Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Zatracená Existence
Cocourek

Index důvěry:
196

Má k rozdělení:

24

12

Pohlaví: muž
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 08.07.2017 23:11:59
Číslo profilu: 100650
Naposledy se přihlásil: 01.12.2020 10:25:54
Poslední rozhřešení dal: 29.11.2020 13:32:47
Doteď napsal rozhřešení: 22149
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 46227
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: *MileynQa*
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
26.11.2020 19:20:36
Pragmatix 666:
Ok, dále už pragmaticky k tématu a pro zamyšlení. K administraci se tady veřejně nechci vyjadřovat, ale berme to jako +- soukromou konverzaci.
Tak nikdo "nebrečí", není chyba uživatelů, že zde není zřejmé, kdo kde co smazal/banoval. A vím, že částečně ani adminů - ale AT s větší ctí a hrdostí by to jistě dokázal vyřešit tak, aby uživatelé věděli, kdo co kde mazal/banoval.
A aby odpadla tahle detektivní práce v profilech a na mailech, která je problém hlavně pro adminy, kteří zrovna nepochybili a nesou vinu kolegů (to fakt není otázka nějaké loajality, ale transparentnosti, férovosti, pořádku a kvalitní administrace).
Fakt by uživatelé neměli dělat Sherlocka Holmese, aby to zjistili. Ale tady musí dělat Terminátora, i když chtějí smazat profil - ale když ho smazat nechtějí, smazán ho mít rozhodně budou.
V té diskusi jsi byl jediný z adminů aktivně přítomen ty, tak bylo logické předpokládat, že šlo o tebe - navíc vzhledem k našim osobním sympatiím.
Samozřejmě, pokud nešlo o tvou práci, tak považuj za irelevantní a beru zpět.
Stejně to uděláš časem jinde.

Jinak k případu. Neměl bych problém, kdyby byly smazány příspěvky oběma.
Potíž tohoto webu a jeho adminské praxe je, že se nesmaže prvotní hejt útok či offtopic, ale pak se smažou jen reakce na něj (zvláště při osobních antipatiích s danými uživateli). To vytváří pro hejtry pocit beztrestnosti či protekce (nechme stranou, jestli oprávněně) a proto na zpovědnici tak prosperují jako nikde jinde.
Což je naprosto špatně. V administrační etice platí, že smazat/potrestat se má primárně první nevhodná reakce nebo tedy i se sekundární reakcí obě nevhodné.
V takovém přístupu pak slušní uživatelé vědí, že nemají na hejtry reagovat a netřeba se bránit, protože útočníci budou adminy potrestáni.
Ve zp praxi to funguje tak, že na všechny výraznější uživatele píše pár protekčních hejtrů hejty beztrestně skoro v každé diskusi, dokud je nevyštvou pryč. A kdo na to zareaguje, tak je smazán/zabanován, zatímco primární útoky hejtrů ne.
Hejtrům pak narostou křídla a útočí už nejen na výrazné uživatele, ale i na lidi v nouzi, co si sem jdou pro pomoc, na slušné ženy atd. A právě Van generator a Badmax jsou objektivně těmi beztrestnými, protekčními hejtry, na tom se na zpovědnici shodne naprostá většina uživatelů. Proč admini jejich každodenní neustálé sprosté napadání uživatelů zásadně neřeší, už není otázka pro mě.
Pokud vám to přijde správné, tak Ok, proto je tady desetina uživatelů než před lety a proto odsud utíkají slušné holky a zajímavé osobnosti.
Se mnou to nemá dělat vůbec nic, bylo to tady před mou registrací a bude po jejím ukončení. Já jsem jen nejvýraznější hromosvod jejich denních hejtů.
Férový admin by řešil především je a jejich útoky na spoustu uživatelů. Klidně může pro osobní pohnutky vynechat jejich hejty na mě, ale pak by bylo taky na místě ponechat mi prostor na adekvátní reakci. Ne, že mě tihle dva cvoci sprostě všude napadají a já nemůžu reagovat, protože mi někdo na reakci dá ban a smaže ji.
To je zpovědnicová férovka. Ono by to chtělo si na místě napadaných uživatelů představit sám sebe. Já vždy na tyhle hejty první týdny nereaguju a nechávám šanci adminům ukázat, co jsou zač. Ale pak už je několika hejtry celá zpovědnice zaplavena hejty na mě, bez jakékoliv mé reakce. Což nejde donekonečna.
Nikdo neřeší běžné uživatele, jde o těch pár hejtrů, co spamují zpovědnici denně pod registrovanými i nereg nicky ad hominem útoky na uživatele. Že to zásadně neřešíte, když to směřuje na mě, Ok, jsme zvyklí (a poradím si, když nebudete mazat reakce nebo smažete obě). Ale zkuste řešit hejtry aspon vůči ostatním. Protože pak vám odsud utíkají slušné holky i ok muži a musíte je přemlouvat, aby zůstaly.
Naproti tomu bez ohledu na jakékoliv spory, kvůli mně odsud ještě nikdy nikdo neodešel, naopak část lidí sem kvůli mně chodí.

Chceš tady mít image slušného uživatele a ok admina - dokaž, že si ji zasloužíš a začni řešit hejtry. Klidně nechávej hejty na mě, ale všímej si Badmaxe a Van generatora vůči ostatním. Ti tady prostě skoro nic jiného než ad hominem a offtopic nepředvádějí.
Samozřejmě nejsou sami, ale z registrovaných dělají hlavní hejt traffic tihle dva a je na tom mezi uživateli plošná shoda (matouch sice útočí taky často, ale ten má i dost příspěvků, kde se snaží nějak diskutovat). Pak tady jsou ti dva tři neregistrovaní stalkeři pod tisícem nicků, kteří často píšou i protiprávně - to nebudeme řešit, to je dlouholetý neřešený problém.
Povšimni si, že bez ohledu na shodu či neshodu či tvrdost, mé příspěvky jsou v drtivé většině vedeny bez ad hominem. Výjimku tvoří právě jen sekundární reakce na prvotní hejt útoky na mě.

Přes naše antipatie tě považuju za člověka, který je na určitá témata schopen se nějak zamyslet či rozepsat. Tady mi proboha neodpovídej, jen to promysli.
26.11.2020 18:37:12
Zatracená Existence:
Pragmatix 666: Nevím, co jsi o mně tady psal, ale já tě nesmazal. Brečíš u špatného hrobu, jak se říká.

Jinak ty máš děcko? Ta holka, která stojí vedle tebe na videu, má buben.
26.11.2020 18:28:21
Pragmatix 666:
Ad můj smazaný příspěvek + ban v č. 1150819
Předpokládám, že jsi tam mazal a banoval ty.
Shrnu to.
-
Tak jsem to dohledal, šlo o reakci na offtopic hejt Van generatora. A mazal/banoval dle všeho Zatracená existence (nebo Muad).
Takže Van generator a badmax na mě i na kupu dalších lidí píšou nonstop skoro v každé diskusi hejty a porušují Pravidla, ale bude se mazat mě.
Vy jste prostě snoví admini. Praxe, že uživatel netuší, co mu kde bylo smazané a musí to pracně dohledávat, je fakt špatně.

Má nultá reakce v diskusi na téma viry
"Rozvolnit se musí, jinak by přece nemohla přijít důležitá třetí vlna. :,)
A tak pořád dokola, dokud vám nepotečou testy, vakcíny a roušky i ušima."

1. reakce Van generator na mě - offtopic hejt v diskusi na téma o virech
"aneb pragmatik "by jsme" lingvista přepnul do módu prognostik-epidemiolog. "
-Nesmazáno
2. Má reakce na reakci Van generatora
"van generator: To byl velice přínosný příspěvek k tématu o virech, ale pro příště bychom měli nechat debatu na těch, kteří mají více mozkových buněk než zubů.
Tvůj přínos na tomto webu je zhruba stejný, jako když opice buší banánem do stromu a nespadne jí kokos. Tvé působení zde se skládá z pologramotných výhyků na ty, kteří narozdíl od tebe umí číst, psát, počítat.

Ps: Chápu, že pologramotným pacientům nevysvětlíš, že se český jazyk i pravidla gramatiky v čase vyvíjí a co platilo včera, neplatí dnes a co platí dnes, nebude platit zítra. Vytetuj si svůj milovaný kondicionál na čelo a neotravuj. Přeju ti, aby to zítra Ústav nezměnil. Co je či není aktuálně spisovné, nikdo nerozporoval, jen neumíš číst. Jen jsem upozornil nejmenovaného admina, že hrát si na gramma nazi offtopic příspěvky na webu určeném k pomoci bližním, je úplně mimo. Zastal jsem se jím napadaného člověka, který asi naivně očekával, že se mu tady bude pomáhat.
A modli se, aby nikdo nezačal řešit tvé věčné gramatické chyby, které zvládneš nasekat i ve své obvyklé dávce 1-3 řádků. Ty se radši do debat o češtině nepouštěj, když jsi zjevně nedokončil základní školu a nejsi schopen pochopit ani jednu větu."
-Smazáno s banem

Na to další dvě offtopic reakce Badmax a Van generator vůči mně - Nesmazáno.

Škoda slov. Jinak tihle dva hejt experti (Badmax, Van generator) házejí extrémně sprosté urážky vůči kdekomu denně po celé zpovědnici a nemaže se jim zásadně nikdy nic, natož s banem. Ale když na jejich hejty kdokoliv adekvátně zareaguje, smažou admini reagující. Na normálním webu se řeší primárně první útok. A když reakce, tak se potrestají oba, ne jen reagující. Ale nejsme na normálním webu.
Takže od této chvíle si budeš osobní problémy a antipatie se mnou řešit mazáním a banováním mých příspěvků, zvláště pokud zareaguju na offtopic hejty místních protekčních hejtrů - Ok. Jen jsi potvrdil, co jsem tady o tobě napsal.
26.11.2020 16:59:32
Zatracená Existence:
Doufám, že ne v ČJ "Vždyť jsi student, co ještě..." - docela frekventovaná chyba. Správně to má být: Vždyť jsi student, který ještě... Tuto chybu bys mezi žáky neměl rozšiřovat.
26.11.2020 15:06:02
Zatracená Existence:
Jošua přihl: Jo a na co že máš tu aprobaci v učitelství?
26.11.2020 14:55:26
Zatracená Existence:
Jošua přihl: Tady nejde jen o mě, intelgente a pokud máš problém vycházet se svými učitelskými příjmy, tak to řekni rovnou, že proto jsi zanevřel na děti, protože by sis to nemohl finančně dovolit. Ono dítě také něco stojí, ne že ne. Ale nemusíš kolem toho dělat takové divadlo, že když nemáš peníze, tak nikdo jiný děti mít nemůže.
26.11.2020 14:04:43
Jošua přihl ( ):
Ty chceš vychovávat děcko? A s kým? Vždyť nikoho nemáš. Vždyť jsi student, co ještě nikdy nemusel chodit do práce. Ty nevíš, jaké to je starat se o svůj byt, platit složenky, apod. Vždyť jsi na denním studiu a sponzorují tě tvoji rodiče. Sám jsi ještě v pozici děcka. A ty chceš vychovávat děcko?
26.11.2020 11:58:25
Zatracená Existence:
Jošua: A pak že nejsi citlivka no je to tak, že žiješ v jiném světě, proto nechápeš, že normální lidi děti chtějí. A na tom si trvám. Zbytečné výkřiky si nech od cesty, jsou totiž kontraproduktivní
26.11.2020 11:53:52
Jošua přihl ( ):
Ok, chceš boj, tak ho budeš mít. Nedáš si nikdy pokoj, budeš mě stále napadat, budu ti to vracet. I když je to únavné, ale když tě to tak moc baví.... Takže poslouchej, já jsem dokázal být jednomu chlapovi 9 roků věrný a druhému být 11 let věrný. Ty jsi nedokázal ani mít vztah ani být tak dlouho věrný. Jsi rozmazlený smrad. Nedokázal jsi nic z toho co já a nevydržel bys to. Ty máš větší tendence se kurvit než já. To je jasné z tvého psaní a z toho, jak často o tom píšeš, takže ti to chodí po hlavě. Jenom tě nikdo nechce. V tom je tvůj problém. Je absurdní., když se mě tu snažíš poučovat. Je to na hlavu postavené. Přihlášený jsem, ale systém mi to neukazuje na tvém profilu.
22.11.2020 17:08:58
Researcher:
Děkuji ti za plamínek, který jsi mi se svým kocourkem poslal
Zjistil jsem to až dnes. Proto vám dvěma plamínek také pošlu.
Doufám, že se ho tvůj kocourek nelekne
21.11.2020 12:28:24
dobraduse ( ):
ZE: Si může zkusit , stejně neví můj nick .
21.11.2020 11:42:44
Zatracená Existence:
dobraduse: Díky za podporu ale bacha, ať si na tebe také nezasedne.

Pragmatix 666: Urážky? No přece ve tvém dlouhém vzkazu, který jsi tu poslal. Pokud chceš nejčerstvější zdroj svých urážek, víc netřeba komentovat, zbytek by ti mohl dojít zpětnou sebereflexí a pokud ne, tak tato starost už ale nejde za mnou.

"Jsi nevzdělaný, hloupý, sebestředný narcista,..." - už tohle devalvuje tvou "odbornost", pokud se vyjadřuješ tímto tónem, tak v životě nemůžeš být žádný odborník. Naopak ty se tu jevíš jako onen rozebíraný pacient vhodný na psychoanalytická sezení.

"Máš sebedestrukční a sebevražedné sklony,..." - nevím, ale čím dál tím víc se mi zdá, že to je tvá autobiografie, do které jsi zakomponoval jen pár "mých" domnělých vlastností, viz homosexualita a tzv. "neomarxismus". A to neber jako urážku (protože přece tvůj celý text vůbec není urážka - ironie), to ber jako konstatování mé myšlenky, která se zrodila z dostupných podkladů o tvé osobě, jež jsou veřejně známé. Ale vzhledem k těm podkladům bych se měl trochu mírnit, protože nemáš moc radostnou minulost, takže na druhou stranu mám určité pochopení pro některé tvé výkyvy.

To, že gayové nemají totožná práva jako heterosexuálové, je snad jasné každému i s nedodělanou základkou. Jen si to nechtějí přiznat. Logicky to tak je a různé dezinterpretace typu, že mají stejná práva, ale musí se oženit se ženou, aby mohly být dvě svéprávné dospělé osoby v manželství, je čirá demagogie. Stejně jako podsouvání, že pokud povolíme sňatky gayům a lesbám, že se začnou brát i lidi se zvířaty apod., ačkoliv když přijde člověk s průměrným IQ, tak tohle ti vyvrátí v okamžiku.

Do koncentráků bych nikoho neposílal. Ale u polských sousedů stojí za zmínku, že tam něco podobného začíná. Třeba ty no-go zóny pro gaye apod., to mi připomíná nacisty. Tobě ne? Nebo to zase budeš chtít překroutit? Naštěstí se ukázalo, že církev je plná opravdových úchylů, kteří obtěžují ministranty, viz třeba ten polský duchovní, kterého odsoudili i v Římě. To byla ostuda. A takoví budou něco kázat? Stačí otevřít oči.

Zásadu jednu pevnou mám. Že tobě nikdy nemůžu skočit na lep, jak se říká. Protože jsi nevypočitatelný.

"...a nejvíc na ně útočíš, protože jim závidíš to, co ty nikdy nebudeš mít." - to už ses dal od "odborných" posudků i na věštecké služby?

"V diskusích se uchyluješ k hrubým argumentační faulům, manipulacím, demagogiím, ad hominem vyjadřování." - viz tvá autobiografie.

"Od doby administrování pravidelně zneužíváš svou funkci, provokuješ své oponenty urážkami a pak mažeš jejich sekundární adekvátní reakce." - nikoliv. Pro to nemáš žádný důkaz, a tím jsem si jistý, protože nic takového nedělám Navíc už jsem ti jednou říkal, ať si dostuduješ, že nejsem administrátor, jsem moderátor.

"Psychicky i fyzicky jsi slabý jedinec, takže se seberealizuješ na internetu, kde útočíš na ty muže a ženy, jejichž kvalit ani síly nedosahuješ a tam venku do očí bys vůči nim nedokázal říct jediné slovo, natož být agresivní a uhájit si to.
Pomoci ti nejde, jsi klasický zacyklený typ člověka, který za svá vlastní selhání a své chyby viní všechny okolo, jen ne sebe a svou neochotu na sobě pracovat psychicky i fyzicky." viz tvá autobiografie.

O mé rodině nevíš nic, tak se o ní nebav. Nevím, jaký jsi měl ty vztah s rodiči, ale při tvém duševním rozpoložení, kdybys měl mého otce, asi bys v tom cvokhausu skončil ještě dřív.

"Mám pokračovat? Myslím, že stačí. A pozor, stále mě ani nenapadlo tě urážet." - potrefené husy nejvíc kejhají. To, co tu předvádíš dlouhé roky, je sprostými výrazy a nadávkami prošpikované. Takže mě označit jako lháře musí být pro znalé zpovědnicové pamětníky dost úsměvné.

"A věř, že se sám se sebou neseru mnohem víc, byl jsem diplomatický." - k tomu všemu jsi sám sobě lékařem? To můžeš přidat do těch svých vtipů pro dnešní den.

Teď jen lituju toho, že jsem se rozepsal, protože bych udělal lépe, kdybych ti napsal 3 slova, vyšlo by to totiž nastejno a měl bych s tím méně práce.
21.11.2020 10:07:43
dobraduse ( ):
Pragmatix666: To jen ty asi nedokážeš snést jeho kritiku , když se tu pak tak dětinsky rozepisuješ a neumíš věci vyřešit jako dospělý člověk .
21.11.2020 09:59:11
dobraduse ( ):
Pragmatix666: Najednou ? Mně nikdy nebylo a není jedno kdo ho urážel a nebo uráží a když vím , že ho znám osobně , tak mi tu nepiš takové bludy o tom jaký on je , protože je úplně jasné , že ho znám víc než ty . Tohle už je prostě moc . V tomhle moc neuspěješ.
Nevím co to je za maníry dělat rozbor člověka , o kterém vůbec nic nevíš . Neměl bys tu zpovědnici brát tak vážně.
21.11.2020 05:53:18
kaiten:
Ad Pragmatix, 20.11.2020 23:59:48: vítej v klubu
21.11.2020 04:12:08
Pragmatix 666:
anonymové nebo odhlášená ZE: Z chování a rétoriky se dá poznat mnohé. A lidé se na internetu v relativní anonymitě často projevují mnohem otevřeněji než mimo něj. Zrovna ZE se tady projevuje dostatečně, administrátorská pozice to vždy jen umocní.
Psychoanalýzy se samozřejmě dělají podle jména klienta. Ale jen u pacientů na zpovědnici. Samozřejmě je krásné, že se anonymové najednou tak starají o dobro ZE.
Však si to může smazat nebo napsat něco hezkého mně. Já na něj normálně nereaguju, ale už těch jeho hejtů bylo dost. Reje do mě sprostě všude už týden a do dalších taky. Jen jsem na to výjimečně v klidu zareagoval a shrnul mu jeho problémy, když neustále laicky analyzuje ostatní. Kdo rozdává rány, musí něco unést.
Howgh.
21.11.2020 01:44:11
8KKC ( ):
"Tak, aby sis měl na co stěžovat, dám ti k tvé osobě odborný posudek.
"
odborný úsudek od laika, který není ani vzdělaný a má potřebu útočit na někoho, kdo má červený diplom a v budoucnu bude ing. je dost odvážné tvrzení. Navíc odborník nepíše explicitní urážky a dojmy typu "hlupák"

Jakmile ti někdo napíše názor, tak hned máš tu potřebu všem psát do profilu a vypíchnout své demagogické paranoidní úvahy kdo je kdo.
21.11.2020 01:35:40
dobraduse ( ):
Pragmatix666: Neznáš ani jeho jméno , natož pak jeho osobnost . A pokud si myslíš , že někoho znáš , jen proto , že navštěvujete stejné webovky , pak se šeredně pleteš Někdo se totiž jinak prezentuje na sociálních sítích a jinak v soukromí , je mi tě vážně líto . Kdyby udělal někdo rozbor tebe , asi by nenašel špetku dobra , ale ty už to máš v názvu.
20.11.2020 23:59:48
Pragmatix 666:
Urážky? Kde? Vy neomarxisti se taky urážíte, i když vás nikdo neurážel.
Až tě budu chtít urazit, určitě ti to řeknu, neboj. Nemám zapotřebí psát k tvé osobě do každé diskuse trapné urážky jako ty vůči mně.
Tak, aby sis měl na co stěžovat, dám ti k tvé osobě odborný posudek.
*
Jsi nevzdělaný, hloupý, sebestředný narcista, hluboce přesvědčený o tom, že je vzdělaný a inteligentní. Jsi psychicky a emočně labilní flamer, který nezvládá už pod mírným tlakem své emoce. Máš sebedestrukční a sebevražedné sklony, které ses naučil maskovat agresivitou a arogancí. Cítíš se tak silnější a jistější, když se snažíš lidi urážet či jim ubližovat. Svou nejistotu a strach řešíš anonymními útoky na pro tebe odlišné a nepochopitelné lidi na internetu.
Nenávidíš vše normální a tradiční, i lidi, kteří takové hodnoty zastávají, protože je viníš za to, že se ti jako homosexuálovi nedaří v osobním životě. Máš utkvělou paranoiu, že je homosexuálům ubližováno, že jsou diskriminováni, že potřebují stále více práv. Jsi neomarxista, bolševik, který je hlubokým zastáncem totality, cenzury, persekucí, ideo zákonů, ale jen pokud se to má dotknout jeho oponentů. Jakmile se dotknou tebe samotného, okamžitě afektovaně křičíš. Kdyby bylo jen na tobě, poslal bys okamžitě všechny konzervativce a vlastence do koncentráků nebo lépe na popraviště.
Je pro tebe hodně důležitá maska slušného člověka před spřízněnými názorovými proudy. Ale nejsi schopen svou přetvářku udržet, jakmile narazíš na hodnotově, ideově, názorově odlišné lidi. Pak se stáváš vysoce agresivním a vypouštíš své vnitřní zlo ven. Nemáš pevný charakter ani zásady, opovrhuješ jimi.
Rád by ses prezentoval jako člověk, který zastává hodnoty monogamie, věrnosti, celoživotního vztahu, lásky - ale je to opět jen maska, takové zásadové lidi nesnášíš a nejvíc na ně útočíš, protože jim závidíš to, co ty nikdy nebudeš mít.
V diskusích se uchyluješ k hrubým argumentační faulům, manipulacím, demagogiím, ad hominem vyjadřování. Od doby administrování pravidelně zneužíváš svou funkci, provokuješ své oponenty urážkami a pak mažeš jejich sekundární adekvátní reakce.
Psychicky i fyzicky jsi slabý jedinec, takže se seberealizuješ na internetu, kde útočíš na ty muže a ženy, jejichž kvalit ani síly nedosahuješ a tam venku do očí bys vůči nim nedokázal říct jediné slovo, natož být agresivní a uhájit si to.
Pomoci ti nejde, jsi klasický zacyklený typ člověka, který za svá vlastní selhání a své chyby viní všechny okolo, jen ne sebe a svou neochotu na sobě pracovat psychicky i fyzicky. Nenávidíš sebe i své rodiče za to, "co ti udělali" a nejvíce otce. Otec tě nikdy nepřijal "takového, jaký jsi" a za to viníš všechny, kteří se mu v tvých očích podobají.
Tento nedořešený vztah si asociuješ s každým heterosexuálním dominantím mužem, který ti slouží jako (sebe)projekce tvého otce.

Mám pokračovat? Myslím, že stačí. A pozor, stále mě ani nenapadlo tě urážet. To je tvoje parketa, když ti dojdou tvé obvykle slabé argumenty a demagogické recyklované fráze.
*
Chceš rozebírat mě? To dělávám za oponenty, tak netřeba.
A věř, že se sám se sebou neseru mnohem víc, byl jsem diplomatický.
20.11.2020 20:33:24
Heyy Richie22:
Ďakujem za videjká hlavne to druhé pobavilo. A taktiež jeho čecho slovenčina stojí za to
Ale tak o tej som počul, že už tam je preslávená
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk