Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Pravdivý muž
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
2

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: muž
Věk: 32
Ve zpovědnici působí od: 12.01.2019 20:58:37
Číslo profilu: 105308
Naposledy se přihlásil: 20.03.2023 19:48:53
Poslední rozhřešení dal: 20.03.2023 22:04:26
Doteď napsal rozhřešení: 547
Bodování aktivity: 1 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 23133
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
23.03.2023 05:12:30
Plamenometařka:
Promiň, že jsem si dala tak načas. Po té mé poslední zprávě mě ještě výjimečně zaměstnaly události v reálném životě natolik, že jsem se sem dostala až teď.

Taky nejsem zrovna seriálový maniak, ale Breaking Bad i Better Call Saul se natolik vymykají běžné produkci a jsou po všech stránkách tak dotažené, že je považuju za geniální. Obojí mě opravdu dostalo, tudíž jsem si dohledávala i všechno možné o pozadí natáčení etc., a tak se dostala i k informaci o tom infarktu B.O. (Pamatuju si, jak mu na FB psaly spousty fanoušků povzbuzující vzkazy.) Jedna z nejzajímavějších postav toho rozvětveného příběhu byl pro mě byl Michael Ehrmantraut (Jonathan Banks).

Frusciante je můj oblíbenec jsem moc ráda, že se vrátil zpátky k Red Hotům. Z jeho sólovek mám naposloucháno jen To Record Only Water for Ten Days a Shadows Collide with People. Když vyšla ta první deska, můj tehdejší partner, hudební publicista, byl na Fruscianteho tiskovce. Prý tam působil zbědovaně, zadrhával a někteří novináři se mu docela neomaleně vysmívali. Doufám, že si všichni sedli na prdel, když pak slyšeli to album, protože to je fakt silná věc.
Vzpomínám si, že mě oslovilo na první dobrou ale úplně jsem ho docenila až později, s každým dalším poslechem jsem mu přicházela víc na chuť. U hudby, která mě zaujme, je pro mě důležité pozadí, texty, inspirace, okolnosti nahrávání, život autora... Ověření autenticity.

Docela mě mrzí, že jsem nedávno prošvihla vystoupení (mluvené slovo) dalšího mého oblíbeného (nejen) hudebníka, Henryho Rollinse. Četls od nějakou knihu? Myslím, že by se ti to mohlo líbit.
15.03.2023 16:14:12
Teta Dana:
Hele, ten tvůj příspěvek "ale budeš nakopàvat, holčičko" mě rozesmál
Zatím nemůžu najít, jak smažu tu svou zpověď, tvl to tady nemůže zůstat viset

14.03.2023 13:33:38
taky mě rajcuje ( ):
ans, taky mě bere
škoda, že má takový specifický požadavky na nylon apod.
já bych se s tim nesrala a prostě mu tam hramtila kolenem a poslouchala, jak mi vzdychá do ucha :D
08.03.2023 20:09:52
Teta Dana off ( ):
Na ne-urgentní zprávy často odepisuju pozdě. Až když je nálada a čas. Nehledej za tím nic osobního.

Jinak ad příspěvek pode mnou - ketaminová terapie není všelék Fakt ne
26.02.2023 04:34:43
Plamenometařka:
Omlouvám se za zpoždění s odpovědí. Pár týdnů jsem se nemohla dostat k heslu na ZP, ale už jsem zpátky a vše brzo napravím.
17.02.2023 17:28:46
Teta Dana:
Dále: k tvému dotazu, za co bych někoho nakopala do koulí.

Ber prosím na vědomí, že je to mé poslední vyjádření k tomuto tematu. Další dotazy tohoto typu ignoruji.

Učinila bych tak pouze v případě napadení, v rámci sebeobrany. Tento úder, pokud bych se trefila, by měl útočníka na chvíli zneschopnit a mně by tak byla poskytnuta šance utéct.
Případně bych šla po očích. Záleží na konkrétní situaci a postavení.

(Zároveň si uvědomuju, že proti fyzické přesile bych se svou konstitucí asi neměla sebemenší šanci.)

Smazal jsi můj post, kde ti doporučuju profesionálku. Moje rada i přesto platí.
Hodislava napsala pravdu, máš asi zároveň i fetiš na Zpovědničářky

Četla jsem tvou zpověď, jak si představuješ ideální ženu.
Musím tě zklamat - já jsem hodně hubená a moc jsem nevyrostla. K tvým preferovaným 180 cm se ani nepřibližuju.
Navíc jsem jaksi o pěkných pár let starší než ty.
(Chráním si osobní data, ale věk uvádím pravý).

Pokud nějak figuruju (resp. tvoje představa o mně) v tvých erotických fantaziích, rychle si mě vyškrtni!

Nic ve zlém.
17.02.2023 17:08:51
Teta Dana:
Akceptuji fakt, že se ti (a nejen tobě) jevím jako kráva.
S tím rizikem sem píšu osobní věci. Je mi jasné, že si leckdo o mně pomyslí něco špatného. Toho jsem si vědoma a nijak mě to nezraňuje.

Já sama moc mstivá nejsem; ten blbeček, kterého zmiňuji ve zpovědi Tojsemvedela mě ale fakt vytočil a štvalo mě zároveň, jak podělává i ostatní.

Přesto preferuju měkčí styl odvety, kde nedochází k fyzické či materiální újmě. Spíš mě baví soupeře psychicky vydeptat.

Zároveň jsem loajální - kdyby někdo z mých hodně blízkých lidí někoho zabil, tak mu pomůžu ukrýt mrtvolu.

Jedna paní kdysi způsobila hodně zlého mému strejdovi. Já jsem ji osobně neznala. Ale pomstila jsem se za svého milovaného příbuzného tím, že jsem zfalšovala úmrtní list dotyčné a na základě toho ji dočasně odpojila od paušálu, internetu, energií a bankovních služeb.

Proto fandím uživatelce tjv v jejím konání.
Ač plně neschvaluju použitou metodu, chápu to.
12.02.2023 00:30:10
Izumi Miyako:
Ps. Zapomněla jsem se zmínit, že zrovna na práci nějako ochranky nejsem ani psychicky kompetentní osoba. Mám problémy s agresivitou. Napadám klidně na veřejnosti lidi. Nevynechám ani staré stařenky a děti. Možná by někdo řekl, že jsem psychopat. Kdybych měla v ruce zbraň, tak zastřelím každého, kdo se na mě blbě podívá. Kdybych měla obušek, umlátím každého, kdo si jenom na mě otevře hubu. Jednomu ze svých ex jsem třeba zmlátila známého štangastu v hospodě, když měl blbé řeči na moje oblečení. Tenkrát mi psycholožka doporučila vyhýbat se práci s lidmi.
12.02.2023 00:22:29
Izumi Miyako:
Máš pravdu nechci makat. A ještě mi nikdo nevysvětlit, proč bych měla, když se starám o těžce postižené dítě? Já furt nechápu, proč se zrovna já musím strhat? Proč ti třeba nevadí NC-NJ, který si depkuje doma na ID? Proč ti vlastně vůbec nevadí plno těch tak strašně moc psychicky nemocných vysokoškoláků, kteří hned po škole dostali ID a dělat nikdy nebudou. Proč tak moc vadí matka jednoho postiženého dítěte, která musí podle někoho za každou cenu pracovat? Proč?

Což mě přivádí k tomu, že tu ochranku nedělá ženská, co má doma malé dítě. Ale chlapi nebo nějaká postarší dáma, co buď žádné nikdy neměla nebo ji odrostly. Teda alespoň u nás na západě.

Navíc: "pracovat denní i noční služby." Kam bych asi tak dala dceru v noci. Nevíš? Budeš mi ji jezdit každý den hlídat z Prahy? "Uvítáme když: - Vám budou vyhovovat 9 nebo12 hodinové směny (denní/noční)," plus k tomu vyzvedávat ze školky. Hm, vlastně bys s ní musel být půl dne. Hlásíš se na to dobrovolně? Máš na to ty koule? Podotýkám, že jiný Pražák je neměl.

Když jsem zkoušela pracovat, tak to nefungovalo. Ráno hodit dceru do školky. Hned do práce. Po třech dnech jsem ani nemohla skoro vůbec chodit. Buzerovali mě, že jsem pomalá, protože jedinou práci, kterou jsem sehnala byla ve skladu jako pickerka. A já ji fyzicky nezvládala. A to jsem jako na takovou práci byla zvyklá předtím celý život. Pak dcera nemocná, já nemocná... Až mě vyhodili. Ve výsledku jsem si z toho odnesla akorát tak pár korun, protože na klasickou výplatu jsem si prostě ve své momentální situaci nebyla schopna vydělat. A k tomu na celej rok zničené zdraví v podobě permanentní infekce.

No, teď čekám na termín schůzky s jednou organizací skrze zajišťování zaměstnaní lidem s postižením. Takže pokud by se teda něco našlo a šlo by to zároveň dohromady s péčí o dceru, tak to nebude žádná velká křeč. Spíše takové přilepšení.
11.02.2023 11:04:49
Šukar čhave:
Neprominu, protože mě nezajímá, jak na tebe působím. Bohužel mě nepřesvědčíš, pamatuju si, co se tě dotklo, a hlavně to jde jasně vidět z toho, jak reaguješ. Doporučuju ti moje zpovědi nečíst.
10.02.2023 23:04:27
Izumi Miyako:
Já si hlavně myslím, že si to představuješ jako Hurvínek válku. Krom toho, proč já bych se měla strhat péčí a prací, když jiný lidé nemusejí?

Pozn. Zhoršil se mi zdravotní stav. Bylo zjištěno, že mám poškozené nervy v dolních končetinách.
21.01.2023 22:33:19
Teta Dana:
Ahoj, můj syn má mimo jiné "poruchu attachmentu" (vazby) směrem ke mně. Ten ambivalentní typ. Úplně jak z učebnice.
To je zapříčiněno mým fetováním v nedávné minulosti.
Pak mě pocit viny nutil k přílišné benevolenci, v podstatě vše jsem mu dovolila. Poté jsem se během sezení u psychoterapeutky v rámci ambulantního léčení ze závislosti dozvěděla, že tahle moje maladaptivní snaha problém akorát zhoršuje.
Dítě potřebuje pevné hranice; pokud je nemá, necítí se svobodné, ale bezradné a ohrožené. Zlobí dál a ty hranice testuje.

V posledním roce se snažím být přísná a důsledná. Kazí mi to naši (koupí mu, na co si ukáže, aby mu vynahradili předchozí stres z fetující matk)..
Narušuje mi to partner, líbí se mu synova divokost, obdivuje to, říká, že se v životě neztratí a že z něj vyroste správný chlap. Jeho neposlušnost a vybušnost neřeší.

Teď jde mladý dokonce ještě na pedopsychiatrické vyšetření - jestli s ním není něco blbě, co by spadalo do rámce psychiatrických diagnos.
Jsem uklidňována, že u něj to je asi jen silné ADHD a možná Asperger (protože je sociálně nepřiléhavý).
14.01.2023 21:35:45
arachnofobka:
Nevím. Nijak to nehodnotím.
Ale nikoho nikam kopat nechci.
Na to nejsem.

Pa
<3
14.01.2023 12:16:10
arachnofobka:
Bereš všechno moc vážně.

Pa
<3
14.01.2023 08:11:42
TD off ( ):
Ok, budu psát, jak mi zobák narostl
Dnes si konečně poslechnu toho interpreta a pošlu ti rozbor - jak to na mě působí

Dík za trpělivost.
13.01.2023 19:41:27
arachnofobka:
Mezi lidi chodím ještě hůř.
To kvůli té fobii z pavouků. Dost mne zmáhá.

Pa
<3
12.01.2023 19:56:39
Izumi Miyako:
Myslíš dělat security?
No, nejsem si jistá, že jsem na to ten správný typ.
Hlídači mají navíc na prd směny. Nikdo by mi dceru nevyzvednul ze školky. Mohl by to teda dělat NJ-NC, si furt stěžuje na dno, ale musel bys ho dotáhnout do Plzně na řetězu s bičem :D

Teď ti nejsem schopna říct, jestli bych něco zvládnula. Snad práce s pc daty? Statistika, analýza? Chtěla jsem dělat v knihovně, ale nemám na to VŠ. A ano, na dávání knih do polic potřebuješ titul :D

Nicméně, dceři se teď mění prášky. Dávají antipsychotika. Vůbec nevím, jak to zafunguje. Ale bylo by fajn, kdyby se to nějak ustálilo. Pak může člověk o něčem přemýšlet.

Holčina, co se mnou setkala, by mohla vyprávět ;)

Fyzicky se cítím docela dobře. No, ale předcházelo tomu dva měsíce na silných ATB

07.01.2023 10:36:53
TD off ( ):
Neodpověděla jsem zatím všem. Strpení, pls.

Momentálně řeším v reálu samá ho*na (tuším, že nesnášíš sprostou mluvu, tak jsem to aspoň vyhvězdičkovala - protože mě slušné synonymum fakt teď nenapadá).
06.01.2023 23:01:26
Izumi Miyako:
Ahoj, bydlím v Plzni. Tam ti na nějaké OZP kašlou. Klidně tě vyhodí, pokud práci nezvládáš. I když vědí, že tě přijímali jako člověka, co má OZP. Tady je ten přístup úplně jinej.

Ano, s rodiči máme takové "dobré" vztahy a naši to považují za zcela normální chování. Ony si přeci chtějí užívat života.

Ex by to zaplatil, jedině, kdyby mu to nakázal soud.
04.01.2023 20:39:23
Izumi Miyako:
To, jestli budu moc pracovat na plný úvazek je sporné vzhledem k mému zdravotnímu stavu. Jako astmatik nemůžu třeba do skladu. Skrze prášky na epilepsii zase do továrny na kolotoč. Kvůli artróze a posunu obratle zase tahat těžké věci v krámu. Jako neslyšící zas zvedat telefony a komunikovat s lidmi.

O brigádě by se dalo polemizovat.

Ale pro moje rodiče je daleko přesnější si koupit další chatu než mi nějak přispět na nějaký ústav. Takže pokud by si nějakou vzali a šlo by to tak rozhodně ne pro tyto účely.

Hele bude to pěkná komedie, kdyby se mi něco stalo a muselo by se pak řešit, co s dítětem, o které se podstatě nikdo nechce starat.

Jsem zvědavá, jestli tu částku bude ochoten vynaložit ex, její otec.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk