Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.97717, vloženo 02.02.2006 21:34:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
nejistota
Ahoj,.. no, nějak nevím, kde začít.. jak si čtu vaše problémy,... nějak mi připadají oproti jiným trošku.. mizerný.. já vím, pro někoho je to momentálně hodně důležitý,.. ale lidi, řešit problém, jak sbalit holku,.. jak vypadat hezčí,.. no.. ale proto jsem psát nechtěla.. jenom mě to tak napadlo..
no.. proč jsem vůbec chtěla psát..před nějakým časem jsem potkala kluka.. byl jinej než všichni, ale znáte to,.. to je na začátku každej.. pak jsem zjistila, že čekám miminko.. první reakce.. radost.. fakt, radost mám svým způsobem i teď, těším se na toho prcka,.. jenže.. s přítelem..(budeme mu říkat Michal),.. jsem začali řešit problémy,.. doktor mi napsal rizikový těhotenství a já zůstala doma.. vzhledem k tomu, že Michal chodil na dvanáctky do práce, jsem se dost nudila, ale vždycky jsme to nějak přežila a těšila jsme se na něj.. jenže .. nastal problém.. najednou už nebyly dvě výplaty, ale jedna a jedna nemocenská.. michal se snažil,.. ale jaksi jsme to pak táhli jen na chlebu a bramborech.. začalo mi bejt špatně,.. nervozita, hádky, do toho jsme neměli na nájem,.. pak nás bytnej vyhodil. Já šla ke své mámě a Michal taky ke své.. protože nějak se naše rodiny nesnesou.. moje rodina proto, že se o mě(nás) nedokázal postarat,.. a jeho rodina.. že jsem jim vzala jejich miláčka.. no.. michal nakonec si hledá novou práci, já jsme na neschopence,.. jenže..
..protože má jen zákl. vzdělání, je to dost těžký.. a taky.. jsme od sebe nějakou 1,5 hodinu cesty, krom toho já bydlím v zapadákově, kde jezdí autobus jednou denně a dost, takže stýkat se nějak je taky dost problém.. a dál.. když se sejdem, akorát se hádáme, preotože Michal je děsně agresivní, rychle se vytočí a řve,.. pak se musí uklidnit a teprv potom se všechno v klidu řeší.. a důvod hádek?? moje máma.. Michal ji vidí jako tu nejhorší,.. ale ona nám pomáhala, Michala brala, než byl hnusnej i na ni.. a následně na mě..
no.. moje máma je rozvedená.. nějak se její historie začíná opakovat.. dneska jsem byli s Michalem,.. pohádali jsme se.. a .. no.. nevím,.. byl víc naštvanej než jindy a fakt jsem se bála.. řval a strkal do mě.. pak si to uvědomil a litoval toho,.. ale kde mám jistotu, že to neudělá znovu?? a že nebude bít to malý??? a taky.. dokáže nás uživit?? nevím, fakt.. poslední dobou jsem s nervama dost v háji.. poradíte mi? Už opravdu nevím co mám dělat.. být s ním, protože ho miluju,.. ale ta nejistota..?
 dandysek E-MAIL: .dany.@seznam.cz  Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.02.2006 23:14:41
V 19 dite klobouk dolu.. zkazeny mladi !
 vig1L Muž21 Kategorie
02.02.2006 23:10:55
no tak třeba až se to malý narodí tak se uklidní, pro něj jsou to taky stresy....Musíš na sebe hlod vzít riziko že se může stát cokoliv, ale já myslim že to bude ok a miminko vás stmelí i s rodinama......
Smajlík  AniMiNemluv Žena17 Kategorie
02.02.2006 22:26:38
Je to těžký,ale můžeš s tím něco dělat...Řekni Michalovi,že Tě to nebaví a řekni mu to,co jsi tady napsala..Čeho se bojíš a tak...A bud se domluvite anebo ne..Ale bacha na sliby., jak jednou něco slíbí a pak to poruší,pryč od něho...Držím palečky,na 19ti letou těhotnou slečnu toho je asi dost.. :) Ale bud silná, všechno jde zvládnout =)
Smajlík  kollacek15 Žena15 Kategorie
02.02.2006 22:12:55
... co tak pozvat Boha do vztahu? Mozno si povies ze som blazon, ale ...
Smajlík  anjelik
02.02.2006 21:59:21
Nevím, co ti poradit. Původně jsem myslela, že ti řeknu, ať se to snažíte nějak vydržet, dokud nebudeš moct i ty nastoupit znovu do práce. Zatím že by vám mohli trochu finančně vypomáhat rodiče - hlavně, abyste mohli být spolu aby to malé mělo tatínka... jenomže, když píšeš o té jeho agresivitě... No sama ho asi znáš nejlíp a dokážeš si odpovědět, zda by to byl dobrý otec...
 Jeer Žena Kategorie
02.02.2006 21:51:06
Máš pred sebou určité obdobia svojho života ,ktoré treba neako prežiť. Chce to pevné nervy. Ak je na teba partner násilný bude aj potom. Nič sa nezmení. Tvoja mama má bohužiaľ pravdu ! Michal by mal svoju výbušnú náladu uplatniť pri zarábaní peňazí a nie vyťahovať sa na teba,alebo tvoju mamu. Ale neboj, svitne na lepšie časy. Žiadna pohroma netrvá večne. Bol som v sračkách už toľko krát. Na pracáku som bol registrovaný 3x. A vždy som sa vyhrabal. A teraz som už 8 rokov v pohode. Nevidím dôvod prečo by si sa mala nechať terorizovať od chlapa čo ťa neuživí. A nie je to všetko len o prachoch. Je to o vzťahu ako takom. Veľké možnosti teraz s malým mimčom nemáte ,ale práve preto by sa mal partner chovať aspoň slušne. Proste sa musí ovládať.
 chegevara Muž Kategorie
02.02.2006 21:44:31
To mě mrzí, že krásný vztah dopadl takhle- nejistota.. nevím, co bych dělala na tvém místě, pokud je ale agresivní, měla by sis promyslet, zda má cenu s ním zůstávat. Teď je rozhodující krok na tobě a dávej si pozor, abys nezničila život sobě i svému dítěti. Sama jej znáš nejlépe, sama musíš rozhodnout.. přeju šťastnou volbu a držím pěsti!
Říká se, že láska je slepá.. snad ti to pomůže uspořádat myšlenky.
Smajlík  black sadness Žena Kategorie
02.02.2006 21:43:13
Měli jste se naučit šukat, když na dítě nemáte. Zachovali jste se nezodpovědně a důsledky teď máte. Se nedivim, že jste oba mrzutý. Ty kysneš doma a on to sám neuživí. Jak by taky moh, když má dítě dřív než vzdělání.
 jghagPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk