a bohužel občas i nevinné děti. A víš, kde se to nestává? Tam, kde je partnerem dominantní, sebevědomý muž, který má své emoce, sám sebe, vztah a ženu pod rozumnou kontrolou. Dokonalým lakmusovým papírkem je bdsm, kde stačí na zkoušku svěřit feministce subíka nebo feministovi subku - ale nedoporučuje se to, protože jim jde v obou případech o život. A přesně to se se zkušeným dom chlapem nikdy nestane nejen v posteli, ale ani v životě. Lidi totiž skutečně poznáš jen v posteli, v boji, při hře, v krizi, v nemoci a na konci vztahu. Ne v období zamilovanosti v parku či v kavárně a před dětmi.
Tvá feministická arogance a sebestřednost bude tím, co ti zničí život. U ženy to začíná a končí právě u výběru partnera a otce svých dětí. A není pro vztah, rodinu a otcovskou roli lepších kádrů než feminističtí subíci, to se musí uznat.
Nejhorší je, že femi magorky jako ty negativně ovlivnují i ostatní ženy.
Nemáš děti ani dlouhodobý vztah ani nejsi panna ani neumíš vařit ani šukat ani nic. Neumíš a nemáš nic, co je u ženy podstatné a zkoušíš tady mentorovat o vztazích a rolích muže se ženou. To je naprosto směšné a projde ti to jen na neomarxistické zpovědnici, kde mužské osazenstvo většinově tvoří panici, fetáci a blázni (čest několika výjimkám), a ženské feministky.
Co se týče femi partnera, tak hlavně s takovými kádry nezažít přepadení nepřizpůsobivými, šikanu dětí nebo nemoc, protože tam je třeba klidných nervů, správných rozhodnutí, odvahy, loajality a často také psychické i fyzické síly. Což tomuto typu mužů nehrozí. Pokud je to mladej, nezkušenej kluk, že mu vzkazuju, aby to přežil ve zdraví. Jestli 30+, tomu už není rady ani pomoci, když si vybral tohle.
Abych nezapomněl a to tě potěší, feminisované ženy neberu jako viníky svého stavu, ale jako oběti špatného systému, špatné výchovy, špatných mužů a propagandy.
A viním za jejich stav nás muže, že jsme to dopustili. Protože ženy nevědí, co činí. Psa taky nebudu vinit za to, že štěká a kouše, ale jeho pána, který ho špatně vychoval. Takže nebudu bít či upalovat špatné ženy, ale špatné muže (potřetí zdravím lífa).

Ps: Potěším tě, ani omylem si narozdíl od laiků nemyslím, že jsi Aninka Putinka.
S tou se dá hezky povídat, má své klady a dobré dny, ty až na jednu maličkost ne.
Nesmím do tvého profilu lézt, stejně jako automaticky přeskakuji tvé příspěvky, protože je mi z tebe a z tvých fanatických feministických keců zle. Kdyby sis to recitovala doma na wc, bylo by to jedno, ale sem chodí i náctileté ještě nezkažené holky, takže opravdu všem škodíš a ubližuješ, ale ve tvé nadutosti a zaslepenosti ti to nedojde. Ctěným, váženým dámám, které splodily a vychovaly kupu dětí, a byly oddané jednomu muži celý život, nesaháte vy feminisované, bezcenné, odporné, promiskuitní magorky ani pod paty.
Tohle je doufám na rok až věčnost poslední příspěvek k tvé osobě.
Pps: Srovnávat sex s feministou vs se zkušeným dominantním chlapem je jako srovnání trabantu s Venom GT, takže to nemá smysl ani komentovat.
03.10.2020 00:25:00
Alkedos:
Jééé, tak také děkuji.
02.10.2020 23:53:51
Alkedos:
Tak uvidíš, hrají tam i Simon Pegg a Bill Nighy, takže máš aspoň nějakou jistotu.
01.10.2020 20:11:03
Alkedos:
Tak jsem si pustil kousek toho blázince a raději ti to nedoporučuji i když je tam pár dobrých momentů.
01.10.2020 01:14:48
růžová bota:
Si tady něco připnu.

„Naši sexuologové zjistili, že jen rovné postavení v manželství může ženám zaručit dobrý sex, který vnímali jako velmi důležitý pro manželství.“

Prostřednictvím rozhovorů se ženami zjistili, co mají společné – že nežijí v láskyplném svazku. „Jejich muži jim nepomáhali s výchovou dětí a péčí o domácnost. Rovná participace mezi manželi byla viděna jako nutný předpoklad k tomu, aby si žena užívala sex,“ dodává.

Důkaz, že jen feministický vztah je sexuálně dokonalý.
01.10.2020 00:58:34
růžová bota:
Fakt nemám absolutní páru, co ty tvoje výmysly znamenají. Doteď jsem si nebyla jistá, ale musím uznat, že jsi mě přesvědčil o tom, že potrat je někdy dobrá věc. Někdy je fakt škoda, že se někdo narodí.

Už mě prosím neotravuj.
01.10.2020 00:39:52
hkjhfjsgfdhdfs:
ještě mi dlužíš vysvětlení, co je to ten "neživý živý organismus".
30.09.2020 22:59:04
TVT:
Neznáš mě, tak se to dá pochopit... Kdybys mě znala, tak bys věděla, že tohle nikdy nedělám. Takže v pohodě.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk