Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Michal-222
Nevím co čekáš, že tady najdeš, ale když už jsi se dostal(a) až sem, mohl(a) bys tu nechat zprávu...
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
62

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 44
Ve zpovědnici působí od: 22.09.2019 18:31:53
Číslo profilu: 106631
Naposledy se přihlásil: 07.08.2020 10:41:07
Poslední rozhřešení dal: 07.08.2020 00:43:37
Doteď napsal rozhřešení: 4711
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 4754
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
03.08.2020 17:57:24
Michal-222:
M-M-222:
A ty seš kterápak ?
03.08.2020 16:02:04
M-M-222 ( ):
Vypeklo mě to. Ty šílený čísla měli být smailíci. Hi, hi
03.08.2020 15:56:26
M-M-222 ( ):
Jj😀 M je blb a já blbka😀
Ahoj všem, co sem mají potřebu psát😀 Především zdravim Pragmatika (Všeználka)👍 Pobavila jsem se😂
Ale nemohu se smát moc dlouho, jelikož by si to odporovalo tím, že jsem zhrzená, věčně nespokojená, naštvaná, strašlivě zlá a šeredná manželka😢😂
02.08.2020 18:51:40
Michal-222:
Pragmatix:
Na platby je zatím nízká návštěvnost, budeš muset ještě trochu zabojovat...
02.08.2020 18:24:08
pragmatik-svatební ( ):
Ps: Nemohl jsem odolat nedat ti možnost přijímat pochvaly/politování od místních cvoků ohledně nového blogu (mimochodem, poslední platba se už dva týdny zdržela!).
02.08.2020 18:19:44
pragmatik-svatební ( ):
Jistě víš, že to vůbec nebylo myšleno jako urážky.
Tedy v případě, že jsou s tím spojeny vlastní děti, jinak ano.
Mám kacířský názor, že brát si ženu na krk déle než na jednu noc, má smysl, jen pokud si s ní míníš udělat aspon dvě děti. Jinak je to mrh(d)ání časem, který se dal využít užitečněji (třeba se dá kopat do zdi, diskutovat o politice na zpovědnici, porcovat kokos nebo bejvalku tupou žiletkou a tak).
Jen si tak trochu myslím, že pokud člověk není chudý jako kostelní myš, líný jako chrámová panda a jeho žena zajištěná a oddaná panna (dnes scifi oxymoron), tak je to manželství krajně rizikový a nevděčný podnik a děti jdou i bez něj. Samozřejmě z naší mužské strany vůbec nejde o peníze, muž dostane při rozvodu akorát tak nakopáno a vypořádání s výživným. Spíš, že pak se ten rozvod i při dnešních zákonech trochu nevyplatí té ženě a třeba ho po dětech i pět minut zváží.
*
Mimochodem, jak jsi se někde v diskusi o svatbě podivoval, co na tom ženy mají, aby byla velká, drahá a nádherná... No, představ si švába v ženském těle, co od dětství...ne, to je něco jiného (moc se koukám na MIB). Představ si čarodějnici, která si myslí, že je princezna a od kolíbky sní o krásném princi, který ji vysvobodí ze zakletí (že ji políbí a stane se z ní žába) a o nádherné svatbě s ním. A nechci tě děsit, ale ten princ jsi fakt právě ty. Sice se moc koukám i na Shreka, ale to je irelevantní.
A ty v takové chvíli řešíš, že by to měl platit otec nevěsty (což by měl) a ne tvé rodinné celoživotní úspory nebo tvůj otec. Tím se dostáváme k tomu frustrovanému, nasranému švábovi v čarodějnici, tak pozor na to...
A to říkám jako někdo, kdo snil celý život od dětství o svatbě se svou láskou ve dvou v přírodě a na nic jiného dny ni noci nemyslel.

Tys snad ženou nebyl odborně a včas poučen, že máš projevovat adekvátní nadšení pro věc?!!! To jsem byl dokonce svého času i já, ty ostudo.
Já se odhodlával vdávat jednou jedinkrát a pár let se na to i z druhé strany čekalo. Ale protože jsem neprojevil dostatečné nadšení (prý jsem v rozhodné chvíli dokonce laškovně zavtipkoval o volech a oprátkách), tak se začalo dělat fory. Takže jsem tedy šel radši na fotbal a i proto mám dnes pořád kde bydlet a co jíst.
Abych byl nadšený z vlastní popravy jako jiní smělci, na to jsem holt moc špatná hérečka, moc malý idiot a moc velký drsnák. Jsem ze staré školy. Moudrá dáma by dle mě měla projevit adekvátní nadšení z toho, že se gentleman dostaví k oltáři zdráv, střízliv, v obleku, bez milenky/fanynek a v pravou chvíli řekne Ano. Která chce po normálních chlapech víc, nesmí se pak divit, že doma nemá gentlemana ale vola nebo hovado. A že gentleman jsem, byl jsem dokonce ochoten mít upřímný úsměv jako kování na rakvi!
Kdo chce moc, nemá - no má to, co šlo kolem a naslibovalo po pár rande vše, co mělo i nemělo. Ale takoví se pak taky klidně hned rozvedou nebo utečou během těhotenství či připraví domácí zabijačku při prvním psycho amoku své milované žemušky, nad kterým gentlemani mávnou rukou a jdou to zapít s kamarády nebo vyběhat na hřiště. Chtít po svéprávném muži nadšení ze svatby při stávajících zákonech a feministickém stavu žen, je stejné, jako chtít po oslovi nelétat a mlčet.
Ano, chci tím říct, že kdo jde nadšeně k oltáři, není gentleman nebo je úplný negramotný idiot. Pokud tam už ale jde gramotný gentleman, musí mít tu krávu asi opravdu rád (nebo už je mu všechno jedno). A skutečný gentleman rozhodně nemíní kvůli své milované ženě nikam chodit dvakrát (třeba kvůli rozvodu nebo druhé svatbě).
01.08.2020 08:00:20
Michal-222:
>>> Ostatně, proto se dnes i slušní muži nežení, jen naivkové, idealisti a blbci<<<

Jo jo, já budu to třetí...
01.08.2020 06:32:26
pragmatik-šovinista ( ):
Ad "A co si z toho má pak člověk vybrat"
Že jsou ženy logická, příčinně-následková, myslící, zásadová, svéprávná stvoření, jejichž včerejší názory platí celý život?
01.08.2020 06:28:46
pragmatik-šovinista ( ):
"Když se to dělá důsledně, tak se nakonec člověku může zalíbit i vlastní manželka..."
Obávám se, že když se žena muži nelíbí na prvním rande, tak po svatbě už je na to trochu pozdě. Co nefunguje na začátku, nebude fungovat nikdy, v hodnotách, chování i vzhledu. A s tím, že se kvalita ženy i jejích služeb po 5 letech/dětech/svatbě zhorší v rozmezí 50-1000%, není dobré vybírat si žádnou jinou než tu, ze které jsi v úvodu naprosto nadšen a zcela ti vyhovuje. A pak se modlit, aby její otočka po dětech do jejího běžného modu nebyla o 180 stupnů, ale spadlo to jen o těch 50%, takže není třeba nikoho ničím umlátit ani utíkat pryč, aby k tomu nedošlo.

Ad "Žádné, manželství přináší jenom samé výhody..."
Tys medvídek krutáček. Zapomněl jsi dodat, že jaksi jen pro ženy. Pro muže svatba při stávajících femifašistických zákonech přináší jen samé hrůzy, děsy a běsy. V lepším případě po rozvodu neskončí na ulici nebo na hřbitově, ale jen úplně v prdeli. Ostatně, proto se dnes i slušní muži nežení, jen naivkové, idealisti a blbci. Anebo matematičtí géniové, kteří si spočítali, že nemají co ztratit a můžou jen získat (a nevadí jim, že přijdou o děti). Ale žen, které mají při vstupu do vztahu krom mezinoží i něco navíc, je v ČR asi tak pět. Ty ostatní přinášejí špatnou familii, hrozné vychování, recyklovanost z nonstop gangbangu a často dluhy a cizí děti. Ale muže samozřejmě chtějí všechny zajištěného, pohodového, pěkného a bez závazků.
Za první republiky nebo R-U bych si osudovou ženu vzal hned. Dnes ani kdyby byla zajištěná, krásná, vychovaná panna - což je scifi, takže netřeba řešit.
Jednoduše proto, že umím číst, psát, počítat, přemýšlet a ty zákony jsem si přečetl a rozsudky cz soudů ohledně dětí a majetků nastudoval. Což se nedoporučuje mužům dělat, protože by se v ČR přestaly rodit bílé děti úplně.

Ps: Michal nejen rozdává krutá manželská fakta, ale občas hází do fora i kruté sarkasmy, které jsou pro slepičí a volčí mozečky někdy moc složité.
A tohle sem píšu, aby si místní cvoci a cvokyně uvědomili, že je zdejší politicky korektní Michal vlastně zlatý a může být s jinými šovinistickými kádry mnohem, mnohem hůř.
01.08.2020 03:17:12
Marí ( ):
"Když se to dělá důsledně, tak se nakonec člověku může zalíbit i vlastní manželka..."

Ty si chudák. Ale aspoň je vidět proč tady furt rozdáváš rozumy, když tvůj vlastní život stojí za houby.
22.07.2020 04:38:45
pragmatik-šovinista ( ):
Nev: Každá chce souseda, proto se přece dělají velké ploty, pořizuje velký zlý pes + kupuje pole/zahrada a dělají děti. První dvě pojistky drží na uzdě souseda a druhé dvě nedávají ženě čas vymýšlet píčoviny. A co si pořizuje muž? Chlast, televizi/počítač a milenku.
Wir: Ženu sbalíš (nejen) na aroganci (sebevědomí) a udržíš na špatné kompromisy (až po dětech). A nemít babu, když jsi VIP na zp, už je znakem pokročilé tragikomiky. Sbalil ji tady dokonce i hobit kaiten, takže... Říká se tomu funkciotomie a přitahuje to ženy jen o něco méně než prachy. Je jedno, kde máš fci, klidně v kravíně, když jsou tam dojnice.
17.07.2020 22:18:58
Wir kontrollieren:
Majkle. Nevymýšlej si stále něco o té přitažlivosti arogance. Místní admini většinu žen opravdu nepřitahují.
17.07.2020 16:20:54
Nevymejšlej:
Majkle. Jen abys ty ještě přitahoval tu svou a nechtěla tě vyměnit za hezčího a více švitkého souseda. Beztak bys byl rázem znovu zamilovaný.
16.07.2020 05:09:10
pragmatik-leporelový ( ):
Kopho: Příště mu sem pošlu leporelo s pindíky a kundičkami, abych fb/mobil generaci mladíků i staříků neděsil příspěvky delšími než 3 řádky.

Ps: Tlačítko Smazat je hned vedle. A změna motta se dá také zvládnout, pokud má člověk IQ vyšší než sklenička vody podaná po ránu menstruující partnerce.
Pokud ani to nepomůže, doporučuji upálit se froté ručníkem namočeným v potu samice kudlanky nábožné, během prostřelení koulí kryptonitovou kulí.
Pps: Jj, organizovat srazy pro zpovědnicové nadržence a jako návnadu přinést charakterně svou sestru a její kamarádku, je lepší zábava.
09.07.2020 00:22:35
Kopho:
Michale, ty jsi ze svého profilu vytvořil blog?
07.07.2020 21:26:49
Střelenka-Lenka:
Jako Bábi Zlopočasná, když ji nenechali soutěžit na zkouškách čarodějek...

Ale teď jsem se při pohledu na Tvůj profil docela pobavila, takže vše zapomenuto...
07.07.2020 16:01:11
Michal-222:
Doprdele....
07.07.2020 08:12:34
pragmatik-věřícíAI ( ):
"A komu škodí můj horoskop?"


"Ani astrologové ani křesťané nemají dnes žádný monopol na náboženství, já si můžu věřit úplně čemu chci ... jak už tu někdo zmínil, číňané mají v horoskopu prase, já tam mám zase krávu...v čem je kráva horší?"
Jak může být někdo k věřícím tak strašně krutý, že se nestydíš...
Víš, s krávami se to má tak...jak bych ti to vysvětlil... Já zase používám na otestování ženy přirovnání žen ke psům. Podle míry kvokání pak začne pípat femimetr.
Aneb, víš, jaký je rozdíl, když na bdsm webu použiješ u nadpisu toho samého článku slovo otrokyně, subinka nebo čubka vůči těm samým čtenářkám?
Zhruba ten samý, jako když černoch nazve bratra v ghettu negrem a když to tam zkusíš ty. :,)
Samozřejmě chápu, že tohle vše víš a jen si tam s nimi hraješ a rozčiluješ se naoko nad nerovným metrem vůči ptákovinám a ptákům, i když...

Ps: Takže ty na zpovědnici setrváváš jako osamocený bojovník proti tmářství, bok po boku gay bratří, lesbických sester a neolífa?
To je rozhodně hrdinná osvětová činnost, kterou naše společnost nejvíc potřebuje - aby nikdo ničemu nevěřil, nerodily se žádné děti a tak vůbec.
Aspon vidíš, jak je snadné šlapat na kuří oka těch, se kterými jsi chtěl kamarádit.
Ale přesto si tipnu, že jsi tady JEN kvůli nemanželské katarzi.
07.07.2020 07:35:58
pragmatik-vyvažující ( ):
Tak asi to za mě jako obvykle nikdo neudělá, tak já se teda pana míši zastanu.
Bude se to ale týkat jen a pouze jeho příspěvků na téma ženy/vztahy, což je ale stejně většina. Hodnotím ho na současné zp jako jednoho s nejlepšími příspěvky na zmíněné téma, možná nejlepšího. Stručné, výstižné, sarkastické, z životní praxe.
Nastavuje tady realistické zrcadlo všem těm idiotům a krávám, co neviděli normální vztahy ani z letadla nebo jsou 4%, ale nejvíc absurdně píšou právě o vztazích.
Jak jsme se za mého reg působení nemuseli, tak po mém odchodu začal psát u části svých příspěvků kvalitní glosy nebo sarkastické životní zkušenosti podané tak, aby je pochopili jen zkušení muži znalí žen. Aneb na zpovědnici vtipy tak pro dva chlapy. Holt, když už ho nevyčerpávala přítomnost mého dlouhého stínu, mohl se konečně soustředit na trousení moudra.
Pro mě je tento člověk zajímavý ke studiu v tom, že ač by to neřekl, v náhledu na ženy a vztahy se celkem často shodneme nebo mě něčím pobaví. Ale on dokáže v praxi s ženou koexistovat v manželství tři kopy let, což je s dnešními ženami od pěti let či dětí dále velké umění (zvláště pokud nechlastáš, nemáš milenku nebo se doma vyskytuješ víc než na víkend - michale přiznej se :,) ).

Dříve jsem ho bral jen jako urýpaného flamera, co prudí z frustrace z náročného vztahu do svobodných, pravidelně čubky šukajících samců, kteří se nemusí každý den modlit, aby na ně spadla kometa a ukončila jejich trápení (zdravím lífa). Pak k tomu dodal tuto přidanou hodnotu.
Řekl bych, že na zpovědnici ví o vztahu a ženách víc než všichni zdejší rádoby znalci žen dohromady (zdravím davidareda a podobné mistry všeho a ničeho, co se musí pravidelně chválit do vlastního profilu pod více nicky a IP).
Podává to jen po malých kapkách, neodolatelně sarkasticko-ironickou formou, u které se občas dobře zasměju a sem tam i něco uložím (bububu).
Víc mě ale baví, jak obsah jeho na druhé prioritě zašifrovaného sdělení nikdo ze stávajícího primitivního neomarxistického a feministického osazenstva zp nepochopí. Třetina si myslí, že je uráží, třetina, že píše offtopic a třetina, že neví, o čem mluví a je zahořklý panic, i když je roky ženatý.
Aneb současná zp je kvalitní oddíl mixu paniců, krav, volů a trolů.
Takže, aby nezpychnul, být výjimečný na dnešní zp je stejné, jako vyhrát matematickou olympiádu v ústavu pro slabomyslné lumíky po lobotomii nebo titul největšího šovinisty ve feministické kavárně. Osobně si myslím, že mu pobyt na zpovědnici jako katarzní činnost především pomáhá přežít to manželství zase o další den déle.
Zajímavé je, že ho tady někdo logicky neprávem podezírá z psaní si pochval sám sobě, aniž by z toho kdokoliv podezíral davidareda, který to zjevně dělá neustále.

Co mi na michalovi vždy vadilo, je občasná nebo častá urýpaná či zbytečně útočná forma příspěvků i glos. Kdyby se od toho oprostil (a od trkání se s dom samci), tak přínos pro každý web. Ale zamlada jsem byl taky takový, takže...počkat, jemu je 40+
Dále bych vytknul, že po přesné glose často následně po nátlaku dobroserů vyměkne a ustoupí podobně jako politici, umělci apod. poté, co řeknou o něčem omylem pravdu a pak se stokrát omlouvají a mrskají metlami pekelnými (to samé připodělané divadlo tady předvádí např. drebbin, když se na téma ženy v něčem trefí). Ale to bude asi právě ta flexibilní schopnost vědět, kdy ubrat, otočit, mlčet, zmizet, která je tak cenná v delším manželství a za každého režimu.

S chválou i zastáváním se končím, protože on mě takhle nikdy nepochválil ani se mě nezastal ("smažte ho, kaitene" se nepočítá ).
*
Ač s muži žijícími v dlouhodobém manželství zpravidla skoro v ničem ohledně žen nesouhlasím, tím víc vidím jejich studium pro ostatní jako důležité. Nesouhlas je dán většinou tím, že submisivní vztahová pozice je pro dom muže neakceptovatelná, stejně jako špatné kompromisy nebo překročení určitých hranic v chování či poskytování vztahových služeb ženou.
Proto jsou mé studijní subjekty na zpovědnici právě leafroller, michal, ač by to od dominantního šovinisty laici nečekali. První jmenovaný je případ sám pro sebe (navíc často lže skoro o všem, protiřečí sám sobě a troluje), zatímco michala může občas respektovat i trapně neženatý muž, kterému jeho sic oproti manželům krásné a patriarchální, leč max. tří až pětileté vztahy končí poněkud dříve. S pokorou své dominantní aroganci vlastní tedy na stará kolena sleduju ty smělce, kteří se dokážou ve správné chvíli před ženou sehnout či udělat špatný kompromis, aniž by je nepřestala zcela respektovat a nebyli jí pro smích. Není v tom z mé strany žádné opovržení, zvláště pokud tím udržují rodinu s dětmi, to si zaslouží naopak respekt a uznání. Můžu si o tom myslet cokoliv a s jejich ženami a v dané pozici bych nevydržel ani den, ale je to rozhodně v dnešní době velké umění, které já osobně neovládám (a ani nechci). A jen díky tomu jim ty naše sebelepší pětileté vztahy vydrží zpravidla 5-15 let a po dětech. Za jakých podmínek se pokračuje poté, co se žena přepne z původního gelfa na přání, je na úplně jinou debatu a opět o tom, co kdo akceptuje a kdo ne.
Pana Researchera studovat netřeba, ten má doma ještě dámu z jiné generace, kdy vše fungovalo úplně jinak a celoživotní vztah se ženou a spořádaná rodina nebyl oxymoron.
V jednom stručném příspěvku tadyhle michala je zpravidla víc pravdy a faktů o ženských než v celé zpovědnicové diskusi o ničem, kde panicové, feministky, gayové, lesby, asexuálové, macho kecalové a staří zahořklí dědci řeší, jak má vypadat heterosexuální vztah a rodina. A shrnout stručně na tři řádky to, o čem já píšu na A4 je také velké umění.
Jeho glosy mám svými slovy zpravidla v mottu svých článků o ženách.
Takže, vy neschopné prudičské nuly, tadyhle pan michal má dlouholetý manželský vztah (jestli se nepletu, tak narozdíl od zbabělce lífa i děti) a stále žije ani se nerozvedl ani nezbláznil ani neuchlastal ani nezabil svou ženu nebo sebe. Vy to nemáte, tak držte huby.
To si zaslouží velkou pokoru a respekt všech těch, co nic takového nikdy nedosáhli. Protože není rok 1920 a většina žen nejsou oddané, laskavé dámy, ale rok 2020 a většina žen jsou feministky a kurvy (říkám většina jen proto, abych neurážel ničí ženy a nepokazil pochvalu ).
Nemusím s ním souhlasit, nemusím ho mít rád, může mě srát, ale za tohle si respekt zaslouží a za tu občasnou realistickou protiváhu k nesmyslům o ženách taky.
A pokud chcete řešit samochválu, vzhůru na profil všeználka davida, protože tam to nevidí jen hluchý, slepý a blbý současný zpovědničář.
06.07.2020 09:26:18
Michal-222:
Roasted():
Mě to taky přišlo divný, že mi někdo píše takhle pozitivní hodnocení...ale když bych si to chtěl napsat sám ... proč bych to psal sem, kde to nikdo nečte? Bych si to napsal spíš přímo do nějaké diskuse, né ?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk