Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.954103, vloženo 08.08.2016 09:59:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pod vplyvom zpovednice
Dnes keď som sa sem prihlásil (ako takmer každý deň), som si len tak pozeral moje doteraz vložené spovede a námety k diskusiám. Všimol som si, že v súčasnej dobe riešim podobné, ako pred dvoma rokmi (zpověď „Čoraz väčší tlak“, môžete si to overiť v mojom profile). Chcel by som týmto úvodným príkladom odštartovať diskusiu o tom ako tento web, zpovednice.cz zmenila Váš život?
Uvedomujem si, že mnohí si sem chodia po rady, alebo sa jednoducho „vypísať“ z osobného trápenia. Ale mňa zaujíma to, ako vás „zpovednice“, odkedy ste sem začali pravidelne chodiť, zmenila.
 Fajnšmeker1989 E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.08.2016 18:02:57
Když jsem ji prvně objevila, někdy před deseti lety, přišla jsem tu o nevinnost. Pak si dala pár let voraz, pak se v etapách vracela a postupně cyničtěla. Možná, že zpovědnice byla vstupní branou ke gore webům. Možná ne.
 Tekíla
08.08.2016 13:57:15
Baví mě pomáhat lidem, slyšet různé příběhy, ráda se seznamuji a ráda pokecám s novými lidmi. Taky když mi není nejlíp, zajdu sem a zjistím, že někteří mají i horší problémy než já a nejsem na tom tak hrozně. Nebo si řeknu to jsou ale vypatlanci. A občas si tady postezuju. Ne s těmi nejhoršími problémy, ale s těmi menšími klidně. A pak mi tu někdo dá jiný náhled na věc a mně to třeba posune dál.
Smajlík  CrazyKidsDanny Žena69 Kategorie
08.08.2016 11:08:37
Zpovědnici miluju, můj život změnila k lepšímu. Dokázala jsem tu najít i pár přátel i známých, s kterýma ráda pokecám. Na mail mi někdo odsud čas od času napíše, dokonce se tam ozvali i lidé, co četli moje zpovědi a chtěli mi pomoct. Toho si moc vážím. :-)

A čas od času si sem prostě buď chodím vybíjet nahromaděný sarkasmus, nebo se snažím někomu pomoct, pokud si teda nemyslím, že je to fejk. Někdy mě to tu pobaví, někdy rozesmutní. Prostě takovej milej kolotoč všech barev.

Jedinej, kdo mě tu štve, je uživatel Administrátor, s kterým vedem tajnou telepatickou válku, ale to je fuk.
Smajlík  nojasnekamo Žena27 Kategorie
08.08.2016 10:56:23
Zpovědnice můj život zlepšila a každá její návštěva mi něco dá. Našel jsem si tu docela dost přátel se kterými náš vztah zpovědnici přerostl, a baví mě lidské příběhy, je jich tu kupa. Občas můžu poradit, občas se pobavím dobrým fejkem a rád chodím chatovat na online zpovědnici. Dnes už jsem došel do takového stádia, že zpovědnici a celkově online životu dám přednost před reálným, to znamená že než abych si šel huntovat tělo na nějakou akci, sedím radši tady a volám, píšu si s lidmi z celé republiky. Ale nic se nemá přehánět, ani tohle, proto někdy záměrně zvolím nějakou jinou činnost, než je zp a online život obecně.
Smajlík  Axelson Muž99 Kategorie
08.08.2016 10:34:03
bkjibkoekrtni: No ale to je to. Mnohí návštevníci tohto webu nemajú asi nikoho nablízku, s kým by si mohli pokecať, počuť jeho súcit a pochopenie..... Vidieť svet podobným spôsobom.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
08.08.2016 10:08:46
zjistil jsem, že naprostá většina lidí neumí řešit banální problémy. Dělají z komára velblouda. Problémy ve skutečnosti řešit nechtějí, chtějí si jen postěžovat, pokecat a slyšet soucit a pochopení. Naprostá většina lidí neví, co je to skutečný problém (řekněme "jsem bez nohy a nevím, jak dál",to tady prostě není), vymýšlí si nové a pak se v tom nimrají. Viz spousta zpovědí typu: "jsem smutná" , "nevím, co se životem" , " bojím se lidí", "jak na ženatého milence" atd.....nebo nekonečná série na zbohatnutí alá Vylitej genius :D

Osobně se tím bavím. Zvedne mi to náladu, protože vím, že lidi jsou na tom hůř jak já a pak mě to nutí na sobě makat, abych nedopadl jako oni.
Smajlík  bkjibkoekrtniPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk