|
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
14:44, posloucham radio
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
petr
Přezdívka(y)?
fero
Křestní jména rodičů:
vojtěch, Zdenka
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
17
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
24
Jaké máš domácí zvířata:
psa
Barva očí?
modrozelená
Barva vlasů?
hnědá
Piercing, náušnice - kolik a kde?
nevedu
Tetování?
taky nevedu
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
nepracuju a školu nesnáśím
Oblíbená barva:
modrá, zelená, Černá
Odkud pocházíš?
ČR
Kde bydlíš?
ve méstě
Oblíbené jídlo?
smažák
Byl(a)s někdy v Africe?
jo, egypt, tunisko
Been toilet papering?
*88*
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
jo
Sprite nebo 7UP?
sprite
Oblíbený film?
pán prstenů
Oblíbená muzika?
linkin park, green day, divokej bill
Oblíbená kniha?
andělé a démoni, Šifra mistra leonarda
Oblíbená dovolená?
mallorca
Oblíbený den v týdnu?
pátek, sobota
Oblíbené slovo nebo fráze?
hbitů ruku
Oblíbená zubní pasta?
to je fuck Čím si to mažu
Oblíbená restaurace?
na tom nesejde
Oblíbená květina?
neviim
Favourite drink?
kofola
Jaký sport nejraději sleduješ?
hokej
Oblíbená zmrzlina?
magnum
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
stifler
Disney nebo Warner Bros?
disney
Oblíbené rychlé občerstvení?
mc donald
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
před pěti lety
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
vínová
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
naštěstí zatím ne
Jaké je Tvé číslo bot?
45
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
náhodou
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
muhehe tak to nevim
Co děláš, když se nudíš?
du ven, divam se na telku, posloucham radio...
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
zuzka
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
kam deš a kdy přijdeš??? (naši)
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
skoro každý den
Kolik máš důvěrných přátel?
hodně důvěrných??? hmm hmm hmm 2,3?
Oblíbený TV seriál?
já se na seriály moc nedívám
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
rodina
V kolik jsi to dopsal(a)?
14:53
|