Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
leidynka
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 18
Ve zpovědnici působí od: 01.02.2005 18:28:40
Číslo profilu: 14650
Naposledy se přihlásil: 22.04.2010 15:15:05
Poslední rozhřešení dal: 20.04.2010 21:47:37
Doteď napsal rozhřešení: 372
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 25353
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Přezdívka(y)?
Křestní jména rodičů:
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
Jaké máš domácí zvířata:
Barva očí?
zelená
Barva vlasů?
blond
Piercing, náušnice - kolik a kde?
3 naušnice z toho jednu malou kytičku:)
Tetování?
plánuju ale nejsou prachy
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
Oblíbená barva:
růžová
Odkud pocházíš?
Kde bydlíš?
Oblíbené jídlo?
Byl(a)s někdy v Africe?
Been toilet papering?
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
Sprite nebo 7UP?
Oblíbený film?
Oblíbená muzika?
Oblíbená kniha?
Oblíbená dovolená?
Oblíbený den v týdnu?
Oblíbené slovo nebo fráze?
Oblíbená zubní pasta?
Oblíbená restaurace?
Oblíbená květina?
Favourite drink?
Jaký sport nejraději sleduješ?
Oblíbená zmrzlina?
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
Disney nebo Warner Bros?
Oblíbené rychlé občerstvení?
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
Jaké je Tvé číslo bot?
36...
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
Co děláš, když se nudíš?
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
Kolik máš důvěrných přátel?
Oblíbený TV seriál?
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
V kolik jsi to dopsal(a)?

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
14.05.2007 13:39:36
crook:
ahojda
01.12.2006 19:52:28
Desetikoruna:
Ono taky záleží na výšce, víš. Nikdy nebyla tlustá. Možná nepatřila mezi modelky, ale slušelo jí to. Měla naprosto normální váhu. A zhubnout 20 kilo za tři měsíce ti připadá normální? To už je trochu moc, ne?
24.11.2006 16:01:20
alien-nepřítel státu:
Tak nic no.
Měj se.
alien
24.11.2006 09:51:54
alien-nepřítel státu:
Ps: A koukej mi psát s diakritikou, jinak se tím vůbec nebudu zabývat.
Pěknej den, zvrhlá kurvičko
alien
24.11.2006 08:15:07
alien-nepřítel státu:
Máš mejl, a važ si toho, že se s tebou vůbec seru, feno. Jen tak s někým se neotravuju, buď za to vděčná.
alien
20.11.2006 02:54:49
alien-nepřítel státu:
Ty jsi docela dobrá a zajímavá čubka
Potřebovala bys pořádně tvrdě vošukat do tý svý zamrdaný prdele i píčy a zarazit péro až do krku
Pěknej den, ty malá mrdno.
alien
02.10.2006 18:16:40
N3CR0S:
hehe a jaky sexualni hracky by si chtela ? ;p
26.09.2006 17:42:42
Trabuko:
za sebou mozna jo
25.09.2006 21:23:53
Trabuko:
č.153808

vsak si jeste mlada, tak to asi neumis
07.09.2006 02:22:29
no name man:
tak to je divny ze ani sama, protoze vetsinou to je tak ze holce samotny to jde a s klukem ne.
05.09.2006 19:22:07
no name man:
Zpověď č.148816 04.09.2006 13:40:16
jako s klukem nebo si ho nikdy nemela ani sama?
10.06.2006 12:34:33
žabka renča:
Já to měla vždy na celé léto. Cenu vážně nevim já platila asi litr i za kosmetiku a depilaci nohou, ale už dva roky jsem nebyla tak vážně nevim.
04.06.2006 16:22:00
olííííííík:
proc bys ji netrhala prstama
31.05.2006 20:17:41
BlackyJack:
Nevím, jestli sem chodíš.... ale kdyžtak napiš na ICQ 329-311-774 (kvůli tomu zpestřování těch sex. chvilek..)
20.05.2006 08:14:31
NPR:
Tata nas mlatil,tyranizoval primo!!chlasta a pak je agresivni...pak mamku neustale podvadi s nakejma sestrama...
19.05.2006 22:11:13
NPR:
To je tolik duvodu...ze proste uz to nemuzu vydrzet
17.05.2006 21:08:58
suvurov:
nevim o cem je rec
17.05.2006 20:39:59
leidynka:
ja umim pit.by ses divil. nekourim ale piju
17.05.2006 20:34:32
coarl:
Tak doufám že se toho pátýho ZLEJEŠ JAKO DOBYTEK...Ne, radši ne...Holky neuměj pít...Nic proti
02.08.2005 12:29:09
dušička:
nespala sem snima este sem nespala s nikym
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk