Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.944472, vloženo 14.06.2016 12:32:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stále čakať
Už takmer dva roky čakám, kým sa niečo nejakým spôsobom vyvinie, po ten čas som až na pár svetlých chvíľ, strávil takmer celé dni osamote, a čas vypĺňam pobytom tu a sledovaním rôznych videí, filmov a seriálov. Už my z toho začína trochu hrabkať, aj keď momentálne je v riešení jedna vec, v ktorú mám vysokú dôveru, ale zas len musím čakať, kým sa ozve druhá strana (jedná sa o prácu), čo môže byť aj teraz, zajtra, alebo až budúci mesiac, toto ma jednoducho ubíja. Ja som sa u nich už informoval o stave riešenia, takže už ich nechcem moc hnať, na rade sú oni. Takéto niečo prekáža iba mne, či sme viacerí?
 Fajnšmeker1989 E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.06.2016 13:05:41
no já už mám vybudováno, takže životem jen tak proplouvám a nic mi neprekáža..což neni až tak úplně dobře..možná i na Slovensku se říká: pálí ho dobré bydlo..no a to je můj problém. Nic se mi neděje, nic neprekáža a já se cítím uvnitř tak nějak mrtvá, chtělo by to nějaký vzruchy a podněty i ty negativní..člověk když nemusí zdolávat překážky, tak se necítí asi moc živ..ale jeden taky neví den a hodinu, kdy se všechno může obrátit vzhůru nohama..
 sušenka
14.06.2016 12:35:24
Život je v podstatě o samých překážkách.
 Hádalka Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk