Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Pravdivý muž
nervni.klucik@seznam.cz
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
5

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: muž
Věk: 32
Ve zpovědnici působí od: 12.01.2019 20:58:37
Číslo profilu: 105308
Naposledy se přihlásil: 03.10.2022 20:28:21
Poslední rozhřešení dal: 03.10.2022 21:57:46
Doteď napsal rozhřešení: 259
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 18122
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
29.09.2022 09:24:24
Nevýrazná:
Odradí mě kupříkladu to, když mě někdo ve zpovědích okomentuje tak, jak se mi to nelíbí a pak mi píše jakoby nic. Každopádně to je jen můj problém, ale i tak mě to odrazuje.
27.09.2022 23:58:51
allloe:
Ahooj, díky... fotka je už dost stará a kočka bohužel loni zemřela.
Zvířata mám ráda, ale aktivně se teď o žádné nestarám a ani to do budoucna neplánuju.
A oběsit kočku, to mi přijde opravdu zlé, smutné a kruté. Nám kdysi jednu kočku někdo nejspíš zabil pro pobavení. Moc o tom ale nevím, byla jsem tehdy ještě dost malá.
26.09.2022 09:53:47
leafroller:
Když myslíš. Každopádně to není o "vdavkuchtivosti", ale o vyjádření lásky partnerce. O vyjádření úmyslu být s ní "dokud nás smrt nerozdělí". Snad na to jednou přijdeš, jinak prostě dobrý vztah mít nebudeš.
26.09.2022 07:28:46
jitrnice:
Já jenom, abys nešířil nepravdy, lži, když sis dal nick pravdivý muž. To i 14 letá holka pozná, že chceš udělat jen dojem, že jsou to jen vytahovací kecy, že to není pravda.
25.09.2022 11:43:54
jitrnice:
Píšeš, že tady na Zpovědnici jsem upřímný jen já, pravdivý muž. To si nemyslím.
25.09.2022 10:02:29
uhel:
Ahoj, asi si mě s někým pleteš neb absolutně netuším, o čem si to psal. Nejsem Archivářka. By mě zajímalo co je to za módu spojovat různé profily dohromady, protože to je už podruhé co si někdo myslí že jsem něčí druhý profil
07.09.2022 20:58:05
Nevýrazná:
Nikde jsem nepsala, že mít děti je nějaká povinnost, fakt to takhle neberu.

Sám sis odpověděl, většina lidí "úspěšně nestárne".
07.09.2022 18:01:33
*Deadcool*:
Hele, napsal jsem ti delší reakci k tématu, ale povedlo se ji omylem smáznout, tak to necháme být. Feministickou víru stejně nemá smysl řešit. Nic ve zlém.
06.09.2022 13:36:55
Nevýrazná:
Ano, uvědomuji si to, a proto mám trochu pokřivený pohled a už vymýšlím, jak to udělám na stáří, co budu dělat, až si mě děti, které ještě ani nemám, nebudou chtít vzít domů a nebudu soběstačná. Ale nemá cenu se v tom nimrat. Plno zdravotníků si to uvědomuje, ale i přesto dělají hodně pro to, aby byl jejich život kratší.
01.09.2022 10:28:52
Izumi Miyako:
No, k první možnosti by nahrávalo to, že už od začátku odmítal jít na genetické testy. A později přišel s tím, že to určitě není jeho dítě. Určitě jsem nějaká mrcha, co to na něho chudáka hodila. Takže machroval s testy otcovství, co ho přišly dráž než původně předpokládal, ale na genetiku nepůjde. Ono i ty jeho testy odmítal podstoupit v legitimním zařízení. Jakoby se bál, že by do toho na té genetice mohli ehm více šťourat. A když se teda potvrdilo, že jsem ho nepodvedla a nezkoušela na něho hodit zodpovědnost za kukačku bůhví s kým, tak výsledky těch testů se "ztratily". Výsledek přiznal, až když jsem na něj udeřila.


Jeho otec si založil novou rodinu. Stýkali se spolu. Ale jsou to spíše takové chladné vztahy. Více visel na své mámě.
"Chci tím říct, zda jste k sobě vůbec byli kompatibilní." Upřímně se dívám, že si mně vůbec vybral za své partnerku. Měl na daleko lepší holku. Kladla jsem si otázku, proč si nevybral někoho ze svého okolí. Třeba nějakou pěknou sportovkyni, co jede zdravou stravu a je veg. No, je to jako kdyby si KarelPavol místo holky 10/10 vybral 5/10 třídní šprtku.

A ano, je to velmi složitá situace, kterou nevyřešil zrovna nejlépe.
31.08.2022 23:27:45
Izumi Miyako:
Pominu-li tvoji snahu mě o něčem přesvědčovat a to jestli nejseš náhodou Deadcoll, tak otázku proč odešel jsem řešila mnohokrát. Osobně si myslím, že to bylo více faktorů. Nebo jsem si dříve myslela, že nebyl na otcovství připraven, rozmyslel si ho. Je tu však pár zarážecích skutečností. Samozřejmě, nemusela jsem být jeho typ, ale to by pak zcela neodepsal svou dceru.

On sám je synem samoživitelky. Takže ví, co je to vyrůstat bez otce. Neměl by proto mít spíše snahu se tomu vyhnout, nepřipravit stejný osud svému dítěti?

Další, co je velmi zarážející, není schopen se podívat na svou dceru. Proč? Nenávidí ji, nebo se něčeho bojí? Dejme tomu, že i kdybych se mu řekneme sebevíc zhnusila a nedokázal mi přijít na jméno, tak na mě nemá problém se podívat. Proč však, když stál vedle ní, obracel hlavu na druhou stranu, aby ji neměl ve svém zorném poli? Vždyť i chlap, co moc děti nemusí se dokáže dívat. Tak proč on ne? Proč u soudu říkal, že by měl zájem o styk, ale když čekali moji rodiče tenkrát s kočárkem před soudní budovou vystřelil jako šíp. Nepozdravil, nepodíval se do něj. Při dalším stání to samé s tím, že tentokrát projel na kole červenou velmi frekventovanou ulici. Proč tak strašně moc utíká před ní?

Pak je zarážející, že odmítá jít na genetické testy.

Což mě vede k otázce, jestli o tom postižení nevěděl předem a možná i doufal, že by se nemuselo projevit? Ale, co kdybych mu na to přišla, tak vzal roha. No, stejně jsem přišla. A jeho útěk měl být asi hrdinský čin, ale možná je to spíše zbabělství?

31.08.2022 22:55:40
To jsem nevedela:
Hele já Tě určitě nesoudim, a nic proti ale určitě bych to neudělala. Ne protože mi přijdeš jako nějak odpornej nebo úchyl, to vůbec. Ale jsem zadaná a pro mě by i tohle byla nevěra protože to má prostě sexuální podtext. A já jsem vernej člověk. Nezlob se. Přeju hodně štěstí v nalezení té pravé.
30.08.2022 09:37:43
Loca Loca:
Jo, to dáš...já myslím že to nebude špatná práce...přeji ti to..
29.08.2022 01:58:16
Izumi Miyako:
Seš si však vědom skutečnosti, že pravda je subjektivní věc. Nikoli faktická.
27.08.2022 10:20:17
Loca Loca:
Tak to zní super!! to skoro gratuluji
26.08.2022 15:50:23
Loca Loca:
A tak co nového...už bydlíš v Praze?
26.08.2022 05:23:38
NegativeElectron:
Jinak k těm predispozicím bych ještě chtěla říct, že je sice fajn o nich vědět, ale vlastně nevím, co jsi mi tím chtěl říct. Dejme tomu, že je člověk, který má predispozice ke schizofrenii, a pak člověk, který k ní predispozice nemá. Z těchto dvou lidí ani jeden schizofrenii dostat nemusí, nebo ji mohou získat oba, nebo ji může mít jen jeden z nich, jak ten s predispozicemi, tak i bez nich. Tady bych řekla, že je velmi důležité rodinné a další sociální zázemí, které ti dává možnost si vytvářet například zdravé coping mechanismy, nebo ti dá možnost se vzdělat o tom, jak na tom jsi a co ti co může udělat, čemu by ses měl vyhnout a tak podobně. Jsou lidi ze slabého rodinného zázemí, až dysfunkčního, a pro tyto lidi je velmi těžké žít zdravý životní styl, najít si zdravé coping mechanismy, udržovat si zdravé vztahy, práci a podobně. Pak je velmi jednoduché sklouznout k tomu, aby člověk žil asociálně či antisociálně.
26.08.2022 05:17:00
NegativeElectron:
Že má někdo lehký přístup k sexu, neznamená, že ho využije. Já nedokážu mít sex mimo vztah, takže asi tolik k tomu, jak moc bych chtěla experimentovat. Nevidím na tom nic špatného, ale zároveň víml, že to není nic pro mě. Respektive experimentování mi nevadí, ale v rámci jednoho vztahu. Ne že budu za experimentování považovat skákání od jednoho člověk k druhému. Ale znovu zdůrazňuji, že na tom nic špatného nevidím. Ve výsledku je to jen sex.

O tom rušení těch center vím, nicméně to není ani tak o tom, že se mají rušit, ale spíše přesouvat. Podle mě za to může i trochu stigma společnosti. A zároveň ta slepota. To, že někde je nějaký kontaktní centrum, neznamená, že kvůli tomu tam ti drogově závislí jsou. Spíše naopak tahle kontaktní centra pomáhají k tomu, aby se v té části aspoň neválelo tolik buchen a uživatelé měli kam jít, kde udržet nějakou základní hygienu, nechali se třeba i ošetřit a v neposlední řadě si nechali se svým životním stylem nebo závislostí pomoct.

Ne, představit si to nedokážu. Je to nemožné.

Souhlasím s tebou tak na půl. Mluvíš o genetických predispozicích které jsou rozhodně reálné a ano, jsou lidi, kteří jsou více náchylnější k závislostem. Nicméně, to, že je člověk vystresovaný, neznamená, že skočí po drogách přece. Člověk ze zdravého rodinného zázemí s minimem traumat, dejme tomu zdravý jedinec, má jiné coping mechanismy, než to, že sáhne po drogách.

A jasně, že by ten člověk měl převzít zodpovědnost za svůj život, ale to neznamená, že mu nikdo nemůže pomoct. To je jako když člověk, co neumí plavat, skočí do vody a já ho nechám se utopit, protože by měl převzít odpovědnost za své činy. Ne, takhle to nefunguje. Specificky pak u těch drogových závislostí pak hraje velkou roli i společnost a to, jak ty lidi necháme žít.

23.08.2022 11:37:06
Loca Loca:
Tak já si lidí nevšímám a nestarám se o ně. Vlastně ani neznám lidi z mého paneláku jak se jmenují, tedy pár jo..ale drby mě nezajímají.
Mně by vyhovovala spíš polosamota s pozemkem..ale ty jsi mladej kluk, může to být pro tebe fajn místo.
A jasně, je to velikej rozdíl oproti tomu kde jsi ted'
22.08.2022 22:14:17
Frank Drebin:
Je to furt dokola ..
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk