Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
ewa02

Index důvěry:
16

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 30.09.2005 14:42:49
Číslo profilu: 20220
Naposledy se přihlásil: 25.09.2016 22:45:02
Poslední rozhřešení dal: 03.03.2016 20:45:05
Doteď napsal rozhřešení: 958
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 37809
ICQ: 258571971
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Sashimi-kun
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Přezdívka(y)?
Křestní jména rodičů:
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
Jaké máš domácí zvířata:
Barva očí?
Barva vlasů?
Piercing, náušnice - kolik a kde?
Tetování?
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
Oblíbená barva:
Odkud pocházíš?
Kde bydlíš?
Oblíbené jídlo?
Byl(a)s někdy v Africe?
Been toilet papering?
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
Sprite nebo 7UP?
Sprite
Oblíbený film?
Oblíbená muzika?
Oblíbená kniha?
Oblíbená dovolená?
Oblíbený den v týdnu?
Oblíbené slovo nebo fráze?
-
Oblíbená zubní pasta?
Oblíbená restaurace?
Oblíbená květina?
Favourite drink?
Jaký sport nejraději sleduješ?
Oblíbená zmrzlina?
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
Disney nebo Warner Bros?
Oblíbené rychlé občerstvení?
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
Jaké je Tvé číslo bot?
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
Co děláš, když se nudíš?
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
Kolik máš důvěrných přátel?
Oblíbený TV seriál?
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
V kolik jsi to dopsal(a)?

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
04.01.2016 09:41:07
Taktedanevim ( ):
http://www.zpovednice.cz/detail.php?stat usik=915786&orderby=ide

Hmmm....n a tvůj věk.....smekám (palec nahoru)
10.09.2014 17:09:59
Olson:
...
15.06.2014 21:21:35
Approxiate:
Ne, neodradí, ale aspoň může připomenout důsledné zpracování celé akce ať se to nemusí dál řešit znova.
05.07.2013 21:12:47
Researcher:
Díky.
Ale myslím si, že je tu spousta jiných lidí, kteří umí poradit líp než já. A i kdyby měli nějaké problémy s češtinou, podstatné je to, že dobře radí.
26.04.2011 08:52:34
ilustrace:
Ahoj, něco určitě mám, ale nebude to všechno, jednak jsem měla napůjčovaný materiály na papíře a jednak jsem se učila hlavně z knížek, ty knížky byly přeci jen přehlednější...ale jestli chceš, tak to co mám ti můžu poslat, ale fakt to není komplet. Učila jsem se z těch otázek+ z knížek taky na státnice z DVU, ale na státnice jsem se učila i z netu - http://maka.webzdarma.cz/statnice/home_i ndex

To by ti mohlo taky pomoc, je tam toho dost.

Takže tak
14.09.2010 22:23:56
imp:
Jistě, mě jen tak něco snadno nezabije ;]
12.08.2010 20:59:27
Anino:
Čau.

Ešte k tej tvojej spovedi... Ja viem, že do toho vkladám trapnú biológiu, ktorá sa väčšinou rieši gumou alebo práškami. Ale ak ľudia pri sexe rátajú s tým, že v prípade potreby zvládnu vlastné potomstvo (a rátajú s tým obaja), vyhnú sa mnohým nedorozumeniam a šrámom na dušičke. Skrátka mi to príde ako dôležitý bod pri rozhodovaní, či s niekym spať.

To, že je ten chalan fajn a že by ti neublížil, je super. Ale možno si ho chce ešte preklepnúť napríklad v takom zmysle, ako sa správa v záťažových situáciach. V každom prípade držím palce
09.08.2010 10:52:03
ewa02:
Pokud si to myslíš, tak si takovou najdi. Tvůj osobní život jde dost mimo kolem mě.

Přeji příjemný den.
09.08.2010 02:03:07
Zjéven Nesydný ( ):
Ale holka opravdu není nic jiného než věc! Pomůcka na sex, kterej za dobrý mrd pere, žehlí, uklízí... Je to tak a nic s tím neuděláš! Je příjemné si takovou navlíknout.
03.02.2010 23:56:41
imp:
Jó, to nevím. Steel hawk neznám. Nejsou takový odborník za lidi na zpovědnici :]
01.02.2010 20:16:07
imp:
Jsem tady. Ale teď jdu zase pryč. Ale pak zase tady budu. Možná :]
30.01.2010 09:17:33
Mitro:
To máš jedno. Neber to tak vážně. Prima sobotu, přeji
29.01.2010 20:08:38
Mitro:
?
29.01.2010 18:14:06
imp:
A sedíš u počítače nahá, po tvých zádech pomalu stékají kapičky vody z vlasů a vytvářejí pramínky ... Hauuuu!
29.01.2010 18:07:02
imp:
Nemáš být venku a někam tahat opilé kamarádky? :]
29.01.2010 17:56:49
imp:
Satanský pohled? Já - andílek?
29.01.2010 14:46:56
imp:
V tom VŮBEC :]
29.01.2010 14:44:17
imp:
Urazila? Já jsem to vzal jako lichotku :]
28.01.2010 20:12:29
imp:
222158252 Ale zapínám ho jen, pokud mi někdo dá osobní příkaz :]
28.01.2010 20:08:22
imp:
Navštívit rodiče a sourozence. Tam tak nějak bydlím/nebydlím.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk