Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Slečna tvých snů
...

Index důvěry:
44

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 17
Ve zpovědnici působí od: 22.12.2008 16:38:07
Číslo profilu: 50130
Naposledy se přihlásil: 16.03.2013 11:42:05
Poslední rozhřešení dal: 07.11.2011 17:17:41
Doteď napsal rozhřešení: 2356
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 45689
ICQ: 313233656
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Egyptiläinen
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
16:47 hádám se s kamarádem ;)
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Věru nepěkné :-/
Přezdívka(y)?
Slečna s velkým S :D další nebudu publikovat, nelíběj se mi :D
Křestní jména rodičů:
Myslim, že je to dost nedůležité.
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
Svíčky nevedem :) bohužel
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
pátého na druhou února
Jaké máš domácí zvířata:
neni to jakÁ zvířata? :D ale no nic mám kočku :)
Barva očí?
hnědá
Barva vlasů?
hnědá, blond původní něco mezi :)
Piercing, náušnice - kolik a kde?
náúšnice nečekaně v uších, piercing jsem chtěla do pupíku, ale rodiče jsou proti :)
Tetování?
Nechtěla bych asi
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
Studuju děsně nerada, ale co.. bude to už jen horší :D
Oblíbená barva:
hrášková a sluníčková :)
Odkud pocházíš?
přesnej popis našeho byytu a umístění safu nechcete?
Kde bydlíš?
na venkově :) (konečně jsem zjistila jak se to řekne německy :)
Oblíbené jídlo?
bez masa :)
Byl(a)s někdy v Africe?
Možná pojedu tohle léto :)
Been toilet papering?
To je takovej ten divnej anglickej čas.. no... radši noc comment:)
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
jak se to pozná?
Sprite nebo 7UP?
prej je to to samý :)
Oblíbený film?
těch je moc.. Ale mám ráda komedie, romantiku, někdy horory, někdy úplný americký kraviny :D. ono jak mám chuť
Oblíbená muzika?
Chytré děti poslouchaj metal ne? :D ;)
Oblíbená kniha?
Taky moc moc moc :)
Oblíbená dovolená?
u moře :)
Oblíbený den v týdnu?
osmý den schází náám :/
Oblíbené slovo nebo fráze?
\\\"proč mé dítě není oslnivě čistě bílé?\\\" \\\"Zkuste nový Árijec\\\" :D
Oblíbená zubní pasta?
perlička :)
Oblíbená restaurace?
už mě to oblíbené začíná nudit :)... tohle netušim :)
Oblíbená květina?
sedmikráska :) narciska :)
Favourite drink?
orange juice
Jaký sport nejraději sleduješ?
gaučink :)
Oblíbená zmrzlina?
milka :)
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
víla amálka :)
Disney nebo Warner Bros?
takový ty s tou pěknou znělkou :)
Oblíbené rychlé občerstvení?
pokud možno žádné:)
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
dneska.. :)
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
mám palubky :D
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
každou chvíli :D, jsem rváč, sexuální výtržník, kleptoman atd..
Jaké je Tvé číslo bot?
39
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
asi sestra :)
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
oblečení, jídlo, ale rozhodně ne sport :)
Co děláš, když se nudíš?
I seek you!!!!
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Natálie
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Není ti zima? :)
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
\"Vystřihni si mojí fotku až budeš dělat betlém a máš prdel pro berana\" :D :D
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
denně několikrát :) asi jsem závislá :)
Kolik máš důvěrných přátel?
4 těm můžu věřit jedinejm :) jinak jsou všichni zapletený do undergroundový pomlouvací spojky :)
Oblíbený TV seriál?
It crowd!! :D
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
Janča ve školní jídelně :D
V kolik jsi to dopsal(a)?
17:02 to víte stíhám se hádat ještě s tim kámošem :D

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
24.09.2015 09:15:50
MarianBarton (marian.barton@seznam.cz):
Je opravdu škoda, že tak hezká slečna je v reálu tlustý, hnusný a smradlavý chlap
01.01.2013 23:36:27
SNAKEEEEEEE:
Dáme rande? :D
01.09.2011 23:29:11
kokoškaaa:
Ty taky zastáváš názor, že dokonalej chlap si nevybírá a skočí po každé? Aha.
21.07.2010 21:12:06
Egyptiläinen:
Můžu ti jít za svědka? Copak, že se o tohle zajímáš?
21.07.2010 20:23:28
Egyptiläinen:
To je možné, měl jsem to tam. Žiju, stále. Už máte termín svatby?
21.07.2010 17:08:04
Egyptiläinen:
Už jsem dokonalý a téměř bezchybnatý.
21.07.2010 16:22:36
Egyptiläinen:
Možná lepší.
19.07.2010 22:43:36
Egyptiläinen:
Pěkná fotka, fakt jsi nějako povyrostla.
14.04.2009 14:46:11
Ekrazit:
Na masaryčku v krajském městě Vysočiny?!
11.04.2009 17:15:48
humrl:
neber to nijak osobně, prosím
25.03.2009 23:37:35
Emzoň:
Ty chodis na Masaryčku? ..Jakože na TGMku?
21.03.2009 09:25:15
Mussolini:
A teď mam strašnou kocovinu, asi napíšu zpověď, co mám dělat..
21.03.2009 09:24:19
Mussolini:
To víš, pomáhat druhejm, to sem vždycky chtěl.. Ne kecám, nějakej specifickej důvod to nemá. Sem tu spíš jako zpovědník, než hříšník Taky mě bavěj zpovědi třinácek se sexuálním podtextem, u toho se vždycky dobře pobavim..
20.03.2009 14:03:26
Mussolini:
Koukám na historii z icq.. Je to z 29.12.08 .. Jo myslim že jo, sice o Borisovi nic nevim, ale čtyři (nebo tři??..) sme tu byli
19.03.2009 19:03:59
Mussolini:
Kam si dala fotku?
15.03.2009 14:32:52
Angel forest:
Už jsem to měla.Nedonuceně i donuceně.Prostě mě to nepřitahuje.Nebaví mě to.Mám ráda pohlazení atd.Ale sex prostě ne-e
15.03.2009 14:25:44
Angel forest:
Protože mě to nijak nepřitahuje.Nemám ho ráda.Jsem asexuál.
07.03.2009 19:35:14
Ten od Yorku ( ):
07.03.2009 15:51:11
Joker Killer:
Nechceš mi kvůli php dát radši icq
06.03.2009 22:39:51
Joker Killer:
Docela umim php
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk