Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.991708, vloženo 21.03.2017 20:17:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Špatné známky, zničený život
Ahoj, jak podle názvu jste mohli poznat kde je problém. Začalo to ještě před osudným únorem kde jsem měl velké problémy se svými přáteli, které mi akorát dělali přidělávali stres. Když jsem nakonec tyto krize vyřešil tak přišel na řadu osudný unor. Jeden týden v unoru jsem chyběl celý týden ve škole byl jsem nemocný. A zrovna jsme probírali dost složitou látku v matice a chemii (8. třída.) Ale já jsem chyběl tak že, když jsem přišel do školy tak jsme psali z matiky kde jsem dostal 5 tak rodiče mi pětku uznali ,ale semnou se to táhlo ještě dlouho. Další den jsme měli psát z Chemie tak jsem se učil asi posledních 8 zápisu a ty nové. Problém nastal ten že ona přišla s papírem kde bylo napsané protonové číslo a celkový náboj. Ale já to nepochopil až po testu tak že jsem dostal další 5. Hned v pátek přišlo z spaní matiky. A já jsem si ty dny předtím na to připravoval nejvíc jak jsem zvládl, zpočitál jsem asi cca 300 příkladu. Ten jsme měli začít psát (abych vás do toho uvedl tak jsme psali s násobení jednočlenem mnohočlenem ale já jsem si myslel že to bylo sčitání a odčitání tak že co ? dostal jsem další 5.) Nejhorší bylo to že jsem musel příjd domu a oznámit to. Sice mě to dostalo že jsem dostal 5, ale ze všeho nejhorší byl ten smutný výraz a zklamaní rodiči. Další týden jsme psali znovu matiky to jsem měl konečně dobře (aspoň jsem si to myslel.) Potom nám dala ty testy co jsme psali tak jsem měl 4 a opět opakuji ještě předtím testem jsem spočitál asi cca 100 příkladu, ale chybi jsem neměl ve výsledcích ale znamenkách. O té 4 jsem ještě neřekl, protože mám strašný strach z rodiču toho z zklamaní. Potom jsme psali tenhle den z Chemie kde jsem udělal 2 chyby. Špatně jsem to vydělil i když jsem si to napsal a přeškrtl jsem to a potom jsem měl psát další příklad kde jsem to spočitál ale napsal jsem špatnou jednotku tak že mám s testu 4 ten budem psát sice znovu ale mám prostě 4. a ještě k tomu jsme psali pravopisné cvičení ve kterém budu mít určitě 5 protože jsem to nestihl.

Teď mi řekněte jak to mám říct rodičum. Celý život jsem měl vyborné známky chtěl jsem se stát neurovědcem ale co teď ? Jeden týden života my zničil celý život. Jak to mám říct rodičum ?? jak ??

Nejhorší na tom je že je to 8.třída a je už březen jak si to mám teď opravit ? o všechny sny jsem přišel na dobro.
Mojí přátelé jsou samí chytří lidé a mám pocit jako bych uni čim dál ztrácel víc a víc respekt, jak to mám vše napravit když už zachvili bude červen ?? Panebože prosím jak to mám udělat jak !!
 NetDa E-MAIL: Netwik@seznam.cz  Muž14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 16:25:48
Chápu.. teď jsem na první rok na gymnáziu a vychází mi dvě 3 na vysvědčení .. dneska jsem dostala pětku z matematiky a trojku z chemie a jsem z toho šíleně smutná. Těžce to nesu
Smajlík  Játyononaono
24.03.2017 15:17:08
Ahoj, Inge2

Nesnese kritiku.

Kritika mi cizích či méně blízkých až tak nevadí sice to nezmámená že je neposlouchám, ale neberu si to tak osobně kdyby mi to řekl muj nejlepší přítel.

Přehání a ukazuje svá „paví pera“

Upřímně když se mi něco vyvede tak jsem na sebe hrdý, ale nechlubím se,a když ano tak to jenom myslím s legrace. (např mezi přáteli.)

Mnoho z toho, co dělá, dělá pro uznání.

Dělám věci, které mě baví a ne z důvodu abych dosáhl pozornosti od ostatních.

Vnitřně se neustále porovnává s jinými.

Tohle je možná s jediných věci do kterých se trefil, abych byl k sobě a tobě upřimný porovnám se mezi svými přátelí samozřejmě to ale neznamená že hned jak ho vidím a dostane lepší známku než já, tak si hned neříkám v hlavě čem jsem lepší než on a čem on.

Touží po ideálním vztahu.

1.City. Kdybych byl svědkem nějaké tragické události např.. automobilové nehody, tak by mé pocity byli takovehle- Lítost,Strach. Když někdo umře tak si opakuji tu sámou větu jako vždycky

"Nemusíš nic ,ale všichni jednou musím zemřít."

2.Vztahy
Nedokážu se k tomuhle vyjádřit slovy.

Děkuji za tvůj upřímný názor
 Netwik
22.03.2017 16:40:54
Jo, něco takového zažívám takřka každý rok. Proč myslíte, že mám tuhle přezdívku.

Pořád žiju a držím hezký průměr. Život mi to zatím nikdy nezkazilo. A kule v osmé třídě? Ale prosím tě. Chápu, že se cítíš hrozně a že máš pocit, že všechno šlo do kopru, ale z dlouhodobého hlediska to nic není.

Douč se to a vytáhni průměr.
 SmutnáStudentka
22.03.2017 08:57:14
Aha, už mi začíná svítat o tvém problému. Ty máš přehnané cíle, představy o sobě a nesneseš kritiku nebo pomyšlení, že bys měl něco špatně nebo byl špatným chlapcem. Tohle je mj. typické pro narcistickou poruchu ega.
Možná by to chtělo psychoterapeuta a pracovat na tom, protože tímhle si strašně otrávíš život.
Když ti někdo něco řekne špatného, bude tě to extrémně zraňovat, když i malinko selžeš, budeš se z toho hroutit, protože se narušuje ten dokonalý obraz, který sis vytyčil. A to i tam, kde na tom houby záleží.
Říkám to, abych ti pomohla, nikoliv ublížila, je to jen info pro tebe, nápad, ne nějaké zostouzení na veřejnosti před lidmi, to měj na paměti.
Neznám tě, mohu se mýlit, může to být jen tvé chvilkové rozpoložení, ale přečti si něco o téhle poruše (narcistická porucha ega, třeba zde: https://psychologie.cz/narcisove-mezi-nami/ nebo je o tom moc dobrá kniha zde Narcismus - vnitřní žalář - H. P. Röhr - ale to můžeš tak pochopit až kolem 18 let, na to máš zatím čas) a kdybys měl pocit, že tě tohle trápí, co je tam popisováno, nelepší se to, extrémně tě zraňuje kritika, jsi osamělý, máš na sebe přehnané nároky (a to, co jsi tu popisoval, je opravdu extrémní), tak si najdi psychologa a pracuj s tím na tom. Ideálně tak 16-17 let je dobré s tím začít ve tvém případě, pokud to do té doby neodezní samo. Ono čím později člověk začne, tím se mění hůř a třeba po 30 už to jde jen velmi ztuha.
Znovu opakuji, ber to jen jako námět, neznám tě, nemohu tě diagnostikovat na dálku, ale z těch tvých projevů tam víc věcí takhle zapadlo do sebe. Možná je to věc věku nebo chvilkového rozpoložení, možná se z toho vyklube časem problém. Tak je to jen možnost cestičky, jak si v budoucnu pomoci, pokud by tě to trápilo a bylo to ono. Jinak hodně slavných mužů jsou více či méně narcisové, i třeba ten Beneš. V malé míře to není na škodu a žene dopředu, ve větší to paralyzuje a brzdí.
 Inge2
21.03.2017 23:58:53
Inger2 Netušil jsem jak to rozhřešení smazat to co jsem napsal jako poslední jsem ani netušil že jsem zveřejnil ale máš pravdu nemá cenu plakat nad rozlitým mlíkem, musím se hold adoptovat na to že život není jako proud vody. Mimochodem děkuji za tvé tipy a rady koukl jsem se už na epizodu těch doktoru a o jóge jsem si už něco zjišťoval.

Děkuji za tvuj pozitivní názor


Kdybych věděl jak tak bych ty dva svoje komentáře vymazal
Smajlík  Netwik
21.03.2017 23:12:31
Hochu, ty neslyšíš, neposloucháš, to je ta tvá halda písku, ty se chceš jen litovat, nechceš to měnit, ani se uklidnit. S tím ti nepomůžu. Snažila jsem se, ale do tebe je energie promarněným časem, ty jsi jednokanálový. Je mi líto.
 Inge2
21.03.2017 21:16:14
Inge2

Možná si myslíš že jsem "rozmazlený jedničkář" ale to není pravda, celý život jsem bojoval o něco víc všechno mi ale pomalu mizí.

Neměl jsem v plánu pracovat tady v České Republice, neměl jsem ani v plánu někoho operovat, vždycky jsem snil o tom že budu studovat lidský mozek ale tak co nebudu se opakovat.
 NetDa
21.03.2017 20:48:45
ME11

Před mými sny stojí barikáda která nejde obejít přeskočit podhrabat ani zničit. Tak jak se mám dostat přes tu barikádu ke svým snům kterým se mi každým dnem jako zrnka pšenice propadají mezi prsty do pusté nicoty.
 NetDa
21.03.2017 20:46:04
Netwiku, to je fakt blbost se pro tohle trápit, čím bys byl vynervovanější, tím bys dělal víc kopanců, někdy se prostě nedaří. Přestaň to vnímat tak hrozivě, nic se neděje. Nezáleží na tom, jaké známky budeš mít teď, nebuď filatelista. Na medicínu se dostaneš, když uděláš dobře přijímačky a to určitě uděláš, přijímají skoro každého, kdo udělá slušně testy a na ty mají modelové otázky.
Když se to našprtala moje dcera, takový flákač, kterému nebylo stydno přinést tři čtyřky na vysvědčení a vzali ji tam a vystudovala to v pohodě (teď bude končit a špitály se o ni perou), tak to dá jistě i takový uvědomělý student jako ty. Ubezpečuji tě, že na známky se jí nikdo nikdy neptal, každému je to jedno. Nezajímalo je ani to, že se zúčastnila soutěže Medik roku.
Pusť si seriál http://www.ceskatelevize.cz/porady/11059301252-doktori/dily/ doporučuji ten díl Pohybujete-li se na hraně. Je tam dr. Beneš, náš nejlepší neurochirurg, podívej, jak je klidný a co řeší a co dělá, když se mu nedaří. Ty si musíš zachovat nervy v pořádku do doby, kdy opravdu o něco poběží. Nemůžeš takhle vyšilovat, když ti někdo umírá pod rukama!
Možná, že jsou vaši úzkostnější a promítají to na tebe ve strachu, že si zkazíš známkami budoucnost, ale dnes už je to trochu jinak.
Víš, kdy jsem měla na dítě vztek? Ne, když se mu nedařilo, ale když na učení vědomě kašlalo. Rodiče přece vidí, že se učíš a strávit a přijmout i neúspěch je něco, co se musíš naučit. Jedničkáři s tím mají někdy velký problém, protože jsou rozmazlení tím, že jim vše vždy šlo, ale to není normální a obvyklé. V životě se občas (často) něco podělá, i když jsi tomu dal maximum, ne vše vyjde, tak to prostě je. Uč se dál, snaž se to pochopit, ne se to jen našprtat, vnímej souvislosti, když ti něco nejde, neboj se říct o pomoc učiteli, spolužákovi nebo si sjednat doučování a trochu se otužuj překonáváním překážek. Jako neurotik bys byl mizerný doktor a operatéra bys nemohl dělat už vůbec. Možná by ti prospěla jóga, aby ses naučil odpočívat a nenervovat se.
Jednou se na tebe těším, až tě u Beneše uvidím pracovat. :)
 Inge2
21.03.2017 20:24:34
Ono ti opravdu nejlepší nemívají samé 1. Můj kámoš měl na maturitním vysvědčení samé 1 a teď nezvládá VŠ, já studuju matfyz a zatím úspěšně. Podívej se na Einsteina - nejen že neměl samé 1, ale dokonce propadal z fyziky. Podle školních výsledků by od něj nikdo nečekal cokoli velkého a byl to právě on, kdo se stal známým po celém světě. Na matematických soutěžích byli nejlepší lidé, kteří neměli z matematiky stále samé jedničky, dokonce jedna škola poslala na Pražský Náboj lidi, kteří měli z matiky 4, ale uměli ji. Jdi si za svým snem a dělej pro to maximum. :-)
Smajlík  ME11Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk