|
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
19:35, Instaluji databázový server Oracle.
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Michal
Přezdívka(y)?
Majkl a všechny zkomoleniny tohoto slova. :-)
Křestní jména rodičů:
Daniela & Jaroslav
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
Dort jsem už hodně let nedostal, a to jej tak rád... :-(
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
Třetího, ale už dlouho nebylo co foukat (nepočítám odřeniny)...
Jaké máš domácí zvířata:
Pavouk bydlící někde za počítačem
Barva očí?
hnědá
Barva vlasů?
pro změnu hnědá
Piercing, náušnice - kolik a kde?
Nic takového a v hodně případů se mi to nelíbí ani u druhých. Čest vyjimkám!
Tetování?
Vyjma občasného "silničního lišeje" nikoliv.
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
As jo, když v ní sedím v neděli večer, ale asi zase moc ne, když datluji do Zpovědnice. :-))
Oblíbená barva:
Každá pěkně natřená! :-)
Odkud pocházíš?
Z budoucího hlavního města této galaxie, jen co se dám na politiku.
Kde bydlíš?
Viz bod výše.
Oblíbené jídlo?
Topinka se sýrem, jinak jsem všežravec (bramborový guláš teda nerad).
Byl(a)s někdy v Africe?
Nevpomínám si, takže se oprávněně domnívám, že nikoliv.
Been toilet papering?
Only gods knows!
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
Ano, několikrát, ale vždy to bylo jednostranné. :-(
Sprite nebo 7UP?
Fuj, trochu patronství - Kofoláááá
Oblíbený film?
Bledý runner :-))
Oblíbená muzika?
Temná a tvrdá, jinak v podstatě vše až na dechovku.
Oblíbená kniha?
Co jde přečíst za jednu noc a ještě chvííli pospat...
Oblíbená dovolená?
Kde nefunguje mobil...
Oblíbený den v týdnu?
Ten ještě nezavedli do kalendáře. :-((
Oblíbené slovo nebo fráze?
A proč? Daně mi to stejně nesníží...
Oblíbená zubní pasta?
Ta nejblíže na dosah.
Oblíbená restaurace?
Při cestě a otevřená...
Oblíbená květina?
Růže
Favourite drink?
bílý vinný střik
Jaký sport nejraději sleduješ?
Nesleduji, raději sám provádím.
Oblíbená zmrzlina?
Studená a strašně moc! Balení pod litr neberu, ztráta času!
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
Já jsem sám povedená figurka do džezu, ale i v hororu by se vyjímala! :-)
Disney nebo Warner Bros?
Přeci Bratří v triku!
Oblíbené rychlé občerstvení?
Protilehlá benzinka Paramo - hnusné, drahé, ale funguje i ve čtyři ráno...
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
Před šesti lety a doufám, že minimálně dalších 60 nebudu. :-)
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
Taková hnědá s podivnými žlutými vzory, buď jim zblbla pletačka nebo někdo byl zfetován...
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
Ne a nebo mi to zapoměli sdělit. :-)
Jaké je Tvé číslo bot?
To záleží na úhlu pohledu, ale tak 48 a výše...
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
Nějak se mi sem ta krysa proklikala...
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
Kreditku nemám, takže to řešit nemusím. :-))
Co děláš, když se nudíš?
Přemýšlím, čím tu nudu zahnat...
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Asi Obludka
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Spíš? :-))))
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
Bude letos 13. nebo 14. plat? Ne, nebude. :-)
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
Tak nějak průběžně občas dle času nálady a blízkosti internetového připojení.
Kolik máš důvěrných přátel?
Důvěrných? Asi žádného. Normálních by se jich možná pár našlo...
Oblíbený TV seriál?
Twin Peaks
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
Kolegové z práce
V kolik jsi to dopsal(a)?
20:02 plus/mínus chyba zaokrouhlení
|