ZPOVĚDI

 

Dobří lidé pomozte našim zpovědníkům a zašlete jim rozřešení!!!! Dnes pomůžete Vy a zítra třeba oni pomohou Vám. Zkuste dát náplast na neštěstí !
(formulář je v dolní části stránky)

 

1.

Značka: Zpověď - pokání

Jméno: Pavel

Zpověď: Už v tom zase lítám.8 let jsem nepil alkohol a nekouřil a teď jsem tomu zase propadl. Někdy si myslím že se ze mě stává zvíře. FIRMA mě strašně zkazila,nedívají se na lidskou stránku ale jenom chcou stále vyšší tržby a výdělky a lidský faktor je vůbec nezajímá.Omlouvám se věem kterým jsem ublížil a jsemsi vědom toho,že za to ponesu následky,asi velmi bolestivé,ale tak už to v životě chodí. Moc bych si přál aby se zase vrátil do normálních kolejí a nebyl poblouzněn současným klamem. Přeji si abych já ,moji nejbližší i ostatní lidé byli zdrávi a aby se jim jim splnily jejich !dobré" touhy. Je mi mnohdy doslova na zvracení,když si pustím televizi,přečtu noviny nebo vyslechnu některé rozhovory. Možná ten svět má být takový,ale já ho přestávám chápat a snažím se najít odpovědi proč to takhle všchno je. Je tento svět snad nějaký očistec? Budu vděčný za každou užitečnou radu i když jsem jich vyslechl již strašně mnoho,ale bylo to většinou jenom omleté fráze...Vyzývámvšechny !
"mocné" - pomozte/jednejte..................................
Vzkaz pro Pavla: Asi si napsal špatný e-mail. Máme pro tebe nějaká rozřešení, ale vrací se nám zpátky. - e-mailni nám správný na bezva@wo.cz !!

 

2.

Značka: Help

Jméno: Vl

Zpověď: Právě jsem se rozešel s přítelkyní, se kterou jsme byli 7 let, a nevím kde se seznámit s někým novým, jak navázat nový vztah, když nemám příležitosti. Umíte mi poradit?

 

3.

Značka: Gong

Jméno: Petra

Zpověď: Já mám pocit, že jsem na celém světě sama. Ano je to tak, jsem sice mladá. Je mi teprv 15 let, ale moc se trápím. Jsem opět zamilovaná a opět nesprávně. Jako vždy. Každý si se mnou jen hraje. Šla jsem na diskotéku a poznala tam super kluka.Strávili jsme spolu moc hezký večer a já byla snad poprvé šťastná. Další týden jsme se opět viděli, ale on začal mluvit o tom, jak má jiné dívky a jak je má zařazené do různých kategorií...když jsem se ho zeptala jaká jsem já kategorie, řekl, ty máš svou vlastní kategorii. Ne, potom mi řekl, že chce, abych žárlila. OOO ano, žárlit, a co z toho?? no víte on je zvláštní, alespoň si na to hraje. Hraje si prostě na jiného. Na nic se mě nikdy nezeptal. Na jakou chci jít školu, nebo v jakém jsem znamení...on si to zjišťuje jinde, ale já měla pocit, že ho to prostě nezajímá.
Další týden jsem se rozhodla ho ignorovat. Perfektně jsem se bavila a užívala si s kamarády. Stál tam a koukal na mě...tak jsem ho chtěla.NEPŘIŠEL. Neměla jsem na něj žádný kontakt, avšak najednou jsem viděla, že se baví s mojímojí kamarádkou...od ní jsem zjistila příjmení a od další telefon na jeho mobilek. Začala jsem mu z internetu psát milostné zprávy. Psala jsem mu o krásných procházkách a nádherném milování no a také jsem ho párkrát vyzváňela svým mobilem. Potom jsem mu už i psala zprávy ze svého mobilu. Psali jsme si, ale on stále nevěděl, že jsem to já. Nevěděl to a ani to nezjiš´toval...Najednou mi přišla zpráva, jestli bych nechtěla jít do kina... nemohla jsem , ale napsala jsem mu, že pokud chce můžem se sejít nalavičkách v 21:00. Tak ano. docela koukal, že ta záhadná jsem právě já...
No byli jsme spolu venku asi do 23:00. Bylo to moc hezké. Povídali jsme si o všem možném a já ho poznala blíž...ale?? asi se nechce vázat..hraje si se mnou. Vždycky dá nosánek ke mě a já už se schyluji k polibku a pak se odtrhne a směje se... já ho ale moc miluju. Také mi lichotí a moc...Řekl mi však : " My až vyjdem z puberty tak si spolu začnem něco vážnějšího ano ??" On se teď moc vázat nechce podle mého. Ale já už nechi další zklamání. hci a moc. Chci s ním chodit a nepustit ho ani na jednu minutu...Možná se vám můj příběh zdá banáln a pubertální, ale pro mě je to tíha v srdci. Když vstanu, myslím na něj..když jím, myslím na něj...když jdu spát, myslím na něj... víte on je děsně podobnej Facundovi Aranovi( Ivovi Di Carlovi) z Divokýho Anděla. A já jsem podbná Milie. Říká mi: Moje milagros... moc ho miluju, ale jak mám vědět jestli z toho něco bude ??? On má všude asi 500 holek, sice jsemho s žádnou neviděla, ale on to říká...

 

4.

Značka: ???

Jméno: XXX

Zpověď: Lidi jsem já normální , je mi 19 let a ještě jsem s žádnou holkou nechodil . Ne že bych nechtěl , ale vždy jsem slyšel jen záporné odpovědi. Připadám si jakobych do tohoto světa nepatřil.

 

5.

Značka: Žirafa

Jméno: Lenka

Zpověď: Je mi 17 let a měřím 180cm. Nechodím s žádným klukem. Zřejmě je to tou mojí výškou a také tím, že mám asi přehnané požadavky na inteligenci protějšku.

 

6.

Značka: Slunce

Jméno: Blanka

Zpověď: Nemohu říci, že by se mi nedařilo, že bych nezvládala problémy, které mám, ale pořád mi něco chybí. Někdy mám pocit v tomto velkém světě, který je chvíli krásný a najednou jak když utne smutný, že tu jsem sama a že snad vůbec nežiju, že jen přežívám. Přála bych si, aby mi někdo napsal s kým bych si mohla pomocí e-mailu popovídat. Třeba někdo kdo má také nějaké problémy a potřebuje se z nich "vyblít".
PS: Určitě nejsem depresivní tip, ale někdy to člověk nezvládne. Někdy si popovídá lépe s cizími lidmi než z vlastními přáteli.

7.

Značka: Trápení a samota

Jméno: Míša

Zpověď: Asi je to hloupý, ale trápím se kvůli klukovi (jak neobvyklé, že?). 4 a 1/2 roku jsem žila s človíčkem, klerýho jsem moc milovala a pak to z ničeho nic zkončilo. Byl to dá se říci harmonický vztah, bez vážnějších kolizí, ale po několika celkem bezvýznamných hádkách jsme oba dva nějak zaváhali a už to nevydejchali. S myšlenkou na rozchod přišel On a to celkem nečekaně (úspěšně odpromoval a dva dny nato mě takhle "překvapil").
Hodně mě to ublížilo. Nevěděla jsem proč, žádný důvod mi nesdělil a ani sám ho neznal, to vím zcela jistě. Připadalo mi, že si chtěl jen něco dokázat, nevím, fakt tomu nerozumím. Jeho kamarádi se občas naoko rozcházeli v rámci party (což mě osobně přijde vážně stupidní) a pak zase, jako by nic navázali. Možná se v té době s někým scházel, nevím. Jeho slovy byla : "Bude nejlepší se teď nevidět, ale zůstamene kamarádi, jo? Můžem sem tam někam zajít.....bla bla bla. Mám Tě rád." Bylo mi, jako bych umřela. Jen jsem si sbalila věci a odešla a vyhýbala se mu. On byl v šoku - když jsem si po 3 týdnech přišela pro věci, ptal se, proč se mu vyhýbám, že si myslel, že zůstaneme v kontaktu, zajdem na vínko a tak. Že jsem se zachovala divně. Chápete to? Já ne. Znovu jsem se ptala, jestli ví proč to tak zkončil, ale jen mlčel.Bylo (a je pořád)to moc těžký, protože ho pořád miluju. To bylo před rokem. Včera jsem se byla projít místy, kde jsme se scházeli a povídali si. Bylo to moc smutné. A !! jak tak sedím, najednou ho uvidím jak se vede s nějakou slečnou. Náhoda (nebo mi už konečně mělo dojít, že mezi námi se to už nikdy nezlepší?!?). Seděli tam, kdy dřív já...Uviděl mě a zrudnul (možná se zastyděl). Pár hloupých frází, pár kradmých pohledů. Žili jsme spolu 4 a 1/2 roku. A há zas brečím a je mi to líto. Mám ještě naději?
Míša (25 let)

8.

Značka: Jsem opravdu vyvrhel?

Jméno: Pavel

Zpověď: Varování: Tato zpověď se zakládá na pravdě a je pravděpodobné,že v očích některých jedinců způsobí velké opovrření mou osobou.Doporučuji číst pouze nezaujatým osobám.
                      !
                      !!
                      !!!

Tak jdem na to:
-zase jsem propadl alkoholismu
-zasae kouřím a hodně
-líbí se mi skoro všechna děvčata
-zahýbám manželce
-lžu svému synovi
-toužím po moci
-mám někdy různé úchylné představy
-začínám opovrhovat lidmi
-jsem muž a někdy přemýšlím o sexu se stejným pohlavím
-mnohdy podléhám předsudkům
-nejsem zatím schopen rozeznat co je dobré a špatné
-k psychiatrovi nepůjdu
-nejsem rozdvojená ale "roztisícčlená" osobnost
-hledám všude odpověď na mé otázky,ale nejsem schopen ji najít
-už několikrát jsem přemýšlel o sebevraždě,ale jsem asi velký zbabělěc abych ji udělal
-toužím po moci,slávě,úspěchu,zdraví,bohatství,poznání,skrátka po všem........................................
-při čtení novin,sledování zpráv a některých seriálů se mi chce zvracet.......................
-už vůbec nevím čemu mám věřit...
-možná je to jenom současná krize která přejde stejně jako se mění den a noc
-potřebuji změnu a to ve všem
-doufám že se z toho vylížu
-žiji v "paradoxu",čím víc lidí mě má rádo,tím víc toužím po své destrukci................
To by zatím stačilo,příště napíši ostatní.

!!!!  Chtěl bych ještě dodat,že ve skutečnosti působím jako bezproblémový a mám mnoho přátel kteří mě mají rádi a vůbec netuší, co se ve mě odehrává.   
Vzhledem k tomu co jsem o sobě uvedl, je velmi pravděpodobné, že se mnou nebude chtít nikdo komunikovat, ale přesto bych byl rád kdyby se někdo ozval - nejlépe ŽENA

               "Adijé"

9.

Značka: Proč?

Jméno: Honza

Zpověď: proč ?

10.

Značka: Kačenka

Jméno: Kačenka

Zpověď: Mým problémem jsou kluci,kteří chtějí jenom mé tělo ale to je všechno.Nemůžu potkat někoho,komu nejde jen o to,aby mě dostal do postele.Já bych chtěla něco úplně jiného!

 

11.

Značka: Zpověď

Jméno: Brouk

Zpověď: Je mi 22 let a jsem docela obyčejná holka. Mám už skoro pět let přítele a před dvěma měsíci jsme spolu začali bydlet a já zjišťuju, že si začínáme nerozumět. Přiznávám, že nám to začalo skřípat už asi před půl rokem.Jenže vždycky, když jsme byli sami doma(když rodiče jezdili pryč), tak to bylo O.K. a já se "utěšovala", že až spolu budeme bydlet bude to dobrý. Jenže, ouha, ono to nějak nejde. Ale pořád něco k němu cítím a myslím si, že on taky. Jenže co když to už je jen zvyk ? Jak mám ale rozlišit zvyk od lásky ? Ještě je tu jeden problém. Koupili jsme, bohužel, byt napůl a oba máme 2 úvěry. Jak to budeme řešit v případě rozchodu ? S tím jsem až tak nepočítala.Oba jsme totiž hrozně neústupní. Včera jsme si spolu promluvili a je to zase na chvíli O.K., ale jak to bude dlouho trvat. Chtěla jsem od něho odejít a on nechtěl vůbec slyšet, že si musíme promluvit. Byla jsem totiž s rodičema na chalupě na dva dny, protože jsme spolu nemluvili asi 3 dny a mamka mi radila ať už to ukončím, že se trápíme oba dva, ale mě stejně bylo hrozně smutno. Hlavně, když jsem si vzpomněla jaký to bylo krásný, když jsme spolu začínali chodit a ještě před tím půl rokem, ale co se mohlo tak zlomit mezi náma? Bylo mě hrozně do breku (jsem totiž až moc citlivá)a celý den jsem na něj myslela. Tak já už se v sobě vůbec nevyznám. Možná bych potřebovala najít někoho jiného s kým by mi bylo dobře a potom bych možná našla odvahu od něho odejít. Ale to všechno ukáže čas.
Uf, to jsem se rozepsala. Předem děkuju za odpovědi.


12.

Značka: Ovce

Jméno: Jarda

Zpověď: Vodoubal jsem ovci,nel jsem na ni uz dlouho zalusk.

13.

Značka: Tíha nevinnosti

Jméno: Lenka

Zpověď: aach jo, už je to zase tak. Asi jsem v pubertě něco prošvihla nebo mi schází něco důležitého, nějaký gen či co.... prostě nevím. Připadám si jako brontosaurus v téhle době, myslím v době kdy všude a všechno má co dělat se sexem! Ne že bych byla proti, ale už mi to leze na nervy. Protože věřte či nevěřte, je mi 22 let a nejsem ošklivá dívčina, ale jsem panna. Ano! správně čtete, ještě jsem neměla kluka. A to ne z nějaké zásady jako že "sex až po svatbě". Prostě jsem ještě neměla žádný pořádný vztah, vlastně když to tak vezmu jsem s nikým ani pořádně nechodila, ne že bych nechtěla, ale prostě to nepřišlo. Možná jsem se moc soustředila na střední na učení, vždy vzorná žákyně a dceruška, a teď co jsem v práci jsem ráda, když přijdu domů a mám klid. Ovšem že jsou chvíle, kdy mi schází milý človíček, který by mne objal, políbil a šeptal mi něžná slůvka....... ale je i spousta chvílí, kdy NELITUJU, že je to tak! To je to hrozné. A i když se s někým seznámím, a to samo o sobě je kouzlo, pokud dotyčnému, který je obvykle v mém věku a má obvykle za sebou nejméně 3 vztahy o sex. zkušenostech nemluvě, uvěřím a protože věřím v upřímnost, vyjevím pravdu o svém panenství, jeho chování ke mně se změní. Nechápu to!!! Proč??? Ne že by mi šlo čistě jen o ztrátu panenství, chci prostě někoho milovat a vše co k tomu patří, ale když to takhle půjde dál, kamarádky už budou ověšené dětmi a já budu stále panna. Hrůza. Vážně si připadám nenormální, jako exot....... prostě dinosaurus téhle doby. Doufám, že jednou najdu človíčka, který právě tohle bude na mně milovat a bude rád, že bude ten první. ach jo


14.

Značka: Samota

Jméno: Pepa

Zpověď: Nevím jak začít, ale nějak musím. Jsem ve věku kdy člověk ví co od života chce a co od něj očekává. Měl jsem tak říkajíc vše co člověk k životu potřebuje,rodinu,práci atd. Byl jsem šťastný a spokojený člověk. Myslel jsem si že to je tak jak má být.A nejednou se stalo,to co jsem si nikdy nepřipouštěl a ani připustit nechtě. Žena mě opustila i s dcerou a našla si někoho jiného. Já najednou zůstal sám. Sám s 10-ti letou dcerou. Je to už víc než půl roku co spolu válčíme. Přišel jsem na to co je to samota. Nemohu se s toho nějak vzpamatovat. pořát nám tu někdo schází. Velice se mi o tom špatně povídá, protože ten kdo to nezažije na vlastní kůži tak mě nemůže pochopit. pochopit to že když někoho milujete a on tu najednou není a vše co je doma vám ho připomíná. Chtěl bych na to vše zapomenout, ale..........
Pomůže mi někdo?


15.

Značka: Normální muž

Jméno:

Zpověď: JSEM NORMALNI MUZ JE MI 36 LET JSEM PANEC KVULI NABOZENSTVI A HLEDAM ZENU KTERA BY BYLA TAKE PANNA , VERICI,A  COž JE SKORO NEEXSTUJE .

Pokud chcete dnes udělat dobrý skutek - pomozte výše uvedeným tím, že jim napíšete a dáte jim nějaké rozřešení! Stačí vyplnit následující údaje a kliknout na tlačítko "Odeslat rozřešení". Vaše rozřešení doručíme co nejdříve.

 
Značka:  
Číslo (je vedle sluníčka):  
Rozřešení (libovolný text):  
     
  Kontakt : (bude předáno zpovědníkovi)  
Číslo telefonu:

Není nutné
nebo E-mail: Není nutné