Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.938138, vloženo 07.05.2016 09:44:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Haré Krišna
Ahoj. Mám dotaz. Asi jsem se trochu zapletl s lidmi kteří věří v Kršnu. Tak nějak napůl k nim patřím, ale nevím, jestli je to sekta nebo ne, jestli mě hodně ovlivní nebo ne, jestli musím věřit, když prostě věřící nejsem, jak se chovat mezi těmi lidmi. Je jich asi patnáct a všichni jsou milí, ale všichni pořád říkají, že jim Kršna poslal myšlenky, že jim Kršna řekl to a to, že všechno dělají pro Nejvyššího atd. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Děkuji. A odpusťte si hloupé poznámky.
 Neznámý28 Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.05.2016 04:53:18
Padawaan1047: Požívání drog, lihu a masa mají zakázané, stejně tak jako provozování sexu za účelem potěšení. Do změněného stavu vědomí se dostávají pouze zpěvem manter. Tedy ti skutečně oddaní, kteří dodržují pravidla.
 Sta67 Muž28 Kategorie
07.05.2016 17:44:45
Ty se zajímáš o hinduismus?
 dpf Muž45 Kategorie
07.05.2016 16:17:11
Taky jsem patřila napůl k jedné církvi (nebo sektě?). Něco na nich bylo fajn, bylo tam pár věcí, co mi hodně vadilo, tak jsem se s nimi přestala stýkat. Na Kršňácích se mi líbí jejich přístup ke zvířatům, ale stejně jako ostatní sekty a církve mají na můj vkus omezení, která mi nevyhovují (např. omezení v sexu). Taky by mě vadilo, účastnit se těch jejich průvodů, vypadají při nich ..no dost zvláštně.
Na to, abych věřila v Boha a nejedla maso nepotřebuji církve. Problém sekt je, že je těžké tam být jen napůl, většinou chtějí, abys k nim patřil úplně
Smajlík  napul v cirkvi
07.05.2016 14:17:07
Studovat cizí filosofie je vždy dobré a vždy tě to může obohatit. Na každém náboženství je totiž něco dobrého a když ty dobré střípky poskládáš k sobě, může z tebe být dobrý a osvícený člověk.
 leafroller Muž21 Kategorie
07.05.2016 12:54:14
Obcas je tu muzes potkat. Na me pusobi jako novodobi hippies... Stale sjeti. Taky na tebe bude Krisna promlouvat, kdyz budes brat tolik drog. Treba nic neberou, ale v tom pripade patri k Chocholouskovi (bez urazky. Jedna se o muj nazor a ne nejaky hate.)
 Padawaan1047
07.05.2016 10:56:27
Když budeš celý den zpívat Hare Kršna, Hare Ráma, Ráma Ráma, hare hare, tak i k tobě začne Kršna promlouvat.

Jsou neškodní, dobře vaří, tak jestli jim to přinese štěstí, budiž jim přáno.
 Sta67 Muž28 Kategorie
07.05.2016 10:31:47
Když ptáčka do klece sekty a církve lapají hezky mu zpívají, založ si raději na internetu stránku s koupenou správnou doménou, a budeš spokojenější.
Smajlík  Vševědoucí mistr
07.05.2016 10:30:02
Znám někoho, kdo tam tak napůl patří a nelíbí se mi, co z ní udělali. Žádná víra, co ti řiká, co máš dělat, neni optimální. Jo oni jsou hodný, ale to jak jsou upjatí na ty svoje pravidla je strašný. Sex jen za účelem plození dětí a přitom to mnozí z nich porušujou... Například fotka podněcující fantazii je pro ně nemravná a smějou se ti za ní. Vegetariánství berou jako by mělo vyhovovat každýmu včetně Eskymáků - i když tam to tušim zase schvalujou, že jako neni jiná možnost. A pořád tě straší tim, že se po smrti inkarnuješ do blbýho zvířete, když budeš dělat to a to.

Prostě klasický strašení lidí, dělej podle nás, nebo BUBUBU, jako všechny náboženství. Já bych se na ně vykašlal, protože hodní jsou na oko a uvnitř zformátování do svých nařízení a když se podle nich chováš, jsou milí a když ne, mají hromadu řečí. A když se něco daří nebo nedaří, svádí to na karmu. Prostě...

A pořád se odkazujou na to, že je to ve védách a že je to super spis, kde je všechno, přitom tyhle spisy byly přepsaný a jinak vyložený tolikrát, že nechápu, jak v tom může někdo něco hledat. A i kdyby, tak kdo mu zaručí, že to má nějakej vyšší původ, vždyť je to skoro nesmysl, aby mělo (pokud to sem nedovezli mimozemšťani či pokud nenastala nějaká jiná hodně tvrdá konspirace).
 Nevnímám realitu Muž88 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč