Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.935819, vloženo 23.04.2016 13:46:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vlna zemetrasení
Zaujalo aj vás, že sa v poslednom období na mnohých miestach našej planéty vyskytlo zemetrasenie? Aktuálne bolo ďalšie zemetrasenie v Ekvádore (konkrétne dnes v noci) a na iných miestach južnej Ameriky, predtým sa vyskytovalo v celej juhovýchodnej Ázii, najmä v Japonsku. Otrasy boli zaznamenané aj v severnej Amerike, na území Aljašky. Menšie otrasy boli zaznamenané aj v Európe. V Yellowstone je cítiť napätie.
Čo si myslíte, schyľuje sa k niečomu veľkému? Podľa jednej teórie za to môžu vesmírne telesá. Čítal som viacero verzií, môže to byť vplyv planét, ale aj blížiace sa nám doteraz neznáme teleso.
Tak, aké sú vaše názory? Diskutujme.
Do prvého rozhrešenia dám odkaz na sledovanie seizmickej aktivity.
 Fajnšmeker1989 E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.04.2016 14:02:35
"Podľa jednej teórie za to môžu vesmírne telesá. "

Ano, třeba Měsíc za slapové jevy. Jupiter a spol. - zanedbatelný skoro nulový vliv

Současná seizmická aktivita se nijak nevymyká dlouhodobému průměru ( nahlédni do historie ). Desková tektonika byla, je a bude. Ovšem hodně záleží na hloubce a lokalitě epicentra ( nejbližší města, hustotě osídlení, nekvalitní/chatrné stavby, struktury podloží - šíření vln, ...). Někdo má tu smůlu, že je prostě v blbej čas na blbým místě a pak taky, že předci, kteří založili jeho osadu neměli ponětí o tektonice ( praotec Čech neměl tolik pos*anou ruku při výběru ... ).
 86CH
23.04.2016 13:51:01
Jeden můj známý, zajímající se o tuto problematiku, se k přiklání teorii, že ve velmi blízké době přijde skutečně velká vlna zemětřesení, vysokého stupně Richterovy škály. Nicméně příčina bude primárně vycházet "zevnitř" spíše než z vnějšího vlivu, například cizích těles.
 Hádalka Žena23 Kategorie
23.04.2016 13:47:01
http://rn3.rennatys.info/lnk/nlb/cb3/a.php/PiwzLyAzand2YGNzJX54fjN9cn5td3Z7K3dyNW5_2FaGZwc - yJpantuY3JkN25idWlgd2c5dX1tIngrOg -
 Fajnšmeker1989 Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk