Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
lupita
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
60

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 29
Ve zpovědnici působí od: 10.01.2005 12:18:21
Číslo profilu: 14078
Naposledy se přihlásil: 22.11.2012 20:23:57
Poslední rozhřešení dal: 10.09.2010 15:43:49
Doteď napsal rozhřešení: 5105
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 41836
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
14:44, vařím česnečku
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
moje
Přezdívka(y)?
neřeknu :-)
Křestní jména rodičů:
stejná jako to moje, jsme taková nudná rodina
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
ani jednu, pokud si dobře vzpomínám, neměla jsem ani dort.
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
24. ale většinou není co sfouknout - občas \"nešťastnou náhodou\" sfouknu svíčku na stole v kavárně, na datu nezáleží.
Jaké máš domácí zvířata:
nejvíc mám doma asi blech
Barva očí?
tmavá modrošeď
Barva vlasů?
teď zrovna hnědá od přírody, už jsem se dlouho nebarvila
Piercing, náušnice - kolik a kde?
v každém uchu jedna dírka
Tetování?
zatím ne
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
jak kdy... jde to, ale změna je život
Oblíbená barva:
červená
Odkud pocházíš?
od Prahy
Kde bydlíš?
Praha
Oblíbené jídlo?
čokoláda je taky jídlo? jinak cokoliv ostrého
Byl(a)s někdy v Africe?
ne, ale není všem dnům konec
Been toilet papering?
já nerozumět... / jednou jsem si do toaleťáku zamotala svačinu, když jsem neměla po ruce ubrousek
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
asi jo
Sprite nebo 7UP?
raději něco jiného...
Oblíbený film?
man bites dog, muž bez minulosti (ten finský)
Oblíbená muzika?
world music, klasika, rock
Oblíbená kniha?
Kafka na pobřeží
Oblíbená dovolená?
na stavbě s E.
Oblíbený den v týdnu?
čtvrtek
Oblíbené slovo nebo fráze?
nicméně...
Oblíbená zubní pasta?
je mi to jedno - skoro všechny chutnaj líp, než indulona, kterou jsem si kdysi omylem dala na kartáček
Oblíbená restaurace?
atmosféra
Oblíbená květina?
papyrus a kaktusy
Favourite drink?
jak kdy - někdy víno, někdy čaj, občas cidre a někdy čistá voda
Jaký sport nejraději sleduješ?
skoky na lyžích, krasobruslení
Oblíbená zmrzlina?
borůvková vodová
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
agent kůpr :)
Disney nebo Warner Bros?
méďa béďa
Oblíbené rychlé občerstvení?
palačinka u tesca
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
asi před rokem, ale jen na návštěvě
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
neviditelná - nemám koberec
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
to teprve přijde
Jaké je Tvé číslo bot?
to kdybych věděla! asi tak 38
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
náhodou
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
v knihkupectví, v parfumérii snů (V Čechách naštěstí žádná taková neexistuje), v hadrovnictví snů (jeden typ bych měla)
Co děláš, když se nudíš?
jsem v práci a brouzdám po síti
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
asi E. (můj \"náhradní otec\") nebo Minh (ten je určitě nejdál, ale zase mi není tak blízký)
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
a jak to teda máš s tím Robertem?
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
pouze odpověď na brblání nad počasím: \"Pršet určitě přestane, jenom se neví, kdy...\"
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
nárazově - někdy každý den, někdy si dávám dlouhou mnohaměsíční pauzu
Kolik máš důvěrných přátel?
několik
Oblíbený TV seriál?
twin peaks, futurama
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
asi Lucka (šéf v závodce není člověk) / (proč chodím s každým jenom na večeři?)
V kolik jsi to dopsal(a)?
12:58

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
08.09.2009 20:24:41
jsem negeniální ( ):
"I ti, co ze začátku vypadali jako největší psi, se pak chovali slušně. A doufám, že to tak zůstane."

- No to, že je přísný, neznamená ,že se nebude chovat slušně a že bude zlý. Vysoké požadavky, jsou-li sděleny jasně a je-li vyučující ochoten látku vysvětlit, nevadí. I přísný může být zároveň hodný v tom, jaký má ke studentům přístup. Může toho chtít hodně a v požadavcích na učení být přísný, ale se studenty bude jednat vždy slušně, laskavě a ochotně a nebude problém.
25.06.2009 19:43:29
mirda0586:
asi jsme spíš ti cvoci. Ale co by tím získala když musí vědět, že to jednou skončí? Dík pa
16.06.2009 15:12:45
helca (helca_l@centrum.cz):
Ahoj, díky za příspěvek, ale to, co jsi mi psala, že se dá vygooglit, to vím, ale to není aktuální, i když to tak vypadá.
13.06.2009 00:01:33
Kapito:
Děkuju ti za slova, Lupito. Opravdu mám strach. Nevidím před sebou najednou nic, jenom nejistotu... a docela mě to děsí.
02.06.2009 22:25:54
libik:
Ty vole, to je svatý právo, vole, mluvit jak mi zoban narost, kurva! Co tady hovníš s takovýma píčovinama jak stará, zarostlá kundopíča, vole!
31.05.2009 22:24:45
Voky:
Dekujem ti dobra vilo
20.05.2009 13:27:05
Bezkřídlý Anděl:
čau chlape.. já mám větší koule.. héč.
02.05.2009 13:14:13
Khetti:
Khetti > nebylo, protože nic takového v místním Záprdákově nejde sehnat.// Bydlím v prdeli světa, ale hle učebnice Nizozemštiny jsou zde k sehnání.
04.04.2009 20:46:46
Vercuruitë:
Uff, já už jsem se lekla, že jsem fanynka na houby.. kde jsou ty sladké pubertální časy, kdy u všech letěly moderní skupiny a já slintala po Broucích
04.04.2009 20:44:36
Vercuruitë:
Number nine number nine number nine number nine.. ani nevím, jestli jsem si to někdy záměrně poslechla až do konce.. spíš omylem, když jsem to někdy zapomněla přetočit
23.03.2009 06:31:31
vidle:
Křišťálová koule, ďábel, ježíšek, všechno jedna sebranka. Ahoj
20.03.2009 14:44:10
RVL-X:
taky po kafi usínáš ?
22.02.2009 22:21:11
Bellatrix Black:
Aha...tenhle je češtinář, ale je fakt dost mimo...žije si ve svém světě.
22.02.2009 22:07:37
Bellatrix Black:
A co to je za existenci, ten tvůj kolega?
28.01.2009 19:52:48
Benua:
no dovol, já tramvají nejezdim
18.01.2009 12:54:05
achjo123:
A neopisuj.
26.11.2008 12:36:09
Heb dä Latz:
Aha, dobře. Do Holandska bych ráda, učím se holandštinu.
25.11.2008 17:53:46
Heb dä Latz:
Kde je Rdam?
28.10.2008 19:28:16
Khetti:
zatím ještě matura a hlavně se tam vesrat :D jako učetní skončit nechcu :d
28.10.2008 19:24:34
Khetti:
No mně stačí, že velká většina v prvním semestru vyletí díky matiky. Takže doufam, že mně to mine.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk