Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Afro-mediální mrdka
Věru, kapsy moje tak jsou chudé, pomalu že sotva zbude v nich - na provaz!
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
21

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 26
Ve zpovědnici působí od: 08.09.2006 19:25:35
Číslo profilu: 30754
Naposledy se přihlásil: 12.12.2018 14:23:27
Poslední rozhřešení dal: 10.05.2018 10:15:00
Doteď napsal rozhřešení: 2910
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 50528
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
Seru na dotazník.
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Přezdívka(y)?
Křestní jména rodičů:
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
Jaké máš domácí zvířata:
Barva očí?
Barva vlasů?
Piercing, náušnice - kolik a kde?
Tetování?
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
Oblíbená barva:
Odkud pocházíš?
Kde bydlíš?
Oblíbené jídlo?
Byl(a)s někdy v Africe?
Been toilet papering?
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
Sprite nebo 7UP?
Oblíbený film?
Oblíbená muzika?
Oblíbená kniha?
Oblíbená dovolená?
Oblíbený den v týdnu?
Oblíbené slovo nebo fráze?
Oblíbená zubní pasta?
Oblíbená restaurace?
Oblíbená květina?
Favourite drink?
Jaký sport nejraději sleduješ?
Oblíbená zmrzlina?
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
Disney nebo Warner Bros?
Oblíbené rychlé občerstvení?
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
Jaké je Tvé číslo bot?
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
Co děláš, když se nudíš?
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
Kolik máš důvěrných přátel?
Oblíbený TV seriál?
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
V kolik jsi to dopsal(a)?

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
25.12.2007 00:22:55
eintopf:
No vidíš...a to si teoreticky k nim měl mít o pár let blíž...jako nevyjmenovala bych ti jejich písničky, ale vím o koho jde, poznala bych je...takovej trošku všeobecnej rozhled, no..
25.12.2007 00:13:28
eintopf:
No počkej, tak já to myslela jako samozřejmost, Katapulty jde neznat? i když cd žádné nevlastním... vím o koho jde, možná si i vybavím obličej zpěváka..:D

fajn, raději se nech "překvapit"...
25.12.2007 00:06:18
eintopf:
blond...
25.12.2007 00:00:09
eintopf:
Tak tipuj
24.12.2007 23:52:05
eintopf:
Hej, tak nevím...ať neztratíš iluze...třeba máš tež jakousi představu a pak najednou bum...:D
24.12.2007 23:45:22
eintopf:
Tak uvidíme, možná ti připravím takové novoroční překvapení...:D
24.12.2007 23:23:38
eintopf:
já chtěla, ale foták mi fotí fotky větší velikosti...no uvidíme, možná něco vymyslím..ale to pak zažiješ tež takovej šok...raději nechtěj..
24.12.2007 23:18:51
eintopf:
Nene, to ne...prosím.. něco vymysli...
24.12.2007 23:14:17
eintopf:
A máš už nějaký nápad, co pak?
24.12.2007 23:08:38
eintopf:
Tak ono se to k tomu znění přezdívky hodí, být tam za drsńáka..:D
24.12.2007 23:06:21
eintopf:
Sluší, samozřejmě...
24.12.2007 23:06:04
eintopf:
Sundej brýle, nahoď úsměv a bude to skvělý.
24.12.2007 23:03:30
eintopf:
Však to je jedině dobře, že tě tady ještě na Vánoce nechal... nový profil od novýho roku..
24.12.2007 23:02:16
eintopf:
Hele už si na tu fotku začínám zvykat.. dobrý, neboj
24.12.2007 23:00:13
eintopf:
Však dobrý, ne? hlavně že dárek udělal radost...
24.12.2007 22:55:55
eintopf:
Afro proč? snad ne kvůli té fotce...
24.12.2007 22:47:01
eintopf:
Ahoj však neboj, blíží se přelom roku, ideální čas dát zase nějaký nový, nereálný předsevzetí...a co že mi bylo naježeno? mimo to, co jsem si tak nějak mimochodem koupila před a koupím po vánocích, tak třeba knížku pohádek.. co tobě, taky něco přinesl?

A k té fotce ještě..teda nijak jsem si tě nepředstavovala, nevím co jsem čekala, ale nesedíš mi sám k sobě..
23.12.2007 23:58:14
eintopf:
Jééé Ahoj Afro, ty tu máš fotku! Ale..ty seš schopný všeho, takže..seš to ty?Jestli jo, tak už jsi zrušil své dvě předsevzetí nebo přísliby - nikdy se na zp. nezaregistruju a nikdy si sem nedám fotku.. Já chtěla jen kouknout, jestli ještě "žiješ". A vidím že jo... Tak ti při jednom ještě popřeju hezké svátky...
20.12.2007 20:47:13
Mravenci polepsovna:
271749 Problém?
20.12.2007 02:41:15
ROCKer Forever:
ještě k tý diskuzi. škatulky ano, schvaluju. ale pro informační účely, ne na základě nich odsuzovat. viz třeba to, když se někdo hádá jestli iron maiden jsou metal nebo nejsou. zabít nebo to, že metal a punk nejdou dohromady. já tohle nemůžu pochopit, pro mě je kvalitní muzika oboje. ale nezabít, jelikož s blackshieldem se mi dobře diskutuje pro mě je tohle jen prostě vedlejší, a to škatulkování je prostě o hubu, jelikož umění nemůžeš řídit žádnejma jasně nalajnovanejma hranicema. a když tohle budeš dělat, kde to proboha jsme? co mi to jen připomíná?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk