Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Pravdivý muž
nervni.klucik@seznam.cz
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
7

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 30
Ve zpovědnici působí od: 12.01.2019 20:58:37
Číslo profilu: 105308
Naposledy se přihlásil: 18.07.2021 23:23:22
Poslední rozhřešení dal: 10.12.2020 20:56:22
Doteď napsal rozhřešení: 126
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 11172
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
16.07.2021 16:36:08
Slečna ze záhrobí:
Ahoj, v první řadě ti chci poděkovat za milej vzkaz.
Taky jsem si myslela, že se už tady neukážu a ani jsem to neplánovala, jednalo se o čistě spontánní akci. Vlastně ani nevím, proč jsem zase tady, zřejmě osud.
Zpovědnice mi nescházela, kdyby ano, dorazila bych mnohem dřív nebo nikdy neodešla.
19.12.2020 00:30:05
*Poletuška*:
Jdu se předem omluvit, že odpověď na tvou zprávu na nějaký čas odložím. Jsem teď zavalená úkoly do školy a taky se nám blíží zkouškové období. Pokusím se pak vyšetřit nějaký čas a stavit se tady. Měj se hezky a zatím ahoj!
18.12.2020 00:42:05
*Poletuška*:
Koukala jsem, že stojí přes třináct tisíc a ještě vypadá jak kvádr. Taky si psal, že teprve budou na konzoli dolaďovat chyby. Přijde mi lepší počkat a nepořizovat to hned. A ta cena je opravdu hrozná.
Chápu jak to myslíš - sama bych si nedovolila takhle druhého člověka soudit. Někoho vyčerpává víc psychická práce a jiného zase fyzická. Stejně je to i s formou odpočinku, jak píšeš - někdo si odpočine i při úklidu. Určitě bych tě za lenocha nepovažovala. Hádám, že řízení autobusu muselo být po nějakém čase ubíjející.
U nás na škole je stále distanční výuka. Jestli je to plnohodnotná náhrada za kontaktní výuku - asi záleží i na věku studujícího a o jaký ročník jde. Třeba děti na prvním stupni ZŠ, hlavně prvňáčci, ti by potřebovali aspoň ten začátek školy zažít normálně. Taky to dost komplikuje život jejich rodičům kvůli práci. Pokud jde o mě, tak jsem ráda doma a nevadí mi distanční výuka. Své mouchy to má taky. Jsme první ročník, takže jsme se pořádně nestihli všichni seznámit. Vyučující na nás valí víc úkolů, protože jsme doma a myslí si, že toho víc stihneme. Poslední strašák je výpadek internetu, což už se mi jednou stalo (ale nejvíc se děsím, že ho schytám zrovna během online testu). Jaký máš názor na distanční výuku ty?
Tak se třeba někdy rozhoupeš a anime zkusíš. Pokémoni jsou klasika, teď nedávno se řešily Pokémon kartičky ve zprávách. Sbíral si je?
Ráda bych se podívala do Skotska, Španělska a na Nový Zéland.
Po střední škole bylo mé setkání s filozofií úplně jiné. Předmět byl spojený s etikou a nikterak by mi nevadil, ale naše vyučující ráda hodnotila studenty podle sympatií nebo znamení zvěrokruhu. Taky místo látky k filozofii většinou vykládala její životní příběhy, takže jsem si z toho předmětu od ní moc nevzala. Teď na vysoké škole máme na filozofii muže a ten zase hodně často odbíhá od hlavního tématu. Nestihli jsme s ním probrat všechnu látku a zkoušku budeme teprve dělat, takže teprve uvidím, jak to dopadne. Některá témata ve filozofii jsou zajímavá - na střední škole se mi líbily hlavně počátky antické filo a pak ještě období osvícenství. Jak ses dostal k filozofii ty?
A to jsem nevypsala všechny skupiny! České interprety moc nemusím. Ty je rád posloucháš?
Je něco, co by ses rád naučil?


17.12.2020 00:11:53
*Poletuška*:
Procházka venku je taky fajn, ale přijde mi lepší se projít aspoň ve dvou lidech nebo se psem.
Ráda bych novou konzoli, na kterou by byly kompatibilní hry z Xboxu 360. Akorát se v nich moc nevyznám, tak pak budu muset udělat bližší průzkum, až se rozhoupu, že ji pořídím.
Vnímáš sám sebe jako hodně aktivního člověka? Nemáš rád lenošení?
Hraní prožíváš tak moc, že z toho máš pak špatné sny - to zní děsivě. Snad ty pády z postele moc nebolí.
Taky se dovedu hodně leknout a někdy i vyjeknu. Z postele jsem padala, když jsem byla menší (ale to nebylo strachy - spíš jsem sebou hodně házela ze spaní).
Mám rozehranou sérii Dragon Age a zatím jsem se ani dál nepustila, protože pořád řeším jen školu. Final Fantasy znám jen z ukázek a vypadá moc pěkně! Personu 5 jsem neznala a vyhledala, přivádí mi to k otázce zda máš rád anime.
Kam by ses kromě Japonska ještě chtěl podívat? Zatím to musíme nějak vydržet.
Akorát od něj poslouchám první písničku pojmenovanou podle alba a zní to dost pohodově. Jsem ráda, žes doporučil! Velmi zvláštní, ale to se mi líbí. Grey Daze mi nic neříká, tak pak najdu taky.
Toho bude hodně: Aurora, Allie X, Of Monsters and Men, Digital Daggers, Winona Oak, Jain, Ruelle, Neffex, Bishop Briggs, Roxette, R.E.M., Queen, Smokie, Electric Light Orchestra, Annie Lennox/Eurythmics a spousta dalších. U nás doma na muzice dost ulítáváme.
Schopenhauera jsme určitě na škole probírali, ale jeho tvorbu jsem blíž nezkoumala. Můj vztah k filozofii je neutrální. Na střední byla fajn vyučující, takže jsem to to vnímala jako odpočinkový předmět. Na dalších školách už moc ne.
To bys mi musel slyšet a věř, že nechceš . Vím, že se zpívají jednoduché písničky a těm dětem je to jedno jak ostatní zpívají. Tam jde jen o ten zákon, vhodné vzdělání a přijímačky, přes které tě nepustí pokud neudržíš hlas a nezahraješ aspoň na flétnu. Pak bych stejně byla převálcovaná většinou, která by zpívala líp.
O tom už jsem přemýšlela taky, že bych si pořídila klávesy. Jen nevím, zda bych u toho vydržela se sama učit úplně od nuly. Ty umíš hrát na nějaké hudební nástroje?
15.12.2020 22:42:38
*Poletuška*:
Když je čas, tak hraji hry na počítači i na konzoli. Konzoli jsem pořizovala hlavně kvůli pohybovým hrám. Koukám, že máš hotovou sbírku konzolí . Ono to ani jinak nejde, když pak přestanou na starší verze vydávat hry. To je dobré vědět, že je lepší počkat na další úpravy konzole - taky bych v budoucnu chtěla pořídit novou.
Baví tě sledovat třeba na streamu, jak hrají hry jiní lidé? Nejsi lekavý, když hraješ?
Přesně takhle vnímám hraní her taky - zasloužený odpočinek. Akorát je na ně čím dál tím míň času.
Ráda hraji farmářské hry, obsluhovačky, simulátory, karetní hry, skákačky (na počítači). Na konzoli RPG a pohybovky. Máš nějaké oblíbené hry na mobilu?
Chtěl bys Japonsko navštívit? Kromě zmíněné německé kapely máš ještě nějaké další oblíbené? Abych pravdu řekla, tak můj vztah k němčině není nijak pozitivní. Jako jazyk se mi vůbec nelíbí, protože je surová. Čteš i filozofické knihy?

Za zmatečnost se omlouvám. Předpoklady bych splňovala, pokud by se tenkrát nezměnil zákon. Ten nyní upravuje, s jakým vzděláním může člověk pracovat jako učitel/ka v mateřské škole. Kamarádky maminka dřív dělala učitelku ve školce a nyní jí k dětem nechtějí pustit, protože si nedodělala VŠ zaměřenou na předškolní vzdělávání. Já bych neudělala přijímačky, protože neumím zpívat a nehraji na žádný hudební nástroj. Myslím si, že i kdybych hrát na něco uměla, tak přes zpěv bych se nedostala.


14.12.2020 00:04:02
*Poletuška*:
Videohry mám ráda, akorát teď na ně nemám vůbec čas. Díky moc za doporučení! Určitě se na to pak podívám, až bude víc volno. Taky rád hraješ?
Řekla bych, že je to odkoukané od rodiny a jiných osob z prostředí, ve kterém se nachází. Ve škole je tohle nikdo nenaučí. Pak se snadno chytí do pasti, když si třeba půjčí peníze na zakoupení nového mobilu (který ani nepotřebují) a pak berou další půjčky na splacení té první.
Líbí se ti němčina? Ona ta maturitní úroveň angličtiny je mnohem nižší, než jak tvrdí. Pár let zpátky to tak bylo a pochybuji, že se něco za tu dobu změnilo.
O práci v mateřské školce bych zájem měla, ale předpoklady pro přijetí na vysokou školu už nesplňuji.
12.12.2020 19:29:56
*Poletuška*:
Není zač.
Vnímám to stejně, že je lepší mít fyzickou knížku. Akorát je pak potíž, když máš zabranou knihovnu a nemáš to kam dávat.
Koukla jsem se na obě knihy a hlavně ta o zpovědích vězňů vypadá zajímavě, ale asi bych se do ní sama nepustila. Mám raději odpočinkovou četbu, jako je: fantasy, detektivky, horory, sci-fi a romány.
Právě, u malých dětí by to akorát komplikovalo výuku. Co se týče sociálně slabších rodin, bohužel u nich to tak funguje, jelikož jsou finančně negramotní a stejný koloběh pak opakují jejich potomci.
Ony i menší děti dovedou pořádně pozlobit, ale u těch starších je to mnohem horší. Kolikrát si dovolí věci, které by člověka ani nenapadly. Sama bych si na třídy od druhého stupně a výš netroufla, protože by mě studenti jako autoritu nevnímali. Vypadám, že jsem nedávno vyšla základku, což nijak nepomáhá. Menší skupinu starších dětí bych asi ještě zvládla, ale plnou učebnu ne. Ty vyzařuješ přirozenou autoritu?
To je fakt, velký vliv na oblíbenost daného předmětu mají i vyučující. Jaké jazyky, kromě angličtiny, ještě ovládáš?
Nevhodný typ k dětem do školky - nemá k té práci vztah? To je škoda, hromada lidí by takovou práci chtěla, ale nemůžou ji vykonávat kvůli nedostatečnému vzdělání.
12.12.2020 15:50:13
*Poletuška*:
Co takhle knihovník ve školní knihovně? Tyhle místa se určitě rušit nebudou, protože je studenti často využívají. I když se knihy převádějí do elektronické podoby, tak se pořád najdou lidé, kteří dají přednost pevné knize v ruce. Jaké máš rád žánry?
Myslím si, že u malých dětí by se to s využíváním těchto věcí nemělo přehánět. Umět psát klasicky rukou je základní věc. Samozřejmě nedá se říci, že je používání tabletů a další elektroniky během výuky vyloženě špatná věc. Děti se dovedou rychle naučit pracovat s takovými vymoženostmi i bez pomoci druhých. Spíš bych se bála, že třeba na základní škole je to bude rozptylovat od učení a budou nepozorní. Taky by byl problém u dětí z chudých rodin, které by si nemohly dovolit pořídit takovou věc. U starších studentů na střední a vysoké škole je pro ně zase výhoda, když si přinesou noťas/tablet a píší si poznámky tam.
Určitě bych si vybrala práci s dětmi předškolního věku.
Špatná zkušenost ze základní školy z prvního stupně? To je jako u těch pracovníků v sociálních službách - kolikrát jsou učitelky taky vyhořelé a pak to odnášejí žáci. S učitelkami jazyků, které většinou nerozumí vlastnímu předmětu, souhlasím. Potkala jsem za celou dobu snad tři, které uměly jazyky učit. Kromě samotného učení si pak neumí zjednat pořádek ve třídě, což je další velký problém.
Vždycky jsem měla ráda biologii, literaturu, dějepis, jazyky, psychologii, pedagogiku, metody sociální práce, sociologii, péči o nemocné. Co tvé oblíbené předměty?
11.12.2020 19:04:42
*Poletuška*:
Dobře. Jen jsem se raději zeptala, abych náhodou nezasahovala moc daleko.
Která práce by pro tebe byla zajímavá? Tak snad si jako řidič autobusu nezavíral dobíhajícím lidem dveře před nosem .
U některých určitě ano, ale bohužel to není problém pouze u pracovníků v sociálních službách, kteří tuto činnost vykonávají dlouhodobě.
Na VŠ zaměřenou na předškolní vzdělávání se dá dostat za předpokladu, že člověk umí zpívat, hrát na hudební nástroj a zvládá tělocvik. Taky je důležitá čeština. Mnohem jednodušší je dostat se na VŠ, která se zaměřuje na učitelství od ZŠ a výše. Stejně i když to ti lidé vystudují, tak pak kolikrát učit ani nejdou.
To je pravda, že hodně lidí se hlásí jen kvůli jejich vlastnímu zájmu o sebepoznání nebo se jim psychologie jako předmět líbí. Na druhou stranu je potřeba, aby člověk pro výkon takového povolání znal sám sebe a měl svůj vnitřek i vnějšek utříděný. Kdyby tomu tak nebylo, pak by nebyl schopen pomáhat ostatním.
10.12.2020 22:39:18
*Poletuška*:
Nevím, zda je ti nepříjemné vyptávání z mé strany. Cítím, že máš dost vysoké zdi. Zároveň si přijdu špatně, že tlachám jen o sobě.
Neposkytuji přímou péči, ale v rámci praxe jsem se s ní setkala taky. Ošetřovatelka nejsem.
Záleželo stanoviště od stanoviště, protože všude to bylo na praxích jiné. Líbil se mi přístup některých pracovníků, zařízení služeb, možnost pracovat přímo s klienty a vyzkoušet si různé věci. Byla jsem ráda za otestování vlastních hranic, co všechno zvládnu a co už bych třeba dělat nemohla. Pokud jde o věci, které mně tenkrát vadily: nezájem některých pracovníků o klienty a z toho plynoucí nedostatečná péče, přístup některých učitelek vůči dětem v mateřských školách, přístup vedení vůči praktikantům (kolikrát se stalo, že o nás vedoucí nevěděl/a) a další.
Práce na psychiatrickém oddělení, z toho co jsem viděla, probíhá podle zaběhnutého řádu. Pacienti se můžou volně pohybovat na svém oddělení (na některých mají i kuřárny). Účastní se různých skupinových sezení (komunita) a tam sdělují třeba svoje momentální pocity. Taky dostávají k vyplnění různé dotazníky a něco na způsob různých úkolů. Lékaři chodí na vizitu a obchází všechny pokoje. Ptají se pacientů jak se cítí, jak jim vyhovují léky a tak dál.
08.12.2020 22:10:49
*Poletuška*:
Pracuješ dál v oboru?
Dál pokračuji ve studiu. Sice jsem vyšla zdravotnickou školu, ale náš obor byl jediný nezdravotnický. Během praxe jsem měla možnost vyzkoušet si pár věcí na psychiatrickém oddělení. Práce je to určitě zajímavá i náročná a nedoceněná.
07.12.2020 22:19:47
*Poletuška*:
Já moula to poslala k sobě na profil .

Smutná pravda.
Vystudovala jsem zdravotnickou školu. Co ty?
07.12.2020 21:46:12
Mráček se třpytkami:
:D Ne , to by ho ještě víc naštvalo , spíš už na něho neplatila slova, tak jsem přemýšlela o fyzickém násilí , navíc jsem se bála, aby mi neublížil
07.12.2020 21:38:45
*Poletuška*:
Líbí se mi, jak jsou k sobě ti lidé slušní.
07.12.2020 21:16:51
*Poletuška*:
Já myslela třeba film Nebe a dudy nebo Žena pod křížem (tu jsem zrovna viděla nedávno). U dalších si nepamatuju názvy, bohužel.
Tak to už někdy bývá, že lidé navenek veselí uvnitř trpí. Z cizích herců například Jim Carrey.
07.12.2020 21:01:10
*Poletuška*:
Ano, na některé věci jsem citlivější.
České filmy ráda nemám, mně se líbí jen ty staré černobílé. Z Kameňák 2 jsem viděla možná pár útržku, ale i tak si toho moc nepamatuju. Babovřesky to samé. Na tohle bolí se dívat, ale jiným způsobem.
07.12.2020 20:30:46
*Poletuška*:
Mně tohle nijak vtipné nepřipadá. V divadle jsem takovou scénu snad nikdy neviděla. Ve filmech, pokud k něčemu takovému došlo, tak většinou někoho nakopla hrdinka v sebeobraně. Když vidím, že si někdo nějakým způsobem ubližuje (nebo ubližuje druhému), tak mi to na těch místech divně šimrá. Je to nepříjemné.
01.12.2020 20:25:01
Čech24:
Potom můžeš ukončit hned. A nechat světem jiným, kteří chtějí nejdřív něco zažít. Jak zpívali Vikingové v Hávamál, žže jsou 3 způsoby, jak se zapsat do dějin: 1) potomci 2) sláva tvých činů v paměti lidí 3) to, co jsi vytvořil a postavil
01.12.2020 19:33:40
jitrnice:
A jak chceš mít holku, když s žádnou nemluvíš ? Jak si ji chceš najít,když budeš mlčet.To výjde úplně nastejno.
01.12.2020 19:03:17
jitrnice:
A proč ty holku nemáš ? To je zase jen video, aby byla sledovanost. Neděláš nějakou chybu, že tě holka nechce ? Nechci odpovídat za tebe, ani mi to nemusíš psát. Schválně, jestli na to příjdeš, jen si to uvědom.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk