Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
ymo
ju nou ju motofokos

Index důvěry:
93

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: muž
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 14.07.2004 10:13:21
Číslo profilu: 10167
Naposledy se přihlásil: 21.11.2014 21:22:07
Poslední rozhřešení dal: 21.11.2014 21:31:19
Doteď napsal rozhřešení: 8769
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 721216
Oblíbené WWW: www.ecindevopz.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
01.02.2013 16:31:49
Ivanovna:
co je nového?
18.04.2012 23:34:10
Revenais:
"Krive cekne na muj vzhled a hned dostane delo ..."

Pobavilo :D :D
24.01.2012 16:51:59
ymo:
alien: cece obavam se, ze s tebou musim souhlasit faktem je, ze pokud budu mluvit ze sve zkusenosti (at nedelam mluvciho), tak se snahou delat kompromisy, brat babu jako rovnocenneho partnera, snahou vychazejit ji vsemozne vstric, vzdavat se nejakych vlastnich veci v jeji prospech atd. se ve finale zrodilo z jejich strany jen nejake zlo v podobe, ze uz s "tebou nechci byt a ani nevim proc". To se mi stalo ve dvou poslednich pripadech a ze problem je v nich a ne ve mne ("protoze jsem super chlap"), uplne otevrene priznaly.
Jako priklad lze uvest treba takovou zajimavost - rad chodim po horach a kdyz jsem predminulou partnerku (sportovkyni) lakal na nejakou turu, tak vzdy zarputile odmitala, ze ji to nebavi, ztrata casu blablabla. Po rozchodu si nasla borce turistu a ejhle, od te doby spolu absoluvovali x hor a tur a prisla s tim, jaka je to super aktivita. Co na to chces rict? Asi nic.
Jinak taky plne souhlasim s tim, ze hledat chybu v sobe je cesta do vnitniho pekla. Bohuzel jsem se ji v obou pripadech do urcite miry oddal a neustala sebemrskackska analyza vseho co clovek asi udelal a rekl spatne, je pomerne blizko ke zblazneni se. Nastesti, jako zatim vzdy, jsem sam casem pochopil, ze tudy cesta nevede a ze existuji lidi, u kterych jen desetinova snaha vede k desetinasobym vysledkum, protoze proste dokazou ocenit normalniho slusneho chlapa a naopak tento odpad (byt trochu lepsi druh odpadu) si nezaslouzil jakoukoliv pozornost a snahu, protoze ji ve finale dokazal jen zneuzit, natoz nejak ocenit.
Takze ano, cesta bez kompromisu, tzn. bud to bude takto, nebo to nebude nijak, je nejen predstavitelna a logicka, ale jak se zda, tak navic nutna...
12.01.2012 01:29:29
ans ( ):
Ještě tvé příspěvky v profilu bye-bye.
No, čím jsem starší, tím méně kompromisů ve vztazích s ženami dělám a tím lepší pro oba jsou.
Nutno dodat, že zcela logicky s dnešními ženskými také kratší, což ale není vinou absence kompromisů, ale špatnou výchovou dívek v dnešním systému a rodiči.
Období kompromisů ve vztazích mám dávno za sebou a nic horšího neexistuje, zvláště pak pro slušného hodného chlapa, ten se může jít s kompromisy rovnou oběsit - a pro ty ženské je to taky na hovno.
V zásadních věcech dělat kompromisy nikde nelze, ať už v čemkoliv, to je vždy cesta do očistce pro všechny zúčastněné.
Ale milerád dělám kompromis v tom, jestli mi žena upeče borůvkový nebo švestkový koláč, o tom klidně budu pět minut diskutovat než rozhodnu dle své chuti. :,

Jak říká klasik, ptej se ženy na cokoliv a vždy uslyšíš nesmysl nebo Ne, ale šáhni jí na vemena, podoj ji, a vždycky uslyšíš Ano Pane.


Naproti tomu, taktéž čím jsem starší, tím více dělám kompromisů a používám diplomacii ve vztazích s muži. :,
Už si je rozděluji jen na dvě strany Tradiční hodnoty vs ti ostatní.


Muži dělají často chybu, že hodně dlouho řeší, co dělali špatně, že jim žena odešla.
Špatně mohou být jen dvě věci: a) byla to děvka b) byla to kurva.
Slušná ženská má totiž jednoho chlapa celý život, ať už dobrého nebo špatného, zvláště pokud má historické privilegium si ho poprvé svobodně vybrat (což je ale právě zdrojem všech potíží, pro muže a ještě víc pro ženy a děti).
Vtipný je pak současný ženský kolorit veřejně špinit bejvalé, čímž špiní především dokonale samy sebe, svou blbost a svůj špatný výběr.


Ale nerad bych zaséval semínka zlotřilého šovinismu do tvé zjevně ještě stále nějakými iluzemi a sny tknuté duše, snažím se to už nedělat.
Jestli je lepší nějaké iluze a sny ohledně žen v dnešní době mít nebo je nemít, je totiž dost individuální věc a jak pro koho.


alien
12.01.2012 00:10:55
ans ( ):
ymo: Tak žádná ženská nikdy nikde nejde za chlapem jen tak, vždycky od něj něco chce, jinak by nešla.
Krásně je to vidět u malých holčiček, jdou za cizím mužem jen v případě, když je přitahuje on samotný nebo jeho společenský či lokální status.

S těmi vnitřky a vnějšky - pořádnej chlap je přece jako cibule.

Ženu bych přirovnal k okřídlenému obalu na mužské sperma.
Ale protože jsem hodný kluk, tak budu mírnější a používám obal na vložení šému - přesně co je na šému napsané, to pak žena dělá a říká.

Co se týče duše, tak to už je staré indiánské moudro, že žena nemá duši.
Osobně s ním plně souhlasím.

Když se nad tím zamyslíš, tak muž na vícero věcí duši potřebuje, žena nepotřebuje duši na nic.
Dá se říci, že muž má duši a žena kundu, a tak to má správně být.
Ale jistě, je krásná iluze, že mají ženy duši, stejně jako ty, že jsou schopny oddané věrné lásky samy od sebe apod.
Zde se opět vracím k vloženému šému - pokud to na něm bude napsané a vložíš ho malé holčičky, jistě toho schopna bude.
Když té samé malé holčičce vložíš dovnitř šém s feminismem, bude feministka.

Někde mám na toto poměrně složité téma text, jehož hlavní myšlenkou je úvaha nad tím, jakou má hodnotu tvor nebo věc žena, pokud nemá žádnou vlastní osobnost ani svobodnou vůli, ale je definován striktně vloženým šémem.

Naproti tomu muž je vloženým šémem naštěstí pouze v určité míře formován a je mu ponechána alternativní možnost samostatného vývoje v osobnost - toho jsou samozřejmě ale schopni jen nejsilnější "vyvolení", tedy největší blázni, kteří na to budou celý život dojíždět, jak bych řekl prozaicky.
Obecně je to ale spíše otázka síly vůle, sebekázně a schopnosti zkrocení vnitřního zla či dobra (tedy vývoj v pozitivní nebo negativní osobnost) ve správný čas na správném místě.
Zde zmíním, že jádro člověka, teda muže je formováno ve věku 15-20, ženy 13-18, později už jde jen o obrušovací práce zkušenostmi, poznáním, pochopením či rezignací, ale jádro zůstává.
Z toho vyplývá, že ženu nepovažuji za člověka, protože toho zásadně definuje krom jiného právě duše.
Což nutně neznamená, že bych ženu jako takovou zavrhoval nebo jí opovrhoval, naopak žena je skvělý hodný sluha a nejhorší zlý pán.
Je jen na mužích, čím žena bude, tedy na šému vloženém do malých holčiček.


Závěrem, proto už jsem více let trochu jinde než kdysi na zp, už dávno nepopisuji stavy věcí, ale nabízím jejich efektivní řešení.
Řešení stavu žen není na ně nadávat, ale seřezat na prach špatné muže u vesla světa i ČR a vložit do holčiček šém s tradičními hodnotami.
Pak budou v jedné generaci hodné celoživotní partnerky.
Žena je od přírody nastavena pouze na dva defaultní módy, buď na skvělého sluhu svého Pána nebo na nejhorší kurvu, pokud se jí nechá volnost a možnosti.
Podotýkám, že pozice Pána a otrokyně, tedy muže a ženy je ve skutečnosti SYMBIOZA, což se snaží současná feministická propaganda co nejvíce obelhat a zdiskriminovat na absurdních nesmyslech typu hloupé "otrokyně" v kleci bez vody a jídla.
Takže muž sice o všem rozhoduje a žena se podřizuje a přizpůsobuje, ale vztah je právě tímto skutečně rovnocenný, symbiotický.
Zatímco "rovnocennost" po feminsiticku samozřejmě žádná rovnocennost není, bere většinu práv oběma stranám původní symbiozy ve prospěch jejich ovládnutí v otroky, a nakonec jsou nešťastní všichni, muži, ženy a děti.

Jo, nejtěžší ze všeho je tyhle archetypální jednoduché principy vysvětlovat v dnešním feminismem zamořené době, na stará kolena se musím učit mluvit tak, aby mi rozuměli ti, kterým to říkám.
Pochopil jsem ovšem, že nemá valného smyslu říkat cokoliv ženským se špatným šémem a mužským, kteří už nejsou muži, že jediná cesta vede jako vždycky přes děti a jejich formování k tradičním hodnotám.No, abych to ukončil, vlastně jsem chtěl jen napsat glosu k mottu. :,
Ve femikapitalismu to vypadá, že muž ne spíše taková divná zmutovaná holčička.

Jenže když pak vidíš v praxi, co se provádní s malými kluky ve školních a předškolních zařízeních, už to moc k smíchu není.alien
09.01.2012 19:59:08
bye-bye:
Každý má nějaké záliby, zájmy, potřeby a touhy. Přece člověk nemůže dělat JENOM to, co podporuje zájmy obou. To bych pak asi musela jenom sedět doma na zadku, vařit, uklízet a prát a když bychom s partnerem oba měli chviličku volna, tak bychom mohli něco společně podniknout. Tobě by se asi taky nelíbilo, kdyby ti partnerka zakázala něco, co tě baví. Jako jedna známá zakázala svému příteli (vášnivému cyklistovi) jízdu na kole, protože se bála, že by z toho chytl rakovinu prostaty nebo co a nemohli by mít spolu děti wtf
23.12.2011 14:18:19
bye-bye:
Tak samozřejmě výjimky existují na obou stranách u mužů i u žen. Jsou chlapi, kteří si vybírají a jsou i ženské, které dají každému. Já neříkám, že sex na jednu noc je správný a asi bych taky na to neměla žaludek žít tímto způsobem, ale v podstatě pokud za to člověk dokáže přijmout zodpovědnost, nikomu tím neubližuje a má na to povahu a chuť, tak ať to dělá. Co se týče chytnutí něčeho nebo vyrobení duplikátů, tak zvýšená ochrana je samozřejmostí... nebo ať si dotyčná osoba potom nese následky za svou nerozvážnost.
23.12.2011 13:31:15
bye-bye:
Tak třeba já tu úměru, že čím rychlejší styk, tím menší problém spát s více partnery, nevidím. Možná u chlapů to platí, protože ti mají v genech, že chtějí osouložit co nejvíce samic... žena přemýšlí trochu jinak - jde hodně o to, jaké má ten chlap sociální schopnosti, jak vypadá, jak se snaží, jak působí (a taky samozřejmě jak je ona rozpoložená - opilost, délka sexuální abstinence, nezadanost) - vybírá si jenom ty, kteří se jeví schopně, protože kdyby měla jít s každým, kdo jí to nabízí, tak souloží 24/7
20.12.2011 18:46:01
ymo:
1011010: jestli ti to v necem pomohlo, tak se rado stalo
20.12.2011 12:35:59
1011010 ( ):
Diskuze č.586903 - moc pěkné, díky..
08.12.2011 23:56:40
Revenais:
Potřebuji si tě kupovat?

(děkují )
16.11.2011 13:57:40
ymo:
alien: neco na tom bude. Sice nevim jiste jestli zena ma, nebo nema dusi (podle me ma, ale je ovladana nerizenymi emocemi, takze ji nenasloucha), nic mene na toto tema jsem nekde zahledl nejake pojednani, kdy se zena prirovnavala k vajecnemu zloutku a muz ke skorapce vajicka. Tzn. bez skorapky, ktere formuje zloutek (a bilek) se z zeny stava roztekle cosi, teprve s muzskou skorapkou dostava tvar a smysl vejce.
Jinak s tou kolegyni to tak taky dopadlo, mela zajem, proto byla "mila"
16.09.2011 19:59:05
ans ( ):
"emocni diskuze kterak se jedna zamindrakovana neprenesla pres typkovo odmitnuti a jeji reakce vyvola rozhorcenou reakci u dalsi zamindrakovane ze sveho vzhledu, maji, jak je videt, pomerne velky uspech."

Já to vidím spíš jako flame desítek slepic o to, která z nich je nejmenší/největší slepice. :,

"Jinak nedavno jsem byl prekvapen kolegyni, vzhled barbie (odbarvene vlasy, solarko, ruzove tricka), pritom velmi mila, komunikativni, inteligentni a asi i hodna holka. Takze zaver?"
Jednoduchý - čím menší IQ žena má, tím více se může soustředit na řešení kvality domov, žrádlo, šukání, milé chování k chlapům a méně na píčoviny.

Vzhledem k neomezeným ženským právům a možnostem se projevuje syndrom všech takových evolučních druhů, tedy čím vyšší IQ, tím větší možnost páchat nejen dobro, ale i zlo - a protože druh žena má ve skutečnosti vevnitř vymrdáno (nemá duši), tak pokud ho necháš dělat libovolně bez regulací, co chce, dopadne to jako dneska na západě.
Logicky pak nejméně nejhorší jsou hloupoučké blondýnky a pak co nejvíc animální prasátka.Ps: Abych parafrázoval mého oblíbeného herce: Kolegyně na tebe nebyla milá, akorát vnímala péro a kance.
alien
10.06.2011 14:00:32
oheebat ( ):
Schovej ten prstíček a čti.
http://www.zpovednice.cz/klub.php


10.06.2011 13:33:10
ymo:
oheebat: co to je za akci? to neni dzim bim
10.06.2011 13:07:21
oheebat ( ):
jop, zřejmě jen koupit členství....
28.05.2011 12:34:20
Taheebo:
Hmm, přes týden se mi každej na sraz víme co
Tak já zase mizím, mám práci.
27.05.2011 23:38:30
Taheebo:
Jojo, Praha. Uvidíme, xZdenish mi ještě neodepsal.
Pic, taky jdu do peřin.

P.S. na nějaké povyšování a konkurz ti seru
Buď všechno anebo nic
27.05.2011 23:28:13
Taheebo:
Super kategorie, beru než si to rozmyslíš
Tak prd, vymýšlíme datum na sraz
27.05.2011 23:18:01
Taheebo:
a to jsi vyhtabal ze svého deníčku?
Ale jooo, milujem.
Jen na mne musíš pomalu, nejsem nejmladší a nechci dostat infarkt
Co děláš předběžně 11. června?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč