Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Kabi

Index důvěry:
0

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 28
Ve zpovědnici působí od: 15.09.2003 13:13:58
Číslo profilu: 4203
Naposledy se přihlásil: 28.06.2004 14:21:25
Poslední rozhřešení dal: 18.05.2004 15:25:37
Doteď napsal rozhřešení: 1566
Bodování aktivity: 5 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 24757
E-mail:
Oblíbené WWW: www.eprdel.cz
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
13:15, jsem v praci
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Dalibor
Přezdívka(y)?
Kabi
Křestní jména rodičů:
Magdaléna, Libor
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
Bohužel poslední dort se svíčkami, který jsem měl měl 2 svíčky. Bylo to už před x lety.
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
Obvykle někdy v březnu.
Jaké máš domácí zvířata:
Mám doma rybičky
Barva očí?
Modrá
Barva vlasů?
Spíše tmavší
Piercing, náušnice - kolik a kde?
Ne
Tetování?
Ne
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
Zatím se mi líbí a mám ji rád.
Oblíbená barva:
Modrá
Odkud pocházíš?
Z Ostravy
Kde bydlíš?
V Brně
Oblíbené jídlo?
Zelí
Byl(a)s někdy v Africe?
Ne
Been toilet papering?
Sometimes.
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
Ano
Sprite nebo 7UP?
sedum nahoru
Oblíbený film?
Matrix
Oblíbená muzika?
Depeche Mode
Oblíbená kniha?
Jsem jaký jsem, J: Prévert
Oblíbená dovolená?
Aktivní odpočinek
Oblíbený den v týdnu?
Pátek
Oblíbené slovo nebo fráze?
Žít vždy naplno
Oblíbená zubní pasta?
Lacalut
Oblíbená restaurace?
Borščičanka, Havířov
Oblíbená květina?
Růže
Favourite drink?
Campari + juice
Jaký sport nejraději sleduješ?
Hokej
Oblíbená zmrzlina?
Čokoládová
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
Čert
Disney nebo Warner Bros?
WB
Oblíbené rychlé občerstvení?
Panda
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
Loni
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
Modrá
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
Ne
Jaké je Tvé číslo bot?
45
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
idnes
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
Autoobchod
Co děláš, když se nudíš?
Nenechám to dojít tak daleko
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Má žena je i můj přítel
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Jak se máš?
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
Jakákoli otázka a odpověď od našich skvělých politiků
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
Cca denně
Kolik máš důvěrných přátel?
2
Oblíbený TV seriál?
Simpsnovi
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
Má žena
V kolik jsi to dopsal(a)?
13:27

Osobní návštěvní kniha
31.12.2004 10:54:09
Daphne:
V Novém roce 2005 hodně lásky, zdraví a štěstí
přeje Daph
23.12.2004 17:00:20
Daphne:
Příjemné prožití vánočních svátků, bez práce a starostí, s milými lidmi kolem sebe přežít do Silvestra ve zdraví
přeje Daph
24.10.2004 12:02:45
Engineer:
Zdravim, příteli, jak se vede?
10.09.2004 07:37:32
Daphne:
Ahoj Kabi,
jak se vede a co doma ?
12.08.2004 18:01:32
ytteb:
Ahoj Kabi, kde se mi touláš, kluku šikovná?
Doufám, že se ti vede dobře, vše je v přádku jak má být, jsi spokojenej v osobním životě ale i pracovně a máš se fajn.
28.07.2004 10:34:17
Daphne:
No, tak to jsem ráda. Vážně. Víš jak jstem na Tebe myslela ?! Furt jsem si říkala, když s nimi jedete v autě, aby neměli blbý kecy nebo tak ... Tak si udělejte ještě víkendový výlet. Jen vy tři. Taková pidi-mini dovolená
Mám se dobře a těším se na grill párty a následnou dovolenou na chatičce
27.07.2004 09:48:31
Daphne:
Ahoj Kabi
tak zase jsi se vrátil do pracovního procesu ...
Jaká byla dovolená ? Co rodiče manželky ?
No prostě co je novýho ?
21.06.2004 16:30:13
žELVA:
nechceš s náma popojet na sraz Zpovědnice?
15.09.2003 14:27:46
Lady Pit Bull:
Ptal ses na dobrou školku. Nemám známé s dětmi, ale znám trochu jednu učitelku ze školky v Bystrci. Je to prý školka podporující zdraví, tzn. děti by tam měly zdravě jíst, ale hlavně se tam učí komunikaci, zdravému sebevědomí, učitelky mají speciální kurzy a mají jen 15 dětí, ne 25 jako nomálně. Určitě se na to zeptej, mělo by to být někde na Štouračově.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk