|
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
16:47 hádám se s kamarádem ;)
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Věru nepěkné :-/
Přezdívka(y)?
Slečna s velkým S :D další nebudu publikovat, nelíběj se mi :D
Křestní jména rodičů:
Myslim, že je to dost nedůležité.
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
Svíčky nevedem :) bohužel
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
pátého na druhou února
Jaké máš domácí zvířata:
neni to jakÁ zvířata? :D ale no nic mám kočku :)
Barva očí?
hnědá
Barva vlasů?
hnědá, blond původní něco mezi :)
Piercing, náušnice - kolik a kde?
náúšnice nečekaně v uších, piercing jsem chtěla do pupíku, ale rodiče jsou proti :)
Tetování?
Nechtěla bych asi
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
Studuju děsně nerada, ale co.. bude to už jen horší :D
Oblíbená barva:
hrášková a sluníčková :)
Odkud pocházíš?
přesnej popis našeho byytu a umístění safu nechcete?
Kde bydlíš?
na venkově :) (konečně jsem zjistila jak se to řekne německy :)
Oblíbené jídlo?
bez masa :)
Byl(a)s někdy v Africe?
Možná pojedu tohle léto :)
Been toilet papering?
To je takovej ten divnej anglickej čas.. no... radši noc comment:)
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
jak se to pozná?
Sprite nebo 7UP?
prej je to to samý :)
Oblíbený film?
těch je moc.. Ale mám ráda komedie, romantiku, někdy horory, někdy úplný americký kraviny :D. ono jak mám chuť
Oblíbená muzika?
Chytré děti poslouchaj metal ne? :D ;)
Oblíbená kniha?
Taky moc moc moc :)
Oblíbená dovolená?
u moře :)
Oblíbený den v týdnu?
osmý den schází náám :/
Oblíbené slovo nebo fráze?
\\\"proč mé dítě není oslnivě čistě bílé?\\\" \\\"Zkuste nový Árijec\\\" :D
Oblíbená zubní pasta?
perlička :)
Oblíbená restaurace?
už mě to oblíbené začíná nudit :)... tohle netušim :)
Oblíbená květina?
sedmikráska :) narciska :)
Favourite drink?
orange juice
Jaký sport nejraději sleduješ?
gaučink :)
Oblíbená zmrzlina?
milka :)
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
víla amálka :)
Disney nebo Warner Bros?
takový ty s tou pěknou znělkou :)
Oblíbené rychlé občerstvení?
pokud možno žádné:)
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
dneska.. :)
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
mám palubky :D
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
každou chvíli :D, jsem rváč, sexuální výtržník, kleptoman atd..
Jaké je Tvé číslo bot?
39
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
asi sestra :)
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
oblečení, jídlo, ale rozhodně ne sport :)
Co děláš, když se nudíš?
I seek you!!!!
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Natálie
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Není ti zima? :)
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
\"Vystřihni si mojí fotku až budeš dělat betlém a máš prdel pro berana\" :D :D
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
denně několikrát :) asi jsem závislá :)
Kolik máš důvěrných přátel?
4 těm můžu věřit jedinejm :) jinak jsou všichni zapletený do undergroundový pomlouvací spojky :)
Oblíbený TV seriál?
It crowd!! :D
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
Janča ve školní jídelně :D
V kolik jsi to dopsal(a)?
17:02 to víte stíhám se hádat ještě s tim kámošem :D
|