Ahoj

No já bych asi byl pro ty Tagy. Neznám ten Navitimetr - předpokládám, že bude vypadat nabušeně, ale to můžou i levnější hodinky. A Diplomaty, myslím, znají spíš jen sběratelé, tak aby je na pohled rozlišili od obyčejnějších Primek.
Jinak nejsem znalec ani hodinek, ani takovýchto klubů a už vůbec ne zlatokopek, takže moje zvědavost je jen čistě psychologická. Ale držím palce
